Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Cracovia : Brynäs - 3. září 2017   16:30

23 – 19
Byli jsme svědky skvělé podívané. Krakow jako absolutní outsider zápasu předvedl úctyhodný výkon a držel krok se soupeřem do konce utkání. Závěrečná třetina nenabídla žádnou zajímavou akci ani od jednoho ze soupeřu. Nejatraktivnější se stala druhé třetina. V ní padlo celkem pět branek a rozhodla o vítězi utkání. Brynäs si domu odváží výhru a v tabulce se nachází na druhém místě s jedenácti body. Ztrací tak pouze jeden bod na vedoucí Mnichov.
58:00'
Domácím se nedaří vyvinout závěrečný tlak a přišli o puk.
57:51'
Krakow si vyžádal oddechový čas.
56:52'
55:20'
Blomqvist odpaluje v oslabení daleko od své brány.
54:52'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Sundqvist – 2 min., hákování).
54:00'
Domácí se snažit vyvintou závěrečný tlak, ale nedaří se jim udržet v útočném pásmu.
52:00'
Vhazování u brány Rautia.
51:15'
Hosté vyvažují puk ze svého obranného pásma.
50:49'
Zakázané uvolnění hostů.
50:00'
První polovinu závěrečné třetiny máme za sebou.
48:00'
Kalus kličkuje za bránou soupeře a snaží se vymyslet nahrávku, ale o puk rychle přichází.
47:15'
Rautio kontroluje puk do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.
46:20'
Domácí se snaží vyvinout tlak na soupeře a snaží se vyrovnat skóre.
45:00'
Radziszewskému propadnul puk mezi nohama a obránce odpaluje puk daleko od brány.
43:02'
Rozehrávka domácího týmu od své brány.
41:41'
Zakázané uvolnění domácího týmu.
41:00'
Da Costa se dostal ke střele. Ta ovšem letí mimo tři tyče.
40:01'
První polovina zápasu nabídla bezbrankovou remízu. Úvodní branky utkání jsme se dočkali od domácího týmu těsne po třicáté minutě. Brynäs se dokázal rychle vzpamatovat a o tři minuty později vyrovnal skóre. Hosté se od toho momentu ujali iniciativy a dokázali vyvinout tlak na hráče Krakowa. Za nedlouho se dočkali vedoucí branky. Poslední minuta druhé třetiny nabídla dvě branky.
40:00'
39:51'
Brynäs právě vstřelili branku!
Poslední minuta druhé třetiny je opravdu šílená. Hosté se opět ujímají vedení devět sekund před koncem. KEVIN CLARK se zmocnil puku v útočném pásmu a dokázal vstřelit branku. Asistence: Jesper Jensen, Aaron Palushaj.
39:31'
Kraków právě vstřelil branku!
Krakow pár vteřín před koncem druhé třetiny vyrovnál skóre! TOMÁŠ SÝKORA si připisuje druhou branku utkání. Asistence: Teddy Da Costa, Lukáš Zíb.
37:41'
Hosté se ujímají vedení! Skvělou nahrávku předvedl Olund a přesně našel hokejku SAMUELA ASKLOFA, který umístíl střelu přesně do pravé šibenice. Asistence : Linus Olund, Lucas Carlsson.
37:20'
Domácí hráči vyvážejí puk od své brány.
36:20'
Brynäs se ujal iniciativy a drží se v útočném pásmu.
35:08'
Vhazování v obranném pásmu domácích.
34:10'
33:24'
Hosté se dočkali vyrovnání ! LINUS OLUND se z pravé strany dostal k brankáři a nadvakrát ho dokázal překonat. Asistence: Louie Caporusso, Lucas Carlsson
32:10'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Novajovský – 2 min., podražení).
30:50'
Hráči Brynäsu právě vstřelili branku! Gól ovšem neplatí, kvůli tomu, že branka domácích nebyla na svém místě.
30:34'
Domácí tým vstřelil první branku utkání! TOMÁŠ SÝKORA se dostal do samostatného průniku a vystřelil. První střelu brankář kontroloval, ale u druhé už neměl šanci. Asistence : Lukáš Zíb.
30:00'
První půlku zápasu máme za sebou. Zatím jsme se nedočkali první branky.
28:52'
27:50'
Švédský tým se prezentoval několika střeleckými pokusy, ale Radziszewski je dneska skvělý a nedopustil změnu skóre.
26:52'
Sýkora uprostřed hřiště podrazil soupeře a půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici. Brynäs bude zahrávat první přesilovou hru v zápase.
26:05'
Radziszewski se blýskl skvělým zákrokem a kontroluje střelu, která letěla mezi betony.
24:40'
Šinágl nahodil puk na soupeřovou branku a Rautio si ho zkrotil do lapačky.
24:20'
Krakow se konečně dokázal vymanit z tlaku a může v klidu vystřídat.
22:40'
Hostující tým vkročil do druhé třetiny ve velkém stylu a dostal soupeře do tlaku.
21:35'
Hráči Brynäsu se dostali do tlaku a obránce vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
20:20'
Radziszewski se blýskl skvělým reflexem lapačkou.
20:01'
První třetina nabídla bezbrankou remízu. Ani jeden tým se nedostal do gólové šance. Výkon domácích hráču je obstojný a daří se jim držet krok s favoritem utkání. Brynäs se zatím nedostal do žádné vyložené šance. Snad se ve druhé třetině dočkáme atraktivnějšího hokeje.
20:00'
19:48'
19:20'
Kruczek se dostal do dobré šance, ale přestřelil branku.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:48'
Vyloučení v týmu Brynäs IF (Larsson – 2 min., sekání).
17:10'
16:45'
I přesto, že hráči Krakowa hrajou přesilovku nedokážou se dostat do útočného pásma.
15:10'
Vyloučení v týmu Brynäs IF (ASklof – 2 min., sekání).
Dočkali jsme se prvního vyloučení v zápase. Asklof si pujde na dvě minuty sednout za sekání.
14:51'
Brynäs se dostal do tlaku a snaží se zakončovat z každé pozice.
14:40'
Alcen nahodil puk na Radziszewského a ten si puk kryje do svých rukavic.
13:35'
Vhazování v útočném pásmu domácích.
11:20'
Urbanowiczova střela neměla dostatečnou razanci a brankář Rautio neměl sebemenší problém.
10:40'
Puk se odrazil na střídačku a bude se vhazovat.
10:10'
Palushaj si našel místo ke střele, ale jeho rána míří mimo tři tyče.
09:40'
Zakázané uvolnění hráču Krakowa a hosté mohou konečně vystřídat.
08:50'
Domácí tým se snaží vyvinout tlak na soupeře.
08:00'
Zakázané uvolnění švedského týmu.
07:30'
Gunderson čeká za branou na své spoluhráče až vystřidají a vyváží puk doprostřed hrací plochy.
05:50'
Bryniczka se uvolnil na pravé straně hřiště a individuálním průnikem se dostal až ke střele mezi betony. Rautio byl připraven a ránu vyraží.
04:43'
Liljewall se dostal až k brankáři a vystřelil. Jeho rána se odrazila od výstroje Radziszewského a několik hráčů se snažilo dorazit puk do branky, ale marně.
04:00'
Zakázané uvolnění hráču Krakowa.
03:21'
Kruczek se opět dokázal uvolnit a jeho střela letěla k levé horní tyči. Rautio byl v pozoro a bude se vhazovat.
02:30'
Ikonen vystřelil z modré čáry. Jeho střela byla zblokována.
01:45'
Hráči domácího celku vstoupili do utkání velice aktivně.
01:01'
Kruczek se dostal až k bránkaři a ten předvadí skvělý zákrok.
00:30'
Hráči hostujícího týmu se ujali puku a snaží se vymyslet útočnou akci.
00:01'
Hráči už jsou na ledě a utkání za pár minut začne.

ComArch Cracovia Kraków: Radziszewski, Luba – Bryniczka, Dabkowski, Da Costa, Domogala, Drzewiecki, Dutka, Dziubiniski, Kalus, Kapica, Kruczek, Novajovský, Noworyta, Paczkowski, Rompkowski, Slabon, Sýkora, Šinágl, Urbanowicz, Wajda, Zíb.

Brynäs IF: Rautio, Sandstrom – Alcen, Asklof, Blomqvist, Caporusso, Carlsson, Clark, Arsson, Granstrom, Gunderson, Ikonen, Jensen, Kistrom, Larsson, Lijewall, Olund, Paille, Palushaj, Sundqvist, Zanetti..
Vzájemné zápasy

Brynäs 8:0 Krakow.
Brynäs

Švédský tým odehrál taktéž tři zápasy v hokejové lize mistru. Týmu se vedlo skvěle a dokázal vyhrát všechny zápasy a v tabulce se nachází na druhé příčce s osmi body. První zápas byl pro Brynäs nejtěžší. Doma uvítal finské Helsinki. Zápas po šedesáti minutách skončil 3:3 a o vítězi rozhodli až samostatné nájezdy, ve kterých si lépe vedl švédský tým. Brynäs bude v dnešním zápase jednoznačný favorit a bude chtít útočit na pvrvní místo v tabulce.
Krakow

Týmu Krakowa se v hokejové lize mistrů vůbec nevede dobře. Odehrál tři utkání. Ani jeden nedokázal vyhrát a ve dvou případech dostal opravdové debakly. První zápas odehrál v Mnichově, kterému podlehl 2:6. Další zápas odcestoval k dnešnímu soupeři, který ho deklasoval 8:0. V poslední utkání padli jenom tři branky. Krakow doma uvítal Mnichov a podlehl mu 1:2. Krakow se v tabulce nachází na posledním místě a nepovedlo se mu urvat ani jeden bod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.