Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Cracovia : Mnichov - 1. září 2017   18:30

Cracovia
Radziszewski (Kowalowka) – Dabkowski, Zíb, Sýkora, Da Costa, Kalus – Novajovský, Kruczek, Kapica, Bryniczka, Urbanowicz – Wajda, Rompkowski, Šinágl, Dziubinski, Domogala – Noworyta, Dutka, Paczkowski, Slabon, Drzewiecki.
K. Nikolic, T. Radzik
Sztuczne lodowisko im. Adama
Mnichov
Aus den Birken (Leggio) – Joslin, Button, Wolf, Hager, Jaffray – Abeltshauser, Kettemer, Pinizzotto, Aucoin, Macek – Lauridsen, Boyle, Mauer, Kahun, Christensen – Eder, Seidenberg, Kastner, Matsumoto, Flaake.

Domácí nakonec nedokázali ani přerušit nějak hru, ani ke hře bez brankáře nakonec nesáhli a prohrávají v dnešním utkání o jednu jedinou branku.
59:35'
Domácí brankář se hlásí o střídání, ale zatím nedostává pokyn.
58:51'
Mnichov se jen brání a snaží se alespoň puk dostat do středního pásma, prakticky již neútočí.
57:53'
Krakow v přesilové hře snad ani nevystřelil na Birkena a proto stále prohrávají o jednu branku.
57:28'
56:51'
..zatím se však nemohou usadit v útočném pásmu hostů.
56:17'
Asi poslední šance pro domácí jak vyrovnat stav zápasu...
55:28'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Jaffray – 2 min., sekání).
55:03'
Boj lépe vyzněl pro domácí, kteří alespoň touš vyváží do středního pásma.
54:49'
Boj o puk za brankou domácích.
53:56'
Krakow se nyní dostal před brankáře Birkena a skoro z toho byla šance. Nicméně obrana Mnichova včas zasáhla.
52:45'
Mnichov v útočné třetině, ale nedokázal si dobře přihrát a domácí se osvobozují.
51:37'
Mnichov má nyní problém dostat puk zpoza vlastní branky.
50:47'
Sledujeme hru nahoru a dolů bez střely na bránu.
50:00'
Nyní následuje komerční přestávka.
48:26'
Kraków právě vstřelil branku!
A najednou je tu snížení stavu. Hosté se nečekaně usadili v útočné třetině, dvakrát si přihráli na modré čáře a vyslali jedovatou střelu, která se odrazila a u pravé tyčky puk zachytil DAMIAN KAPICA a ten jej poslal do poloprázdné odkryté klece. Asistence: Peter Novajovský a Krystian Dziubinski.
47:48'
Krakow si zatím nevytvořil ani náznak šance a Mnichov se i ve čtyřech hráčích dobře brání.
46:42'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov ( Patrick Hager – 2 min. – sekání).
46:24'
Mnichov právě vstřelil branku!
DOMINIK KAHUN dostal hezkou přihrávku na pravou stranu kluziště a ten neváhal a vystřelil. Mnichov využívá přesilovou hru a vede o dvě branky! Asistence: Konrad Abeltshauser a Steven Pinizzotto.
45:35'
Mnichov se usadil v pásmu, ale Krakow se úspěšně vysvobozuje vyhozením puku přes všechny čáry.
44:52'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Da Costa – 2 min., vysoká hůl).
43:25'
Krakow měl puk ve středním pásmu, ale na útok mu již nezbyly nejspíše síly a odevzdávají puk svému soupeři.
42:54'
I další útočný výpad pro hosty neznamená šanci.
41:53'
Mnichov se snažil něco vymyslet, ale nakonec o puk přišel a Krakow vyhazuje puk ze své třetiny.
41:02'
Krakow začal opět aktivně, ale zatím bruslí ve svém obranném pásmu.
40:01'
Druhá třetina je minulostí. V té jsme branku neregistrovali. Domácí byli v této prostřední části hry aktivnější než jejich soupeř. Mnichov začal hrát až v posledních pěti minutách. Druhá třetina začne zhruba v 20:07.
40:00'
39:03'
38:40'
Kapica nyní dokázal dostat puk až před brankáře Birkena, který jej pro jistotu nakonec ukrývá pod svou výstrojí.
38:34'
Až nyní zasahuje domácí brankář, i když si svým zákrokem nebyl zrovna nejjistější.
37:55'
Krakow se zatím velmi dobře brání.
37:03'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Bryniczka – 2 min., nedovolené bránění).
36:58'
Hosté nyní uzamkli svého soupeře a byla z toho šance. Domácí nakonec faulují a hosté si zahrají přesilovou hru.
36:27'
Hosté se ke konci druhé třetiny přece jen osmělují, střela Joslina šla mimo, neboť byla sražená do ochranné sítě.
35:15'
Macek se dostal najednou k vyraženému puku, když jej domácí brankář nedokázal usměrnit na své hrudi, ale nedokázal jej dostat do branky.
34:53'
Po další skrumáži za brankou a posléze před brankou zasahuje Birken, který raději ukryl puk pod svou lapačku.
34:27'
Mnichov nyní neví co hrát a nechává svého soupeře tvořit hru.
34:01'
Proti střele Da Costy z pravé strany zasahuje Birken.
33:37'
Následuje druhá komerční přestávka.
32:39'
Mnichovu se nyní nepodařilo dostat puk z rohu kluziště, nakonec o něj přichází a musí ven z útočné třetiny.
31:41'
Krakow ve druhé třetině hraje hodně odvážně a sympaticky. V určitých chvílích je lepší než jejich soupeř.
30:25'
Dva na dva nyní postupovali domácí, ale nedokázali překonat brankáře Birkena. Hostující obránci se včas s nimi vrátili a znemožnili jim celou akci dotáhnout dokonce.
29:57'
Až nyní se Mnichovu podařilo zaměstnat i domácího brankáře, který si pohlídal pravou tyč.
29:20'
Aktivní Sýkora si vybruslil z levé strany před branku, ale na poslední chvíli mu puk odskočil.
28:38'
Krakow nyní ožil. Střela od modré byla naštěstí pro brankáře Birkena blokována.
27:35'
Nebezpečně nyní přihrával jeden hráč hostů z levé strany, ale jeho přihrávku překazil jeden z obránců.
27:00'
Komerční přestávka.
26:40'
Hager dostal dobrou přihrávku z obranného pásma přímo na modrou čáru a mohl jít dopředu. Následná jeho přihrávka na střed kluziště však nebyla přesná.
26:00'
Na ledě nyní nemá převahu ani jeden z týmů.
25:12'
25:06'
Sýkora se snažil sám proti jednomu obránci udělat kličku, ale puk se mu svezl na čepeli.
24:15'
Šinágl trefuje jen brankáře Birkena.
23:12'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Seidenberg – 2 min., nedovolené bránění).
22:58'
Do šance se snažil dostat Sýkora, ale byl ubráněn Seidenbergem a nakonec se mu ani vystřelit nepodařilo.
21:40'
Hostující hráč se dostával sám na branku, ale přihrávka již mířila ze středního pásma, takže se píská postavení mimo hru.
21:08'
Úvod druhé třetiny patří hostům, kteří mají puk na svých holích.
20:01'
V první třetině jsme mohli vidět jednu branku a převahu Mnichova. Favorit tak vede a uvidíme co nám přinese druhá třetina.
20:00'
19:42'
19:11'
Domácím se vůbec nedaří vytvořit přesilový vzorec.
17:42'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Pinizzotto – 2 min., příliš mnoho hráčů).
17:29'
Puk má více na svých holích Mnichov, ale dopředu se nyní příliš neženou.
16:38'
Hra je nyní trochu rozháraná a puk lítá ze strany na stranu.
15:31'
Nyní sledujeme snahu Krakowa o vyrovnání, ale Birken si připisuje úspěšný zákrok.
14:04'
MAXIMILIAN KASTNER se nejlépe zorientoval v před brankovém prostoru a dokázal doklepnout puk za záda brankáře Radziszewskeho. Asistence: Jonathan Matsumoto a Daryl Boyle.
13:30'
Domácí se úspěšně ubránili a dostali puk do středního pásma a mohou aspoň někteří hráči vystřídat.
13:00'
Mnichov se až teď usazuje v útočné třetině.
12:27'
Packowski se dostal do pěkné střely, kterou kryje Birken.
11:59'
Avšak nyní se jim daří dobře narušovat hru jejich soupeře a nedovolují mu se dostat k puku.
11:14'
Domácí mají problém založit útok a usadit se tak v útočné třetině hostů.
10:44'
Následuje komerční přestávka.
09:49'
Hosté si během přesilové hry prakticky žádnou šanci nevytvořili a na úvodní branku stále čekáme.
09:10'
07:10'
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Packowski – 2 min.).
06:56'
Hosté zatlačili nyní svého soupeře, bomba od modré čáry nekončí úvodní brankou.
06:00'
Kahun se snažil sám prokličkovat a podařilo s emu to. Avšak jeho následnou střelu kryje brankář.
02:20'
Novajovský vystřelil na Aus den Birken. ten jeho střelu vyráží do rohu kluziště.