Hokejová Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Aalborg : Frölunda - 16. října 2018   19:30

Frölunda
06:33' Genoway   • 12:04' Hjalmarsson   • 20:20' Lundqvist   • 28:25' Po. Westerholm   • 45:46' Stalberg
Aalborg
Persson, Andersen – Haurum, Jensen
Cool East Arena (Kapacita: 5 000)
Frölunda

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Hosté potvrdili roli favorita a z dnešního duelu berou zasloužené tři body za výhru 1:5! Všechny tři třetiny byli v režii Frölundy. Na domácích šlo vidět, že se snaží, ale na zkušený švédský tým prostě neměli. Za domácí se dnes střelecky prosadil pouze Mi. Hojbjerg. Za hosty se dnes postupně trefili Genoway, Hjalmarsson, Lundqvist, Po. Westerholm a Stalberg.

Střely na branku: 19 – 23 (v této třetině: 6 – 5)
59:09'
Kotouč skončil na jedné ze střídaček. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:20'
Lasch mohl přidat další branku do sítě domácích, ale v obrovské šanci selhal!
58:00'
Právě se rozeběhli poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:11'
Mi. Hojbjerg byl zbourán u levého mantinelu, ale rozhodčí nebude vylučovat.
56:40'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
55:58'
Posunutá branka hostů. Hra je tak přerušena.
55:18'
Grönlund vypálil od modré, ale jeho pokus Quemener nevědomky vyrazil mimo branku.
54:42'
54:10'
Domácí se nemohou s kotoučem dostat do útočného pásma. Hosté presují svého soupeře v útočném pásmu a zatím se jim to nadměrně daří.
53:22'
Mi. Hojbjerg pálil zcela osamocen z levého kruhu, ale soupeřovu branku přestřelil.
53:05'
Hosté vyhazují a odjíždějí střídat.
52:42'
Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Jonathan Sigalet – 2 min., podrážení).
52:07'
Velká skrumáž hráčů před Mattssonem, ale kotouč nakonec neskončil v síti, nýbrž za brankou.
51:30'
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
50:26'
Humphries se dostal ke kotouči v útočném pásmu, ale následně o něj také přišel.
50:16'
49:40'
Domácí vyhazují a okamžitě odjíždějí střídat.
49:06'
Friberg pálil zcela osamocen z mezikruží, ale branku vsítit nedokázal.
48:28'
Domácí vyhazují a hosté tak budou muset začít od své branky.
48:16'
Vyloučení v týmu Aalborg Pirates (Spencer Humphries – 2 min., nedovolené bránění).
47:35'
Lasch našel skvělou přihrávkou zpoza branky před brankou Lundqvista. Ten však svým následným střeleckým pokusem trefil pouze Quemenera.
46:45'
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
46:06'
Komerční přestávka.
45:46'
Frölunda právě vstřelila branku!
Hosté vedou opět o čtyři branky! Söderlund se skvěle prokličkoval s kotoučem až před Quemenera, kterého však neprostřelil. Kotouč však spadl po zákroku brankáře zpět do brankoviště, kde ho za brankovou čáru dorazil SEBASTIAN STALBERG. Asistence: Tim Söderlund.
45:14'
44:36'
Genoway pálil nebezpečně z levého kruhu, ale Quemener jeho pokus dokázal vyrazit mimo branku.
44:09'
Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Mattssona.
43:52'
Střelecký pokus Genowaye od modré minul soupeřovu klec.
43:21'
Lundqvist dostal skvělou přihrávku před branku, odkud ihned vypálil, ale Quemenera nedokázal prostřelit.
43:14'
Vyloučení v týmu Aalborg Pirates (Spencer Humphries – 2 min., podrážení).
43:10'
Spelling pálil nebezpečně z pravého kruhu, ale Mattssona neprostřelil.
42:52'
42:07'
Kotouč skončil na střídačce jednoho z týmů a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
41:32'
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Mattssonem.
40:46'
McNamee pálil z otočky z bezprostřední blízkosti branky soupeře, ale jeho pokus nenadělal Mattssonovi větší potíže.
40:05'
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a kotouč ihned posílají do útočného pásma.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 21:12.
Druhá třetina je za námi. Hosté v ní byli opět lepším týmem a po dvou třetinách tak vedou 1:4. Ihned na začátku druhé třetiny zvýšil už na 0:3 Lundqvist. V devětadvacáté minutě poté hosté vedli už 0:4! Když se zapsal do střelecké listiny Po. Westerholm. Domácí ve 32. minutě dokázali snížit z přesilové hry, kterou využil Mi. Hojbjerg.

Střely na branku: 9 – 13 (v této třetině: 4 – 3)
40:00'
39:05'
39:00'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
38:25'
Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
37:55'
Hosté opět vyhazují a domácí tak zatím nezahrozili z této přesilovky.
37:20'
Hosté vyhazují a domácí tak budou muset začít znova od své branky.
37:05'
Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Max Friberg – 2 min., nedovolené bránění).
37:05'
Ladehoff se dostal do křížku s Fribergem, ale rozhodčí je včas od sebe odrthli, a tak z toho nic nebylo.
36:13'
Hjalmarsson střelou od modré minul soupeřovu svatyni.
35:15'
34:23'
Raymond našel křižnou přihrávkou před brankou Pa. Westerholma. Ten byl však otravován jedním z obránců a k pořádné střele se tak nedostal.
33:08'
Söderlund se skvěle prokličkoval s kotoučem až před Quemenera, kterého však střelou mezi betony nepřekonal.
32:40'
Lasch vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale následně špatně přihrál, a tak hosté o kotouč přišli.
31:22'
Aalborg právě vstřelil branku! Tak domácí nakonec přeci jen využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl tří branek! Ma. Hojbjerg zavezl kotouč podél pravého mantinelu až do útočného pásma. Následně poslal kotouč před branku, kde se odrazil od betonu Mattssona přímo na hůl volného MIKKELA HOJBJERGA, a ten se následnou střelu mezi Mattssonovy betony nemýlil. Asistence: Martin Hojbjerg a Julian Jakobsen.
31:03'
Teď to je navíc zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Quemenera.
30:44'
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a kotouč tak sami poslal do středního pásma.
29:44'
Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Simon Hjalmarsson – 2 min., podrážení).
29:13'
Stalberg střelou z levého kruhu poslal kotouč jen do míst, kde stál připravený Quemener.
28:25'
Hosté vedou už 4:0! Jeden z hostujících hráčů našel skvělou přihrávkou přes celé kluziště na útočné modré Fagema. Ten následně místo střely ještě zvolil přihrávku na osamoceného PONTHUSE WESTERHOLMA, který se poté nemýlil. Asistence: Samuel Fagemo a Jonathan Sigalet.
28:10'
Humphries střelou od modré příliš nevyděsil Mattssona.
27:27'
Hosté dostávají příliš prostoru v obranném pásmu domácích, a tak z toho také pramení šance. Jednu z nich nyní však nevyužil Rosseli-Olsen, který pálil z pravého kruhu.
26:41'
McNamee dostal nabito na modrou, odkud vypálil, ale Mattsson jeho střelu dobře viděl a kotouč tak vyrazil do rohu kluziště.
26:35'
26:15'
25:48'
Hosté vyhazují a okamžitě odjíždějí střídat.
25:33'
Spelling pálil z vrcholu pravého kruhu, ale na Mattssona si nepřišel.
24:49'
Rosseli-Olsen se dostal ve vlastním oslabení ke střele z mezikruží, ale Quemener jeho pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.
24:35'
Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Sebastian Stalberg – 2 min., hákování).
24:07'
McNamee pálil z pravého kruhu, ale Mattsson byl ve své brance opět připraven.
23:16'
Další zakázané uvolnění na straně domácích.
22:46'
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Quemenerem.
22:16'
Ekbom nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho však ujali domácí.
21:34'
Söderlund se sice dostal s kotoučem středem kluziště až do útočného pásma, kde však o kotouč vzápětí přišel.
20:20'
Hosté se ihned na začátku druhé třetiny střelecky prosazují a vedou 3:0! JOEL LUNDQVIST dostal skvělou přihrávku před branku od zadního mantinelu, kde kotouč vybojoval Lasch a následnou střelou ke vzdálenější tyči nedal Quemenerovi šanci zasáhnout. Asistence: Ryan Lasch a Mats Rosseli-Olsen.
20:05'
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a s kotoučem se ihned vrhají do útočného pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 20:25.
První třetina je za námi. Hosté jsou zatím lepším týmem směrem dopředu a zaslouženě tak vedou 2:0. Už v sedmé minutě se dokázal prosadit krásnou brankou Genoway. O šest minut později se poté trefil z přesilové hry Hjalmarsson. Na obě branky skvěle přihrával Lasch. Domácí se v první třetině také dostali do vážnějších šancí, ale Mattssona v brance hostů neprostřelili.

Střely na branku: 3 – 8
20:00'
19:14'
Kotouč skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude před Mattssonem.
19:00'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:32'
17:43'
17:34'
Domácí teď ke konci třetiny hrozí, ale Mattsson drží svůj tým.
17:23'
Mi. Hojbjerg se dostal do samostatného úniku, ale kličkou do bekhendu nedokázal překonat Mattssona. Ten si na své konto připsal velice důležitý zákrok.
17:06'
Raymond střelou z mezikruží poslal kotouč jen do připravené lapačky Quemenera.
16:23'
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
15:21'
Hosté chybovali ve vlastní třetině, ale domácí tohoto zaváhání soupeře nedokázali využít.
14:28'
Mi. Hojbjerg našel skvělou přihrávkou od levého mantinelu před brankou volného McNameeho. Ten si však kotouč špatně zpracoval a jeho následný bekhendový pokus tak nenadělal Mattssonovi větší potíže.
13:47'
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
12:33'
Pa. Westerholm pálil z bezprostřední blízkosti, ale Quemenera střelou mezi betony nepřekonal.
12:28'
Lasch se pokusil ohrozit branku soupeře střelou z pravého kruhu, ale jeho pokus nakonec ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.
12:04'
Hosté využívají přesilovou hru a vedou tak už o dvě branky! SIMON HJALMARSSON dostal skvělou křižnou přihrávku k levé tyči od Lasche, a ten tak následně neměl problém kotouč usměrnit mezi tři tyče. Quemener se po kotouči natahoval marně. Asistence: Ryan Lasch.
11:45'
Vyloučení v týmu Aalborg Pirates (Nikolaj Carstensen – 2 min., nedovolené bránění).
11:27'
Jeden z domácích hráčů pálil z vrcholu pravého kruhu, ale na Mattssona si nepřišel.
10:47'
Gunnarsson pálil od modré, ale Quemener jeho pokus dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.
09:55'
Domácí chybovali ve vlastní třetině a ke kotouči se tak dostal Lundqvist. Do jeho střely však následně vložil hůl jeden z vracejících se protihráčů a Quemener tak nemusel zasahovat.
09:22'
Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele z levého kruhu, ale Quemener jeho pokus dokázal vyrazit mimo branku.
08:38'
Genoway tak dlouho váhal se střelou od modré, až o kotouč přišel.
08:17'
McNamee se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu, ale Mattssona překonat nedokázal.
07:46'
Gunnarsson vypálil od modré, ale svou střelou trefil pouze jednoho z obránců.
07:19'
Další zakázané uvolnění. Tentokrát na opačné straně. Hlavní rozhodčí však následně opravil výrok čárového a nakonec se tak bude vhazovat ve středním pásmu.
06:53'
06:33'
Hosté se dostávají do vedení! Lasch našel skvělou přihrávkou od pravého mantinelu v mezikruží úplně volného CHAYE GENOWAYE, a ten se následnou střelou pod horní tyčku nemýlil. Asistence: Ryan Lasch a Gustav Lindström.
05:53'
05:27'
McNamee si s kotoučem skvěle objel branku a následně vypálil. Jeho pokus však skončil jen těsně vedle soupeřovy branky.
04:58'
Korsgaard slabou střelou od modré příliš nevyděsil Mattssona.
04:34'
03:19'
Domácí se poprvé v dnešním utkání dostali ke střele, kterou vyprodukoval z pravého kruhu Ma. Hojbjerg. Jeho pokus však dokázal ztečovat jeden z obránců do ochranné sítě.
02:45'
Rosseli-Olsen dostal přihrávku před branku, ale jeho pokus o střelu z první nakonec zablokoval jeden z vracejících se protihráčů.
02:24'
Jakobsen přišel o kotouč ve středním pásmu a dopředu tak mohou hosté.
01:48'
Kotouč skončil mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:30'
Raymond dostal nabito do mezikruží. Střela mu však nevyšla podle jeho představ a hrát tak mohou domácí.
01:05'
Söderlund se natlačil s kotoučem před brankáře, ale branku vsítit nedokázal.
00:42'
Lindström vyslal na branku střelu od modré, kterou ještě před Quemenerem tečoval Fagemo. Kotouč však po jeho teči skončil mimo branku.
00:15'
00:05'
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a kotouč ihned posílají do útočného pásma.
00:01'
Arénou nyní znějí národní hymny Švédska a Dánska.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Aalborg Pirates: Quemener (Wulff) – Knudsen, Carstensen, Humphries, Harstad, Gatz, Panelin Borg, Eriksen – Spelling, Jakobsen, Jul Korsgaard – Ma. Hojbjerg, McNamee, Mi. Hojbjerg – Ladehoff, S. Brinkman, Anker – Marcussen, J. Brinkman, Walker

Frölunda Indians: Mattsson (Gustafsson) – Genoway, Lindström, Sigalet, Moverare, Ekbom, Grönlund, Gunnarsson – Lasch, Lundqvist, Rosseli-Olsen – Stalberg, Hjalmarsson, Söderlund – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Fagemo – Friberg, Nässén, Raymond – Lundin-Andersson

Rozhodčí: Persson, Andersen – Haurum, Jensen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.