00:23' Lander   • 37:43' Herzog   • 51:02' Simion   • 59:34' Kovář
aus den Birken (Fiessinger) – Blum, Daubner, Redmond, Abeltshauser, Seidenberg, Boyle, MacWilliam – Ortega, Hgaer, Ehliz – Parkes, Street, Tiffels – Mauer, Schütz, Gogulla – Eckl, Varejcka, Lindner.
1 780 diváků
Zug
Genoni (Hollenstein) – Kreis, Djoos, Hansson, Stadler, Schlumpf, Gross, Cadonau – Klingberg, Lander, Herzog – Martschini, Kovář, Simion – Suri, Müller, Bachofner – Hofer, Leuenberger, De Nisco – Allenspach.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Dramatické střetnutí mezi Mnichovem a Zugem skončilo vítězstvím hostujícího celku 4:3, situace ve skupině D se tak před závěrečnými zápasy pořádně zdramatizovala. Do závěrečného dějství celky nastupovaly za stavu 2:2. Mnichov se podruhé v utkání dostal do vedení zásluhou Frederika Tiffelse, na tento gól však dokázal odpovědět Dario Simion. Utkání směřovalo do prodloužení, ale všechny tři body věnoval Zugu gólman aus den Birken, který necelou půl minutu před koncem chyboval při rozehrávce a hrubku potrestal měrou vrchovatou český útočník Jan Kovář poté, co mu kotouč do ideální pozice poslal Martschini.

Svěřenci kouče Tangnese se díky zisku tří bodů posunuli na postupové druhé místo, které budou proti dnešnímu soupeři hájit příští středu na domácím ledě. Jistý postup už má švédské Rögle, jež vede o bod před Zugem, ale má jistotu, že buď švýcarský celek, nebo Mnichov v posledním zápase ztratí.
Dnešnímu utkání přihlíželo 1 780 diváků.
Střely na bránu: 20 – 29.
59:34'
Zug právě vstřelil branku!
Obrovská chyba aus den Birkena bude stát Mnichov s největší pravděpodobností celý zápas! Gólman zachytil vysoko letící puk do lapačky a nechtěl přerušení hry, takže vyklepal puk, jenže pak vyrážečkou kotouč úplně minul, čehož využil Martschini k pohotovému posunutí touše na JANA KOVÁŘE, na nějž čekal jednoduchý úkol. Asistence: Lino Martschini.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:37'
Philip Gogulla nevymýšlel nic složitého a lehkým obloučkem poslal touš pryč z obranného pásma, čímž spoluhráčům, i sobě, umožnil vystřídat.
58:22'
Hra musela být přerušena z důvodu posunuté domácí brány. Aus den Birken se přesunul k levé tyči, do níž narazil a svatyni vyhodil ze správného postavení.
57:48'
Krátce před návratem Gogully na led střílel od levého mantinelu Reto Suri, zajímavá střela prosvištěla o pár čísel nad břevnem.
57:06'
Jan Kovář nabil do levého kruhu Martschinimu, ten v klíčový moment selhal. V pokleku místo tvrdého zakončení zlomil hokejku.
56:45'
Z pravého kruhu střílel Marco Müller. Mířidla neseřídil ideálně, černou gumu poslal výrazně vedle pravé části brankové konstrukce.
56:16'
Zachary Redmond zkusil dlouhou přihrávkou vyslat do úniku v oslabení Ortegu, ten si ale s těžkým zpracováním neporadil podle představ.
55:53'
Komplikace pro domácí celek. V útočném pásmu se zbytečného faulu podrážení dopustil Philip Gogulla. Využijí hosté nabídnutého dárku?
55:23'
Hosté jsou v koncovce základní hrací doby aktivnějším týmem. Pod tlakem hrající Jonathon Blum se osvobodil jen za cenu icingu.
54:56'
Přes dva obránce vypálil Yasin Ehliz. Genoni moc neviděl, ale nemusel smutnit, protože střela měla k přesnosti hodně daleko.
54:11'
Velké zaváhání Kreise hráči Mnichova nepotrestali. Poté, co beka obral Mauer, tak nahrál před bánu Gogullovi, německý útočník však puk za Genoniho neprotlačil.
53:46'
Z důvodu signalizovaného ofsajdu domácí hráči museli vyklidit útočné pásmo. Djoos tak měl více volného času na rozehrávku, zapojil do hry Klingberga.
53:17'
Hansson nabil do pravého kruhu SAMUELU KREISOVI, který chtěl ke třem asistencím přidat i vstřelený gól, leč na aus den Birkena nevyzrál.
52:47'
Danny aus den Birken přerušil hru, netroufl si na rozehrávku. Po komerční přestávce proběhne vhazování po jeho pravici.
52:21'
Domácí se vracejí k aktivnímu pojetí hry. Austin Ortega se vytočil před bánu, aby forhendem těsně minul prostor u levé tyče.
51:02'
Svěřenci kouče Tangnese bojují jako lvi! Hansson nastartoval po levé straně DARIA SIMIONA. Levé křídlo si seřídilo mířidla a puk napálilo nechytatelně do vzdálenějšího víka. Asistence: Niklas Hansson a Samuel Kreis.
50:41'
Jan Kovář nezvládl buly v útočném pásmu proti Streetovi. Volného puku se chopil Konrad Abeltshauser a po mantinelu přenesl hru do středního pásma.
50:10'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Mnichov disponuje těsným jednobrankovým vedením, o jeho vítězství tak není rozhodnuto ani zdaleka.
49:57'
Frederik Tiffels hraje s velkou chutí. Hattricku se zatím nedočkal, z velkého úhlu se totiž Leonardo Genoni překvapit nenechal.
49:25'
Domácí v plném počtu, Filip Varejcka strávil na trestné lavici kompletní dvě minuty. Hosté velkou příležitostí pohrdli a musí tak znovu hrát do plných.
48:55'
Souvislejší tlak si ovšem hosté nedokáží vytvořit. Sice se ještě chvíli drželi v útočném pásmu, ale pak Bachofner nepřesně nahrál Surimu.
48:24'
Do třetice se hráči Zugu probojovali do útočné třetiny a nebyli daleko od vyrovnání, střela Müllera z pravého kruhu zazvonila na tyč!
47:58'
Úvod hry ve čtyřech zvládli domácí na jedničku s hvězdičkou. Po buly odpálil touš do bezpečí MacWilliam, načež Seidenberg obral rozjetého Suriho.
47:25'
Komplikace pro Mnichov. V obranném pásmu si Filip Varejcka nedal pozor na svou hokejku a trefil do obličeje Cadonaua, domácí se tedy budou bránit ve čtyřech.
46:44'
Hokejisté německého celku si dávají více záležet směrem do obrany, což je pochopitelné, neboť vedou a i případná remíza by nebyla vzhledem k postavení v tabulce špatná.
46:15'
Za vlastní branku ujel před otírajícím Mauerem Livio Stadler. Nakonec zkusil odvážnou rozehrávku po mantinelu, tu vystihl Boyle.
45:57'
Zachary Redmond vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Nico Gross se nenechal dohnat Gogullou.
45:30'
Jak zareagují hosté? Případná porážka by znamenala konec v letošním ročníku Ligy mistrů, takže musí všechny síly vrhnout do ofenzivy.
44:19'
Mnichov právě vstřelil branku!
Druhá lajna táhne Mnichov za vítězstvím! Parkes z pravého kruhu poslal hrací předmět před bránu FREDERIKU TIFFELSOVI, který s velkou lehkostí přehodil puk přes pravý beton bezmocného Genoniho. Asistence: Trevor Parkes a Konrad Abeltshauser.
43:58'
Boyle čistým způsobem obral Simiona a rozjel po levém mantinelu Mauera. Jeho střílenou nahrávku mezi kruhy Schütz trestuhodně promáchl.
43:25'
Před mnichovskou branou se do sebe pustili Carl Klingberg a Zachary Redmond. Brzy si ale dali pohov, takže rozhodčí je ani nevylučovali.
42:58'
Po vyhraném vhazování Kováře vypálil od modré čáry Livio Stadler. Danny aus den Birken měl o puku přehled a zasáhl lapačkou.
42:25'
Na vlastní pěst zkusil štěstí Trevor Parkes. Obtočil bránu soupeře a zkusil zasunout k bližší tyči, narazil na levý beton brankáře.
41:45'
A znovu Martschini! Přes dva protihráče se natlačil pře bránu, odkud forhendem trefil pravý beton domácího brankáře.
41:17'
Lino Martschini vystihl rozehrávku a dlouho neváhal, pálil z levého kruhu. Aus den Birken se včas zorientoval a vykopl levý beton.
40:44'
Za vlastní bránou výborně zapracoval Jerome Bachofner. Stáhl se společně s Mauerem, jehož čistě připravil o kotouč.
40:10'
Třetí třetina má za sebou první vteřiny. Šance obou soupeřů jsou v tuto chvíli vyrovnané, rozhodovat může každá drobná chyba.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 21:41.
Střely na bránu po 2. třetině: 14 – 16.
Druhá třetina nabídla výborný hokej z obou stran, o závěrečné dvacetiminutovky se půjde za nerozhodného stavu 2:2. Hokejisté Mnichova dokonali obrat, když na trefu Frederika Tiffelse navázal Trevor Parkes. Hosté se ale nevzdali a utkání zvládli dorovnat, jmenovitě Fabrice Herzog, jenž dorazil do brány nahození Kreise.
40:00'
39:48'
Po nedorozumění mezi domácími hráči bylo odpískáno zakázané uvolnění, ale hosté této skutečnosti nevyužili, protože na buly uspěl mnichovský Schütz.
39:20'
Do slibné příležitosti vystartoval Frank Mauer, jenže se mu nedostalo podpory a sám proti dvěma obráncům neměl šanci uspět.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:43'
Carl Klingberg si vyměnil puk s Herzogem, načež střílel z vrcholku levého kruhu. Ze zápěstí vypálil pár centimetrů nad horní tyč.
38:16'
Leonardo Genoni zastavil nahození za bránu. Zvedl hlavu a našel volného Djoose, který vyhodil kotouč do střední třetiny.
37:43'
Skóre ukazuje opět nerozhodně skóre! Aus den Birken neudržel Kreisovo nahození od modré, za jeho záda pak umístil černou gumu pohotovou dorážkou FABRICE HERZOG. Asistence: Samuel Kreis a Niklas Hansson.
37:22'
O přihrávku do pravého mantinelu si klepl Austin Ortega. Dostal ji a vypálil z první na bližší tyč, Leonardo Genoni se stačil přesunout.
36:37'
Muži v pruhovaném se nakonec rozhodli pro dvojí vyloučení na obou stranách. Za domácí si jdou na dvě minuty odpočinout Parkes a Seidenberg, za hosty Kovář a Bachofner. Hra bude pokračovat v pěti na obou stranách.
36:37'
Jan Kovář zbytečně sekl aus den Birkena, držícího puk, přes betony, byť jen lehce. Následně došlo k šarvátce mezi více hráči, domácí obránci se rozhodli chránit svého gólmana.
36:23'
Od modré čáry nebezpečně nahazoval Niklas Hansson. Tečovat zkoušel Martschini, ale puk minul, takže aus den Birken měl poměrně jednoduchou práci.
35:30'
Hosté musí zabrat, pokud chtějí pomýšlet na bodový zisk. Ve druhé třetině jsou jasně horším týmem, favorizovaný Mnichov hraje ve velké pohodě.
34:47'
Nedáš – dostaneš! Domácí bleskově otočili hru a přesilovku využili! Osamocenému Tiffelsovi sice Genoni puk vypíchl, ale přímo k TREVORU PARKESOVI, gólman navíc přišel o vyrážečku. Třicetiletý Kanaďan uspěl pokusem k pravé tyčce. Asistence: ben Street a Zachary Redmond.
34:33'
Velkou příležitost měl v oslabení Reto Suri! Po chybě beka vystartoval do úniku, jenže bekhendový blafák mu nevyšel, místo puku skončil v bráně sám.
34:22'
Dobrou příležitost Philipa Gogully zastavil Genoni, byť s velkými problémy. Vůbec si nebyl jistý, jestli má puk pod levým betonem.
33:15'
Jana Kováře dokonale zaskočila rychlá klička Redmonda, kapitán Zugu pak domácího obránce směřujícího do útoku podrazil. Jasné dvě minuty.
33:06'
Zachary Redmond si vyměnil touš se Streetem, načež nahodil o modré čáry, bránící Kreis srazil černou gumu mimo tři tyče.
32:44'
Zmatů v hostující defenzivě nevyužil Yasin Ehliz. Sice si nabruslil mezi kruhy, ale forhendem pak zvedl kotouč příliš vysoko.
32:10'
Domácí v plném počtu. Konrad Abeltshauser se okamžitě zapojil do plnění defenzivních povinností, protože hokejisté Mnichova zůstávají pod tlakem.
31:55'
Mezi kruhy si sjel Anton Lander, kam dostal nahrávku od Klingberga. Souhra dvou Švédů ke gólu nevedla, gólman zakročil vyrážečkou.
31:26'
Hokejisté Zugu kombinují v útočné třetině, ale až ve druhé minutě početní převahy došlo k prvnímu zakončení, Kováře vychytal aus den Birken.
30:07'
Tlak domácích zřejmě minimálně na dvě minuty opadne, protože proti pravidlům hrál bek Konrad Abeltshauser, ten podrazil Simiona.
30:01'
Utkání se přehouplo do své druhé poloviny. Pokračuje aktivita domácího celku, který by rád strhl vedení na svou stranu.
29:54'
Od modré pálil Konrad Abeltshauser. Genoni si našel prostor, odkud dobře viděl na kotouč, ten bez větších problémů schoval pod levým betonem.
29:25'
Domácí jsou pochopitelně psychicky nahoře. Okamžitě po vyrovnávací trefě znovu vyrazili dopředu, útočné pásmo obsadila elitní útočná lajna.
28:36'
Parádní souhra třetího útoku vedla k vyrovnání! Od Tiffelse před Seidenberga a Streeta se vrátil zpět k FREDERIKU TIFFELSOVI, jenž po prudkém bekhendovém pasu zvedl kotouč mimo dosah Genoniho. Asistence: Ben Street a Yannic Seidenberg.
28:21'
Genoni měl znovu práci, když vystartoval daleko z brankoviště, aby zabránil v samostatném úniku Ehlizovi. Situaci zvládl fantasticky.
27:50'
Gólman Leonardo Genoni hodně riskoval. Vyhodil puk z lapačky a poslal ho na Djoose, na černou gumu jen těsně nedosáhl rozjetý Ortega.
27:11'
Samuel Kreis udržel na zádech Hagera, takže rozhodčí museli přerušit hru z důvodu zakázaného uvolnění. Aus den Birken musí zbystřit.
26:57'
Tvrdým hitem Andrew MacWilliam složil k zemi Hofera, ten se ztěžka sbírá z ledu, ale podle dostupných záběrů bude v pořádku.
26:25'
Domácím nelze upřít snaha, ale hosté hrají do defenzivy stále s velkou jistotou, navíc hrozí z protiútoků.
25:49'
Vyhození Genoniho po mantinelu zachytil pozorný Ortega. Sám proti třem ovšem neměl šanci na úspěch, o kotouč ho připravil Djoos.
25:19'
Obránce Stadler nezachytil kotouč u modré čáry, ale nemusel smutnit, situaci za něj vyřešil kolega z obrany Hansson.
24:45'
Výbornou páci odvedl Jan Kovář, když zády k bráně připravil palebnou pozici pro Simiona, střela z mezikruží proletěla o kousek vedle levé tyče.
24:21'
Street houf hráčů před sebou neprostřelil, oražený puk si našel Trevor Parkes. Rána z levého kruhu skončila v boční síti.
23:57'
Carl Klingberg odmítl navýšení skóre. V pravém kruhu nikým neatakovaný střílel na zadní tyč, ale bránu úplně minul.
23:15'
Na druhé straně se do hry zapojil Leonardo Genoni. Vyrážečkou zastavil nahození a po mantinelu zapojil do hry Antona Landera.
22:39'
Tentokráte už Danny aus de Birken musel do akce. Šestatřicetiletý německý gólman si počkal na střelu Herzoga, kterou schoval v lapačce.
22:07'
Další problémy v rozehrávce domácích. Konrad Abeltshauser našel jenom Klingberga, jehož pokus bez přípravy proletěl nad bránou.
21:44'
Marco Müller se zpoza brány probojoval mezi kruhy, odkud vystřelil forhendem z otočky, aus den Birken reflexivně vykopl pravý beton.
21:22'
S lehkým nahozením ještě ze středního pásma si Genoni snadno poradil. Blum ale splnil svůj cíl, vybojoval buly v útočné třetině.
20:48'
Na druhé straně zahrozil Patrick Hager. Od pravého mantinelu se natlačil až před bránu, ale ve finále ztratil kotouč z hole.
20:10'
Druhá třetina je v plném proudu, tak pojďme na ni! Hosté se okamžitě nastěhovali do útočného pásma, Lander vystřelil nepřesně.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 20:48.
Střely na bránu po 1. třetině: 8 – 3.
Po první třetině mají blíže k vítězství hosté, kteří vedou nad Mnichovem nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. První gól padl už během úvodní půl minuty, kdy skvělou střílenou přihrávku Djoose usměrnil do brány švédský útočník Anton Lander. Domácí hráči postupně převzali iniciativu na svou stranu, ale kýženého vyrovnání se zatím nedočkali, Genoni všechny příležitosti vykryl.
20:00'
19:50'
Za vlastní brankou si výborně poradil Niklas Hansson. Natlačil tělo před Streeta a po mantinelu pak rozehrál na nikým neatakovaného Stadlera.
19:24'
Cíl Zugu je jasný, přežít úvodní dějství v těsném náskoku. Vyhodit mohl Gross, ale zaváhal a čistým způsobem ho obral Gogulla.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:44'
Tlak domácí třetí lajny pokračuje. Středem se prodral až těsně před bránu Justin Schütz, z bezprostřední blízkosti ovšem ani on na Genoniho nevyzrál.
18:25'
Mizerná rozehrávka Schlumpfa si říkala o potrestání. Mauer zkusil obtočit bránu a zasunout k levé tyči, narazil na beton Genoniho.
17:59'
Yannic Seidenberg vyhodil přes všechny čáry v momentě, kdy už domácí byli v plném počtu, proto rozhodčí musel odpískal icing.
17:22'
Dario Simion najel do útočného pásma a sám překvapivě vystřelil od pravého mantinelu, nicméně rozvlnil pouze boční síť.
16:47'
Švýcarskému týmu se zatím přesilovka vůbec nedaří. Mají velký problém usadit se v pásmu, domácí vyhodili dvakrát v krátkém časovém sledu.
16:20'
Mnichovská defenziva propadla a hráči v bílém jeli dva na jednoho. Simion nahrál Martschinimu a se zpětným pasem již nepočítal, hokejku neměl položenou na ledě.
15:53'
Premiérovou početní převahu si vyzkouší rovněž Zug. Trevor Parkes se sice výborně stáhl do obrany se Simionem, tomu ale ve finále akce přesekl hokejku, čímž mu zabránil v zakončení.
15:20'
Domácím nelze upřít snaha, ale hosté zatím hrají do obrany velmi dobře, mnichovský favorit má velké problémy na ni najít recept.
14:44'
Patrick Hager bojoval ze všech sil, ale nakonec ho Christian Djoos připravil o puk a vysokým obloučkem přesunul hru do středního pásma.
14:18'
Velkou příležitostí na vyrovnání pohrdl Andrew MacWilliam. Zpracování zvládl na jedničku, ale zakončoval o kus vedle pravé tyčky.
13:50'
Jan Kovář nabruslil s pukem do útočného pásma. Nakonec nahrál mezi kruhy Simionovi, jehož ránu z otočky zblokoval Redmond do ochranné sítě.
13:28'
Hra musela být přerušena z důvodu posunuté domácí svatyně. Carl Klingberg tělem odmítl Daubnera, který upadl a tvrdě narazil do levé tyčky.
12:59'
S koncem přesilovky vyrazil v oslabení na zteč Martschini. Dostal se až před bránu, puk ovšem nezvládl přehodit nad pravý beton gólmana.
12:28'
Pokračuje tlak německého celku. Blum nabízel kotouč před branku Parkesovi, ten usměrnil černou gumu vedle brány.
11:56'
Vyrovnání měl na hokejce Frederik Tiffels! Do pravého kruhu obdržel ideální nahrávku do hokejky, načež vypálil z první. Genoniho překonal, gólmana zachránila pravá tyčka!
11:27'
Yasin Ehliz bekhendovou přihrávkou naslepo před bánu našel Patricka Hagera, jenž trefil touš nečistě, napálil ho přímo o výstroje Genoniho.
10:49'
První přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté. Marco Müller při útočení ztratil stabilitu a skončil na ledě, přičemž hokejkou nešikovně podrazil Seidenberga.
10:35'
Puk opustil hrací plochu poté, co jej z obranného pásma vyhodil Müller. měl štěstí, že černá guma cestou zavadila o tvrzené sklo.
10:06'
Do defenzivy výborně zapracoval Konrad Abeltshauser. Stáhl se s Bachofnerem a čistým způsobem ho odstavil od kotouče.
09:40'
Zakázané uvolnění, hra se přesouvá před Genoniho. Stadler nahození nezvládl, touš vyslal mimo dosah Simiona.
09:17'
Delší čas probíhá hra v útočné třetině Zugu. Švýcarský celek si je vědom důležitosti zápasu, vítězství by jej posunulo na postupové pozice.
08:47'
Asistenci chtěl zapsat Jan Kovář. Zvedl hlavu a z levého kruhu hledal mezi kruhy Martschiniho, jehož skvěle pokryl Parkes.
08:11'
Na odvážný výpad se vydal Austin Ortega. Sedmadvacetiletý Američan se zvládl protlačit kolem Klingberga, ale na Kreise již nevyzrál.
07:55'
Od levého mantinelu nahazoval obránce Yannic Seidenberg. Leonardo Genoni velmi dobře viděl na puk, zákrok lapačkou pro něj nebyl větším problémem.
07:28'
Zatím jediný střelec zápasu Anton Lander u mantinelu nezvládl prakticky neřešitelnou situaci proti dvěma protihráčům. Kotouč získal Boyle.
06:48'
Hokejisté v bílých dresech se ubránili a sami se vydali do protiútoku. Slibnou šanci zakončoval Marco Müller střelou z mezikruží vedle pravé tyče.
06:25'
Zápas se hraje ve velkém tempu. Domácí přesunuli hru do útočné třetiny, jmenovitě druhá útoční lajna. Ke střele ještě nedošlo.
05:44'
Z pravého kruhu si chytal kotouč ke střele Reto Suri. Nakonec vypálil, ale pouze do protihráče stojícího v těsné blízkosti.
05:31'
Dlouhý nástřel Redmonda útočník Street tečovat nedokázal, a protože Tiffels nedohnal Djoose, píská se zakázané uvolnění.
04:59'
V útočném pásmu Zugu se strhla u mantinelu velká bitva o puk. Domácí využili většího počtu hráčů, kotouč vyšťoural Abelsthauser.
04:22'
Další příležitost pro domácí mužstvo. Za obranou zůstal opomenut Parkes, bekhendovým zakončením ovšem na Genoniho nevyzrál.
03:58'
První vážnější problémy pro Genoniho! Neudržel ve výstroji nahození Bluma a měl velké štěstí, že jej Ehliz napálil do levého betonu.
03:33'
Zničehonic zůstal před brankářem volný Gogulla. Než se však stihl zorientovat, odpálil touš do bezpečí Djoos.
02:47'
Kreisovi nahození mělo hodně daleko k úspěchu. Na teč nabízel nejspíše Janu Kovářovi, ale ten neměl přehled o situaci.
02:15'
Ortega se vydal do protiútoku po levém mantinelu. Následně nahazoval před bránu, Hager žabičku minul.
01:46'
Hosté pokračují ve vysoko nastoleném tempu. Carl Klingberg vystřelil od pravého mantinelu, aus den Birken se zaskočit nenechal.
01:20'
Těžký úvod pro domácí, kteří do zápasu nastupovali v roli mírného favorita, ale bleskově musí dotahovat ztrátu. Jak si poradí?
00:23'
Fantastický start hostujícího celku do utkání! Střílenou nahrávku od modré čáry poslal Djoos milimetrově přesně na ANTONA LANDERA, jenž bez problémů trefil odkrytou část brány. Asistence: Christian Djoos a Samuel Kreis.
00:01'
EV Zug

Zug musí zabojovat, pokud chce pomýšlet na postup. Situaci zatím má ve svých rukou, protože ze třetího místa má jeden bod odstup na druhé Rögle, dva body ztrácí na Mnichov, s nímž sehraje poslední dva zápasy v rámci základní skupiny. Švýcarský celek doposud dvakrát prohrál s Rögle, dvakrát naopak zdolal Sönderjyske. Ve švýcarské National League Tangnesova družina získala třiadvacet bodů ve dvanácti utkáních a je třetí o skóre za Fribourgem a o dva body za Bielem.
EHC Red Bull Mnichov

Mnichovští hokejisté mají skvěle nakročeno k postupu do play-off Ligy mistrů. Ve čtyřech zápasech nasbírali devět bodů za vítězství nad Rögle, dvakrát pak porazili dánské Sönderjyske. S Rögle ovšem i prohráli, ve Švédsku padli těsným výsledkem 3:4. Výborně si svěřenci kouče Jacksona vedou i v tuzemské DEL, když v devíti utkáních získali jednadvacet bodů a jsou v čele o skóre před Wolfsburgem a ukazují tak, že letos rozhodně útočí na lepší výsledek, než jak tomu bylo loni, kdy vypadli už ve čtvrtfinále.
Všem fanynkám a fanouškům hokeje přeju krásný úterní podvečer. Vítám vás při sledování hokejové Ligy mistrů, u zápasu skupiny D mezi Mnichovem a Zugem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.