To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu!
Československá stopa

Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:27
Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:03
Jiří Smejkal (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:58
Traktor Čeljabinsk zaslouženě poráží Medveščak Záhřeb výsledkem 3:0. Domácí si mohli výraznější vedení vypracovat již ve druhé třetině, v níž měli obrovské množství gólovek, ale proměnili pouze jednu z nich, takže se o výsledek museli strachovat skoro až do konce. Třetí třetinu však Traktor odehrál velmi takticky, nepouštěl soupeře do útoku a dvěma góly v samém závěru pojistil svou výhru.
59:30
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Ještě jedna úprava skóre! ALEXANDR PANKOV vybojoval kotouč a jeho střelu zpoza obránce Taylor jen vyrazil, laxní obrana Záhřebu pak pustila Pankova k bekhendové dorážce, která prolétla pod Taylorem do branky. Bez asistence.
58:40
Sotva Taylor opustil svou branku, ztratili hosté kotouč a PAUL SZCZECHURA trefil z polovině hřiště odkrytou branku Záhřebu. Asistence: Arťjom Peňkovskij.
58:33
Hosté to zkouší bez brankáře!
58:28
Trenér hostů byl kvůli přílišným protestům vykázán z prostoru střídačky Záhřebu.
58:28
Mirnov mohl pojistit Traktoru vítězství, ale samostatný únik zakončil pouze střelou do Taylora, jenž si poradil i s následnou dorážkou!
57:51
Na druhé straně musel Taylor betonem vytěsnit střelu jednoho z domácích hráčů, který pálil od mantinelu.
56:57
Zničehonic mohlo být pro domácí zle! Larkin objel s kotoučem branku, ale naštěstí pro Traktor poté neprotlačil puk pod Děmčenkovým betonem.
56:08
Nahozený kotouč končí u Taylora, který přerušuje hru.
55:40
Hráči Traktoru lépe bruslí a nepouštějí soupeře do tlaku. Domácí to hrají hodně dobře, ale přeci jen si furt trochu zahrávají, když spoléhají na vedení 1:0.
54:35
Domácí drželi útočnou třetinu, ale Borodkin poté neuhlídal kotouč na modré a píská se postavení mimo hru.
53:08
Hosté působí laxně a nenapadají tolik jako v předchozích periodách, přestože teď mají mnohem větší důvod.
52:00
Osm minut před koncem se hra odehrává převážně v obranné třetině hostů, jimž hráči Traktoru takřka nepůjčují kotouč.
51:10
Zdálo se, že Pankov byl před hostující bránou faulován a domácí fanoušci teď hlasitě pískají, ale rozhodčí ruku nezvedl.
50:38
Hra se však rychle přesunula zpátky před Taylora a hostům se teď směrem dopředu vůbec nedaří.
50:12
Nahozený kotouč končí v lapačce Děmčenka a vhazovat se bude v obranném pásmu Traktoru.
49:30
Domácí vedou, ale paradoxně teď mají v porovnání s předchozími třetinami nejviditelnější herní převahu.
48:38
Do zakončení se teď dostal aktivní Kručinin, který mířil mezi betony, kde však Taylor nenechal prostor pro kotouč.
47:15
Hra domácích působí uvolněně a kotouč mají na holích více než soupeř, ale potřebovali by pojišťovací branku. Pokud se na ni však budou muset nadřít stejně jako na tu první, mají před sebou ještě hodně práce.
46:11
Po komerční přestávce se bude vhazovat před Taylorem. Tempo hry teď není takové jako ve druhé třetině.
44:48
Katic nebezpečně vypálil z otočky, ale Děmčenko puk vytěsnil mimo prostor ohraničený třemi tyčemi.
44:10
Po střele Peňkovského si Taylor připisuje další zákrok a přerušuje hru.
43:29
Ani jednomu z týmů se teď nedaří dostat do trvalejšího útoku.
41:40
Kručinin trefil ve velké šanci jen beton hostujícího gólmana, a přestože pak kotouč poskakoval u brankoviště, nikdo z domácích se nedostal k dorážce.
41:12
Taylor si proti střele od modré připisuje svůj první zákrok ve třetí třetině.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 17:41.
Domácí měli ve druhé třetině obrovské množství šancí, jenže pálili jednu za druhou a už se zdálo, že Taylorova branka je zakletá. Ve 36. minutě však prokletí prolomil Dmitrij Pestunov, který vstřelil dosud jediný gól zápasu, díky němuž Traktor vede po 40 minutách 1:0.
40:00
39:00
Ohlášena je poslední minuta druhé třetiny.
37:26
Hosté si v přesilovce vytvořili drtivý tlak, ale domácí obrana to nakonec ve spolupráci s Děmčenkem zvládla.
36:20
Skvělý zákrok Děmčenka drží domácí ve vedení!
35:26
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Černikov – 2 min., podražení).
35:13
Střelecká nemohoucnost domácích je u konce! Jakuceňa našel přihrávkou DMITRIJE PESTUNOVA, který dostal před brankou příliš mnoho prostoru, zamíchal kotoučem a bekhendem našel mezírku mezi Taylorovými betony. Asistence: Maxim Jakuceňa.
34:02
Sevankajev jel úplně sám na Taylora, ale zakončení mu vůbec nevyšlo! Je naprosto neuvěřitelné, že Traktor ještě nevstřelil branku.
33:49
Po dlouhé době velká šance hostů! Děmčenko se stihl přemístit a zlikvidovat nebezpečnou střelu Butlera.
33:09
Druhá minuta přesilové hry se Traktoru vůbec nepovedla a Giroux je zpátky ve hře.
32:15
Obrovský závar před Taylorem a v závěru opět minutá odkrytá branka hostů! Domácí už musí být naprosto frustrovaní z neschopnosti dát gól.
31:09
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Giroux – 2 min., hákování).
31:04
Puk nebezpečně poskakoval před domácím gólmanem, který raději přerušuje hru.
30:01
Bezina se vrací na led a základní hrací doba se právě přehoupla do druhé poloviny.
29:40
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.
29:00
Žuldikovovu střelu vyrazil Taylor jen ke Kručininovi, který z úhlu míjí odkrytou branku! To je neskutečné, jaké šance teď Traktor zahazuje.
28:01
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Goran Bezina – 2 min., hákování).
28:01
Neuvěřitelné! Domácí se dostali do úniku, při němž šli dva hráči úplně sami na Taylora, který však zůstal ledově klidný a poradil si se zakončením Pankova.
26:57
Pestunov se ocitl v ideální palebné pozici, ale z mezikruží nechal pouze vyniknout Taylora, který efektním mávnutím lapačkou zabránil gólu.
26:11
Domácí teď mají velké problémy s rozehrávkou, Záhřeb totiž napadá hodně aktivně.
25:00
Nebezpečné situace jsou k vidění na obou stranách, ale na úvodní branku zápasu se dosud čeká. Tentokrát Butler trochu zbytečně objížděl domácí bránu, namísto toho, aby zkoušel rovnou střílet.
23:23
Traktor se osvobozuje dlouhým výhozem a Děnisov se vrací na led.
22:50
Nyní si však Záhřeb vytvořil drtivý tlak před brankou Děmčenka!
22:23
První polovinu přesilové hry domácí bez potíží ubránili.
21:23
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vladimir Děnisov – 2 min., nedovolené bránění).
21:11
Larkin se v mezikruží ocitl v dobré palebné pozici, ale branku minul.
20:01
První třetina branku nenabídla. Nejblíže gólu byli v závěru první části domácí, když Jakuceňa střelou z první trefil tyč Taylorovy branky. Druhá perioda začne přibližně v 16:48.
20:00
19:42
Sražená střela z hokejky Černikova končí v ochranné síti.
19:20
Na druhé straně přerušuje hru Děmčenko, který schovává nahozený kotouč do lapačky.
19:01
Jakuceňa trefuje tyč hostující branky!
18:22
Pestunov tvrdě vypálil do zadního mantinelu, od něhož se kotouč odrazil zpět k němu a proti další střele už Taylor musel zasahovat. O chvíli později se dostal Pestunov do zakončení znova a Taylor tentokrát přerušuje hru.
16:52
Na druhé straně se v dobré pozici ocitl Giroux, ale puk mu v nejdůležitější chvíli odskočil od hokejky.
15:48
Obrovská šance domácích! Taylor vyjel mimo branku a rozehrál jen na hůl jednoho ze soupeřů, ten našel před brankou Kručinina, ale gólman hostů se stihl vrátit a Kručininovu střelu zneškodnit.
14:37
Po přihrávce zpoza branky střílel Peňkovskij, ale Taylor byl připraven.
13:29
McMillan se vrací na led a hosté vyhazují kotouč do útočné třetiny.
13:15
Jakuceňa třikrát pálil od modré, ale ani jedna z jeho střel se neujala.
12:29
Domácí se konečně usadili v útočném pásmu.
12:00
Hostům se již dvakrát podařilo vyhodit kotouč a Traktoru se zatím přesilovka nedaří.
11:29
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Brandon McMillan – 2 min., hákování).
10:23
Jeden z domácích teď při rozehrávce netrefil kotouč a namísto založení útoku se musel spokojit s tím, že horko těžko dostal kotouč aspoň do středního pásma.
09:30
Sevankajev dostal nabito u pravého mantinelu a jeho křižnou ránu nakonec zastavila až ochranná síť. Střela byla ovšem tečována, takže vhazovat se bude před Taylorem.
08:32
Zakázané uvolnění v podání Čeljabinsku.
07:54
Szczechura se vrací na led. Hostům se přesilová hra vůbec nepovedla.
07:30
Domácí se velmi dobře brání a nyní dokonce nebezpečně zaútočili při vlastním oslabení.
05:54
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Paul Szczechura – 2 min.).
05:03
Traktor rychle přešel do útočného pásma a hosté přerušili útočnou akci pouze za cenu icingu.
03:36
Záhřeb vyhrál vhazování a Děmčenko poté musel vytáhnout dva dobré zákroky, aby udržel stav 0:0!
03:14
Domácím se nepodařilo protečovat nahozený kotouč a je z toho zakázané uvolnění.
02:02
Hned v úvodu zápasu je k vidění plno osobních soubojů. Domácí hrají hodně do těla a dobře napadají rozehrávku Záhřebu.
00:23
Hosté zavezli kotouč do útočné třetiny, kde se postarali o první střelu zápasu, ta však mířila mimo.
00:01

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Borodkin, Děnisov, Šinin (C), Žuldikov, A. Petrov, Klimontov – Jakuceňa, Mirnov, Pestunov – Sevankajev, Szczechura, Kručinin – Pankov, J. Petrov, Černikov – Šolochov, Šarov, Peňkovskij.

Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin – Mertl, Co. Genoway, McMillan – Butler, Brulé, Katic – A. Giroux, Mahbod, Bolduc – Glumac (C), Smejkal, Arkalov – Perkovich.

Rozhodčí: Roman Ščeňjov, Nikolaj Akuzovskij – Nikolaj Kuprijanov, Alexandr Nikolajev.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Traktor Čeljabinsk dnes bude pokračovat v sérii domácích zápasů soubojem s Medveščakem Záhřeb. Domácí jsou momentálně na šestém místě v tabulce Východní konference KHL a z posledních čtyř domácích zápasů dokázali třikrát vyhrát. Naposledy si Traktor poradil s Ufou, kterou porazil 4:2. Hostům ze Záhřebu se tolik nedaří, z posledních pěti zápasů vyhráli jen jeden a s pasivním skóre 20:28 jsou momentálně v tabulce Západní konference až desátí. Z českých hráčů bude na domácí straně čekat na svou šanci Pavel Francouz a na straně hostů by mělo být k vidění hned trio českých hráčů – Tomáš Mertl, Jakub Krejčík a Jiří Smejkal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.