Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Utkání končí a ze zisku tří bodů se radují domácí hokejisté. Ti byli dlouhou dobu ve vedení, ale lotyšský celek se dokázal vrátit do zápasu a stáhnout dvoubrankovou ztrátu. Ani to však nestačilo a tak i nadále zůstávají přišpendleni na chvostu tabulky.
59:10
Sedláček míří na střídačku a hosté to zkouší v šesti.
58:24
Pujacs nezvládl přechod do pásma a je pískáno zakázané uvolnění.
57:04
Hra má poměrně rychlý spád, hraje se dlouho bez přerušení. Domácí se soustředí již pouze na bránění svého náskoku, zatímco lotyšský celek vrhá všechny své síly do útočení.
56:03
Indrašis si našel volný prostor, ale svůj tvrdý projektil opřel pouze do clonícího hráče.
54:00
Kazakovcev si narazil o mantinel za bránou, ale Sedláček s jeho zakončením počítal a zakročil.
52:36
Sčastlivyj se jal oplácet faul na svého spoluhráče a může být rád, že jeho zákrok unikl pozornosti rozhodčích.
51:03
Stasenko přišel o kotouč před vlastní bránou a byla z toho hodně ošemetná situace.
50:02
Jelisejevs si narazil se spoluhráčem, ale tím akci i skončila.
49:02
Jelisejevs nedosáhl na přihrávku a odjíždí na střídačku.
47:36
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí si berou zpět ztracené vedení a jsou znovu napřed o jednu branku. Polák výborně našel KAGARLICKÉHO, pro kterého již nebyl problém zasunout puk do odkryté klece. Asistence: Polák.
45:48
Truňov si nevedl při zakládání útoku zle, ale jeho spoluhráč na kotouč nedosáhl.
44:08
Galvinš střelou od modré trefil pouze clonícího obránce.
43:06
Mons ujel hostující obraně, ale tváří v tvář Sedláčkovi selhal.
41:09
Jevsejenkov ztratil gumu v prostoru vlastní brány a byla z toho hodně nepřehledná situace.
41:02
Redlihs nezakončil přesně a hrát mohou domácí.
40:01
40:00
39:31
Riga právě vstřelila branku!
To, co se zdálo jako utopie, se stává skutečností! Hosté se vrací zpět do zápasu po přesné střele GILLIESE a stav je nerozhodný 3:3. Asistence: Freibergs, Meija.
38:05
Freibergs vystrašil Kováře střelou od modré, ale český brankář se po jeho nepřesné střele pouze ohlédl.
37:08
Magogin si neporozuměl se spoluhráčem a hrát mohou hosté.
36:02
Černov našel pouze hokejku soupeře.
34:53
Domácí Polák podrazil soupeře a putuje za katr.
33:02
Utkání nám prozatím příliš hokejové krásy nenabízí a hra se odehrává především uprostřed hřiště.
32:16
Stasenko nenašel Černova a hrát mohou hosté.
31:19
Gillies si mohl připsat první kanadský bod v utkání, ale jeho střele vystavila stopku lapačka brankáře.
29:16
Prakticky z ničeho se hosté dostávají znovu na dostřel. Meija vybojoval v rohu kluziště kotouč, předložil jej SHUGGOVI a ten jej se štěstím propasíroval za záda Kováře. Asistence: Meija.
27:19
26:05
Sizov z bodu pro vhazování vystřelil sice tvrdě, leč nepřesně.
25:19
Domácí mohou navýšit své vedení v přesilovce po faulu Mullena.
24:18
Shugg nevypálil přesně a jeho rána končí v rohu kluziště.
23:26
Kazakovcev se umotal ve vlastních kličkách a přišel o puk.
21:09
Hosté se mohou o snížení pokusit při přesilové hře po faulu Ježova.
20:15
Galvinš měl na holi snížení, ale z prostoru mezi kruhy nezamířil přesně.
20:01
20:00
19:48
Krátce před sirénou domácí navyšují svůj náskok na rozdíl dvou branek a využívají i druhou přesilovou hru v utkání. Postaral se o to střílející TRUBAČJOV. Asistence: Stasenko, Truňov.
19:25
Za podražení putuje za katr hostující Bičevskis.
18:59
Černov dostal nabito na modrou, avšak při pokusu o zakončení promáchl.
17:18
Magogin vystřelil, ale jeho pokus byl obránci zablokován.
16:29
Mons vypálil velice ostře, ale brankář byl pozorný.
15:52
Shugg nenašel ve výstroji Sedláčka žádnou mezeru a stav zůstává nezměněn.
14:48
Redlihs nevystřelil přesně a puk míjí domácí klec.
13:39
Monachov nepřihrál přesně a hrát mohou hosté.
12:23
Darzinš si nepřišel na Kováře, který si připisuje úspěšný zákrok lapačkou.
11:01
Karlin prověřil Sedláčkovu pozornost střelou od modré.
10:12
Hosté využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediné branky. Po krásné střele se o to postaral SHUGG. Asistence: Pujacs, Meija.
10:02
Proti pravidlům se provinil Trubačjov a půjde na dvě minuty na trestnou.
08:29
Kazakovcev přišel ve středu kluziště o kotouč, ale nic nebezpečného z toho pro hosty nebylo.
07:26
Sčastlivyj nezamířil přesně a jeho střela končí vysoko nad brankou.
06:02
Bičevskis prověřil Kovářovu pozornost střelou od mantinelu.
04:36
A o čem jsem hovořil, to se také stalo. Po pěkné kombinační akci přidává druhou branku v utkání TRUŇOV. Asistence: Vovčenko, Jevsejenkov.
03:02
Čerepovci se navíc nabízí možnost k navýšení náskoku při přesilové hře po faulu Bičevskise.
02:23
Domácí jsou po vstřelené brance lepším celkem a diktují tempo utkání.
01:01
Tak to bylo vskutku rychlé! Domácí jakožto papírový favorit utkání otevírají jeho brankový účet, neboť Sedláčka prostřeluje MAGOGIN. Asistence: Mons.
00:20
Domácí byli úspěšnější na bodu pro vhazování a mohou zaútočit.
00:01

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Sizov, Kudako, D. Ježov, Jevsejenkov, Stasenko, Chochlov – Kagarlickij, P. Černov, V. Polák – Magogin, Mons, Truňov – Trubačjov, Vovčenko, Karlin – Kazakovcev, Monachov, A. Vorobjov – Avcin.

Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Freibergs, Galvinš, Mullen, Pujacs, Jerofejevs, J. Redlihs, Zile – Sčastlivyj, Darzinš, M. Redlihs – Gillies, Meija, Shugg – Jelisejevs, Toluzakov, Bičevskis – Skvorcovs, Sestito, Indrašis.

Rozhodčí: Bondar, Buturlin – Sadovnikov, Sazonov.

Dinamo Riga

Riga se momentálně nachází v tabulce Západní konference na poslední čtrnácté příčce s jedenácti body. Po sedmnácti odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po prodloužení a 12 proher v normální hrací době. Venku zatím odehrála Riga deset zápasů, ze kterých 1x vyhrála po nájezdech, 1x prohrála po prodloužení a 8x prohrála.

Severstal Čerepovec

Čerepovec se momentálně nachází v tabulce Západní konference na předposlední třinácté příčce s jednadvaceti body. Po osmnácti odehraných zápasech má na svém kontě 5 výher, 1 výhru po nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 8 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím odehrál Čerepovec devět zápasů, ze kterých 4x vyhrál, 1x vyhrál po nájezdech, 2x prohrál po prodloužení či nájezdech a 2x prohrál v normální hrací době.

Medveščak Záhřeb – Čerepovec 7:3
Slovan Bratislava – Čerepovec 3:2
Čerepovec – Dyn. Moskva 2:1
Čerepovec – Vladivostok 2:1
Čerepovec – Chabarovsk 2:1
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Severstalem Čerepovec a Dinamem Riga.