Domácí hokejisté výborně takticky odehráli třetí třetinu, přidali další branku a vyhráli 3:1. Amur celý zápas měl převahu a nedal soupeři mnoho šancí na zdramatizování zápasu.
59:27
Vyloučení v týmu Kunlun (Anssi Salmela – 2 min., podražení).
59:00
Poslední minuta hry v zápase. Domácí kontrolují hru.
58:45
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí kontrolují hru. Do šance se dostal Vitalij Aťušov. Jeho zakončení bylo zblokovaná.
58:00
Mnoho střel k vidění nyní není. Brankáři mnoho práce nemají. V hlavní roli jsou nyní obránci, kteří velmi dobře pokrývají střelecké pokusy.
56:10
Sledujeme poklidný závěr zápasu. Domácí hrají velmi dobře takticky, hostující celek se nemůže dostat do útočné fáze.
55:25
Kunlun hraje momentálně na hraje svých možností.
55:00
Pět minut zbývá do konce třetí třetiny, domácí jsou hlasitě podporovaní fanoušky.
54:35
Hostující celek se momentálně nemůže dostat do útočného pásma. Domácí hokejisté hrají skvěle. Obranná hra Amuru je velmi efektivní.
53:30
Amur se dostává snadno do útočného pásma, Kunlun se musí bránit. Čínský celek je momentálně horším celkem.
52:10
Domácí vedou o dvě branky a v poklidném tempu míří za výhrou v tomto zápase.
50:34
Vyloučení v týmu Kunlun (Martin Bakoš – 2 min., držení hole).
50:10
Chabarovsk právě vstřelil branku!
ARŤOM ZUB se dostal do zakončení a trefuje odkrytou část branky. Asistence: Vjačeslav Litovčenko a Kirill Kapustin.
49:01
Dostáváme se pomalu do druhé poloviny třetí třetiny.
48:20
Vyloučený hráč se vrací do hry, následuje hra pět na pět.
47:30
Výborně hrají přesilovou hru domácí hokejisté. Soupeř hraje v oslabení velmi dobře.
46:20
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Romancev – 2 min., hákování).
45:00
Pět minut hry je pryč. Čínský hokejový klub momentálně hraje podstatně lépe než domácí.
43:37
Sledujeme rychlý hokej, který se musí divákům líbit. Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:00
Sledujeme pohledný hokej, domácí hokejisté mají nyní více ze hry. Pokouší se přidat další branku, která by hru domácího celku uklidnila.
42:27
Hostující hokejisté se dostali do útočného pásma, aktivně se snaží dostat se do útočného pásma.
40:37
Atraktivní hokejový duel pokračuje dál. Domácí hokejisté pokračují v aktivním stylu hry.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí hokejisté.
40:01
Střelecky je aktivnější domácí celek, vede 22:15, a má po dvou třetinách gólový náskok.
Domácí hokejisté díky dvěma brankám otočili stav zápasu a vyhráli 2:0 druhou třetinu a vedou 2:1.
40:00
39:35
V poklidném pásmu se dohrává druhá dvacetiminutovka, více ze hry mají momentálně hráči Chabarovsku.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině. Sledujeme rychlý hokej, který se přelívá ze strany na stranu.
38:10
Chabarovsk se dostal do útočného pásma, Andrej Makarov zasahovat nemusel, kotouč minul branku.
37:45
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina. Vice ze hry má nyní hostující celek, který se marně snaží vybojovat více střeleckých pozic v útočném pásmu.
37:00
Probíhají poslední tři minuty druhé třetiny. Aktuální dění na ledové ploše se odehrává ve středu.
35:30
Čínský celek má více ze hry, dostává se snadno do útočného pásma, ale nemůže se trvale nastěhovat před branku Amuru.
34:50
Sledujeme rychlý hokej, který se postupně dostává do své finální fáze.
33:48
Dostáváme se finální části druhé třetiny. Aktivnější je momentálně domácí celek, který se dostal do vedení. Hosté se snaží něco vymyslet, ale narážejí na dobře postavenou obranu domácích.
32:51
Kunlun má kotouč za vlastní brankou, následně se Tuuka Mäntylä dostal s pukem do útočného pásma. Ke střele se tým z Pekingu nedostal.
32:36
Dlouhou dobu se bojovalo o kotouč ve středním pásmu. Kotouč na modrou dostal Zohorna, který nic nevymyslet. Kotouš vylétl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.
31:25
Sledujeme pasáž hry, v níž není k vidění mnoho střeleckých pokusů. Oba celky si zakládají hru na defenzivě.
30:30
Výborně nyní hostující celek v obranném pásmu zastavil několik střel domácích. Obránci pomáhají velmi dobře svému brankáře.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Amuer se dostal do vedení, otočil skóre. Nyní je Chabarovsk aktivnější.
29:22
Krásnou přihrávkou poslal Tomáš Zohorna svého spoluhráče do šance. ALEXEJ BYVALCEV šťouchl do kotouče a hostující brankář nedokázal zasáhnout. Domácí otáčení stav zápasu.
27:45
Hostující tým přečkal tlak soupeře, nyní se Kunlun pokouší vstřelit rozhodující branku.
27:20
Sledujeme atraktivní hokejový zápas. Momentálně se hra přelévá ze strany na stranu. Diváci se nudit rozhodně nemohou.
26:32
Krásně to udělal TOMÁŠ ZOHORNA, dostal kotouč od Teemu Ramstedta. Český hráč projel střední a útočné pásmo. Behkehndovým blafákem překonat brankáře soupeře. Amur vyrovnává. Asistence: Teemu Ramstedt.
25:40
Danil Romancev chtě poslat puk od útočného pásma, ale jeho spoluhráči byli v postavení mimo hru. Směr hry tak otočil do obranného pásma.
25:07
Aktivní hra domácího celku je k vidění, nicméně defenziva hostujícího celku si počíná výborně. Hlavně dokáže zblokovat velké množství střel.
24:40
Útočník Michail Železnov se dostal do zakončení, ale brankář Kunlunu dokázal kotouč vyrazit nad branku. Domácí marně hledají recept na brankáře soupeře.
23:40
Sledujeme atraktivní hokejovou podívanou, domácí Tomáš Zohorna se dostal do zakončení, ale brankář Andrej Makarov byl pozorný.
22:59
Chad Rau výborně vystřelil, ale Juha Metsola byl pozorný a kotouč zastavil.
22:30
Igor Veličkin z hostujícího celku to myslel dobře, ale jeho zakončení se jen o malý kousek mezi tři tyče nevešlo.
21:49
Tuuka Mäntylä předvedl parádní obranný zákrok. Položil se do přihrávka, která by znamenala velkou šanci domácích.
21:00
Chad Rau vyhrál v obranném pásmu vhazování, a tak se směr hry otáčí. Domácí se musí nyní bránit.
20:30
Domácí hokejisté se pokouší vyrovnat, momentálně ale prohráli buly v útočném pásmu. Kunlun hraje velmi dobře takticky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hostující hokejisté.
20:01
V první třetině se domácí celek nedokázal prosadit, naopak po vyhraném buly v útočném pásmu se prosadil Kunlun, který tak vede po dvaceti minutách 1:0.
20:00
19:36
Vhazování ve středním pásmu, puk vybojovali domácí, kteří jej zavezli do obranného pásma, odkud povedou poslední pokus o útok.
19:00
Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry v první dvacetiminutovce. Domácí se marně snaží něco vymyslet v závěru periody, hosté hrají takticky velmi dobře.
18:35
V poklidném tempu se dohrává první třetina. Hosté vedou o jednu branku, a tak by za tohoto stavu rádi šli do kabiny.
18:00
Dvě minuty do konce první třetiny, bleskově po buly se prosadili hosté. Na druhé straně se do dobré střelecké pozice dostal Tomáš Zohorna, který ovšem nedokázal překonat brankáře Kunlunu.
17:42
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Z ničeho nic se prosazují hosté. Sean Collins skvěle vybojoval kotouč při vhazování, posunul jej EETU PÖYSTIU, který střelou bez přípravy prostřelil domácího brankáře. Amur vinou nepozornosti inkasuje branku. Asistence: Sean Collins.
17:28
Buly před brankou Amuru. Souboj o puk vyhráli hosté.
17:00
Tři minuty zbývají do konce první třetiny, opticky více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se ovšem nemohou stabilněji dostat do útočného pásma. Ani elitní formace Amuru nemá dnes svůj velký den.
16:10
V poklidném tempu se dostáváme do finální fáze první třetiny. Mnoho střel v této pasáži hry nevidíme.
15:22
Hostující hokejisté se marně snaží najít recept na překonání domácí defenzivy, výborně do střely zalehl Vitalij Aťušov, který zblokoval střelecký pokus.
14:24
Martin Bakoš se dostal ke střele z hranice brankoviště, domácího brankáře překonat nedokázal. Chyběl mu větší důraz a možná i rychlejší zakončení.
13:35
Dmitrij Kosmačjov, obránce domácích, měl kotouč za brankou, čekal na dostřádání spoluhráčů. Následně zmizel na střídačce i on.
13:17
Sledujeme atraktivní hokejový zápas, který sice branku nenabídl, ale diváci se opravu nenudí.
12:23
Druhou část přesilovky už Amur hraje o poznání lépe, ke střele od modré se dostal Nikita Kamalov, který ovšem trefil jen a pouze brankovou konstrukci.
11:50
Kotouč je za brankou domácího brankáře, Amur musí zakládat útočnou akci znovu z vlastního pásma.
11:35
To nejhorší mají hosté za sebou, nyní už hrají ve čtyřech. Domácí neproměnili přesilovku pět na tři.
11:05
Přesilovka pět na tři pro domácí tým. Vladislav Ušenin se dostal ke střele od modré čáry, ale neprostřelil brankáře Kunlunu.
11:04
Vyloučení v týmu Kunlun (Tuuka Mäntylä – 2 min., vražení na hrazení).
10:37
Z hlediště se ozývá pískat, což značí jediné. Přesilovka Amuru se opravdu z pohledu domácích fanoušků nepovedená.
10:01
Ani tentokrát se Chabarovsk nedostal do útočného pásma, vhazování prohrál. Čínský celek hraje v oslabení zkušeně, jakmile má možnost, pošle kotouč přes všechny čáry.
09:50
Hra je přerušena, protože branka hostujícího celku vypadla ze svého obvyklého postavení. Čeká se na opravu.
09:45
Přesilovou hru má k dispozici domácí celek. Vybojoval kotouč po vhazování, následně o něj ale přišel. Rychlý protiútok Kunlunu zastavuje postavení mimo hru.
09:35
Vyloučení v týmu Kunlun (Brett Bellemore – 2 min., držení protihráče).
09:14
Po delší době se hosté dostali do útočného pásma. Igor Veličkin vystřelil zpoza obránce, gólman kotouč vyrazil vysoko nad branku.
08:35
Sledujeme atraktivní hokejový zápas, který sice branku nenabídl, ale k vidění je rychlý hokej plný osobních soubojů.
07:45
Vjačeslav Ušenin zahájil akci. V ní pokračoval Vladislav Ušenin. Jejich spoluhráče vedla ke střele na branku. Gólmanm Andrej Makarov byl pozorný a poradil si.
07:17
Marně se nyní Amur pokouší probojovat do útočného pásma. Jeho hře chybí větší klid v rozehrávce a hlavně přesnost.
06:32
Optickou převahu má domácí celek, ale střelecky se nemůže prosadit. Výborně hrají obránci Kunlunu, kteří obětavě padají do střel.
05:53
Kunlun se dostal do zajímavé střelecké pozice, rána se ale Martinu Bakošovi nepovedla podle jeho představ. Domácí brankář zasahovat nemusel.
05:21
Pět minut hry je pryč, vyloženou gólovou střelu jsme zatím neviděli. Oba celky kladou důraz na defenzivní hru.
04:46
Tým z Pekingu se nyní dostal do útočného pásma, Chad Rau Chad Rau bojoval o kotouč, ale nedokázal se prosadit proti přesile obránců.
04:05
Alexej Byvalcev se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale zakončit nedokázal.
03:35
Domácí celek má momentálně více ze hry, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
02:01
Sledujeme pohledný hokej, který se musí divákům líbit. Mnoho střeleckých pokusů momentálně k vidění není.
01:32
Hra je nyní přerušena, následovat bude buly v obranném pásmu Amuru.
00:58
Jan Kolář rozehrává další akci za vlastní brankou. Následně pokračoval v akci jeho kolega, který ovšem přišel o kotouč.
00:25
Elitní formace nahodila kotouč na branku Andreje Makarova. Ten kotouč přikryl. Jenomže tomu všemu přecházelo postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí hokejisté. Ti se hned dostávají do útočného pásma.
00:01
Jdeme na to, vše je připraveno.
Nyní následují hymny obou reprezentovaných států.
Z posledních pěti zápasů vyhrál Amur jediný. V prodloužení poradil 1:0 Nižnij Novgorod. Zápasy v Soči prohrál 2:7, v Magnitogorsku 1:4. Z posledních dvou duelů má Chabarovsk jen bod. Nejprve prohrál se Spartakem Moskva 0:1, pak s Nižněkamskem v nájezdech 1:2.
Kunlun poslední dva zápasy prohrál. Nestačil na Soči 1:3 a Nižnij Novgorod 1:3. V základní hrací době porazil Vladivostok 6:3, Chabarovsk 2:1. Dnes ho čeká pátý zápas v základní části KHL.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.