Ode mě je to pro dnešek vše. Krásný zbytek dne.
Československá stopa v utkání
Do tohoto utkání nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hokejista.
Nesledovali jsme nějak extra pohledný hokej. Ve hře bylo mnoho nepřesností a chyb. Týmy byly dvě třetiny vyrovnanými soupeři, ale rozhodla druhá část, kde CSKA jasně dominovalo a tuto třetinu vyhrála poměrem 2:0.
59:55
A už se nic nestane.
59:26
Hosté se marně snaží dobít útočnou modrou čáru.
58:54
Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Vypadá, že domácí si dnes připíší výhru.
58:01
Zmatek v obranném pásmu Ufy. Po zákroku a dorážce zůstal brankář mimo osu brány a puk zůstal nikým nehlídán mezi kruhy. První se k němu dostal hostující hráč a nebezpečí zažehnal.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:11
Velký shluk hráčů před Sorokinem. Kus černé pryže se štěstím nepřešel brankovou čáru.
56:47
Ufě se dnes nedaří. Když už se dostane do střelecké pozice, puk letí mimo nebo ho zablokuje někdo z domácích hráčů.
56:08
Ufa se napadáním dostala k puku v útočné třetině, ale nic nevymyslela a o kotouč nakonec přišla.
55:18
Domácí tým se opět zmocňuje kotouče a zaváží ho až za svou bránu.
54:24
Přečíslení tři na dva. Muršak přihrál Scottovi mezi kruhy a ten střelou z první trefuje tyč!
53:39
Omark se opět snažil dostat individuálně do pásma, ale do svých kliček se sám zamotal.
53:22
Zalehnutý puk za bránou Ufy. Vhazování ve středním pásmu.
53:03
Krásný přechod Ufy do útočného pásma a střela z vrcholku kruhů od Lazareva. Sorokin ji ukryl v lapačce.
52:27
CSKA opět v klidu u své brány.
51:06
Linus Omark se dostal ke střele, ale ta letěla mimo bránu.
50:25
CSKA se nikam nežene a v klidu kontroluje puk i hru.
49:55
Nehraje se nejkrásnější hokej. Chybí střety i pohledné akce.
49:18
Ve třetí třetině jsou týmy opět vyrovnané.
48:42
Ufa se dostala do útočného pásma. Střela Kornějeva od modré Sorokina nevyplašila.
47:25
Hra se v tuto chvíli odehrává nejvíce ve středním pásmu.
46:19
Engqvist si vybruslil ze strany mezi kruhy i s pukem, ale v poslední fázi mu domácí hráči zablokovali hokejku.
45:42
Ufa se snaží zvrátit nepříznivý stav utkání, ale střely nemají patřičné parametry.
Ufa vstřelila gól, ale vteřinu před ním rozhodčí zapískal. Gól proto nemůže platit.
Šance domácích. Přihrávka napříč brankovištěm, ale nenašla adresáta.
44:06
Ufa se dostala k puku, střídá a rozjíždí novou útočnou akci.
43:31
Kombinace domácího týmu v útočném pásmu zatím nevede ke střele.
42:57
Oba týmy jakoby nevěděli co hrát.
41:58
Linus Omark prokličkoval celé hřiště, ale poslední obránce ho odstavil od puku.
41:11
Hosté rozjíždí akci zpoza vlastní brány.
Sorokin chytil střelu Ufy od modré. Vhazování po jeho levici.
40:37
Hra se přelévá ze strany na stranu a opět ji "zdobí" nepřesné přihrávky.
40:18
Třetí třetina začíná drsným naražením na mantinel ve středním pásmu.
40:01
Střely po druhé třetině 23:12 pro domácí tým.
Další třetina začne přibližně v 17:45.
Druhá třetina byla v režii domácích. Během čtyř minut dokázali vstřelit dva góly a byli lepším týmem na ledě. Ufa ve druhé třetině hrála druhé housle, až v poslední pětiminutovce se Ufa dostala trochu více do hry. Povede se Ufě zdramatizovat zápas nebo CSKA dojde k vítězství?
40:00
39:57
Třetina už se dohraje v klidu.
39:23
Ufa se drží v pásmu domácích, ale nemůže se dostat ke střele.
38:58
38:39
Kuljaš od modré čáry nastřelil ze strany koleno Petrova. Ten je odvezen z ledu spoluhráči.
38:08
Nahození končí menší strkanicí.
37:59
Moskva výborně brání. Ufa se nemůže dostat k zakončení.
37:26
Ufa se snaží najít cestu k domácí bráně.
36:58
Šance pro Ufu vstřelit kontaktní gól. Muršak vyloučen za podražení. Povede se Ufě snížit stav zápasu?
36:12
I Ufa se začíná konečně probírat a snaží se dostat na dostřel domácí brány.
35:22
První pořádná šance Ufy v druhé třetině. Sorokin, na kterého pořádně nešla v posledních patnácti minutách střela musel do rozkleku a puk vyrazil za bránu.
34:41
Po mnoha odrazech se puk povaloval kousek od hostující branky. Nakonec vše vyřešil Kuljaš odpalem puku ze třetiny.
34:04
Na Ufu se valí další útočná akce CSKA.
33:42
Komerční přestávka.
33:22
Hráči CSKA nahodili za bránu Ufy a šli vystřídat.
32:21
Moskva má teď opravdu křídla. V útočném pásmu si dovolují kombinace a kličky. Salavat neví, kde jim hlava stojí.
31:48
Svedberg přerušil hru po nahození Denisova.
31:07
CSKA teď dlouho kombinuje v útočném pásmu a snaží se dostat do střelecké pozice.
30:10
Ufa ve své přesilovce neohrozila domácí branku.
30:06
30:00
Ne Ufa do druhé třetiny opravdu nevstoupila dobře.
29:30
A další vyhození až ke gólmanovi Svedbergovi.
28:59
Ufa se nepřesnou kombinací vyhnala z útočného pásma a zpátky se jim dostat nedaří.
28:36
CSKA se osvobozuje.
28:19
Ufa se snaží kombinovat, ale nedávají si přesné přihrávky.
28:06
Ufa má šanci na snížení. Domácí Petrov je vyloučen za podražení.
27:56
Hosté se na chvíli objevili v útočném pásmu, ale o pásmu zase rychle přišli.
26:41
CSKA právě vstřelilo branku!
Moskva vstoupila do druhé třetiny výborně. NIKITA PIVCAKIN nahodil od modré čáry, ale hostující gólman přes mnoho těl nemohl nic vidět a puk mu zapadl do brány. Asistence: Sergej Andronov, Ivan Kaštanov.
26:37
Velká šance Mamina skončila jen těsně vedle branky.
26:20
CSKA opět v útočním pásmu.
25:40
CSKA přišla v útočném pásmu o puk, ale nepřesná přihrávka hostí jim zase puk vrátila do moci.
24:55
Na začátku druhé třetiny mají víc ze hry domácí hráči.
24:30
Žádný z týmů se nemůže usadit na delší dobu v útočném pásmu.
23:26
Momentálně se na ledě tvoří skupinky při bojích o puk.
22:54
To byla střela! Brankář nemohl nic dělat! SERGEI ANDRONOV najížděl z levé strany na gólmana. Před sebou měl obránce, takže se pokusil vystřelit a mezi nohama bránícího hráče letěl puk do pravého horního růžku. Výborná akce od domácího hráče. Asistence: Michajl Naumenkov.
22:26
Grigorenko najížděl sám na bránu Sorokina, ale kličkou mezi nohy ho nepřekvapil.
21:44
20:38
Ufa hraje ve čtyřech.
20:31
A další střela Denisova, tentokrát už do prostoru brány, ale bez gólového účinku.
20:26
Střelu Denisova od modré čáry zblokoval Engqvist bruslí.
20:09
Moskva se snaží rychle využít svou dvojnásobnou přesilovku.
20:01
Další třetina začne přibližně v 16:55.
První třetina byla na šance velice vyrovnaná. Oba týmy jsou hodně vylučovány a díky přesilovkám padly první obě branky duelu. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, kterou začne domácí CSKA s dvojnásobnou přesilovkou, která bude trvat ještě 38 sekund.
20:00
19:44
A pozor problém pro Ufu! Jde totiž do tří. Hartikainen podrazil Tělegina a jde si sednout k trestoměřičům.
19:19
Hosté se osvobozují.
19:09
Vhazování vyhrála Moskva a rozjíždí kolotoč přihrávek.
18:38
Po kolotoči Ufy v útočném pásmu přichází útočný faul a vyloučení Majorova za podražení.
18:12
A další icing z dílny CSKA.
18:01
Zakázané uvolnění týmu z hlavního města Ruska.
17:51
Hosté se konečně dostali ze svého obranného pásma.
17:09
... těží z ní Moskva, která se drží v pásmu a hledá si prostor na střelu.
16:55
Velká přetlačovaná za hostující bránou...
15:49
Ufě narostly křídla a na CSKA se žene jeden útok za druhým.
14:48
Ufa právě vstřelila branku!
A Ufě se vyrovnání daří! Lepistö nahazoval od modré čáry, gólman Sorokin nahození vyrazil, ale jen na hůl ANDREASE ENGQVISTA, který vyrovnává stav zápasu také v přesilové hře. Asistence: Sami Lepistö, Linus Omark.
14:38
Ufa se snaží vyrovnat stav zápasu.
14:13
Kiselevič si odpyká trest za držení.
13:11
Vteřinu před koncem přesilovky střílejí domácí vedoucí gól. Muršak poslal přesný pas napříč celým pásmem na hokejku IGORA OŽIGANOVA a ten se střelou na bližší tyč nemýlil. Asistence: Jan Muršak.
12:38
Vypadá, že Alexeyev bude pokračovat v zápase.
12:07
Grigorenko zahrál tělem do Alexeyeva, ale zrovna se otevřely vrátka na střídačku. Alexeyev sedí na střídačce velmi otřesen.
12:03
Nepřesná rozehrávka ukončila útok Ufy.
11:30
Opakované vhazování po levici Sorokina.
11:12
Makarov nedával pozor na svou hokejku, která vylétla jednomu z hráčů Moskvy do obličeje. Hraje se čtyři na čtyři.
10:07
Světlakov sevřel puk rukou a odchází si sednou na dvě minuty na trestnou lavici.
09:14
09:04
Moskva už se nemůže dostat do útočné třetiny.
08:39
Obrovská šance CSKA! V přesilovce domácí hráči skvěle přenesli hru na druhou stranu a z voleje pálil Holloway. Svedberg jen tak tak stačil puk chytit.
07:59
Moskva se nemůže dostat k zakončení.
07:14
I CSKA Moskva si zahraje první přesilovku. Za sekání si jde odpočinout hostující kapitán Grigorenko.
06:38
Velká akce Ufy! Hartikainen ujel po levé straně a předložil Omarkovi krásnou přihrávku jehož na poslední chvíli stačil zblokovat Enlund. Puk se pak pomalu šoural do brány, ale pár centimetrů před čárou ho stačil hokejkou vyrazit domácí brankář.
05:58
V prvních šesti minutách vidíme velmi nepřesné přihrávky, které brzdí akce obou týmů.
05:34
Ofsajd zastavuje úročnou akci hostů.
04:53
Ufa ve své první přesilovce vůbec nevystřelila na brankáře Sorokina.
04:45
Puk vyhozen mimo hrací plochu.
04:15
Přečíslení v oslabení. Popov ujel po pravé straně a předložil krásnou přihrávku mezi kruhy, ale Svedberg byl na svém místě.