Lukáš Vopelka (SBA) 0 + 0, 2 hity, 6:39 na ledě
Václav Nedorost (SBA) 0 + 0, 2 střely, 21:00 na ledě
Jakub Valský (SBA) 0 + 0, 1 střela, 1 blok, 1 hit, 17:39 na ledě
Tomáš Kubalík (SBA) 0 + 0, 1 hit, 13:39 na ledě
Tomáš Kundrátek (SBA) 2 + 0, 4 střely, 2 bloky, 18:41 na ledě
Slovan Bratislava dokázal poměrně překvapivě dokráčet k zisku tří bodů. Ve třetí části hry se prosadil již pouze Žiga Jeglič a domácí již žádnou odpověď nenašli. Slovan si dnes počínal velmi povedeně a naprosto zaslouženě si připisuje všechny body na své konto. Povedený večer prožil Jonathan Cheechoo, který si zapsal hned tři body a střelecky zazářil i Tomáš Kundrátek, který pokořil oba domácí brankáře jednou brankou. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
59:40
Hosté vyhodili kotouč, takže to vypadá na tříbodovou výhru pro Slovan Bratislava.
59:27
V samém závěru si počínal nedovoleně Marek Ďaloga, který poslal k ledu Arťoma Fjodorova, takže uvidíme přesilovku Dinama.
59:05
Domácí odvolali brankáře Lazušina a hrají se šesti bruslaři!
59:00
Jonathan Cheechoo pozdržel trochu času, přihrál na Jeffa Taffea, který vypálil a Lazušin má kotouč v lapačce.
58:23
Juuso Hietanen vyslal střelecký pokus od modré čáry, který Barry Brust v pohodě vyráží.
57:50
Slovan se drží v útočném pásmu a to je to nejlepší, co může slovenský celek dělat, aby udržel vedení.
57:08
Až na třetí pokus dokázali dostat bránící hráči Slovanu kotouč do středního pásma.
56:00
Slovan dokázal vyvézt kotouč až do útočného pásma, odkud nebezpečí pro Brustovu branku nehrozí.
55:10
Dva hráči bratislavského Slovanu zůstali ležet v útočném pásmu a s Jakubem Valským to nevypadá moc dobře, když ve velké rychlosti ztratil stabilitu a praštil sebou o mantinel.
54:22
Arťom Fjodorov vyslal na Barryho Brusta střelu, s níž si však kanadský gólman bez potíží poradil. Dnes již musel řešit mnohem ošemetnější situace.
53:58
Opět v akci Barry Brust, který tentokrát čelil střele Artema Volkova od pravého mantinelu.
53:05
Kokarev nezpracoval kotouč, takže se k němu také dostávají hostující hokejisté.
51:25
Tyčka pomohla Barrymu Brustovi proti střele Arťoma Fjodorova. Domácí i nadále tlačí.
50:09
Ovšem v úniku se ocitnul Marek Ďaloga, který nastartoval své rychlé nohy, avšak jeho zakončení trefilo pouze Lazušina.
49:47
Domácí i nadále pokračují v tlaku a hosté se pouze brání.
48:55
Výborný Barry Brust spektakulárním zákrokem likviduje šanci domácího celku!
47:38
Domácím se podařilo získat kotouč a zahajují novou snahu o snížení hostujícího náskoku.
46:15
Dnešní utkání sleduje 4653 diváků.
45:05
Slovan právě vstřelil branku!
ŽIGA JEGLIČ opět dává hostům dvoubrankové vedení, když se prosadil před brankou po odrazu kotouče do protipohybu slovinského hráče, který však dokázal výborně reagovat. Asistence: Nick Plastino.
43:47
Dinamo Moskva nedokázalo vymyslet nic zásadního, takže Slovan přežil a nadále vede.
42:50
Domácím se zatím v přesilové hře příliš nedaří a hosté zvládli odeslat kotouč z obranného pásma.
41:47
Marek Viedenský zahákoval Ilju Šipov, za což dostává dvě trestné minuty. Šipov by mohl zakončovat před brankou.
41:11
Ivan Švarný byl pod tlakem, ale nakonec se mu rozehrát podél mantinelu podařilo.
40:29
Od modré čáry vypálil Alexej Makljukov, ale jeho pokus Brust chytá do lapačky. Mezitím se Sergejev vrací do hry.
40:27
Na ledové ploše zůstává Alexandr Sergejev, jeden z hlavních rozhodčích, který schytal tvrdou ránu pukem do nohy. Sudí potřebuje ošetření.
40:15
Michal Hlinka nedokázal zavčasu zareagovat, takže kotouč končí na zakázaném uvolnění a vhazuje se před Brustem.
40:01
Ve druhé třetině pokračoval strhující hokej, kde jsme mohli vidět hned čtyři branky. Hosté měli perfektní vstup do třetiny, když se přesně trefil Jonathan Cheechoo po výborné akci Jeffa Taffea. Následně domácí snížili brankou Semjona Kokujova, avšak odpověď dokázal najít opět Tomáš Kundrátek. V závěru třetiny však Alexandr Kuzněcov opět snížil, takže ve třetí periodě ještě uvidíme pořádné drama. Třetí třetina začne okolo 20:19.
40:00
39:48
Do nepříjemné pozice pro obranu Slovanu se dostal Mironov, ale nedokázal zamířit za záda brankáře, protože byl tísněn obranou.
38:53
Na druhé straně však mohl zakončovat Václav Nedorost, který bekhendem trefil jenom boční síť.
38:38
Domácí pokračují v tlaku a snaží se najít cestu k vyrovnání ještě před skončením druhé části hry.
38:00
Dinamo právě vstřelilo branku!
ALEXANDR KUZNĚCOV změnil směr letu puku a Brust neměl nejmenší nárok na reakci. Asistence: Alexej Makljukov, Artem Podšendjalov.
37:36
Alexej Sopin zkusil překvapit Brusta zakončením bekhendem, nicméně nedokázal trefit branku.
36:54
Zajímavý hokej pokračuje. Domácí se snaží o vstřelení kontaktního gólu a hosté čekají na případný brejk.
34:36
Ivan Švarný poslal na Lazušina projektil od modré čáry, kterou střídající gólman vytáhl mimo tři tyče.
33:43
Výborný Barry Brust dokázal zneškodnit nepříjemnou střelu Karpova i následnou dorážku Karsumse!
33:20
Jonathan Cheechoo najel do útočného pásma po pravé straně, naznačil střelu a hledal někoho ze spoluhráčů, avšak nenašel.
32:29
Nepříjemná situace před Brustovou brankou je nakonec se štěstím vyřešena, když kotouč chvilku volně ležel před odkrytou svatyní Slovanu, ale nikdo z Dinama se k němu jako první nedostal.
31:42
Lazušin udělal chybu v rozehrávce, avšak Kyle Chipchura jí využít nedokázal.
31:02
TOMÁŠ KUNDRÁTEK dává dnes již druhou branku, když další přesnou ranou prostřelil gólmana. Asistence: Jeff Taffe.
30:41
Michal Hlinka dostal kotouč do útočného pásma, avšak jeho střelecký pokus letěl nad branku.
29:35
Kubalík dokázal výborně pokrýt kotouč v útočném pásmu a pak ho poslal na Viedenského, který však puk ztratil.
29:15
Hosté momentálně nehrají v takové pohodě, jako tomu bylo na začátku třetiny, takže nyní opět letí kotouč na zakázané uvolnění.
27:45
To byla parádní kombinace v podání domácích, když Rybakov našel SEMJONA KOKUJOVA a ten nedává Brustovi šanci. Asistence: Alexandr Rybakov, Alexej Sopin.
27:02
Hosté se provinili zakázaným uvolněním, takže se bude vhazovat po levici kanadského gólmana.
26:23
Martinš Karsums dostal puk do ideální pozice mezi kruhy, ale Barry Brust jenom máchnul lapačkou a ránu lotyšského reprezentanta chytil.
25:36
Do přihrávky Dinama vložil v pravý čas svojí hokejku Juraj Šiška, takže kotouč nedojel k soupeřovu hráči do dobré pozice.
25:05
Marek Ďaloga se opět rozhodl zaútočit, avšak tentokrát jeho rána neměla potřebnou přesnost.
24:01
Mat Robinson dostal hodně nepřesnou přihrávku, kterou jen tečoval na střídačku Slovanu.
23:10
Před brankáře Brusta se propracoval Martinš Karsums, ale místo za zády kanadského gólmana nenašel.
22:12
Tomáš Kubalík nestihl přihrávku, takže kotouč mizí na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Brustem.
21:47
Před brankou soupeře se srdnatě bil Patrik Lušňák, avšak kotouč se k němu nakonec nedostal.
20:26
Jeff Taffe vybojoval kotouč a poslal ho na najíždějícího JONATHANA CHEECHOOA a někdejší skvělý střelec ze slavné NHL posílá hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Jeff Taffe.
20:01
Domácí se již ve třetí minutě dostali do rychlého vedení, když přihrávku Arťoma Fjodorova tečoval do vlastní branky Marek Ďaloga. Nešťastník Ďaloga však svou chybu napravil při přesilové hře, když ujel obraně a přesným pokusem se trefil a vyrovnal stav utkání na 1:1. V samém závěru pak hosté využili další přesilovou hru, když přesně mířil český bek Tomáš Kundrátek. Můžeme se tedy jen těšit, co nám oba celky nabídnou ve druhé části hry, která začíná okolo 19:24.
20:00
19:59
Další využitá přesilová hra v podání hostů, když napřáhl TOMÁŠ KUNDRÁTEK a prostřelil všechno před sebou! Asistence: Jonathan Cheechoo.
19:38
Tomáš Kundrátek vyslal zajímavou ránu od modré čáry, kterou mu však Jerjomenko na poslední chvíli betony vyrazil.
19:14
Ve vlastním oslabení ujel Maxim Karpov, který dokonce zakončoval, ale Barry Brust se nenechal zaskočit a prostor vykryl celým tělem.
18:46
Slovinský forvard Jeglič trefil pouze Valského, ale Slovan zůstává i nadále v držení puku.
18:30
Jakov Rylov zahákoval Cheechooa, který by jinak mohl zakončovat z dobré pozice, takže ruský bek půjde na dvě minuty pykat na trestnou lavici.
17:35
Další pěkná přesilovková kombinace vedoucím gólem Slovanu nekončí, když si velmi dobře počínal Jakub Valský po střele Žigy Jegliče.
16:47
MAREK ĎALOGA si najel před branku, kde dokázal prostřelit Alexandra Jerjomenka. Vynikající rychlá kombinace hostů. Asistence: Jonathan Cheechoo, Tomáš Starosta.
16:09
Denis Kokarev fauloval unikajícího Žigu Jegliče a vyloučen je i Solovjov, takže dvouminutová přesilovka pro hosty!
16:09
16:05
Přihrávka Denise Kokareva se vůbec nepovedla a trefila jen bránícího hráče Slovanu Bratislava.
15:14
Kundrátkova tečovaná střela doputovala pouze k domácímu hokejistovi, takže akce českého beka nebyla úspěšná.
14:07
Vyloučený hráč se vrátil na ledovou plochu a Dinamo toho mnoho v přesilovce nepředvedlo.
13:42
Vlastní nepřesnou kombinací se domácí hokejisté vyhnali z útočného pásma a z přesilové hry již mnoho času nezbývá.
13:27
Ivan Igumnov zakončoval, ale Barry Brust byl pozorný a přikryl kotouč, který se ocitnul v jeho brankovišti.
12:55
Slovanu se podařilo dostat dvakrát za sebou kotouč přes celé hřiště, takže se zatím dobře brání.
12:07
Jeff Taffe to přehnal s důrazem před brankou a za seknutí do gólmana dostává dvouminutový trest. Poměrně přísné vyloučení hostujícího hráče.
11:51
Nejprve pálil Starosta, ale trefil jen protihráče. Poté střílel Cheechoo, jehož ránu gólman vyrazil a Jerjomenko zlikvidoval i následnou dorážku.
11:09
Nejprve byli domácí v dobré střelecké pozici, ale Jakov Rylov branku netrefil, načež Arťom Fjodorov dorážel, ale Barry Brust byl na místě a u pravé tyčky pokryl kotouč, takže se stav nemění.
10:12
Mat Robinson se pokusil zaskočit Barryho Brusta, jenže kanadský brankář se nenechal překvapit.
09:31
Ivan Švarný vybojoval kotouč ve vlastním pásmu a vyhodil ho alespoň do střední zóny, kde Nedorost jen prodloužil, aby hosté mohli vystřídat.
08:44
Michal Hlinka se hodně snaží, ale teď skončil na ledové ploše, když chtěl dohrát Jakova Rylova, který se mu však šikovně uhnul.
08:06
Daniil Tarasov udělal chybu na hraně útočného pásma, ale vzápětí se dobře vrátil a kotouč se mu podařilo vybojovat, takže pochybení napravil.
07:26
Hosté se v posledních minutách stále častěji osmělují, nicméně zatím je obrana Dinama celkem pozorná.
05:43
Michal Hlinka dostal kotouč do předbrankového prostoru, jenže jeho střela nezamířila mezi tři tyče, jelikož mladý útočník byl tísněn obráncem soupeře.
04:15
Slovan se na chvíli usadil v útočném pásmu, avšak o kotouč zase poměrně rychle přišel.
03:32
Domácí i nadále pokračují v útočení a snaží se zaskočeného soupeře ochromit další brankou.
02:24
Nešťastný moment, když si Marek Ďaloga srazil kotouč za vlastního gólmana. Autorem gólu je přihrávající ARŤOM FJODOROV. Asistence: Daniil Tarasov.
02:10
Arťom Fjodorov se dostal k dorážce bekhendem, ale Barryho Brusta v brance Slovanu nezaskočil.
01:26
Patrik Bačik vystřelil, avšak napálil kotouč jen do bránícího Ivana Igumnova.
00:42
Barry Brust musel řešit první nepříjemnou situaci, která se před ním odehrála, ale proti Kokujovově střele zakročil.
00:23
Slovan se provinil postavením mimo hru, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
00:01
Před sebou máme státní hymny. Začínáme hymnou Slovenska, načež zazní i hymna Ruské federace.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Hietanen, Mironov, Makljukov, Robinson, Rylov, Solovjov, Volkov – Karsums, Cvetkov, Karpov – Kokujov, Rybakov, Sopin – A. Kuzněcov, Kokarev, Igumnov – Fjodorov, Tarasov (C), Šipov – Podšendjalov.

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta, Švarný, Plastino, Bačik, Meszároš (C), Pokorný, Ďaloga – M. Hlinka, Taffe, Cheechoo – Nedorost, Jeglič, Valský – Chipchura, Lušňák, Vopelka – T. Kubalík, Viedenský, Šiška.

Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Berseňov, Judin.