Dramatický zápas končí. Prví branku vstřelili v šesté minutě domácí, prosadil se Petri Kontiola. Krátce před koncem prvního dějství navýšil vedení Lokomotivu Emil Galimov. Za stavu 2:0 skončila první třetina. Pak se prosadili hosté, ve 37. minutě se po chybě domácí defenzivy prosadil Alexandre Giroux. Ve třetí třetině jsme žádnou branku sice neviděli, ale nebyla nouze o zajímavé momenty před brankami. Lokomotiv nakonec vyhrává tento zápas 2:1 a získává další body do tabulky.
Česká stopa v zápase
Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 26:52;
Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:49.
59:50
Hosté nyní nedokázali využít tlak před brankou, puk se dostává do rohu hrací plochy, kde jej mají pod kontrolou domácí obránci.
59:21
Medveščak se dostal do útočného pásma, střela od modré čáry byla zblokovaná do rohu hrací plochy.
58:42
Medveščak Záhřeb odvolal brankáře, hosté to nyní zkouší v šesti, pokouší se vyrovnat.
58:12
Souboj o puk probíhá v útočném pásmu hostujícího celku, ke střele se ale Záhřeb nemůže dostat. Výborně brání domácí hokejisté.
57:31
Hraje se nyní ve středním pásmu, ani jeden celek nechce udělat chybu. Hosté budou muset otevřít hru, neboť prohrávají o jednu branku a čas do konce třetí třetiny se krátí.
56:41
Mnoho času do konce třetí třetiny už nezbývá. Domácí hokejisté drží vedení o jednu branku a hosté nemají mnoho prostoru pro vyrovnání.
56:30
Andrej Loktionov se dostal do výborně střelecké pozice, skvěle ho ale vychytal hostující maskovaný muž. Danny Taylor kryje obrovskou šanci Lokomotivu.
56:00
Andrej Loktionov se dostal do zakončení, jeho střelecký pokus jen o malý kousek minul branku. Gólman zasahovat nemusel.
55:30
Alexej Murygin nyní hned dvakrát dokázal výborně zasáhnout proti střele Bobbyho Butlera. Skvěle nyní zastavil akci hostů domácí brankář.
54:55
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, domácí hokejisté drží hru poměrně daleko od své branky. Hrají tak, aby nedali soupeři šanci pro zakončení a vyrovnání.
53:29
Oba vyloučení hokejisté se vrací do hry, sledujeme tedy hru pět na pět. Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá. Naopak domácí hrají zodpovědně a zkušeně.
53:15
Hra čtyři na čtyři se blíží ke svému konci, Medveščak Záhřeb se teď dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:46
Nyní se do útočného pásma dostali hosté, ti se ale stabilněji nedokázali prosadit v útočném pásmu. Obrana Jaroslavle rychle změnila směr hry.
52:00
Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence, ti se snaží vstřelit třetí branku, a tak si upevnit vedení. Výborně nyní hraje obrana hostů.
51:29
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mark Katic – 2 min., sekání). Vzájemné vyloučení, hrát se bude čtyři na čtyři.
51:29
51:17
Střelecké pokusy momentálně k vidění nejsou, domácí hokejisté stále vedou o jednu branku, a podle toho také hrají. Hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
50:18
Necelých deset minut zbývá do konce třetí třetiny, více ze hry mají domácí, Pavel Kraskovskij se pokoušel probojovat do zakončení, ale byl tísněn a nedokázal zakončit.
48:50
Momentálně sledujeme vyrovnaný hokej, ani jeden celek bezmyšlenkovitě neútočí. Sledujeme velkou taktickou bitvu. Souboje o kotouč se odehrávají zejména ve středním pásmu.
48:24
Hraje se v poklidném tempu, dostáváme se pomalu do poloviny třetí třetiny. Domácí hokejisté stále vedou o jednu branku. Spolehnout se mohou na svého brankáře. Alexej Murygin hraje velmi zodpovědně.
47:44
Shaone Morrisonn se vrací do hry, hostující celek už může jeho služeb využívat.
47:36
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Emil Galimov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Blake Parlett – 2 min., hrubost).
47:36
47:20
Medveščak Záhřeb hned dvakrát dokázal kotouč vyhodit ze svého obranného pásma. Domácí se v závěru přesilovky nemohou dostat stabilněji do útočného pásma.
47:00
Necelá minuta hry zbývá do konce přesilové hry, domácí hokejisté sice nehrají nátlakový hokej, ale i tak mají dění na ledové ploše pod kontrolou a hrají styl hry, který potřebují.
46:27
Výborně to nyní udělali hostující hráči, kteří na malý moment měli puk na holi. Toho dokázali maximálně využít a poslat ho až za branku Lokomotivu.
46:00
Lokomotiv Jaroslavl zakládá akci od své vlastní branky, rychle se dostal přes střední třetinu do útočného pásma, kde kombinuje, ke střele se zatím nedostal.
45:44
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Shaone Morrisonn – 2 min., podražení). Další přesilovková možnost pro domácí.
45:42
Tempo hry nyní diktují domácí hokejisté, kteří jsou podstatně aktivnější. Hostující celek se nemůže dostat do tempu, přitom byl potřeboval skórovat, a tak vyrovnat.
44:54
Roman Manuchov má puk za vlastní brankou a čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně založil akci, kterou zakončil Staffan Kronwall tvrdou střelou od modré čáry. Brankář Danny Taylor zasahovat nemusel, puk mířil vysoko nad.
44:02
Pavel Kraskovskij se vžil do role obránce a ukázkovým způsobem se položil do střely hostujícího hráče. Záhřeb se v důsledku toho do zakončení nedostal. Brankář Alexej Murygin jen zkontroloval letící kotouč do rohu.
43:41
Hosté v plném počtu. Vyloučený Tomáš Mertl se vrací do hry, sledovat budeme hru pět na pět. V té jsou dál aktivnější domácí hokejisté, kteří mají k dispozici stále jednobrankový náskok.
43:10
Dlouhou dobu domácí celek nevystřelil na branku, Medveščak Záhřeb hraje druhou polovinu oslabení podstatně aktivněji. Lokomotiv se kvůli tomu nedostal do zakončení.
42:27
Domácí hokejisté hrají přesilovou hru velmi dobře, stabilně se dostali před branku hostů. Do zakončení se Lokomotiv přes výbornou defenzivu dostat nedokázal. S vypětím všech sil se hosté dokázali osvobodit.
42:00
Danny Taylor viděl kotouč vystřelený od modré čáry, zakončení domácího Emila Galimova bylo lahůdkou pro maskovaného muže Záhřebu.
41:41
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Tomáš Mertl – 2 min., hákování). Český hráč je vyloučený, a tak tlak domácích může pokračovat díky přesilové hře.
41:01
Vyloučen hostující hokejista se vrací do hry, domácí celek přesilovou hru proměnit nedokázal. Sledujeme hru pět na pět. Optickou převahu mají domácí.
40:31
Domácí hokejisté mají kotouč za vlastní brankou, rychle se dostali do útočného pásma. Zakončení Daniila Apalkova nebylo špatné, ale bylo nepřesné.
40:01
Zápas pokračuje třetí třetinou, uvidíme, jaký styl hry budou vyznávat oba celky.
40:01
Rychlý a tvrdý hokej nabídla druhá třetina zápasu mezi Lokomotivem Jaroslavl a Záhřebem. Ve druhé dvacetiminutovce jsme viděli mnoho osobních soubojů a jednu branku. Po chybě domácí obrany se dokázal prosadil Alexandre Giroux. Díky jeho brance je rozdíl ve skóre minimální, a tak je zaděláno na dramatickou třetí třetinu.
40:00
39:36
Michail Pašnin se vrací na ledovou plochu, nyní sledujeme přesilovou hru domácího celku. V poklidném tempu se druhá třetina dohrává. Mnoho šancí už neuvidíme. Oba týmy čekají na konec periody.
39:01
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 2 min., sekání). Za faul po odpískání přichází zcela správně trest.
38:50
Výborně hrají bránící se hráči, ti blokují mnoho střel soupeře. Medveščak Záhřeb je v přesilové hře poněkud zoufalý, neví, jaký styl hry hrát.
38:36
Minuta početní výhody hostujícího celku je pryč. Domácí hrají výborně, nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení. Brankář Alexej Murygin mnoho práce nemá.
37:36
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Pašnin – 2 min.). Hodně zbytečné vyloučení, přesilovou hru v závěru třetiny hrají hosté.
37:00
Domácí hokejisté jsou po inkasované brance aktivnější a chtějí rychle získat dvoubrankové vedení zpět na svou stranu. Hodně pozorný musí být teď brankář Záhřebu.
36:06
Medveščak právě vstřelil branku!
Velkou nedůslednost domácí obrany dokázali hostující hokejisté potrestat. Alexandre Bolduc udělal pořádný kus práce před brankou, připravil puk pro volného ALEXANDREHO GIROUXE, který neměl problém se zakončením. Asistence: Alexandre Bolduc.
35:14
V velkým štěstím dokázal nyní brankář Alexej Murygin vychytat hostujícího Brandona McMillana. Jeho střela bez přípravy domácího maskovaného muže jen trefila, gólman neudělal žádný zákrok.
34:49
Jakub Krejčík se dostal po pěkné akci do zakončení, pokoušel se vybruslit před branku. Brankovou konstrukci ale český hokejista posunul, hra je přerušena.
34:11
Alexandre Bolduc si sjel hodně hluboko do útočného pásma, jeho střela jen o malý kousek minula branku Domácí brankář Alexej Murygin se jen ohlédl za kotoučem. Ten míří mimo branku.
33:26
Vladislav Gavrikov se dostal do postavení mino hru, ta je tak přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Ani jeden celek se nyní nežene zběsile do zakončení.
33:26
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, nyní až po akci domácích, kterou zakončoval Michail Pašnin, kryje puk Danny Taylor. Buly před jeho brankou. Ještě předtím ale bude komerční přestávka.
32:41
Colby Genoway získal kotouč na útočné modré, následně posunul puk na volného Bobbyho Butlera, jehož střelecký pokus dokázal chytit betonem domácí brankář.
31:56
Domácí v plném počtu. Výborně to sehráli domácí, dlouhou dobu drželi soupeře daleko od branky. Nakonec musel domácí brankář několikrát zasahovat, ale neinkasoval.
31:30
Přesilová hra se blíží ke svému konci a až nyní se dostali hostující hráči stabilněji do útočného pásma. Alexej Murygin podává dobrý výkon a nemá problémy se střelami.
31:16
Brandon McMillan bojoval o kotouč v útočném pásmu, následně jej posunul na modrou čáru, kde stál jeho spoluhráč. Jakub Krejčík střelou od modré přinutil brankáře Jaroslavle k zákroky. Buly v útočném pásmu Medveščaku.
30:22
V oslabení si domácí hokejisté dokázali vytvořit dvě výborné střelecké pozice, ale brankář Danny Taylor podržel své spoluhráče a neinkasoval.
29:56
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Daniil Apalkov – 2 min., podražení). Hodně zbytečný faul přichází v polovině zápasu, následovat bude přesilová hra hostujícího celku.
29:03
Hosté v plném počtu. Medveščak Záhřeb sehrál oslabení velmi dobře, domácí se do výraznější střelecké pozice v přesilové hře dostat nedokázali.
28:40
Andrej Loktionov zavedl puk do útočného pásma, neměl ale komu přihrát, a tak to zkusil individuálně. Jeho akci rychle ukončil obránce, který vyhodil.
28:00
Jegor Averin čekal na modré čáře na přihrávku, ale nedostal ji, protože se do pasu výborně položil bránící hráč. Následně Záhřeb vyhodil puk až za branku Alexeje Murygina.
27:31
Lokomotiv Jaroslavl si vůbec nerozuměl při založení útočné akce, píská se nakonec jen postavení mimo hru. Puk za domácí brankou, hosté dokázali puk dostat bezpečně daleko od vlastní branky.
27:03
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Shaone Morrisonn – 2 min., podražení). Ono mu nic jiného nezbývalo, než faulovat, přesilovka pro domácí.
26:37
Domácí fanoušci poprvé v této části hry hlasitěji podporují své oblíbence. Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Více ze hry mají hráči Lokomotivu.
26:01
Hostující celek je nyní aktivnější snaží se něco vymyslet. Jeho akce je zastavena. Následovat bude komerční přestávka, během kterého mohou trenéři předat svým svěřencům důležité rady.
24:36
Brandon McMillan se vrací do hry, Záhřeb dokázal ustát oslabení.
24:22
Jeden z domácích hokejistů byl na malý moment volný mezi kruhy, přihrávka zpoza branky na něho nemířila, neboť pas dokázal zblokovat obránce.
23:45
Nyní je kotouč za jeho brankou, domácí se vůbec nemohou dostat přes střední pásmo do toho útočného. Bránící se tým podává velmi dobrý výkon.
23:17
Hostující celek je však hodně aktivní v početní nevýhodě a domácí mají plné ruce s defenzivou. Dva dobré zákroky si připsal brankář Alexej Murygin.
22:36
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Brandon McMillan – 2 min., hákování). Početní výhodu si z kraje druhé třetiny vyzkouší také domácí.
22:34
Domácí v plném počtu. Výborně sehráli hráči Lokomotivu oslabení.
22:13
Mnoho šancí si Medveščak Záhřeb v početní převaze vytvořit nedokáže. Nezměnila to ani střela Marka Katice od modré čáry. Střelecký pokus byl zblokovaný.
21:47
Polovina přesilové hry je pryč, jeden velmi snadný zákrok měl domácí brankář, jinak na něho hostující hokejisté ani nevystřelili.
21:02
Kotouč končí za brankou Dannyho Taylora, který pomůže svým obráncům s rozehrávkou. Záhřeb se nemůže stabilně dostat do útočného pásma, Lokomotiv znovu vyhazuje.
20:34
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Stanislav Čistov – 2 min., podražení). První přesilovou hru druhé třetiny si zahrají hosté.
20:20
Jakub Krejčík nerozehrál úplně ideálně, našel jen hůl protihráče, následně dobrým zblokovaním střely své zaváhání odčinil.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hokejisté domácího týmu, ale k puku se stabilněji dostal jejich soupeř.
20:01
Je za námi první třetina, v níž se dvakrát prosadili domácí. Nejprve Lokomotiv nevyužil přesilovou hru a skóroval až po ní. Brandon Kozun výborným pasem našel prostor, kam si najel Petri Kontiola. Jeho střela byla velmi dobře technicky provedená. V samotném závěru první dvacetiminutovky vstřelil druhou branku domácích Emil Galimov. Jeho akce byla také parádní. Po první třetině vede Lokomotiv Jaroslav 2:0.
20:00
19:30
V této třetině se už nic nestane, v poklidném tempu se dohrává, domácí mají kotouč pod kontrolou za vlastní brankou, hlídají si už jen čas.
18:52
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Daniil Apalkov našel výborným pasem EMILA GALIMOVA. Ten se rozhodl pro samostatnou akci, kteoru zakončil forhendovým blafákem, brankář hostů neměl nárok, domácí vedou před koncem třetiny o dvě branky. Asistence: Daniil Apalkov a Denis Mosaljov.
18:36
Po dlouhé době zasahuje jeden z brankářů. Domácí Alexej Murygin si dokázal v pohodě poradit se střelou Brandona McMillana. Buly v útočném pásmu Medveščaku.
17:42
V poklidném tempu se dohrává první třetina, ani jeden celek se nikam nežene a optickou převahu mají domácí hokejisté. Ti se ale nemohou probojovat do zakončení.
16:46
Domácí v plném počtu. Hosté se během početní výhody nedostali ke střele na branku. Gólman Alexej Murygin neměl ani jeden zákrok.
16:23
Přesilovka se blíží ke svému konci a domácí brankář ještě nemusel v oslabení svého celku zasahovat. Výborně hrají beci Jaroslavle, kteří dokáží zblokovat velké množství střel.
15:46
Hosté musejí další akci zakládat od své vlastní branky, následně domácí hokejisté znovu dokázali vyhodit. Záhřeb se stabilněji nemůže dostat do zakončení.
15:10
Medveščak Záhřeb se probojoval do útočného pásma, snažil se něco vymyslet. Rychlé zakončení Bobby Butlera končí vysoko nad brankou. Následně bránící se celek vyhazuje puk přes všechny čáry.
14:46
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Korškov – 2 min., podražení). Naprosto zbytečný faul ve středním pásmu znamená další přesilovou hru pro Záhřeb.
14:31
Emil Galimov to vzal na sebe, pokusil se o individuální akci, na jejímž konci byla střela. Ta mířila mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
14:00
Yann Sauve vybojoval kotouč za brankou Alexeje Murygina. Neměl však komu přihrát, a tak se zkusil prosadit proti přesile. Domácí hokejisté puk celkem snadno vybojovali.
13:22
Velké problémy mají nyní hokejistů hostujícího celku s přechodem do útočného pásma. Domácí hráči velmi dobře napadají a výrazně tak znepříjemňují život hostům.
12:44
Colby Genoway rozehrával akci od vlastní branky, neměl však komu přihrát, a tak puk nastřelil do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a sám zamířil na střídačku.
12:04
Polovina první třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nežene bezhlavě do útočení. Jedná se spíše o taktickou bitvu.
11:27
Goran Bezina v poslední sekundě přesilovky vystřelil vysoko nad branku. Domácí Lokomotiv Jaroslavl je kompletní, vyloučený Vladislav Gavrikov se vrací do hry. Sledujeme hru pět na pět.
11:06
Záhřeb se nyní při pokusu dostat se do útočného pásma provinil proti pravidlům. Píská se postavení mimo hru, buly ve středním pásmu bude následovat.
10:44
Medveščak Záhřeb hraje přesilovou hru nevýrazně, nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma, absence střelby je také velkým problémem.
10:16
Bobby Butler měl kotouč na dlouhou hůl, vinou toho nedokázal zakončit akci hostů. Následně domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry.
09:44
Střela Thomase Larkina od modré čáry postrádala přesnost, před brankou byli hráči, kteří se pokoušeli tečovat, ale rána to byla mizerná.
09:27
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., podražení). Domácí měli puk na holi, vyhodit ho nedokázali, a tak přichází faul.
09:18
Vhazovalo se ve středním pásmu, díky vyhranému buly se do útočného pásma rychle dostali hosté, kteří začali kombinovat před brankou domácího celku. Jaroslavl se musí nyní bránit.
08:43
Maxime Talbot dobře napadal v útočném pásmu, nechybělo mnoho a vybojoval kotouč a šanci pro domácí celek. Na poslední chvíli jej od puku odstavil Blake Parlett.
08:14
Domácí mají více ze hry, snadněji se dostávají do zakončení, Danny Taylor musí být pozorný, nyní čelil střele, kterou vyslal obránce Ilja Ljubuškin.
07:16
Rychlý hokej pokračuje dál, domácí hokejisté mohou hrát klidněji, neboť vedou o jednu branku.
06:20
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Záhřebu. Alexej Murygin nemusel zasahovat, protože kotouč mířil mimo branku.
05:10
Šestou branku v letošní sezóně dává rychlou střelou zápěstím PETRI KONTIOLA. Výbornou přihrávku si připisuje také Brandon Kozun, který našel najetého spoluhráče. Asistence: Brandon Kozun.
04:58
Danny Taylor nyní podržel své spoluhráče, dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal po nádherné samostatné akci přes půlku kluziště Petri Kontiola.
04:21
Úvod zápasu nabízí rychlý hokej, ani jeden celek se zběsile nežene do zakončení, souboje o kotouč se odehrávají ve středním pásmu.
03:37
Bobby Butler měl puk za brankou domácích, pokoušel se přihrát před branku. Jeho pas byl ale zblokovaný Michailem Pašninem, a tak hrají hokejisté domácího celku.
02:52
Výborně oslabení sehráli hosté, nenechali Lokomotiv ani vystřelit na branku. Danny Taylor neměl mnoho práce, domácí byli neškodní během početní výhody.
02:17
Alexandr Polunin dlouho hledal, komu by mohl přihrát. Jeho spoluhráči byli ale špatně postavení, a tak neměl komu. V souboji s obráncem o puk přišel.
01:42
Vladislav Gavrikov byl na modré čáře volný, přihrávku jednak nedostal, ale také nedokázal udržet pásmo. Záhřeb vyhazuje kotouč do středního pásma.
01:07
Petri Kontiola vedl akci domácí ve středním pásmu, ale neměl komu přihrát, a tak o kotouč přišel. Následně domácím nevyšel další pokus o přechod neutrálního pásma.
00:52
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Giroux – 2 min., podražení).
00:26
Domácí mají ponechanou výhodu, bude se vylučovat. Jaroslavl se dostala do útočného pásma, kde kombinuje.
00:01
Za malý moment zápas začne, nyní hymny.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Koledov, Gavrikov, Kronwall, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Polunin, Loktionov, Averin – Čistov, Kontiola, Kozun – Talbot, E. Galimov, Apalkov – Mosaljov, Korškov, Kraskovskij – Kadějkin.

Medveščak Záhřeb: Taylor (Hovinen) – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, D. Smith, T. Larkin, Sauve – Mertl, Co. Genoway, McMillan – Katic, Butler, Paré – Glumac, A. Giroux, Bolduc – Arkalov, Hedberg.

Rozhodčí: Ibatulin, Morozov – Sjusujev, Zacharov.
Jakub Krejčík (Medveščak Záhřeb) 11 zápasů, 0+6, 6 bodů;
Tomáš Mertl (Medveščak Záhřeb) 19 zápasů 4+4, 8 bodů;
Jakub Smejkal (Medveščak Záhřeb) 14 zápasů, 0+1, 1 bod.
Posledních pět zápasů se ani jednomu týmu nepovedlo podle představ. Během tohoto období je neproduktivnějším hráčem domácích Jegor Korškov se čtyřmi body (dvě branky a dvě nahrávky). Kanadskému bodování Záhřebu během posledních pěti duelů vládne s šesti body Colby Genoway (dva góly a čtyři přihrávky).
V tabulce Západní konference je domácí celek na sedmém místě se ziskem 31 bodů. Hostující celek je až na pozici číslo dvanáct. Záhřeb vybojoval 23 bodů.
Medveščak Záhřeb z posledních pěti zápasů vyhrál dvakrát. Dokázal si poradit s Čerepovcem a Petrohradem. Naopak Medveščak nestačil na CSKA Moskvu, Dynamo Moskvu ani na Podolsk.
Domácí tým Lokomotiv Jaroslavl neprožívá povedené období, z posledních pěti zápasů vyhrál Lokomotiv jen jednou, zbytek utkání prohrál. Dokázal porazit jedině Podolsk. Jaroslavl prohrála s Helsinkami, Minskem, Rigou i Bratislavou.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lokomotiv Jaroslavl a Medveščak Záhřeb.