Zápas je tedy u konce a po krátkém prodloužení vítězí Torpedo Nižnij Novgorod! Po ani ne půl minutě napřáhl ke střele Pettersson a hosté tak dokonali obrat, který asi celkem odpovídal tomu, jak zápas vypadal na ledě. Moc šancí jsme neviděli, ale alespoň nějakých branek jsme se dočkali – ode mne je to dnes vše, já se loučím a přeji pěkné prožití víkendu.
60:25
Torpedo právě vstřelilo branku!
No tak to bylo hodně rychlé a domácí ani neubránili tu kratičkou přesilovku hostů! Torpedu totiž zabralo jen 25 vteřin, než zápas rozhodlo! Z rohu kluziště puk dobře rozehrál Rasskazov, který našel přesně hůl FREDRIKA PETTERSSONA, jež opět využil ne moc přesvědčivého zákroku Sudnicina a procedil razantní střelou puk za jeho záda! Asistence: Kirill Rasskazov a Vladimir Galuzin.
60:01
Čeká nás tedy ještě prodloužení, které si hosté vysloužili srovnávací brankou! Tu dokázal vstřelit deset minut před koncem po nejistém zákroku Sudnicina Lofquist a byť hosté měli těch šancí více, zůstalo u stavu 1:1 po šedesáti odehraných minutách – kdo získá ten bonusový bod?
60:00
59:18
Lokomotiv tak už jen brání remízu a doufá, že se mu to povede, naopak Novgorod zahajuje poslední tlak.
58:33
Tlak hostů vrcholí a bude se vylučovat, navíc je to pro domácí hodně hloupé – za zdržování hry vyhozením puku mimo hru je vyloučen Pašnin.
57:33
Dobrou šanci nakonec měli i domácí, ale Proskurjakov byl na zemi včas, puk ukryl a následná strkanice tak byla zcela zbytečná.
55:59
Už se hraje v podstatě jen před bránou domácích, kteří se stáhli a brání bod – jestli si dnes někdo zaslouží vyhrát, tak je to asi právě Novgorod.
54:37
A hosté právě měli pořádnou šanci! Ke střele se dostal pár metrů před brankou Osipov, ale jeho ránu do rohu brány skvěle vyrazil Sudnicin mimo!
52:35
Teď se už delší dobu hraje za bránou domácích a Torpedo se snaží zápas strhnout na svoji stranu, hosté jsou teď lepším týmem.
51:05
Zápas je opět vyrovnaný, domácí to nijak nesložilo a pořád hrají svoji hru, teď dokonce hrozí v pásmu soupeře.
49:21
Tak nakonec je z ničeho nic srovnáno a zápas tak začíná v podstatě od začátku! Akci rozjel ve středí třetině Carter, zavezl puk do té útočné, nabil SAMU LOFQUISTOVI a ten svoji střelu propasíroval mezi betony chybujícího Sudnicina! Asistence: Carter Ashton a John Norman.
48:25
Zápas nemá skoro žádný spád, hraje se ve středí třetině a domácí drží vedení, které je pro ně velkým úspěchem vzhledem k vyrovnanému průběhu zápasu.
46:30
Hraje se stále celkem vyrovnaný hokej, hosté se snaží dostat dopředu, ale obrana Lokomotivu drží jako skála.
44:19
Hraje se tak čtyři na čtyři a hosté se nejsou schopni dostat do šance na vyrovnání, Lokomotiv hraje velice zkušeně odzadu.
43:13
Ale síly se srovnají – Alexej Pepeljajev se provinil při vlastní přesilovce sekáním a také míří na trestnou lavici.
42:23
Hosté ale zatím v té dlouhé přesilovce nic nevymysleli, takže jim takhle velká výhoda k ničemu není. Chabě nahození v pohodě kryl Sudnicin.
40:59
Je tu další vyloučení – domácí Brandon Kozun je vyloučen za úder do oblasti hlavy a krku na pět minut plus do konce zápasu! Tohoto borce tak dnes už na ledě neuvidíme.
40:01
Druhou třetinu tedy máme také za sebou a Jaroslavl v ní v podstatě z jediné šance dala branku – ta musela být uznána až po přezkoumání videa, ale branka nakonec tak jako tak platí. Jinak sledujeme vyrovnaný zápas, který nabídl šancí poskrovnu a my tak budeme čekat, jestli v poslední třetině Torpedo náskok soupeře dokáže smazat.
40:00
39:23
Všichni jsou tak nějak zaskočeni a třetina se dohrává, uvidíme, jestli ještě hosté zareagují na hodně kuriózní moment.
37:28
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Tak gól je nakonec uznán, ale byla to pořádně kuriózní situace, kterou sudí museli hostujícímu kouči vysvětlovat pár minut. Nakonec ale faktem je, že podle názoru videorozhodčího dokázal MAXIME TALBOT ve skrumáži před bránou puk za čáru vážně dostat a Jaroslavl jde do vedení. Asistence: Brandon Kozun a Staffan Kronwall.
37:28
Tak sudí gól uznali, ale po protestech hostů se jde telefonovat ještě jednou, teď to v Jaroslavli vypadá jako v Kocourkově.
37:28
Každopádně se nakonec bude při nejbližším přerušení ještě telefonovat a uvidíme, jestli sudí puk v bráně najdou, nebo ne.
37:28
Hodně zvláštní situace teď nastala před bránou hostů a vypadá to, že osvětlovač se unáhlil. Ve skrumáži dokázal puk odpálit jeden z beků, ale zmíněná obsluha světel asi viděla puk v bráně, takže spustila tradiční "blikačky", které divákům signalizují gól – hráče to pochopitelně zmátlo, ale sudí ukazují, ať hrají nerušeně dál. Video se ale asi bude kontrolovat.
35:59
Je tu další vyloučení Dmitrij Sjomim svého soupeře nevybíravě podrazil a sudí si toho nemohli nevšimnout, přichází tedy očekávatelný trest.
34:38
A to platí i nadále, protože po útoku domácích Torpedo pouze vyhodilo a o puk se tak opět všichni aktéři přetahují ve středním pásmu.
33:29
Vážně není moc o čem psát, protože se hraje převážně ve středním pásmu a oba celky pěknými momenty šetří.
31:35
Ani teď to nevyšlo a je tu další komerční pauza – kterých jsme dnes asi viděli více, než šancí. Oba celky vážně hrají nebývale defenzivní hokej.
29:28
Už máme skoro celou polovinu zápasu za sebou a na branku stále čekáme marně, uvidíme, jestli se to nějak změní.
28:28
Domácím se sice při každém útoku dostává podpory ochozů, ale šance stejně nepřicházejí a sledujeme tak nezvykle nezáživný hokejový zápas.
27:13
Zvyšující se nápor hostů ovšem rázně ukončil Sudnicin dobrým zákrokem lapačkou, kdy puk v pohodě ukryl v záhybech své výstroje.
25:45
A výhodu početní převahy bude mít i Torpedo, za domácí se totiž provinil Kartajev hrou vysokou holí.
25:08
Už se opět hraje vyrovnaný hokej plný soubojů, nedá se říci, který celek momentálně tahá za delší konec provazu.
23:51
Teď už sice tlak přišel, ale celé to skončilo obětavým blokem jednoho z hostů, který skočil do Kronwallovy rány.
23:19
Polovina přesilovky je za námi a domácí vůbec nic nepředvedli, nedokázali dostat svého soupeře do zámku a vlastně se ani nedostali k pořádné střele.
22:12
Je tu první vyloučení pro hosty – Fredrik Pettersson si půjde na dvě minuty posedět na trestnou lavici za to, že podrazil svého soka.
21:35
Teď se ale hrálo za bránou domácího celku a vypadalo to na nebezpečí pro Sudnicina, ale Daugavinš nakonec otočku za bránou dokončit nedokázal.
20:49
Druhou třetinu začali s pukem na hokejkách hosté, ale první kontr podnikli domácí a rychlou střelu švihem musel krýt Proskurjakov.
20:01
První třetinu máme za sebou a vážně nám toho mnoho nenabídla, zápas je spíše zklamáním. Oba celky se soustředí hlavně na hru odzadu a na šanci jsme tak v podstatě čekali marně – vidíme také nadměrné množství nepřesností, které kvalitu hry srážejí níže a to je velká škoda. Můžeme tak jenom doufat, že se hráči polepší a předvedou nám útočnější podívanou.
20:00
18:54
Oba týmy jako by čekaly na konec třetiny – teď se přeci jen do akce dostal Kraskovskij, ale Proskurjakov byl na místě a nadvakrát puk zkrotil.
17:58
Hra nemá moc vysoké tempo a sledujeme hodně nepřesností, oba celky se zatím spíše hledají a žádné pohledné akce nám zatím nepředvedly.
16:56
Do konce třetiny mnoho času nezbývá a teď hosty zastavil dobře odpískaný ofsajd – nutno říci, že zatím moc pohledný hokej nesledujeme.
15:27
Momentálně diktují tempo hry pro změnu hráči Jaroslavle, ale zase z toho nic moc není – hraje se spíše za bránou a tam moc velké nebezpečí nehrozí.
14:03
Hraje se tvrdý hokej hlavně ve středním pásmu, v něm mají mírně navrch hosté, ale jejich akce postrádají přesnost a na šanci tak čekáme.
12:08
Teď se hraje za bránou hostů, tam o puk svedli tvrdý souboj dva borci, z nichž vítězně vyšel hostující Vorobjov.
10:28
Obraz hry je hodně vyrovnaný a nedí se říci, že by byl jeden z týmů lepší, asi to dnes bude hodně těsné.
09:23
Teď přišel pokus z otočky od Kontioly, ovšem ani ten neuspěl, protože branku o pár čísel minul!
08:38
Už dávno se hraje ve vyrovnaných silách a domácí se snaží opět o něco více hrozit, ovšem zatím se nedokáží dostat k pořádné střele.
06:21
Zatím ale tlak Novgorodu nic nepřinesl, protože je to pouze nahrávání kolem pásma, při kterém k žádnému reálnému nebezpečí nedochází.
05:35
A i díky tomu bude následovat první vyloučení v zápase – na dvě minuty si půjde odpočinout Pavel Kraskovskij za hákování.
05:09
Hra se trochu uklidnila a oba celky se v držení puku střídají, ovšem mírně navrch mají momentálně hráči Torpeda, kteří jsou v útočné třetině.
04:01
K hodně nepříjemné střele se dostal hostující Šulenin, ovšem jeho bomba šla pouze doprostřed branky a Sudnicinův beton tak byl na zemi včas.
02:54
Na led se musel položit pozorný Sudnicin, který tak řešil nepříjemné nahození jednoho z hostů – bude se tak vhazovat po jeho levici.
01:48
Teď se ale dopředu vydali i hosté z Novgorodu, ovšem ani jejich akce neskončila podle představ – obrana Lokomotivu se včas vrátila a celý útok zastavila.
00:43
Aktivněji začali domácí, kteří se dostali do akce a z mezikruží pálil hodně nebezpečně Kronwall, ale bránu střeženou Proskurjakovem minul!
00:01
Už se hraje ruská hymna, která při zápasech KHL nesmí chybět a za chvilku tak budeme začínat.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Gavrikov, Koledov, Kronwall (C), Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Hersley – Loktionov, Averin, Čistov – Kontiola, Kozun, Talbot – Kartajev, Apalkov, E. Galimov – Korškov, Fatějev, Kraskovskij – Polunin.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – K. Vorobjov, Lofquist, A. Potapov (C), Jegoršev, Šulenin, M. Osipov, Kolganov, Pepeljajev – Galuzin, Ashton, Žerděv – Daugavinš, Mozer, D. Sjomin – Norman, Rasskazov, Pettersson – Gračjov, Urakov, V. Kuljomin..
Dobrý den, vítám Vás u přenosu ze zápasu ruské KHLmezi celky Lokomotivu Jaroslavl a Torpeda Nižnij Novgorod.

Domácí Jaroslavl do duelu půjde jako čtvrtý tým Západní konference – stačilo mu na to získat 18 bodů za 9 zápasů a se skóre 20:13 je tak Lokomotiv na dobré cestě za postupem do play-off.

Hosté z Nižnijho Novgorodu jsou ve stejné konferenci o dvě místa níže – dokázali z osmi zápasů vydolovat 17 bodů a se skóre 23:15 se tak pohybuje taktéž ve vrchních patrech tabulky.