Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Jan Kolář (CHA) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:40
Tomáš Zohorna (CHA) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 20:37
Střely na branku: 24 – 15
Je dobojováno! Domácí Jokerit nakonec poráží Amur Chabarovsk 3:2 po samostatných nájezdech! Hosté přitom vlétli do utkání dobře a Tomáš Zohorna už po minutě hry otevřel skóre! Jokerit ale zařadil vyšší rychlostní stupeň a ještě do přestávky obrátil vývoj utkání! Nejprve vyrovnal Peter Regin a o tři minuty později poslal Jokerit do vedení Brian O´Neill! Poté se hrálo dlouho bojovně. Ve třetí třetině se Jokerit spoléhal na obranu, ale zadáci neuhlídali Vladislava Ušenina, který poslal zápas do prodloužení! V něm se hrálo hodně opatrně a o vítězi musely rozhodnout samostatné nájezdy! V první sérii se prosadili oba hokejisté. Ve druhé sérii se rozjel Brian O´Neill a prudkou střelou zajistil Jokeritu výhru!
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Jokerit Helsinky.
Autorem vítězné branky je BRIAN O´NEILL!
Ani Vladislav Ušenin však střelou pod břevno nenašel recept na domácího brankáře a Jokerit vítězí!
Na straně domácích zkusil bekhendový blafák Joenssu, ale Juha Metsola měl připravenou lapačku.
Tomáš Zohorna si sice rozkýval domácího brankáře, ale Ryan Zapolski nakonec schoval puk v lapačce.
O ´Neill nic nevymýšlel, rychle se rozjel a střelou pod lapačku rozvlnil síť!
Na druhé straně se rozjel Vjačeslav Ušenin, před branku zabrzdil, počkal si na pohyb brankáře a rovněž skóroval!
Pekka Jormakka se rozjel jako první! Domácí hokejista předvedl sebevědomou kličku do bekhendu a posílá Jokerit do vedení!
Samostatné nájezdy začínají.
Vítěze dnešního souboje neznáme ani po pětiminutovém prodloužení! Rozuzlení zápasu tedy nabídnou samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:30
Největší šanci prodloužení měl před sebou Rasmus Rissanen, ale domácí hokejista z mezikruží poslal kotouč nad horní tyč!
64:10
Vladislav Ušenin obdržel přihrávku do útočného pásma, rychle se otočil a nahodil puk za branku. Tam si kotouč převzali jen zadáci Jokeritu.
63:15
Ani jeden z týmů se v prodloužení nikam nežene. Hosté drží puk ve své třetině, ale nikdo z hokejistů v modrém jejich rozehrávku neatakuje.
62:25
Od modré čáry zkusil štěstí Oliver Lauridsen. Prudká rána domácího hokejisty prolétla kolem branky a zaduněla o zadní mantinel.
62:10
Stále se hraje bez přerušení. Domácí poslali vpřed prudkou přihrávku po mantinelu, ale kotouč dojel jen jeden z obránců.
61:14
Juha Metsola vytáhl ramenem pokus z ostrého úhlu. Jokerit se nyní tlačí do útoku.
60:31
60:10
Domácí zahajují prodloužení v oslabení. Hosté se hnali vpřed, nicméně Rasmus Rissanen poslal puk za branku soupeře.
60:01
Střely na branku: 23 – 15
Třetí třetina končí! Ani šedesát minut nepřineslo rozuzlení dnešního souboje! Jokerit se ve třetí třetině spoléhal hlavně na bránění těsného náskoku, což se domácím nevyplatilo! V 52. minutě totiž ujal obraně Vladislav Ušenin a střelou na zadní tyč vyrovnal na 2:2! O vítězi dnešního souboje tedy rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy!
60:00
59:49
59:06
Tommi Huhtala se prohnal okolo bránícího hráče Amuru do útočného pásma, jenže z ostrého úhlu se mu nepodařilo zakončit.
58:31
Jenže vylučovat se bude i na domácí straně! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Jesse Joensuu!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:49
Jokerit dostává šanci rozhodnout! Domácí budou hrát přesilovku! Vladimir Malevič totiž dostává dvě minuty za krosček.
57:34
Kristian Kuusela dostal přihrávku k mantinelu, ale hostující hráč neudržel stabilitu, upadl a odevzdal puk domácím hokejistům.
57:20
Oliver Lauridsen si dělal prostor v rohu útočného pásma. Domácí útočník se pustil do souboje u mantinelu, ale ani on nezískal puk pro Jokerit.
56:45
Po šermované v obranném pásmu Amuru se k puku sice dostal Peter Regin, ale střelec Jokeritu neměl proti přesile soupeřů v rohu hřiště šanci.
56:10
Vladislav Ušenin chtěl přidat další branku, nicméně jeho další pokus od modré čáry neprošel kolem nohou vracejícího se Jaakoly.
55:31
Jan Kolář podržel kotouč ve středním pásmu, poté se s pukem stáhl do obranné třetiny a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Ani jeden z týmů se nikam nežene.
55:09
Další valící se útok Amuru zazdil Teemu Ramstedt. Hostující hráč byl příliš netrpělivý a přejel přes modrou čáru do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
54:31
Kirill Kapustin nahazoval puk z ostrého úhlu. Pokus hostujícího útočníka skončil na bruslích vracejícího se obránce.
54:00
Oleg Li prostrčil puk za modrou čáru do útočného pásma, jenže před rozjetým Zohornou vypíchl puk zpátky do středního pásma jeden ze zadáků Jokeritu.
53:25
Joonas Jalvanti si málem zkomplikoval situaci zbytečnou kličkou na modré čáře. Domácí hokejista tak tak udržel puk před napadajícím Kosmačjovem.
52:48
Arturs Kulda projel s pukem do útočného pásma, nicméně příliš dlouho otálel s přihrávkou a obránci Chabarovsku jej nakonec vytlačili do rohu.
52:15
Domácí hokejisté se nyní vůbec nemohou dostat do tempa. Nahozený kotouč do rohu útočného pásma dojel jen hostující Vjačeslav Litovčenko.
51:22
Chabarovsk právě vstřelil branku!
A pozor! Z ničeho nic máme vyrovnáno! Chabarovsk se dostává zpět do hry! Na přihrávku z obranného pásma si na modré čáře počkal VLADISLAV UŠENIN, dostal se do úniku a propálil brankáře střelou na zadní tyč! Asistence: Vjačeslav Ušenin, Vladimir Malevič.
50:31
Jesse Joensuu projel s pukem po levé straně do útočného pásma. Domácí hokejista chtěl ještě vylepšit pozici pro kolegu přihrávkou mezi kruhy, ale jeho pobídka skončila na bruslích hráče Amuru.
50:00
Nyní se po dlouhé době přerušuje hra! Domácí brankář raději přikryl puk lapačkou před napadajícími útočníky Amuru. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
49:34
Antti Pihlström uklidnil hru domácího celku obloukem v obranném pásmu. Jokerit kontroluje své vedení a v posledních minutách takřka nepouští soupeře ke kotouči.
49:00
Obrovská šance Jokeritu! Topi Jaakola si sjel na zpětnou přihrávku, nicméně jeho bombu příklepem od modré čáry dokázal Juha Metsola udržet před brankovou čárou!
48:30
Domácí se hnali do rychlého protiútoku, ale Peter Regin neudržel brusli na modré čáře a projel do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
48:00
Kristian Kuusela byl jako první u nahozeného kotouče za brankou Jokeritu. Hostující hokejista však s pukem nic nevymyslel a Jokerit se znovu ubránil.
47:20
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. V závěrečné třetině se hraje hodně bojovně a kotouč létá z jedné strany ledové plochy na druhou.
46:45
Domácí hrají hodně jednoduše. Marko Anttila vybojoval kotouč v obranném pásmu, vyvezl jej za červenou čáru a Jesse Joensuu puk poslal za branku Amuru.
46:15
Vjačeslav Ušenin s velkou porcí štěstí vyhodil puk po mantinelu ven z obranného pásma Amuru. Hosté se ne a ne dostat do útočného pásma.
45:37
Jan Kolář spěchal do rohu útočného pásma. Český hokejista se musel popasovat s přesilou obránců a zadáci finského celku jej připravili o puk.
45:10
Rasmus Rissanen dojel odražený puk v obranném pásmu Jokeritu. Domácí obránce kotouč okamžitě o mantinel poslal do klidného území.
44:32
Jokerit se i po skončení přesilové hry držel v útočném pásmu. Tlak domácího celku ukončil až Alexandr Jelesin, jež o mantinel vyhodil puk do středního pásma.
44:18
43:23
Dobré zakončení domácích hráčů! Na přihrávku mezi kruhy si počkal Antti Pihlström, jenže jeho prudkou ránu příklepem ukryl připravený Juha Metsola!
43:02
Juha Metsola musel zasahovat proti prudké střele zápěstím z pravé strany. Hostující brankář vyrazil puk do rohu kluziště, Jokerit přesto zůstává u puku.
42:18
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahraje také Jokerit! Dvě minuty za sekává dostává Teemu Ramstedt!
42:10
Dmitrij Kosmačjov udržel puk v útočném pásmu, nicméně nepřesnou přihrávkou trefil jen stojícího Jaakolu. Domácí zadák vyvezl puk do středního pásma.
41:47
Nyní se však hostům vůbec nepovedla rozehrávka. Jan Kolář poslal puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Metsoly.
41:23
Za dlouhým nahozením spěchal Antti Pihlström. Domácí hokejista atakoval soupeřovy obránce, ale Amur přesto udržel kotouč.
40:45
Arťom Zub dostal nabito na modrou čáru, zpracoval si kotouč a vystřelil zápěstím. Jeho projektil prolétl kolem vzdálenější tyče domácí branky.
40:10
Na úvodním vhazování třetí třetiny uspěli hokejisté Amuru. Hosté se okamžitě hnali do útoku, ale obránci Jokeritu jejich akci zastavili za brankou.
40:01
Střely na branku: 16 – 9
Druhá třetina je minulostí! Ve druhé dvacetiminutovce už se hrálo o poznání opatrněji! Domácí Jokerit hodně zvolnil a Amur se rázem dostal k útočení. Hosté hráli tři přesilové hry, ale všechny střely dokázal pokrýt výborně chytající Ryan Zapolski! V největší šanci hostů selhal Alexej Byvalcev, jež postupoval sám na brankáře Jokeritu, ale jeho rána nakonec minula branku! Po čtyřiceti minutách je stav 2:1!
40:00
39:22
Před branku Amuru směřovala další prudká přihrávka z rohu kluziště. Na pobídku si sjížděl Regin, ale aktivní hráč Jokeritu netrefil puk ve vzduchu.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35
Zadáci Amuru nyní vybojovali puk v rohu obranného pásma, nicméně Arťom Zub vyslal hodně nepřesnou pobídku. Kotouč propadl na zakázané uvolnění.
38:02
Jesse Joensuu vymyslel dobrou přihrávku z rohu útočného pásma. Na jeho pobídku před branku ale nedosáhl nikdo v modrém dresu.
37:16
Po delší době se hráči Jokeritu dostali do útočného pásma. Nahození za branku dojel Marko Anttila, který ale proti přesile obránců neuspěl.
36:51
36:35
Hosté se stále drží v útočném pásmu. Domácí obranná čtveřice už je hodně unavená, ale Amur nedovoluje hráčům Jokeritu odjet na střídačku.
35:51
Ryan Zapolski si pohlídal mezírku u levé tyče. Domácí brankář přilepil k tyčce svůj beton a zamezil kotouč v cestě za brankovou čáru.
35:15
Kristian Kuusela neprocpal kotouč kolem obránců Jokeritu. Domácí zadáci tak vybojovali kotouč a okamžitě jej vyhodili přes celé kluziště.
34:51
Další přesilovka pro hostující celek! Antti Pihlström držel za domácí brankou Tomáše Zohornu a dostává dvě minuty!
34:23
Jeden z hostujících hráčů zasáhl na modré čáře kotouč vysokou holí. Rozhodčí stěhují hru do útočného pásma Jokeritu. Vhazuje se po Metsolově pravici.
34:00
Po delší době musel zasahovat rovněž Juha Metsola. Hostující brankář si našel střelu z ostrého úhlu a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
33:35
Kirill Kapustin spěchal do rohu útočného pásma za nahozeným kotoučem. Hostující útočník byl ale ve třetině sám proti třem hráčům Jokeritu.
33:03
Alexej Byvalcev se dral do útočného pásma. Jeho postup po pravé straně zbrzdil jeden z obránců a Oliver Lauridsen sebral volný kotouč.
32:25
32:10
Domácí znovu vyhodili kotouč přes celé kluziště. Amuru se v přesilové hře znovu moc nedařilo a Jokerit se brání bez větších problémů.
31:40
Další zmatek před brankou finského celku. Ryan Zapolski však skvěle udržel beton na ledě a nedovolil Kosmačjovovi zakončit k tyči.
31:06
Alexandr Jelesin se bez přípravy opřel do kotouče od modré čáry! Jeho pokus vyrazil Ryan Zapolski jen před sebe, ale domácí obránci svému brankáři pomohli.
30:25
Bude se znovu vylučovat! Amur si zahraje další přesilovou hru! Jokerit dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě!
30:10
Vjačeslav Litovčenko udržel puk ve středním pásmu, ale netroufl si na individuální průnik. Hostující hráč raději udělal velký oblouk a uklidnil hru.
29:29
29:10
Domácím se znovu povedlo vyhodit puk ven z obranného pásma. Antti Pihlström navíc nasbíral cenné vteřinky v rohu útočného pásma.
28:40
Arťom Zub dostal nabito na modrou čáru. Ruský zadák si puk zpracoval a vyslal prudkou střelu. Jeho pokus však těsně minul zadní tyčku.
28:02
Jeden z domácích obránců se natáhl po kotouči a Marko Anttila poté puk rybičkou odpálil ven z obranného pásma Jokeritu.
27:29
Amur si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Niemi!
27:25
Hostům se nyní nepovedla rozehrávka na Kurilla Kapustina. Hostující útočník marně naháněl prudkou přihrávku. Puk prosvištěl na zakázané uvolnění.
27:05
Joey Hishon vypálil od pravého mantinelu. Jeho pokus z nouze skončil daleko od branky hostujícího celku. Jokerit přesto vybojoval vhazování před brankou Amuru.
26:32
Danil Romancev se skvěle vrátil do obranného pásma a parádním pádem pod nohy domácího útočníka vypíchl kotouč mimo střelecký úhel.
26:12
Hraje se ve velkém tempu. Hosté znovu vybojovali kotouč pro sebe, ale Jokerit skvěle brání už od červené čáry. Amur má problémy s přechodem.
25:40
Regin projel s pukem za branku Amuru, kde se rychle otočil, ale hostující zadáci jej přilepili k mantinelu a vybojovali kotouč pro sebe.
25:06
Topi Jaakola nezpracoval přihrávku za domácí brankou. Domácí zadák svou chybu rychle napravil a vybojoval puk zpět před Jokerit.
24:30
Ryan Zapolski musel znovu dávat dobrý pozor. Domácí brankář však nyní nemusel zasahovat. Střela od modré čáry byla totiž hodně nepřesná.
23:52
Alexej Byvalcev se z levé strany řítil na domácí branku! Hostující útočník si srovnal kotouč na střelu, ale jeho pokus minul vzdálenější tyč!
22:15
Jokerit se nepřesnou přihrávkou dostal pod tlak, ale domácí se ke kotouči rychle dostali nazpátek a vyhodili jej do středního pásma.
22:05
Pekka Jormakka si klepl holí o přihrávku na modrou čáru, kterou také ihned dostal, jenže jeden z domácích hráčů byl netrpělivý a projel do ofsajdu.
21:19
Domácí přenesli kotouč na levou stranu útočného pásma, odkud střílel Mika Niemi, jehož pohotovou střelu srazila obrana Amuru do ochranné sítě.
21:05
Michael Keränen vlétl do útočného pásma, projel za brankou soupeře a poslal kotouč zadovkou na druhou stranu pásma. Jokerit zůstává u puku.
20:21
Jokerit uspěl na vhazování ve svém obranném pásmu. Jesse Joensuu zatáhl kotouč za Zapolskiho branku a počkal na nabídku svých spoluhráčů.
20:10
Na úvodním vhazování uspěl Peter Regin. Domácí celek se okamžitě vydal do útoku, ale nahození ze středního pásma prolétlo na zakázané uvolnění.
20:01
Střely na branku: 10 – 5
První třetina je u konce! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté Jokeritu Helsinky. Po velké chybě domácí obrany sice Tomáš Zohorna otevřel skóre, ale Jokerit poté zařadil vyšší rychlostní stupeň a byl lepším týmem! Peter Regin ve 13. minutě potrestal chybu Amuru a o dvě minuty později poslal Jokerit do vedení O´Neill!
20:00
19:32
Joonas Jalvanti ještě udržel kotouč v útočném pásmu. Domácí hokejista se s pukem obratně otočil, ale nahozením do rohu jej odevzdal soupeři.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:40
Domácí už chtějí dohrát úvodní třetinu bez větších problémů. Masi Marjamäki podržel kotouč za Zapolskiho brankou a počkal na nabídku svých kolegů.
18:10
Vladislav Ušenin dojel nahozený kotouč do útočného pásma, sjel si na odražený puk, ale jeho plácnutí do kotouče z ostrého úhlu minulo branku.
17:24
Po delší době musel zasahovat domácí brankář. Ryan Zapolski si udělal prostor v brankovišti a schoval střelu od modré čáry do lapačky.
17:02
Amuru je najednou naprosto zamražený. Hostům se nyní nepovedl pokus o překvapení domácí obrany. Dlouhá přihrávka zpoza branky prolétla na zakázané uvolnění.
16:50
Joey Hishon bojoval o kotouč v rohu útočného pásma. Domácí hokejista sice přetlačil obránce Amuru, jenže nepřesnou přihrávkou nenašel nikoho v modrém.
16:17
Jokerit hraje nadále aktivně. Domácí hokejisté drží kotouč na svých hokejkách a hledají prostor, kudy by projeli před branku Amuru.
15:30
Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit se dostává do vedení! Znovu u toho byla elitní formace! Arturs Kulda sebral pomalé vyhození soupeře na modré čáře, nahodil puk na branku a BRIAN O´NEILL tečoval kotouč do sítě! Asistence: Arturs Kulda, Jesse Joensuu.
15:02
Alexandr Jelesin sebral nahozený puk za brankou Amuru, vyvezl jej do středního pásma a hledal spoluhráče na modré čáře. Jeho pobídku však nezachytil nikdo v bílém.
14:17
Kristian Kuusela spěchal za vyhozením hostujících obránců do středního pásma. Hostující útočník na přihrávku sice dosáhl, ale proti přesile neměl šanci.
14:05
Jokerit se i nadále tlačí do střelecký pozic. Finský celek uzamkl soupeře před jeho brankou. K ráně se dostal Arturs Kulda, nicméně Juha Metsola byl tentokrát na místě.
12:26
Jokerit vyrovnává na 1:1! Domácí vystihli rozehrávku soupeře ve středním pásmu. Po pravé straně vlétl s pukem do pásma O´Neill, jež našel PETERA REGINA a domácí střelec s jistotou překonal hostujícího brankáře! Asistence: Brian O´Neill, Jesse Joensuu.
12:21
Jurij Nazarov si na modré čáře převzal pomalou přihrávku, prosmýkl se kolem obránce do útočného pásma, ale špatnou přihrávkou odevzdal puk soupeři.
11:55
Až nyní se po delší době přerušuje hra! Juha Metsola raději přikryl odražený kotouč po střele od modré čáry, kterou měl na svědomí Oliver Lauridsen.
11:07
Arťom Zub nahodil puk na modrou čáru. Za prudkou přihrávkou spěchal Vjačeslav Ušenin, jenže ani hostující útočník si přihrávku nedokázal zpracovat.
10:38
Zatím se hraje hodně opatrně. Nepřesné nahození do obranného pásma finského celku dojel za brankou Charles Genoway, jež čeká na vystřídání svých spoluhráčů.
10:02
Juha Metsola vyrazil za branku, kde zkrotil prudké nahození ze středního pásma. Hostující brankář okamžitě rozehrál na své spoluhráče.
09:38
Domácí museli vyklidit útočné pásmo. Regin se sice řítil za dobrou přihrávkou, ale domácí útočník byl za modrou čárou o něco rychleji než puk.
09:02
Tomáš Zohorna nahodil kotouč od modré čáry do útočného pásma. Český útočník se za vlastním nahozením dral, ale obrana Jokeritu byla tentokrát pozorná.
08:36
Nyní se však hostům nepovedla rozehrávka. Rozjetý Li nedosáhl na prudkou pobídku do jízdy a kotouč prolétl na zakázané uvolnění. Vhazuje se před brankou Amuru.
08:12
Jan Kolář uklidnil hru Amuru za brankou hostujícího celku. Kolář počkal na vystřídání svých spoluhráčů a rozjel akci Chabarovsku po pravé straně.
07:42
Charles Genoway si prodloužil pobyt na ledě. Domácí obránce tentokrát projel s pukem na hokejce za modrou čáru, jenže ke střele se nedostal.
07:05
Charles Genoway nahodil puk o mantinel za hostující branku. Sám se poté zapojil do akce Jokeritu, jenže nepřesnou přihrávkou odevzdal puk soupeři.
06:24
Domácí brankář vyrazil za svou klec, kde zkrotil prudké nahození po mantinelu, rychle se s pukem otočil a adresoval přesnou přihrávku do strany.
05:55
Arťom Zub přečetl nepřesnou rozehrávku domácí obrany. Hostující zadák však tentokrát zavezl puk pouze do rohu a nenašel nikoho ze spoluhráčů.
05:20
Peter Regin táhl kotouč středem kluziště do útočného pásma, ale hostující obrana znovu zastavila rodící se akci Jokeritu už na modré čáře.
04:33
Rasmus Rissanen podržel kotouč za domácí brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led také hostující lodivod.
04:05
Až nyní se hokejistům Amuru podařilo uklidnit hru. Teemu Ramstedt dokonce zavezl puk do útočného pásma, kde jej však zase odevzdal Jokeritu.
03:40
Domácí jsou častěji na kotouči. Arturs Kulda tahal kotouč podél mantinelu do útočného pásma, jenže na jeho nahození nedosáhl nikdo v modrém dresu.
02:33
Domácí rozjeli kolotoč rychlých přihrávek v útočném pásmu. Na jednu z nich si sjel Pekka Jormakka, nicméně jeho pokus netrefil zařízení.
02:20
Jokerit se ihned po inkasované brance tlačil do útočného pásma, ale přihrávku na modrou čáru zastavil výborným zákrokem obránce Zub.
01:05
Amur se rychle dostává do vedení! Domácí úplně zpackali rozehrávku v obranném pásmu. Kristian Kuusela nahodil puk za branku a TOMÁŠ ZOHORNA nadvakrát dopravil kotouč do branky! Asistence: Kristian Kuusela.
00:33
Pekka Jormakka poslal puk po mantinelu za branku hostujícího celku. Hokejisté v modrých dresech se usadili v útočném pásmu, ale nikdo zatím nevystřelil.
00:10
Do utkání vlétli lépe domácí hokejisté. Jokerit uspěl na úvodním vhazování, ale první útok finského celku zastavila obrana Amuru.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní arénou ruská a finská hymna!

Jokerit Helsinky: Helenius (Zapolski) – A. Kulda, Ch. Genoway, Jaakola, Lauridsen, Rissanen, Jalvanti – O'Neill, Regin, Joensuu – Pihlström, Niemi, Huhtala – Jormakka, Hishon, Marjamäki – Anttila, Keränen, Talaja – Mäkinen.

Amur Chabarovsk: Metsola (Andryukhov) – Kondratěv, Jelesin, J. Kolář, Zub, Kosmačjov, Podzinš, Malevič – Litovčenko, Byvalcev, Kapustin – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – O. Li, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Nazarov, Romancev, V. Popov.

Rozhodčí: Oskirko, Komarov – Šalagin, Šišlo.
Československá stopa

V dresu Amuru bychom dnes měli sledovat Jana Koláře a Tomáše Zohornu.
Vzájemné duely v minulé sezóně

Jokerit – Chabarovsk 3:2 po samostatných nájezdech
Chabarovsk – Jokerit 2:3
Jokerit Helsinky

Domácímu Jokeritu se nepovedl vstup do nové sezóny, ale finský klub se v posledních utkáních zlepšil a nyní už drží devátou pozici Západní konference. Jediný finský zástupce má přesto mnohem vyšší ambice! V šestadvaceti zápasech získal Jokerit třicet sedm bodů. Problémem finského celku je špatná defenzíva. Jokerit už inkasoval třiasedmdesátkrát.

Poslední tři zápasy

Jaroslavl – Jokerit 4:1
Dynamo Moskva – Jokerit 3:0
Viťaz – Jokerit 1:2
Amur Chabarovsk

Chabarovsku se v letošní sezóně vůbec nedaří. Amur v sedmadvaceti zápasech nasbíral jen třicet bodů a patří mu až čtrnáctá příčka Východní konference. Na kluzištích soupeřů navíc Amur nasbíral pouhých pět bodů. Chabarovsk už navíc tři zápasy v řadě nevyhrál. Naposledy se radoval 19.října proti Čeljabinsku.

Kunlun – Chabarovsk 1:0
Vladivostok – Chabarovsk 2:1
Chabarovsk – Magnitogorsk 1:5
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy. Společně se dnes zaměříme na duel mezi Jokeritem Helsinky a Amurem Chabarovsk. Duel startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.