Ode mne je to pro dnešek vše.
Československá stopa v utkání

Lukáš Krajíček 0 střel, 1 zblokovaná střela, čas na ledě 18:53.
Třetí třetina byl z pohledu diváka nejzáživnější. Padaly góly i tresty, zkrátka se bylo na co dívat. Vyhrál lepší tým. Minsk se snažil být po celý zápas aktivnější, více se držel na puku a měl nebezpečnější šance. Metallurg na tom není v tabulce nejlépe a svou nedisciplinovaností nabídl Minsku šance.
59:16
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
ALEXANDER MATĚRUCHIN pečetí výhru Dinama Minsk gólem do prázdné brány. Bez asistence.
58:31
Ljamkin zahákoval Stěpanova a jde si odpočinout na trestnou lavici.
57:43
57:23
Velká mela před Scrivensem. Před jeho brankovištěm bylo minimálně šest hráčů, ale gól z toho nebude.
56:48
Tvrdá rána Viksny. Scrivens připraven.
56:11
Novokuzněck se žene za vyrovnáním. Chce minimálně bod z tohoto utkání.
55:43
Oddechový čas pro hosty.
55:43
Dinamo si zahrává s ohněm. Vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.
55:36
55:27
54:24
Dinamo Minsk má kotouč na holích a nikam se nežene a kontroluje stav utkání.
53:36
Dinamo si situaci komplikuje. Stanislav Lopačuk vyloučen na dvě minuty za podražení.
53:27
Šance Metallurgu momentálně hodně klesly. Alexander Komaristyj dostává dvě minuty za podražení Stěpanova.
53:07
Minsk si zatím vedení hlídá. Důležité teď bude pro oba týmy nefaulovat.
51:29
Dokáže Novokuzněck ještě zvrátit stav zápasu?
49:28
A Dinamu se to daří. Obrací utkání na svou stranu. SERGEJ KOSTICYN dostal krásný pas od Gragnaniho a střelou nad lapačku nedal Karejevovi šanci. Asistence: Marc-Andre Gragnani.
47:58
Podaří se Dinamu vstřelit gól a posunout se k dnešním třem bodům? Ignat Zemčenko je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
47:37
A domácí šanci využívají! Asi nejlepší hráč domácích v dnešním zápase NICK BAILEN vyrovnává stav dnešního zápasu. Asistence: Rob Klinkhammer, Jevgenij Kovyršin.
47:17
Viksna vyloučen za vyhození puku mimo ledovou plochu. Šance pro domácí vyrovnat.
47:03
Domácí se snaží, ale nedaří se jim dostat na dostřel branky.
46:00
Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Nedisciplinovanost domácích dala šanci hostům a ty ji využívají. JEVGENI VIKSNA trefil puk těsně nad beton Scrivense a ten se za pukem jen smutně ohlédl. Asistence: Andrej Pervyšin, Kirill Semjonov.
Výborně Scrivens! Vykryl střelu od modré, která ho vyvezla mimo bránu, ale s pomocí spoluhráčů zvládl i pokrýt i tři dorážky.
44:44
To je velká šance pro hosty. Dlouhá přesilovka 5 na 3! Lisovec vyloučen za to samé jako před ním Stěpanov. Zdržování hry.
43:59
Stěpanov si jde odpočinout, protože vyhodil puk mimo ledovou plochu.
42:25
A Kosticynova další šance z bezprostřední blízkosti. Opět bez gólového efektu.
41:11
41:05
Výborná střela Kosticyna vyděsila hostujícího gólmana. Kouskem lapačky odvrátil svůj tým od inkasování.
40:38
Domácí se snaží zavést puk a rozjet kombinaci v útočném pásmu. Ještě pár vteřin mají přesilovku.
40:01
I ve druhé třetině byli lepší domácí hráči, ale nedokázali se střelecky prosadit. Asi největší akci druhé třetiny měl Nick Bailen, ale trefil pouze dobře vyjetého hostujícího gólmana. Snad nám třetí třetina nabídne kvalitnější hokej a nějaké góly.
40:00
39:11
Trest pro hráče Metallurgu Denise Vichareva za hákování.
36:11
Omluvte prosím technické problémy. Budeme se snažit o co nejrychlejší opravu.
34:11
Gragnani přijel do souboje jako poslední a nasadil Semjonovi krosček, který neušel pozornosti hlavního rozhodčího. Přesilovka pro Metallurg.
32:23
I v této třetině jsou lepší domácí, ale nedokáží vstřelit vedoucí gól.
31:49
Nenápadná akce Metallurgu málem skončila šťastným gólem. Nahození od modré čáry domácí gólman vůbec neviděl a měl velké štěstí, že touš letěl těsně mimo jeho svatyni.
30:28
Domácím fanouškům se nelíbí zákrok na Tatalina, který při souboji v útočném pásmu upadl a přišel o puk.
29:39
Krásná akce v podání Dinama. Nick Bailen projel půl hřiště a přihrál Kosticynovi. Ten přejel útočnou modrou čáru a naservíroval puk zpět Bailenovi, který z mezikruží střílel, ale Karejev si vysoko vyjel a nedal prostor ke změně skóre.
28:27
Metallurg neměl snad jedinou nebezpečnou střelu ve vlastní přesilovce. Pokud chtějí pomýšlet na tři body z dnešního zápasu musí přepnout na jiný mód.
28:05
27:30
Novokuzněcku přesilovka vůbec nevychází. O pásmu se připravují víceméně sami špatnými přihrávkami.
26:05
Jako bych to zakřikla. Nikita Komarov byl moc aktivní při napadání a vysloužil si dvě minuty za napadení.
24:30
Hraje se hokej plný hodně nepřesností. Absolutně chybí nějaké srážení u mantinelu, boje o puk v rozích a koneckonců i vyloučení.
23:06
Velké šance na obou stranách! Nejdříve táhl útočnou akci Novokuzněcku Slovjov, ale po nevydařených přihrávkách ujel Minsk do přečíslení dva na jednoho. Zakončující Stěpanov, ale neměl klid na zakončení a jeho střela skončila pouze na betonu hostujícího brankáře.
22:00
Nahození Stěpanova skončilo v lapačce Karejeva. Vhazování po jeho pravici.
21:07
Domácí rozjíždějí další útočnou akci, ale ta je zastavena na modré čáře pozorným Liamkinem.
20:55
Uvidíme jestli Minsk bude mít opět převahu nebo Metallurg začne vystrkovat růžky.
20:01
Další třetina začne přibližně v 16:50.
Skončila první třetina, do které lépe vstoupil Metallurg Novokuzněck, když ve čtvrté minutě využil přesilovku Zemčenko. Dinamo, ale bylo celou třetinu lepší. Víc se drželo na puku, lépe bruslilo a měla nebezpečnější šance. Díky své aktivitě mohli v patnácté minutě slavit taktéž gól z přesilovky díky Robovi Klinkhammerovi.
20:00
19:40
Stěpanov byl blízko gólu! Z levé strany pálil na vzdálenější tyč, ale hostující brankář včas stačil vykopnout beton proti střele. Následné dorážky byly také nebezpečné a v jednu chvíli nikdo nevěděl, kde je puk.
17:50
Skvělá akce. Bailen přenechal puk Kosticynovi a ten z pozice mezi kruhy trefil pouze hruď Karejeva.
15:39
Domácím narůstají křídla. Opět několik nebezpečných kombinací v útočném pásmu.
14:12
První přesilovka pro domácí je také proměněna! Krásná akce, která byla od začátku až do konce provedena na modré čáře. Nick Bailen posunul na Matta Elisona, který přihrál doleva na volného ROBA KLINKHAMMERA a ten střelou bez přípravy překonal Karejeva. Asistence: Matt Elison, Nick Bailen.
13:48
Velká šance domácích. Střela od modré a následné dvě její dorážky byly opravdu nebezpečné. Bohužel pro domácí bez gólového úspěchu.
13:17
První akci domácích kazí špatná přihrávka. Dinamo začíná zpoza vlastní brány.
12:47
Razumov hákoval a půjde si sednout na trestnou lavici. Možnost pro domácí srovnat stav utkání.
12:36
Metallurgu se nedaří dostat z vlastního obranného pásma.
12:19
Komerční přestávka.
10:34
Dinamo pálí z každé možné pozice, ale na nebezpečnější akci stále čekáme.
09:12
Domácí teď byli blízko vyrovnání, když střelu z hranice kruhů vyrazil brankář pouze před sebe, ale nikdo z domácích hráčů se nedostal k puku dost brzy.
07:55
Hru zatím zdobí mnoho nepřesností na obou stranách.
05:27
Metallurg je prozatím lepším týmem na ledě a snaží se tvořit hru.
03:37
Hned první přesilovka je využita! IGNAT ZEMČENKO využil výborné přihrávky od Komaristyje a otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Alexander Kamaristyj.
02:55
Klinkhammer si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí.
00:51
Dynamo rozjíždí první akci. V aréně panuje skvělá atmosféra.
00:01

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Bailen, Znacharenko, Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Krajíček – Ambožejčik, Pavlovič, Kovyršin – An. Stěpanov, S. Kosticyn, Lopačuk – Ellison, Klinkhammer, Gavrus – Drozd, N. Komarov, Matěruchin.

Metallurg Novokuzněck: Karejev (M. Birjukov) – Kuklev, Ljamkin, Pervyšin, Viksna, Arbuzov, Vasilčenko, Tatalin, Ďjakov – Komaristyj, Lebeděv, Zemčenko – Solovjov, Vicharev, K. Semjonov – Jazkov, A. Michejev, Razumov – Jemec, S. Butuzov, Poliščuk.

Rozhodčí: Morozov, Tsyplakov – Zakharenkov, Maitak.
Oba týmy zatím neprožívají nejlepší začátek sezóny. Domácí tým vybojoval z pěti zápasů osm bodů a v západní konferenci jim patří 13. pozice. Hosté ty jsou na tom o dost hůře. Metallurg odehrál devět zápasů, ze kterých má pouze dvě výhry a sedm proher. To znamená, že jsou se šesti body na 14. místě tabulky východní konference.
Hezké sobotní odpoledne. Čeká nás duel mezi týmy, které jsou ve spodní části tabulky ve svých konferencích. Zápas mezi HC Dinamo Minsk a Metallurg Novokuzněck začne v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.