Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!

Lukáš Krajíček (MIN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě: 21:48
Jakub Jeřábek (CEC) – 0+1, 1 střela, čas na ledě: 27:20
Roman Horák (CEC) – 0+0, 0 střel, čas na ledě: 19:30
Střely na branku: 24 – 23
Je dobojováno! Dinamo Minsk nakonec podlehlo Viťazu 2:3 v prodloužení! Hosté byli od začátku lepším celkem a v první třetině se zásluhou Aaltonena dostali do vedení! Minsk poté přidal a Rob Klinkhammer šťastnou brankou srovnal na 1:1! Devět sekund před koncem druhé třetiny vrátil hostům do vedení znovu Miro Aaltonen ! To ale nebylo vše! Dinamo si v závěru vzalo oddechový čas a Marc-Andre Gragnani minutu před koncem poslal zápas do prodloužení! Těsně před jeho koncem zařídil hostům výhru Igor Golovkov !
64:49
Viťaz právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Hosté vítězí! Hosté rozhodují o svém vítězství 11 sekund před koncem! Všechny hráče Dinama zaskočil IGOR GOLOVKOV, jehož rána prosvištěla mimo dosah domácího brankáře! Bez asistence.
64:00
Matt Ellison postupoval vpřed podél pravého mantinelu, ale do útočného pásma vlétl sám. Proti přesile obránců neměl šanci.
63:24
Nahození do obranného pásma Dinama nenašlo nikoho v bílém dresu. Domácí obránci mohou rozjet další útok! Hraje se hodně opatrně.
62:37
Sergej Kosticyn si prodloužil pobyt na ledové ploše, nahodil puk do útočného pásma, jenže kotouče se zmocnili jen obránci.
62:15
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Sergej Kosticyn zkusil štěstí střelou zápěstím, jenže Harri Säteri byl na svém místě.
61:04
Zatím se hraje spíše ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by jej mohla stát bonusový bod.
60:10
Do prodloužení vstoupilo lépe domácí Dinamo. Běloruský celek bude o svém vítězství chtít rozhodnout ještě před samostatnými nájezdy.
60:01
Třetí třetina je minulostí! Základní hrací doba o vítězi dnešního duelu nerozhodla! Dvě minuty před koncem totiž vyrovnal Sergej Kosticyn! Zápas proto pokračuje do prodloužení!
60:00
58:24
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Minsku se podařilo dotáhnout vedení svého soupeře! Tvrdou střelou od modré čáry se prosadil MARC-ANDRE GRAGNANI! Zápas podle všeho směřuje do prodloužení! Asistence: Sergej Kosticyn.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:30
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
57:14
Skvělá práce hostující defenzívy! Obránci Viťazu vystoupili proti ráně od modré čáry a nepustili kotouč k brankáři. Hosté se navíc osvobozují.
56:47
Harri Säteri si dával pozor na nahození od mantinelu. Hostující brankář utěsnil mezírku u pravé tyče. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
55:27
Lukáš Krajíček vystřelil od modré čáry. Střelu českého obránce ještě tečoval Ellison, ale kotouč se odrazil mimo tři tyče.
54:42
54:10
Alexej Semjonov si prodloužil střídání a zablokoval další dělovku od modré čáry. Hostující obránce hraje opravdu vynikající utkání!
52:42
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexandr Stěpanov – 2 min., hákování).
52:17
Hosté se znovu osvobozují z rostoucího tlaku Dinama. Roman Horák vypomohl defenzivě, získal puk a obloučkem jej vyhodil za modrou čáru.
51:47
Další vynikající blok hostující obrany! Zadáci Viťazu hrají s velkým odhodláním a domácí střelci to v závěru duelu nebudou mít zrovna lehké!
51:04
Hosté vybojovali kotouč v rohu obranného pásma a uklidňují hru za brankou. Oba týmy posílají na led čerstvé síly.
50:34
Na druhé přišel o puk Afinogenov a Minsk se hnal do otevřené obrany Viťazu! Obětavý obránce Alexej Semjonov se stačil položit do střely a ulehčil brankáři práci!
50:12
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut hry a domácí si stále nevypracovali šanci na vyrovnání! V rohu útočného pásma bojoval o puk David Ullström, který jej však neudržel.
49:17
Kristian Chenkel dostal nabito na modrou čáru a bez přípravy vypálil! Domácí hokejista sice trefil branku, nicméně Harri Säteri byl opět na svém místě.
48:41
Harri Säteri si připsal další jistý zákrok proti nahození od modré čáry. Hostující brankář měl naprosto čistý výhled a rána mu nenadělala problémy.
48:20
Viťaz se brání opravdu ukázkově. Hosté sice naprosto rezignovali na jakoukoliv snahu směrem dopředu, ale ani útočníci Dinama se nedostávají do zakončení.
47:48
47:22
Střelou z pravého kruhu o sobě dal vědět Sergej Kosticyn. Hvězda běloruské reprezentace svižným pokusem minula branku soupeře.
46:51
Kotouč znovu letí až za branku domácího celku. Dinamo se v této přesilovce trápí. Viťaz posílá na ledovou plochu čerstvé síly.
46:15
Domácím se na úvod přesilové hry vůbec nedaří! Alexej Semjonov vybojoval po vyhraném vhazování puk a nekompromisně jej vyhodil přes celé kluziště.
45:48
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Ilja Davidov – 2 min., držení protihráče).
45:10
Minsk už hraje v plném počtu a domácí se okamžitě tlačí do útočení. Obránce Alexej Semjonov už na modré čáře získal puk a nepustil běloruský celek do šance.
44:46
44:02
Domácím se podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Alexandr Pavlovič se navíc řítil do otevřené obrany Viťazu, jenže na modré čáře puk ztratil.
43:15
V rohu útočného pásma operoval s pukem na hokejce střelec Miro Aaltonen. Hostující hvězda však zatáhla puk za branku, kde o něj rychle přišla.
42:46
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., podražení).
42:29
Domácí se přesto udrželi v útočné třetině, zakombinovali na levé straně, nicméně nikdo v modrém dresu neprověřil pozornost hostujícího brankáře.
42:10
Charles Linglet nahodil puk od červené čáry do útočného pásma. Za hostující brankou sebral puk Nikita Komarov, jež se ale nedokázal zbavit obránce.
41:33
Hra se ale nastěhuje zpět před branku hostujícího celku. Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici jejich brankáře.
41:18
Nahození za branku hostů v naprostém klidu dojel Harri Säteri. Hostující brankář nahození po mantinelu zastavil a přesně rozehrál.
40:52
Rob Klinkhammer se řítil do útočného pásma. Autor jediné branky Minsku v dosavadním průběhu utkání ale nenašel cestu do útočného pásma.
40:10
Do závěrečné třetiny vstoupili lépe domácí hokejisté! Dinamo musí v poslední třetině stahovat náskok soupeře.
40:01
Druhá třetina je minulostí! Dinamo na jejím úvodu přepnulo na vyšší rychlostní stupeň, ale obrana Viťazu dlouho odolávala! Ve 34. minutě ale po sporné brance vyrovnal Jevgenij Lisovec ! Jenže v závěru se domácí zbytečně nechali poslat do tří a Miro Aaltonen druhou brankou v zápase vrátil Čechov do vedení!
40:00
39:51
Hosté se znovu ujímají vedení! Dvojnásobnou přesilovou hru Viťazu zužitkoval nejproduktivnější hráč hostů MIRO AALTONEN! To je pro domácí Minsk ohromný šok! Asistence: Ilja Davidov, Jakub Jeřábek.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:44
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Komarov – 2 min., držení protihráče).
38:35
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., hákování).
38:21
Druhá třetina se blíží do finiše. Na hostující branku přílétla tvrdá střela od modré čáry, kterou měl na svědomí obránce Jevgenij Lisovec. Druhou trefu v utkání však nepřidal.
37:20
Matt Ellison chyboval před vlastní brankou a málem daroval šanci Romanu Horákovi. Český hokejista však nabídnutou možností pohrdl a netrefil zařízení.
37:14
Ani jednomu z celků se moc nechce útočit. Kotouč létá ze strany na stranu a hokejisté si jej spíše vyměňují.
36:30
Hostům se v posledních minutách vůbec nedaří. Viťaz se ne a ne vymanit ze sevření domácího celku. Po dlouhé době se probudili také domácí fandové.
35:25
Domácí se natlačili do útočného pásma, ale Igor Golovkov v jeho rohu skvěle přitlačil na mantinel svého soupeře a nedovolil mu pokračovat v akci.
35:02
Maxim Afinogenov hledal prudkou přihrávkou rozjetého spoluhráče na pravé straně kluziště. Nabruslený Jevgenij Katičev na jeho pobídku nedosáhl.
34:30
Domácí i po vstřelení vyrovnávací branky pokračují v aktivní hře a obrana Viťazu nemá ani chvilku času na oddech. Dinamo je nyní na koni!
33:51
Je vyrovnáno! Domácí přeci jen využívají přesilovou hru! Matt Ellison nabil na modrou čáru, kde se do puku opřel Jevgenij Lisovec, jehož rána prosvištěla před branku ROB KLINKHAMMER kotouč tečoval za záda brankáře! Verdikt ještě musel uznat rozhodčí u videa, ale gól platí! Asistence: Jevgenij Lisovec, Matt Ellison.
33:20
David Ullström se bez přípravy položil do prudké přihrávky na pravou stranu. Jeho ránu znovu zablokoval jeden z obětavých obránců.
32:44
Vyloučení v týmu HC Viťaz (2 min. – příliš mnoho hráčů).
32:39
Tlak Dinama stále sílí! Marc-Andre Gragnani nahazoval puk od modré čáry. Pokus domácího beka nemířil mezi tři tyče a hosté odrazem o mantinel odpravili puk ze třetiny.
32:10
Lukáš Krajíček nahodil puk do útočného pásma, jenže nikdo v modrém za jeho pobídkou nespěchal. Hostující obránci podrželi kotouč za brankou.
31:22
31:18
Sergej Kosticyn si navedl kotouč mezi kruhy, počkal na pohyb obránce a vypálil zápěstím. Běloruská hvězda však neprocpala kotouč až na brankáře!
30:33
Hostům se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry! Dinamo musí začít až od Scrivense. Hosté posílají na led čerstvé síly.
30:03
Rob Klinkhammer obdržel přihrávku do nadějné pozice, ale místo rány z první si puk srovnal na čepeli a zápěstím o kousek minul pravou tyčku!
29:22
Bude se vylučovat! Dinamo si zahraje další přesilovou hru! Alexej Semjonov dostává dvě minuty za vysokou hůl!
29:10
Alexandr Matěruchin si prodloužil střídání, v útočném pásmu zakombinoval s Kosticynem, který si dělal prostor ke střele, jenže ani on nevypálil.
28:17
Mohlo být vyrovnáno! Alexandr Matěruchin dorážel kotouč do odkryté branky, jenže jeden z obránců mu na poslední chvíli přizvedl hokejku a nedovolil mu vypálit!
28:05
Domácí se znovu nastěhovali do útočného pásma, jenže Matt Ellison nepřesnou přihrávkou na modrou čáru vyhnal spoluhráče do středního pásma.
27:32
Kotouč se po souboji u mantinelu v rohu útočného pásma hostů vymrštil mezi diváky. Vylučovat se však nebude, hra se stěhuje do středního pásma.
27:02
Marc-Andre Gragnani pokazil nadějnou akci domácího celku. Obráně Dinama nepřesně přihrál na modrou čáru a zatlačil spoluhráče až do rohu hřiště.
26:14
Jakub Jeřábek schytal tvrdý hit u mantinelu a zůstal ležet na ledě! Český obránce se však postavil na obě nohy a v doprovodu spoluhráčů odjel na střídačku.
26:03
Od modré čáry střílel Jevgenij Lisovec. Domácí obránce zkoušel procpat kotouč změtí těl před brankou, avšak jeden z obránců ránu obětavým způsobem zablokoval.
25:30
Do hry se zapojil také Ben Scrivens. Domácí brankář vyrazil za svou klec, aby vypomohl obráncům s rozehrávkou. Scrivens bekhendem rozjel Pavloviče.
25:13
Tlak Dinama sílí! Domácí znovu zatlačili Viťaz před jeho branku. Hostující obrana se nyní zachránila jen za cenu zakázaného uvolnění. Harri Säteri bude muset čelit dalšímu nebezpečí.
24:42
Sergej Kosticyn dostal přihrávku na levý kruh, okamžitě se do kotouče opřel, jenže ránou příklepem trefil jen obětavého obránce Viťazu.
24:04
Afinogenov ve středním pásmu zabrzdil postup hostů směrem vpřed, obrátil hru do obranného pásma a nechal unavené spoluhráče vystřídat.
23:26
23:05
Hosté se stále nemohou vymanit ze sevření běloruského celku. David Ullström vymyslel přihrávku před branku, ale klubko obránců hostů dokázalo kotouč dostat do rohu třetiny.
22:12
Jevgenij Lisovec zkusil štěstí střelou od modré čáry. Domácí obránce se do puku opřel bez přípravy, avšak jeho pokus pouze zaduněl o zadní mantinel.
22:00
Důležitý zákrok hostujícího brankáře! Dobrou přihrávku obdržel Alexandr Matěruchin, který si puk srovnal a střelou zápěstím našel lapačku brankáře Viťazu.
21:26
Bude se vylučovat! Jegor Voronkov dostává dvě minuty za držení hole!
21:01
Ilja Šinkevič vyslal střelu od modré čáry. Jeho rána se od zadního mantinelu odrazila před branku hostů, ale Jakub Jeřábek puk odklidil z nebezpečného prostoru.
20:19
První zákrok ve druhé třetině si připsal Harri Säteri. Hostující brankář si poradil s nahozením od mantinelu, které vyrazil do ochranné sítě.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe hokejisté Viťazu. Hosté opanovali úvodní vhazování. Po levé straně spěchal vpřed Maxim Afinogenov, ale na modré čáře přišel o puk.
20:01
Střely na branku: 4 – 10
První třetina je minulostí! V úvodní dvacetiminutovce byli mnohem aktivnější hokejisté Viťazu! Už v páté minutě otevřel skóre Miro Aaltonen ! Domácí mohli rychle vyrovnat, jenže Ellisonovu šanci zlikvidoval Harri Säteri! Minsk zatím brzdí velké množství vyloučení! Domácí na trestnou lavici museli usednout hned čtyřikrát. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1!
20:00
19:54
19:07
Alexandr Nikulin vymyslel přihrávku před branku, kam si sjížděl Mario Kempe. Druhý jmenovaný pobídku Nikulina lehce tečoval, ale puk si to namířil mimo tři tyče.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:27
Nyní už ale Scrivens musel zasahovat! Domácí brankář si s přehledem poradil s projektilem Jakuba Jeřábka od modré čáry. Vhazuje se po jeho pravici.
18:12
Tentokrát se Viťaz protlačil k zakončení! Do odraženého kotouče se opřel Miro Aaltonen, jenže jeho pokus bez přípravy se zastavil na chráničích jednoho z obránců.
17:54
Další nedovolený zákrok! A znovu se bude vylučovat z řad Dinama! Matt Ellison vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění!
17:29
Rob Klinkhammer se vrátil na led a okamžitě se zapojil do útočné akce Minsku. Domácí hokejista nahazoval puk od modré čáry, nicméně jeho pokus minul branku.
17:16
16:32
Kotouč znovu letí přes všechny čáry. Viťaz je v přesilové hře naprosto neškodný. Hosté se nemohou dostat za modrou čáru. Minsk posílá na led čerstvé síly.
16:04
Hosté se nemohou udržet v útočném pásmu. Domácí vybojovali kotouč v rohu kluziště a Jevgenij Lisovec jej vyhodil přes všechny čáry.
15:16
Vylučovat se bude na domácí straně! Dvě minuty za hákování dostává Rob Klinkhammer!
15:15
Jevgenij Katičev naskočil z trestné lavice a okamžitě se hnal do útoku! Katičev hledal přihrávkou před branku Kempeho, ale druhý jmenovaný nestačil zakončit.
15:06
14:32
Dobrá šance Dinama v přesilové hře! David Ullström obdržel přihrávku na brankoviště, ale Harri Säteri se fantastickým způsobem dokázal přemístit a udržel puk před brankovou čárou!
14:03
Hosté mohli ve vlastním oslabení postupovat ve třech proti jedinému obránci. Mario Kempe však nahodil puk za branku Dinama a hosté odjeli střídat.
13:06
Bude se znovu vylučovat! Přesilovou hru si tentokrát zahraje Dinamo! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jevgenij Katičev!
13:03
Nikita Ustiněnko dostal nabito na modrou čáru. Domácí hokejista při ráně příklepem zlomil hokejku a pomalá střela doletěla jen k prvnímu obránci.
12:32
Lukáš Krajíček projel s pukem až do rohu útočného pásma. Český obránce poté vymyslel přihrávku mezi kruhy, ale nikdo v modrém se k zakončení nedostal.
12:05
Rob Klinkhammer prosvištěl s pukem kolem levého mantinelu do útočného pásma. Mezi kruhy mu najížděl Sergej Drozd, ale Klinkhammer k němu kotouč neprocedil.
11:30
Nikita Vyglazov sprintoval za nahozením za branku Minsku. Ben Scrivens nenechal nic náhodě, vyjel za své klece a kotouč okamžitě rozehrál.
11:05
Harri Säteri si poradil s nahozením od modré čáry. Hostující brankář kotouč celou dobu dobře viděl a nenechal mezírku u levé tyče své branky.
10:27
Nahození za hostující branku dojel nikým neatakovaný Alexandr Nikulin. Hostující hráč se neukvapil, počkal na vystřídání svých kolegů a rozehrál.
10:05
Dinamo v posledních desítkách sekund přepnulo na vyšší rychlostní stupeň a zaměstnává hostující obranu. Zadáci Viťazu však pracují na výbornou.
09:27
Sergej Kosticyn schytal zásah hokejkou do nepříjemných míst a opouští kluziště v doprovodu svých spoluhráčů! Uvidíme, zda se běloruská hvězda vrátí!
09:00
Další obrovská možnost hostů! Nikita Vyglazov dorážel z těsné blízkosti, ale Ben Scrivens na poslední chvíli dostal beton k tyčce a pokazil hostujícímu hráči radost!
08:50
08:09
Sergej Drozd dojel nahození u pravého mantinelu a bekhendem posunul puk za modrou čáru. Domácí posílají na led čerstvé síly. Hosté musí začít nanovo.
07:42
Ben Scrivens raději podržel nahození od modré čáry. Domácí brankář přikryl kotouč před dojíždějícím Afinogenovem. Vhazovat se bude po jeho pravici.
07:20
Ani Viťaz v přesilové hře nepředvádí zrovna povedené akce. Domácí hokejisté dvakrát vybojovali puk a okamžitě jej vyhodili až za branku soupeře.
06:50
Další vyloučení na straně domácího Dinama! Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Nikita Ustiněnko!
06:50
Mohlo být vyrovnáno! Do obrovské šance se řítil Matt Ellison! Domácí hokejista ujel obráncům, volil zakončení zápěstím, ale Harri Säteri jeho projektil vytěsnil ramenem!
06:10
Hosté hrají v úvodu utkání opravdu dobře a nepouštějí domácí hokejisty do útočného pásma. Hokejisté v bílém dresu jsou dříve u odražených kotoučů.
05:47
Ben Scrivens podržel domácí celek! Domácí gólman vytáhl dobrý zákrok lapačkou proti střele Makejeva z mezikruží! Dinamo zatím zaostává!
05:20
Do nadějné šance se na druhé straně řítil Sergej Drozd, ale těsně za modrou čárou jej skvělým obraným zákrokem zastavil jeden z obránců.
04:22
Hosté využívají přesilovou hru! Tribuny najednou utichly! MIRO AALTONEN nebyl líný, pokračoval v pohybu až před domácího brankáře a těsně před ním tečoval do sítě dobré nahození z pravé strany! Asistence: Alexej Kopejkin.
04:00
Nikita Komarov si srovnal kotouč na hokejce a od modré čáry vyslal prudkou střelu zápěstím. Rána domácího útočníka mířila do horního rohu, ale Harri Säteri skvěle zasáhl.
03:32
Rob Klinkhammer se dral do útočného pásma, avšak jeden z obránců ještě před modrou čárou odpálil kotouč mimo dosah domácího hokejisty.
03:00
Roman Horák se skvěle vrátil do obrany a zastavil rychlý protiútok domácích. Český útočník nedovolil kličkovat rozjetému Drozdovi.
02:41
Vylučuje se i na domácí straně! Sergej Kosticyn dostává dvě minuty za hru vysokou holí!
02:20
Domácím se úvod přesilové hry vůbec nepovedl. Hostující obránce se zmocnili kotouče a bez váhání jej vyhodili do středního pásma.
01:52
Bude se poprvé vylučovat! Přesilovku si zahraje domácí Minsk! Ilja Davidov dostává dvě minuty za nedovolené bránění!
01:25
Stanislav Lopačuk potáhl puk za modrou čáru, nahodil jej za branku hostů. Dinamo se sice udrželo v útočném pásmu, ale střely zatím nepřicházejí.
00:52
Domácí se od úvodních minut ženou do útoku. Lukáš Krajíček poslal po mantinelu přihrávku do útočného pásma, ale nikdo v modrém puk za brankou nezískal.
00:10
Do zápasu vstoupili lépe domácí hokejisté. Hráči Dinama opanovali úvodní vhazování první třetiny a okamžitě vyrazili do útoku. Gragnani nepřesným nahozením netrefil branku.
00:01
Ještě před začátkem dnešního duelu zazní arénou ruská a běloruská hymna!
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Dinamo sehraje zápas v modrých dresech, zatímco Viťaz oblékne bílou sadu dresů.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (M. Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Krajíček, Lisovec, Ustiněnko, Znacharenko – Drozd, N. Komarov, Pavlovič – Ullström, Klinkhammer, S. Kosticyn – Matěruchin, Linglet, Ellison – Lopačuk.

HC Viťaz: Säteri (Saprykin) – Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Jeřábek, Voronkov, Gimajev, Davidov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Kempe, M. Aaltonen, Kopejkin – Šitikov, Horák, Vyglazov – Al. Stěpanov, Kokšarov, Soloduchin – Džiošvili.

Rozhodčí: Akuzovskij, Bukin – Michel, Střelcov.
Československá stopa

V dresu Dinama bych dnes měli sledovat Lukáše Krajíčka! Za hosty pravidelně nastupuje útočník Roman Horák a zadák Jakub Jeřábek!
Vzájemné duely v loňské sezóně

22.11.2015 Viťaz – Minsk 2:4
16.11.2015 Minsk – Viťaz 3:2
HC Dinamo Minsk

Běloruský celek je na tom o dost lépe. Dinamo odstartovalo sezónu o něco později a odehrálo pouze třináct duelů. V nich však běloruský celek získal osmadvacet bodů a drží šestou pozici Západní konference! Dinamo je přeci jen silnější venku, ale ani v Minsk aréně neprohrává! Minsk se navíc veze na vítězné šňůře! Dinamo opanovalo posledních šest zápasů!

Poslední tři duely

Minsk – Jaroslavl 2:0
Nižněkamsk – Minsk 2:4
Togliatti – Minsk 2:3
HC Viťaz

Viťaz Podolsk získal v dosavadních duelech letošní sezóny třiadvacet bodů a po patnácti odehraných zápasech mu patří devátá příčka Západní konference! Podolsk se pyšní jednou z lepších obran konference. Dosud inkasoval pětatřicet branek! V minulém duelu navíc dokázal zvítězit v Helsinkách! Tamní Jokerit udolal 4:3 po samostatných nájezdech!

Jokerit – Viťaz 3:4 po nájezdech
Jaroslavl – Viťaz 3:1
Dinamo Moskva – Viťaz 3:0
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi Dinamem Minsk a HC Viťaz! Úvodní vhazování je stanovenou na 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.