Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou.
Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují hokejisté Novgorodu. Ti se dostali do vedení v úvodu utkání, avšak hosté dokázali reagovat branku ve druhé třetině. V té se však hned dvakrát prosadili i hráči Torpeda, což stanovilo brankový účet na konečných 3:1.
58:25
57:39
V početní výhodě už se domácí nikam netlačí a soustředí se především na pozornost v defenzívě. Aktuální stav jim více než vyhovuje.
56:25
Trestem za příliš mnoho hráčů na ledě pyká hostující lavička. Dvě minuty odsedí Varfolomejev.
55:36
Ljudučin dal volnost své frustraci z výsledku a hodně tvrdě, avšak v rámci pravidel, atakoval Potapova.
54:57
53:29
Daugavinš ujel obráncům, ale tváří v tvář Šaryčenkovi selhal.
52:57
Domácí si v samotném závěru utkání komplikují situaci nedisciplinovaností. Na trestnou lavici usedá za úder loktem Gračjov.
52:26
51:01
Sokolov ujel bránícím hráčům, avšak bekhendovou kličkou na Proskurjakova nevyzrál.
50:26
Za zdržování hry je vyloučen domácí Potapov.
49:26
Ugolnikov vystřelil od modré, ale mezi tři tyče svou ránu nenamířil.
47:59
Mozer si vypracoval skvělou šanci, ale tváří v tvář Proskurjakovi selhal.
45:57
Želdakov se zbavil obránce a dokázal i vystřelit. Jeho pokus však postrádal nejen přesnost, ale i razanci.
43:47
Kuljomin se zamotal do svých kliček a útočné plány tak mohou spřádat domácí.
42:12
Hostující Ljudučin nepřihrál přesně a hrát mohou hokejisté Torpeda.
41:26
Pogorišnyj si připravil skvělou palebnou pozici, ale na domácího brankáře nevyzrál.
40:01
40:00
38:59
Torpedo právě vstřelilo branku!
Krátce před sirénou se domácí dostávají do dvoubrankového vedení, o které se postaral střílející PETTERSSON. Asistence: Rasskazov.
37:25
Urakov si nabil s obráncem a z kruhu tvrdě vypálil. Černý kus gumy však končí pouze v lapačce hostujícího brankáře.
35:57
Lapenkov se srazil ve středním pásmu s vlastním spoluhráčem, avšak zdá se, že budou oba v pořádku.
34:25
Hostům se však hra v početní výhodě nedaří a prozatím se vůbec neusídlili v útočném pásmu.
32:25
Hosté mohou krátce po inkasované brance vyrovnat, jelikož za katr míří za zdržování hry Verlajev.
32:03
Pogorišnyj vypálil od modré, avšak branku minul.
31:01
A co jsem predikoval, to se také stalo! Rasskazov již mohl zakončovat, ale ještě volil přihrávku na PETTERSSONA, který posílá Torpedo do vedení. Asistence: Rasskazov.
29:56
Novgorod si může vzít zpět ztracené vedení v přesilovce. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Sokolov.
27:59
Norman je v posledních minutách velice aktivní a nyní opět zle zatápí obráncům Mansijsku.
25:26
Norman zakombinoval s Gračjovem, ale jejich útočné snažení nikam nevedlo.
23:45
Gorbunov zkusil své štěstí střelou od mantinelu, avšak neuspěl.
20:45
Jugra právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! Po hezké kombinační akci zamířil za Proskurjakova záda kotouč z hole DENISE GORBUNOVA. Asistence: Gusev, Lapenkov.
20:01
20:00
19:52
Kotouč míří za branku Mansijsku a zdá, že jednobrankové vedení si domácí přenesou i druhé periody.
18:47
Za podražení si dvě minuty odpyká Budkin.
16:25
Gorbunov se prezentoval krásnou individuální akcí, na jejímž konci byl pozorný brankář Novgorodu.
14:59
12:59
Domácí mají šanci navýšit své vedení během přesilové hry. Na tresnou lavici usedá Pogorišnyj.
08:19
Ashton střelou z kruhu nechyl vyniknout hostujícího brankáře.
07:56
Lapenkov přišel ve středním pásmu o kotouč, avšak domácí jeho zaváhání využít nedokázali.
05:59
Pogorišnyj prověřil pozornost Proskurjakova střelou od modré čáry.
05:07
Domácí se ujímají vedení v zápase, poté co přesilovkovou kombinaci zakončuje a využívá JEVGENIJ MOZER. Asistence: Dmitrij Sjomin a Kaspars Daugavinš.