To je z mé strany vše, příště na počtenou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA

Do tohoto zápasu nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.
Je dobojováno! Ačkoliv se vladivostočtí hokejisté téměř po celé utkání pouze bránili, díky dvěma trefám Roberta Saboliče se jim podařilo dotáhnout duel do samostatných nájezdů a v nich o skalpu favorita rozhodl v páté sérii Andrej Sigarjov!
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je ANDREJ SIGARJOV.
A je to jasné. Rasskazov už svůj druhý samostatný nájezd nedotáhl do úspěšného konce, bonusový bod tak bere Vladivostok!
Tu Andrej Sigarjov načal gólem, Vladivostočtí jsou v tuto chvíli kousek od vítězství!
Velezkušený Alexandr Frolov jakbysmet, pokračujeme do páté série!
Nájezdy pokračují v obráceném gardu. Jako první jeli Vladivostočtí, Vladimir Tkačjov ale tentokrát neuspěl!
A to se mu podařilo! Robert Sabolič puk do branky nedostal, drama pokračuje.
Nikolaj Žerděv neproměňuje, Ilja Proskurjakov tak nyní musí chytit nájezd Admiralu, jinak je konec!
Vladimir Tkačjov na druhé straně proměnil, po dvou sériích je tak stav vyrovnaný!
I mistr tesař se někdy utne, nájezdový specialista Kaspars Daugavinš na brankáře Vladivostoku nevyzrál!
Gorškov na druhé straně neuspěl, hosté se tak hned v první sérii dostávají pod tlak!
Jako první se rozjel domácí rychlík Kirill Rasskazov, jemuž se podařilo překonat Serebrjakova!
Samostatné nájezdy začínají.
Skutečně tomu tak je. Admiral udržel nerozhodný stav až do konce, nás tak čekají samostatné nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:02
V Nagorny Areně už se rozběhla poslední minuta prodloužení a vše nasvědčuje tomu, že se dočkáme samostatných nájezdů.
63:16
Maxim Kazakov (VLD) dostal osobní desetiminutový trest za nesportovní chování!
61:34
Úvod prodloužení se obešel bez šancí, pokračujeme tak v trendu zavedeném ve třetí třetině.
60:01
Skutečně se tak stalo. Utkání půjde do prodloužení! Ve třetí třetině branka nepadla a ani příliš šancí k vidění nebylo. Vladivostočtí se v podstatě jen bránili a ubránili se až do třetí sirény. Prodloužení by mělo začít za pár okamžiků.
60:00
59:38
Celek vlastněný automobilkou GAZ stále tlačí, už to ale vypadá, že Admiral nerozhodný stav udrží až do třetí sirény.
59:02
Domácí vybojovali vhazování v útočném pásmu a jejich lodivod Peteris Skudra si vybral oddechový čas!
58:00
V Nagorny Areně už se rozběhly poslední dvě minuty třetí třetiny!
55:21
Na střely je to už 30:18 ve prospěch Torpeda, Admiral se i ve třetí třetině především brání. Aby ne, bod z horkého novgorodského ledu by měl cenu zlata...
54:30
Utkání už se chýlí do své závěrečné fáze a stav je stále vyrovnaný, dočkáme se rozhodnutí ještě v základní hrací době?
52:49
Po Sjominově pasu vypálil Kaspars Daugavinš, Nikita Serebrjakov ale opět zasáhl. Zdá se, že výměna brankáře hostům prospěla – zatímco Nalimov působil dost nejistě, mladičký Serebrjakov svým výkonem připomíná zeď!
51:42
Ani tentokrát z toho nic zajímavého nebylo, domácí se několikrát dokázali osvobodit a Žerděv už skočil zpět na led.
49:42
A další početní výhoda pro hosty, na trestnou lavici už míří Nikolaj Žerděv (NNO), a to za hákování.
47:33
U toho zůstalo až do konce vladivostocké početní výhody, Norman už je zpět na ledě.
46:18
Vladivostockým se v této přesilovce zatím vůbec nedaří, na Proskurjakova neletěla ani jedna střela.
45:33
Přesilovku si tentokrát vyzkouší Admiral, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval John Norman (NNO).
43:24
Barbašev už je zpět na ledě, vladivostočtí hokejisté se v tomto oslabení bez problémů ubránili.
42:28
Na konci přesilovkové kombinace Torpeda stál opět Sam Lofquist, švédský zadák si ale na skvěle chytajícího Nikitu Serebrjakova nepřišel.
41:24
Sergej Barbašev (VLD) zahákoval soupeře a půjde si za to na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.
40:13
Vladivostocký Dmitrij Sajustov na vhazování ve středovém kruhu přetlačil Sjomina, třetí třetina může začít!
40:01
Závěrečná dvacetiminutovka začne v 20:51, tak si to nenechte ujít!
Ve druhé třetině si oba týmy více hlídaly zadní vrátka a až tolik zajímavého toho k vidění nebylo. Admiralu se ale v závěru druhé třetiny podařilo podruhé vyrovnat – opět zásluhou Roberta Saboliče – a to znamená, že třetí třetina nabídne pořádné drama!
40:00
38:16
Admiral je najednou lepším týmem! Sergej Barbašev se ocitl s pukem na holi v ideální střelecké pozici, ale Ilja Proskurjakov vytáhl další skvělý zákrok!
36:19
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Vladivostockým se podruhé podařilo vyrovnat! Hosté se vydali do přečíslení dva na jednoho, které Tkačjov nesobecky vyřešil přihrávkou na ROBERTA SABOLIČE, jenž už měl úlohu snadnou! Asistence: Vladimir Tkačjov.
33:58
Robert Sabolič dostal kotouč na pravý kruh a vypálil podobným způsobem jako při gólu na 1:1, tentokrát ale na Proskurjakova nevyzrál.
32:23
Oba týmy hrají ve druhé třetině mnohem disciplinovaněji a vychází hlavně ze zabezpečené obrany, kromě jedné obrovské šance Torpeda toho moc zajímavého k vidění nebylo.
30:12
Tak to byla obrovská šance domácích! Ti teď měli jednoznačně zvýšit na 3:1, Nikita Serebrjakov ale vytáhl neuvěřitelný zákrok, který se rozhodně zařadí mezi nejlepší zákroky týdne!
27:15
Švédský legionář Lofquist to vzal opět na sebe, ani jeho třetí střela v rozmezí několika minut si ale cestu do sítě nenašla.
26:04
Jako jeden z mála hostujících hokejistů se dostal do zakončení Andrej Sigarjov, Proskurjakov však bez problémů zasáhl a přerušil hru.
24:47
Domácí jsou i nadále aktivnější, ve druhé třetině už na svém kontě mají pět střel na branku. Naposledy to zkoušel Kaspars Daugavinš, ani lotyšský šikula ale neuspěl.
23:28
Alexandrov je na ledě, Vladivostočtí už pokračují v plném počtu.
22:50
Dvakrát v krátkém časovém sledu se ke střele od modré dostal zadák Sam Lofquist, Nikita Serebrjakov však v obou případech zasáhl.
21:28
Admiral hrál v šesti, další dvě minuty tak stráví ve čtyřech. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Viktor Alexandrov (VLD).
20:01
Co nabídne druhá třetina? To začneme zjišťovat v 18:55.
Úvodní dvacetiminutovka je za námi. Torpedo vstoupilo do zápasu zhurta a rychle se ujalo vedení, hostům se však o pár minut později podařilo snížit zásluhou slovinského reprezentanta Roberta Saboliče. Vyrovnaný stav ale ani tentokrát dlouho nevydržel, Novgorodským totiž přesnou střelou z vrcholu kruhů vrátil vedení Carter Ashton, po jehož trefě hosté sáhli ke střídání brankářů.
20:00
18:23
Úvodní dvacetiminutovka už se chýlí ke svému konci a domácí stále drží těsný náskok, v posledních minutách se hra trochu uklidnila.
15:16
Domácí vyhodili puk na zakázané uvolnění, hra se přestěhuje zpět před Ilju Proskurjakova.
14:10
Dmitrij Sajustov ještě přenechával puk pro jednoho ze svých spoluhráčů na útočné modré, nikdo v bílém dresu ale jeho záměr nevystihl a domácí mohou založit protiútok.
13:13
Aktivní Žerděv ujel po pravém křídle a nahodil kotouč do předbrankového prostoru, tam ale žádný z jeho spoluhráčů nebyl.
12:01
No a pozor! Ivan Nalimov je stažen ze svatyně Admiralu, na jeho místo nastupuje Nikita Serebrjakov!
12:01
Torpedo právě vstřelilo branku!
V první třetině se rozhodně nevidíme, uplynulo sotva dvanáct minut a už jsme viděli třetí gól, o který se tentokrát postaral domácí útočník CARTER ASHTON přesnou střelou z vrcholu kruhů! Asistence: Nikolaj Žerděv.
09:40
Jevgenij Mozer zkusil štěstí střelou z levého křídla, Nalimov si však poradil a přerušil hru.
08:10
A tu rychle využívá exsparťanský útočník ROBERT SABOLIČ, který Tkačjovovu přesnou přihrávku přetavil v gól, a máme tak vyrovnáno! Asistence: Vladimir Tkačjov, Jonathon Blum.
07:53
Kirill Vorobjov (NNO) si půjde odpykat dvouminutový trest za vražení na hrazení – další přesilová hra pro Admiral!
05:30
Lotyšský reprezentant Oskars Bartulis prověřil Proskurjakovovu pozornost, domácí brankář si bez potíží poradil.
04:42
Novgorodští už hrají v plném počtu, hosté v této přesilovce nic kloudného nevymysleli.
02:42
Maxim Osipov (NNO) se provinil hozením své hole, početní výhodu si vyzkouší i vladivostočtí borci.
02:29
Hokejisté Torpeda jsou v úvodu jednoznačně aktivnější. V útočném pásmu se usadila i jejich třetí formace a byl z toho pokus zkušeného Žerděva, s nímž si však Ivan Nalimov poradil.
01:41
A tu využívají, tak to je opravdu bleskový vstup do zápasu v podání domácích! Kirill Rasskazov vyzval ke skórování ALEXEJE POTAPOVA a ten se od modré čáry nemýlil! Asistence: Kirill Rasskazov.
01:03
Samvel Mnacjan (VLD) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění, domácí si hned v úvodu zahrají přesilovou hru.
00:01

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – Jegoršev, A. Potapov, M. Osipov, K. Vorobjov, Lofquist, Šulenin, Kolganov, Kalašnikov – Daugavinš, Frolov, D. Sjomin – Mozer, Rasskazov, Pettersson – Ashton, Norman, Žerděv – Urakov, Gračjov, V. Kuljomin.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Koněv, Mnacjan, Gavrilenko, Volčenkov, Iljin – Sabolič, Tkačjov, Sajustov – Lugin, Wright, Gorškov – Barbašev, Mamin, Alexandrov – Sigarjov, Kazakov, J. Jakovlev.

Rozhodčí: Ansons (LAT), Bodnar – Kučava, Novikov.

Do námi sledovaného utkání nezasáhne žádný český nebo slovenský hokejista.
ADMIRAL VLADIVOSTOK

To celek z dálného východu má bilanci přesně opačnou, ze sedmi vystoupení dvakrát vyhrál a pětkrát poznal hořkost porážky. Admiral momentálně ztrácí na postupovou osmičku tři body a určitě bude chtít loňskou účast v play-off minimálně zopakovat. Vladivostočtí se už blíží konci náročného tripu, na němž už zavítali do čtyř různých arén a z těchto čtyř duelů zatím vytěžili pouhé tři body za výhru 2:1 na ledě Spartaku Moskva. V minulém utkání Admiral nezvládl přestřelku se Soči, tamním leopardům podlehl těsně 5:6.
TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD

Torpedo prožívá povedený vstup do sezóny. Ze sedmi zápasů se Daugavinš a spol. radovali z vítězství hned pětkrát, momentálně jim tak patří pátá příčka v Západní konferenci. Novgorodské čeká už čtvrtý domácí zápas v řadě, z toho třetí proti týmům z dalekého východu – po překvapivé prohře 0:1 po prodloužení s Chabarovskem si jeleni poradili poměrem 3:1 s nováčkem z čínského Kunlunu, jak se jim bude dařit dnes?
Hezký podvečer všem příznivcům dobrého hokeje. Srdečně vás vítám u sledování dalšího zápasu základní části Kontinentální hokejové ligy, ve kterém Torpedo Nižnij Novgorod na svém ledě přivítá Admiral Vladivostok. Začínáme v 18 hodin!