Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Československá stopa

Tomáš Marcinko (KUN) 1 + 0 čas na ledě: 21:06
Jiří Sekáč (KZN) 1 + 0 čas na ledě: 14:35
Dnešní utkání je za námi. Po dvou třetinách byl stav utkání nerozhodný 2:2, ale ve třetí třetině se podařilo Čibisovovi po krásné individuální akci vrátit hostům vedení a ti už ho nepustili. Domácí i přes velký tlak v samém závěru utkání nedokázali vyrovnat a dnešní utkání tak prohráli 2:3.

Střely na branku: 29 – 20
59:46
Tvrdou střelu od modré jednoho z domácích hráčů dokázal Galimov chytit a domácí tak už nemají mnoho času na vyrovnání.
59:21
Zatím se však ale nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
59:05
Domácí to zkoušejí v šesti bez brankáře!
59:02
Oddechový čas pro domácí.
58:18
Domácí stále ještě hrají v pěti, ale dá se očekávat, že to zkusí v šesti.
58:00
Právě se nám rozeběhli poslední dvě minutky třetí třetiny.
56:25
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Makarovem.
55:58
Domácí drží kotouč na svých holích a ještě se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
54:45
Azevedo byl tvrdě natlačen jedním z protihráčů na mantinel a chvíli to vypadlo, že se jen tak nezvedne. Nakonec se však z ledu v pohodě zvedl a hra tak může pokračovat dále.
54:09
Domácí teď svého soupeře přehrávají, ale Galimov zatím drží vedení svého týmu.
53:23
Galimov teď předvedl proti dorážce Wärna fantastický zákrok a svůj tým tak podržel!
52:19
Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus však Galimov dobře viděl a kotouč dokázal v pohodě vyrazit mimo tři tyče.
51:15
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
50:18
Kazaň vstřelila branku!
Hosté se dostávají opět do vedení! ANDREJ ČIBISOV převzal kotouč ve středním pásmu, následně se s ním dostal až před Makarovova a toho dokázal na dvakrát překonat! Asistence: Vladimir Tkačjov a Arťjom Lukojanov.
49:42
48:38
Domácí se momentálně vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
47:53
Hostům se teď podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry až za branku soupeře.
47:38
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Fjodor Malychin.
47:16
Komerční přestávka.
47:15
Popov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho jedovku však Makarov chytil do své lapačky!
46:17
Čibisov se dostal ke střele z pravého kruhu, Makarov však s jeho pokusem neměl větší potíže.
45:47
Hosté jsou zatím ve třetí třetině aktivnějším týmem směrem dopředu.
44:27
Žukov vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho tvrdý pokus však dokázal Makarov vyrazit před sebe, kde se nacházel jeden z jeho spoluhráčů.
43:45
Tkačjov dostal nabito do pravého kruhu, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
43:15
Jeden z domácích hráčů vyslal na branku střelu ze středního pásma, jeho pokus však Galimovovi nenadělal větší potíže, ale kotouč raději podržel ve své lapačce.
41:56
Žukov se dostal s kotoučem od pravého mantinelu až před Makarova, toho však následnou střelou mezi betony nedokázal prostřelit.
41:24
Oba týmy jsou v plném počtu.
40:53
Svitov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho jedovatý pokus však dokázal Makarov na dvakrát vyrazit mimo tři tyče.
40:05
Oba týmy ještě budou hrát zhruba půl minuty ve čtyřech.
40:01
Další třetina začne přibližně v 15:32.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme se dočkali pouze jedné branky a to na straně domácích, když ve 24. minutě dokázal z přesilové hry vyrovnat na 2:2 Salmela. Poté jsme byli svědky už jen několika mnoho vyloučeních, ale žádné branky z přesilovky jsme se nedočkali. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá, určitě si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 17 – 14
40:00
39:23
Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za podražení odsedí Miika Lahti.
39:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
38:40
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami tak kotouč vyhodili až ke svému brankáři.
38:20
Domácí se momentálně nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
38:05
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček odsedí Alexander Svitov.
38:01
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
37:47
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Galimovem.
37:20
Lukojanov se dostal s kotoučem podél levého mantinelu až do útočného pásma, následně se však k němu sjeli hned dva obránci a o kotouč ho obrali.
36:55
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
36:28
36:16
35:41
Mäntylä se dostal v oslabení do šance. Jeho střelecký pokus z pravého kruhu však Galimov dokázal vyrazit do rohu kluziště.
35:14
Sekáč se dostal ke střele z pravého kruhu, střela se mu však příliš nepovedla a Makarov tak kotouč v pohodě chytil.
34:33
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
34:15
Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Max Wärn.
33:17
32:44
Sekáč vyslal na branku tvrdou střelu z mezikruží, jeho pokus však Makarov dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.
32:01
Domácí jsou ve čtyřech.
31:45
Tkačjov vyslal na branku střelu z mezikruží, jeho pokus však skončil nad brankou.
31:18
Domácím se ihned po buly podařilo vyhodit kotouč až za branku soupeře.
31:17
Domácí budou hrát ve třech. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Anssi Salmela.
30:48
Domácím se podařilo vyhodit kotouč daleko od své branky a můžou tak jít vystřídat.
29:58
Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Tobias Viklund.
29:43
29:20
Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou. Makarov však zatím odolává.
28:23
Obrovská šance hostů! Svitov se dostal ke střele z pravého kruhu, ale jeho tvrdý pokus dokázal Makarov v leže vyrazit mimo tři tyče!
27:43
Bude se opět vylučovat. Dvě + deset minut odsedí za vražení na hrazení a nesportovní chování Tuukka Mäntylä.
27:23
27:22
Bellemore vyslal na branku střelu od modré čáry, s jeho pokusem však Galimov neměl žádné potíže.
26:29
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
25:48
Bude se vylučovat na obou stranách. Dvě minuty za držení protihráče odsedí Anton Glinkin a za domácí odsedí dvě minuty za nafilmovaný pád Max Wärn.
25:48
25:25
Žukov se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však dokázal Makarov vyrazit mimo tři tyče.
25:00
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Oleg Jašin.
24:50
Oba týmy hrají v plném počtu.
23:04
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí využívají přesilovku čtyři na tři a vyrovnávají na 2:2! ANSSI SALMELA napřáhl ke střele z pravého kruhu, jeho tvrdý pokus mířený pod horní tyčku skončil za bezmocným Galimovovem. Asistence: Tobias Viklund.
22:39
Domácí budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hákování odsedí Miika Lahti.
22:33
Hostům se podařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma.
22:11
Collins se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však Galimov dokázal chytit.
21:39
Hosté budou hrát ve třech. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Stepan Zacharčuk.
21:26
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Justin Azevedo.
21:15
Domácí mají výhodu, neboť si za malou chvíli zahrají přesilovku.
20:25
Pereťagin vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho tvrdou ránu však dokázal Galimov vyrazit mimo tři tyče.
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se ženou s kotoučem směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 14:32.
První třetina je za námi. Hosté jsou momentálně mírně lepším týmem a zaslouženě tak zatím vede 1:2. Domácí se sice dostali do vedení už v 6. minutě, když Marcinko využil přesilovou hru. O minutu později však přesilovou hru využili i hosté a to konkrétně Sekáč, který tečoval Tokranovovu střelu od modré. O minutu později hosté otočili vývoj utkání zásluhou Malychina, který využil skvělou přihrávku od Varnakova zpoza branky. Domácí tak budou muset ve zbytku zápasu ještě zabrat, aby s tímto pro ně nepříznivým výsledkem dokázali něco udělat.

Střely na branku: 10 – 10
20:00
19:32
19:00
Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:49
18:28
Viklund vyslal na branku střelu od modré, jeho pokus však Galimov dokázal vyrazit mimo tři tyče.
18:10
Hostům se podařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma a můžou tak vystřídat.
17:39
Domácí posílají na branku jednu střelu za druhou. Galimov však zatím odolává.
16:49
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Anton Glinkin.
16:02
Glinkin se řítil s kotoučem sám na branku. Místo kličky však volil razantní střelu, kterou však poslal kotouč nad branku.
15:44
15:23
Tato přesilovka se hostům vůbec, ale vůbec nedaří.
14:47
Hosté se momentálně vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
13:49
Domácí ihned po vyhraném buly ve vlastním pásmu vyhodili kotouč daleko od své branky.
13:43
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Igor Veličkin.
13:08
13:07
Jeden z domácích hráčů vyslal na branku střelu z levého kruhu, jeho pokus však dokázal Galimov v pohodě chytit.
13:04
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
11:37
Ohtamaa drží kotouč za vlastní brankou a čeká až jeho spoluhráči dostřídají.
10:48
Jalasvaara se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však srazil jeden z obránců do ochranné sítě.
09:48
Glinkin se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho následný tvrdý pokus však dokázal Makarov vyrazit mimo tři tyče.
09:14
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
08:13
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu.
07:31
Hosté otáčejí vývoj utkání! Varnakov našel skvělou přihrávkou zpoza branky před ní volného FJODORA MALYCHINA a ten se následně střelou k bližší tyči nemýlil. Asistence: Michail Varnakov.
06:42
Hosté bleskově využívají svou přesilovku a vyrovnávají na 1:1! Tokranov vyslal na branku střelu od modré čáry. JÍŘÍ SEKÁČ těsně před Makarovovem kotouč tečoval pod horní tyčku a Makarov tak neměl žádnou šanci puk chytit! Stav utkání je tak tedy 1:1. Asistence: Vasilyj Tokranov.
06:30
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Miika Lahti.
06:27
06:12
05:35
Domácí využívají svou přesilovku a dostávají se tak do vedení! TOMÁŠ MARCINKO napřáhl ke střele od modré čáry, prostřelil vše co mu stálo v cestě, včetně Galimova a kotouč tak skončil až v síti! Asistence: Tobias Viklund.
05:18
Kotouč opustil kluziště a vhazovat se tak bude po levici Galimova.
04:55
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a ke kotouči se tak dostal pouze jeden z obránců, který ho následně poslal dlouhým výhozem daleko od své branky.
04:18
Rau vyzkoušel pozornost Galimova střelou z pravého kruhu. Galimov však tuto střelu dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.
04:07
Mäntylä vyslal na branku střelu od modré, jeho pokus však skončil vedle levé tyče.
03:41
Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za hákování odsedí Justin Azevedo.
03:16
02:08
Jalasvaara nahodil kotouč od modré před branku, tam však nedokázal puk nikdo z jeho spoluhráčů tečovat.
01:53
00:56
Ohtamaa vyslal na branku bombu z mezikruží, jeho tvrdou ránu však zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.
00:24
Jašin ztratil kotouč za brankou soupeře a hrát tak mohou hosté.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Salmela, Jalasvaara (C), Viklund, Pereťagin, Mäntylä, Bellemore, Mikulovič, Jüe – Wärn, Rau, Lahti – Fleury, Marcinko, Jašin – Ponikarovskij, Pereskokov, Collins – Veličkin, T. Sia, Jing.

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Ohtamaa, Čerepanov, Tokranov, Abrosimov, D. Musin, S. Zacharčuk, Sidorov – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Glinkin, An. Popov, Žukov – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – Golubev, Varnakov, Malychin – M. Lazarev.

Rozhodčí: Sergejev, Cyplakov – Šalagin, Šišlo.
Ak Bars Kazaň

Kazaň se momentálně nachází v tabulce Východní konference na šesté příčce s osmnácti body. Po třinácti odehraných zápasech má na svém kontě 3 výhry, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 5 porážek. Venku zatím odehrála pět zápasů, ze kterých 3x vyhrála po prodloužení či nájezdech a 2x prohrála v normální hrací době.

Kunlun

Kunlun se momentálně nachází v tabulce Východní konference na jedenácté příčce s dvanácti body. Po sedmi odehraných zápasech mají na svém kontě 4 výhry a 3 porážky. Na domácím kluzišti zatím odehráli tři zápasy, které všechny zvítězili. V dnešním utkání budou mírným favoritem, ale nic není předem jasné a tak uvidíme jak nakonec dnešní zápas dopadne.

Kunlun – Nižněkamsk 2:1
Kunlun – Lada 4:2
Chabarovsk – Kunlun 3:1
Soči – Kunlun 3:1
Nižnij Novgorod – Kunlun 3:1
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Kunlun a Ak Bars Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.