Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou.

Tomáš Kundrátek (SBA) 0 + 0 čas na ledě: 22:39
Václav Nedorost (SBA) 0 + 1 čas na ledě: 17:01
Jakub Valský (SBA) 0 + 0 čas na ledě: 11:50
Lukáš Vopelka (SBA) 0 + 0 čas na ledě: 9:17
Dnešní utkání je za námi. Domácí dokázali otočit nepříznivý stav utkání po první třetině, když prohrávali 0:2 a nakonec tak po bojovném výkonu zvítězili 3:2! Za domácí se dnes postupně trefili Plastino, Plastino a Chipchura. Nutno podotknout, že domácí všechny tři branky vstřelili z přesilové hry! Za hosty se dnes trefili pouze Rybin a V. Strelcov. Domácí si tak po dnešní vybojované výhře připisují do tabulky důležité tři body.

Střely na branku: 30 – 24
Vyhrané vhazování: 40 – 25
59:35
Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Brust však zatím odolává!
59:08
Ivanov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho dělovku však dokázal Brust skvěle vyrazit do rohu kluziště.
58:59
Hosté to zkoušejí v šesti!
58:45
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Pavol Skalický – 2 min., faul kolenem).
58:29
Ďaloga se dostal s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží. Jeho backhandový pokus však dokázal Ježov fantasticky chytit.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny!
57:48
Šenfeld se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Branku však přestřelil!
57:24
Domácí usilovně bojují a snaží se své jednobrankové vedení udržet do konce utkání.
56:50
Petráš pouze zavezl kotouč do útočného pásma a následně o něj přišel.
56:11
Domácí ale skvěle brání a hosté to tak mají velmi těžké.
55:24
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem a svého soupeře přehrávají, tak uvidíme, jestli se jim nakonec podaří v posledních pěti minutách ještě vyrovnat.
54:50
Maleňkich napřáhl ke střele od modré čáry, ale branku minul.
54:47
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
54:12
Vasilij Strelcov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho povedený pokus však Brust fantasticky chytil do své lapačky.
53:28
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Brustem.
53:20
52:52
Aronson vyslal na branku střelu, který však Brustovi nenadělala větší potíže.
52:26
Hosté se momentálně nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
52:04
Obrovská šance Bělousova, který se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho střelecký pokus však Brust fantasticky vyrazil do ochranné sítě!
51:26
Domácím se ihned po buly podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma.
51:20
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Starosta – 2 min., hákování).
51:06
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu, což vyhovuje domácím.
50:04
Cheechoo vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus Ježov vyrazil pouze do míst, kde se nacházel Chipchura. Ten však ale nedokázal prostřelit z dorážky Ježova.
49:28
48:37
Bumagin vyslal na branku nebezpečnou střelu z mezikruží, kterou však Brust skvěle vyrazil mimo tři tyče.
47:47
Domácí dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma a můžou si tak nachvíli oddychnout.
47:28
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Starosta – 2 min., držení protihráče).
46:50
Slovan právě vstřelil branku!
Domácí využívají další přesilovou hru a otáčejí vývoj utkání! Taffe našel skvělou přihrávkou zpoza branky KYLEA CHIPCHURU, který se následnou střelou mezi betony nemýlil! Asistence: Jeff Taffe a Jonathan Cheechoo.
46:35
Komerční přestávka.
46:34
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Jefim Gurkin – 2 min., držení protihráče).
46:23
Taffe vyslal na branku střelu, se kterou však Ježov neměl větší potíže.
45:45
Cheechoo se zpoza branky dostal s kotoučem ke střele z pravého kruhu. Jeho střelecký pokus však Ježov dokázal vyrazit mimo tři tyče.
45:02
Lušňák vyslal na branku střelu od modré čáry. Střela mu však příliš nesedla a Ježov tak kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.
44:39
Nedorost pouze zavezl kotouč do útočného pásma, ale následně o něj přišel.
43:48
Taffe se dostal ke kotouči zcela osamocen před Ježovem, ale prostřelit ho nedokázal!
43:04
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
42:06
Hosté momentálně drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
41:03
Hosté si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.
40:13
Kundrátek napřáhl ke střele od modré čáry, ale branku přestřelil.
40:05
Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a jeden z nich ihned nahazuje kotouč do útočného pásma.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:55.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině byli jasně lepším týmem domácí a dokázali také po dvou gólech Plastina vyrovnat. Hosté se ve druhé třetině dostali prakticky do dvou větších šancí, ale ani jednu proměnit nedokázali a stav utkání je tak po dvou třetinách nerozhodný 2:2.Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá, tak si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 23 – 16
Vyhrané vhazování: 30 – 19
40:00
39:47
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Ježovem.
39:21
39:03
Domácím se podařilo vyhodit a můžou tak jít v pohodě vystřídat.
38:36
Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Brust zatím odolává.
37:59
Hosté se nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.
37:21
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Marek Ďaloga – 2 min., sekání).
36:23
Petráš vyslal na branku střelu od modré, kterou však jeden z obránců zblokoval do ochranné sítě.
36:05
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
35:11
Hlinka ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.
34:30
Cheechoo vyslal na branku slabou střelu z pravého kruhu, se kterou neměl Ježov větší potíže.
33:59
Přihrávka rukou.
33:33
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
33:04
32:50
Kundrátek nahodil kotouč před branku od modré čáry. Jeho nahození ještě tečoval Skalický, ale pouze vedle pravé tyče Ježovovy klece.
32:16
Zakázané uvolnění domácích. Hra se vrátí před Brusta.
31:19
Sotnieks vyslal na branku backhandovou střelu z pravého kruhu. Jeho pokus však Brustovi příliš potíží nenadělal.
31:10
Nedorost nahodil kotouč před branku od modré čáry. Kotouč se snažil tečovat Hlinka, ale bohužel pro domácí se mu to nepodařilo.
31:03
30:39
Kostromitin napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho nepříjemný střelecký pokus však dokázal nakonec Brust chytit.
30:33
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Brusta.
29:49
Šenfeld zkusil překvapit Brusta střelou z pravého kruhu, ale branku pouze přestřelil.
28:50
Domácí hrají ve druhé třetině jako vyměnění a hosté jsou momentálně úplně mimo hru.
28:06
Tak domácí nakonec využívají dvojnásobnou přesilovku a vyrovnávají na 2:2! NICK PLASTINO se ujal kotouče v levém kruhu a následně střelou do levého horního růžku branky nedal Ježovovi sebemenší šanci kotouč chytit! PLASTINO si tak v dnešním zápase připisuje už druhou branku. Asistence: Žiga Jeglič a Marek Ďaloga.
27:07
Kundrátek vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus Ježov vyrazil pouze k úplně volnému Taffemu, ale tomu kotouč přeskočil čepel a Taffe tak v obrovské šanci selhal!
26:58
Kundrátek dostal nabito na modrou čáru. Jeho dělovku však Ježov ukryl ve své výstroji.
26:31
Meszároš napřáhl ke střele od modré čáry, ale branku minul.
26:24
Domácí budou hrát přesilovku pět na tři! Dvě minuty za podražení odsedí Kristaps Sotnieks a zároveň si k němu sedna na trestnou lavici za nedovolené bránění Gleb Korjagin.
26:24
25:44
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
24:32
Ďaloga se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ještě tečoval Hlinka, ale pouze vedle soupeřovy svatyně.
23:48
Komarov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho tvrdý střelecký pokus však Brust dokázal vyrazit mimo tři tyče.
23:28
Komarov to zkusil středem kluziště individuálně, ale na Kundrátka si nepřišel a kotouč tak přišel.
22:51
Domácí jsou momentálně po tom vstřelném gólu na ledě aktivnějším mužstvem.
22:02
Valský vyslal na branku backhandovou střelu z pravého kruhu, ale branku minul.
21:19
Domácí bleskově využívají přesilovou hru a snižují na 1:2! NICK PLASTINO napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý projektil doplachtil až za záda bezmocného Ježova! Asistence: Václav Nedorost.
21:16
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Vladimir Maleňkich – 2 min., sekání).
21:03
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
20:15
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned jeden z nich nahazuje kotouč do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:57.
První třetina je za námi. Hosté jsou zatím mírně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 0:2. První branku vstřelul v 8. minutě povedenou střelou z pravého kruhu Rybin. Poté se domácí dostali do pár šancí, ale ani jednu neproměnili a ke slovu se tak dostali opět hosté. V 15. minutě dostal před branku skvělou přihrávku V. Strelcov, a ten už se střelou do poloodkryté klece nemýlil. Domácí tak budou muset ve zbývajících dvou třetinách ještě více zabrat, aby s tímto výsledkem ještě dokázali něco udělat.

Střely na branku: 12 – 8
Vyhrané vhazování: 14 – 10
20:00
19:15
Cheechoo skvěle naznačil střelu z pravého kruhu. Následně ale obkroužil s kotoučem branku a snažil se zasunout kotouč k levé tyči. To se mu však nepovedlo a kotouč tak skončil v moci hostů.
19:01
Oba týmy hrají v plném počtu.
19:00
Právě se rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:16
Kundrátek hledal přihrávkou od levého mantinelu před brankou někoho ze svých spoluhráčů. Kotouč však skončil pouze v moci brankáře Ježova.
17:18
Valský se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Ježova, toho však nedokázal střelou ke vzdálenější tyči překonat, neboť Ježov natáhl svůj levý beton a kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.
17:01
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Kristaps Sotnieks – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jonathan Cheechoo – 2 min., hrubost).
17:01
17:00
Chipchura zkusil překvapit Ježova střelou z velkého úhlu. Jeho střelecký pokus však Ježov dokázal v pohodě chytit.
16:52
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
15:35
Jeglič to zkusil podél levého mantinelu individuálně, ale střelou z backhandu z levého kruhu nepřekvapil Ježova.
14:57
Domácí se ihned snaží odpovědět na tuto branku stejnou mincí, ale zatím se jim to příliš nedaří.
14:11
Togliatti právě vstřelilo branku!
Hosté vedou již 0:2! Alexander Strelcov objel s kotoučem branku. Následně našel před brankou volného VASILIJE STRELCOVA, a ten už se do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Alexander Strelcov a Stanislav Bočarov.
13:42
Bělousov se dostal s kotoučem v útočném pásmu od pravého mantinelu až před Brusta. Ten mu však kotouč dokázal vypíchnout.
13:25
13:09
Ivanov se dostal ke kotouči v mezikruží. Jeho následný střelecký pokus z otočky však skončil mimo branku.
12:40
12:27
11:56
Starosta dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následný tvrdý střelecký pokus dokázal zablokovat jeden z obránců.
11:43
Starosta nahodil kotouč na branku ze středního pásma a Ježov raději kotouč podržel ve své lapačce.
11:21
Skalický nezachytil přihrávku od Vopelky v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.
09:49
09:39
Kotouč skončil na střídačce hostujícího týmu a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
09:05
Kundrátek vyslal na branku střelu od modré čáry, ale branku taktéž netrefil.
08:35
Pokorný napřáhl ke střele z pravého kruhu, ale branku netrefil a kotouč se nakonec svezl po mantinelu až do středního pásma.
08:00
Jeglič trefil střelou z levého kruhu pouze brusle jednoho z obránců, a ten následně kotouč dokázal vyhodit až k Brustovi.
07:49
Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Vasilij Strelcov – 2 min., krosček).
07:40
Vopelka vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho střelecký pokus však dokázal Ježov nadvakrát chytit.
07:13
07:06
Hosté se dostávají do vedení! MAXIM RYBIN převzal kotouč na útočné modré. Následně si pohrál se Švarným a střelou z pravého kruhu ke vzdálenější tyči nedal Brustovi sebemenší šanci. Asistence: Denis Zernov a Rafael Achmetov.
06:18
Cheechoo se dostal ke kotouči těsně před Ježovem, ale tísněn jedním z obránců nevystřelil dobře a Ježov si tak s jeho střeleckým pokusem v pohodě poradil.
05:44
Aronson se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho střelecký pokus dokázal jeden z obránců zblokovat svou hokejkou mimo tři tyče.
05:18
Ďaloga dostal nabito na modrou čáru. Jeho následná tvrdá rána však skončila pouze v lapačce připraveného Ježova.
04:50
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude opět ve středním pásmu.
04:27
Kotouč skončil mimo kluziště. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:55
Ďaloga vyslal na branku střelu od modré čáry. Kotouč však skončil těsně vedle levé tyče Ježovovy klece.
03:14
Filatov se po skvělé individuální akci středem kluziště dostal s kotoučem až před Brusta, toho však následně nedokázal prostřelit, neboť kotouč poslal vedle pravé tyče Brustovy svatyně.
02:37
Korjagin vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však dokázal zblokovat jeden z obránců mimo tři tyče.
02:05
Valský pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.
01:33
Hra se momentálně pohybuje převážně v pásmu hostů.
00:49
Postavení útočícího hráče v brankovišti. Hra se tak přesune do středního pásma.
00:36
Nedorost se dostal ke kotouči v levém kruhu pro vhazování. Následně poslal před branku přihrávku, kterou však sebral Ježov.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Arénou Ondreja Nepelu momentálně zní hymny Slovenska a Ruska.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Starosta, Kundrátek, Meszároš (C), Ďaloga, Švarný, Plastino, Rosandić, Pokorný – Nedorost, Jeglič, Taffe – Cheechoo, Chipchura, M. Hlinka – Zigo, Valský, Petráš – Vopelka, Skalický, Lušňák.

Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Sotnieks, Korjagin, A. Bolšakov, Maleňkich (C), Kostromitin, Aronson, Gurkin – Bělousov, Šenfeld, V. Komarov – Filatov, A. Ivanov, Bumagin – Achmetov, Rybin, Zernov – V. Strelcov, A. Strelcov, Bočarov.

Rozhodčí: Beljajev, Sidorenko – Sivov, Šeljanin.
Dnes nás čeká duel dvou týmů, které nasbíraly v úvodních jednadvaceti zápasech sezony podobný počet bodů. Ale zatímco Ladě patří se ziskem 29 bodů ve Východní konferenci devátá příčka se ztrátou jediného bodu na osmý Chabarovsk, Slovan ve velmi vyrovnané Západní konferenci okupuje se ziskem 26 bodů předposlední pozici. Svěřence trenéra Miloše Říhy tak může alespoň utěšovat skutečnost, že oproti většině celků před sebou mají zápas, někdy dokonce i dva duely k dobru. Na devátou pozici ztrácí Slovan pět bodů, na postupovou osmičku zase osm.
Hezký páteční večer při sledování online přenosu z duelu KHL, v němž změří síly Slovan Bratislava s Ladou Togliatti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.