V dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté 5:4. V průběhu zápasu prohrávali 1:3. Nakonec získávají všechny body.
59:12
Hostující hrají v šesti, Henrik Karlsson je na střídačce.
58:40
Oddechový čas pro hosty.
58:15
Necelé dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.
57:50
Maxim Chudjakov zkoušel vystřelit a překonat domácího brankáře, neuspěl. Mnoho času Barysu nezbývá.
57:20
Alexandr Vasiljev vybojoval za brankou soupeře kotouč, následně pokoušel najít spoluhráče před brankou. Neuspěl.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Dramatický duel se dostává do své finální fáze.
56:44
Sledujeme závěrečnou pasáž hry. Domácí hrají nyní výborně takticky a nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení.
56:00
Hostující celek je velmi zaskočený, domácí dokázali otočit skóre.
55:03
Spartak právě vstřelil branku!
Parádní obrat ve skóre, domácí se dostávají do vedení. Lukáš Radil vystřelil od modré čáry a jeho střelu tečoval MATTHEW GILROY. Gólman nedokázal kotouč v cestě za brankovou čáru zastavit. Lukáš Radil, Ryan Stoa.
54:00
Šest minut do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný.
53:08
V samotném závěru přesilové hry dokázal domácí celek vyrovnat. Autorem branky je RYAN STOA. Henrik Karlsson nedokázal zareagovat. Asistence: Lukáš Radil a Matthew Gilroy.
52:21
Domácímu týmu se nedaří v přesilové hře něco vymyslet. Momentálně se kvarteto hostujících hokejistů dobře brání.
51:12
Vyloučení v týmu Barys Astana (Martin St. Pierre – 2 min., držení hole).
50:52
Devět minut hry zbývá do konce základní hrací doby. Spartak má znovu ponechanou výhodu.
50:20
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Ani jeden celek momentálně bezhlavě neútočí. Sledujeme spíše taktickou bitvu.
49:10
Rychlý hokej pokračuje dál, sledujeme zajímavou hru z obou stran. Domácí mají kotouč za vlastní brankou a čekají na dostřídání.
48:31
Moskva se pokouší co nejrychleji vyrovnat, ale zároveň nezapomíná poctivě bránit.
48:10
Hostující celek prohrál vhazování ve středním pásmu. Následně se ale k puku dostali a Ilja Lobanov vyzkoušel pozornost brankáře Spartaku.
47:30
Domácí hokejisté se pokouší co nejrychleji vyrovnat, momentálně ale nemohou stabilně pobýt v útočném pásmu. Barys výborně brání.
46:13
Astana právě vstřelila branku!
Maxim Semjonov vystřelil od modré čáry. Jeho střelu výborně tečoval NIGEL DAWES, domácí brankář nedokázal zasáhnout. Branku potvrdil videorozhodčí.
46:00
Šest minut hry ve třetí třetině je pryč. Domácí celek dokázal vyrovnat a nyní čeká na šanci, aby mohl skóre otočit.
45:35
Henrik Karlsson skvěle dokázal zastavit akci domácího celku. V poklidném tempu se hra dostává do poloviny třetí třetiny.
44:50
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka. Skóre je vyrovnané.
44:03
Vyloučení v týmu Barys Astana (Cam Barker – 2 min., podražení).
43:50
Dlouhou dobu mají domácí ponechanou výhodu.
43:04
Domácí gólman byl nyní pozorný, střela Romana Starčenka končí v jeho výstroji.
42:37
Skóre je vyrovnané a vyrovnaná je také předváděná hra. Ani jeden celek se nikam nežene.
40:44
Z kraje třetí třetiny je vyrovnáno na 3.3. Technicky velmi dobře zvládnutou střelou se prosazuje ALEXEJ KIRILLOV. Asistence: Sergej Šmoljov a Matthew Gilroy.
40:01
Třetí třetina byla zahájena.
40:01
Spartak Moskva dokázal ve druhé třetiny díky jedné vstřelené brance snížit náskok soupeře.
40:00
39:39
Už se pravděpodobně nestane.
39:00
Poslední minuta hry ve druhé periodě.
38:25
Viktor Baldajev špatně rozehrál a málem toho využil jeden z hráčů Astany. Nakonec gólman dokázal zakročit.
37:50
Tak nakonec se Lukáš Radil dostal do zakončení, brankář Henrik Karlsson jeho ránu viděl a dokázal si s ní poradit.
37:22
Hostující celek momentálně má puk pod kontrolou a nedovoluje soupeři mnoho šancí.
37:00
Tři minuty zbývají do konce druhé třetiny. Barys stále vede o jednu branku.
36:23
V celkem poklidném tempu se druhá třetina dohrává. Domácí fanoušci stále podporují Spartak, ale spokojeni s tím, co vidí, rozhodně nejsou.
35:53
Domácí brankář měl plné ruce práce, ale dokázal si se střelou Jevgenije Rymareva poradit na výbornou.
35:00
Posledních pět minut hry zbývá do konce druhé třetiny. Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, která byla podpořena přesilovkou.
34:38
34:11
Brandon Bochenski stál na konci pohledné akce Barysu, ale nezakončil přesně.
33:44
Polovina přesilové hry je již minulostí. Barys je v útočném pásmu, kde kombinuje, ale ke střele se zatím nemůže propracovat.
33:20
Vadim Berdnikov vyhodil kotouč přes všechny čáry. Barys musí znovu od své branky.
33:00
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do zakončení.
32:38
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Marcus Högström – 2 min., vražení na hrazení).
32:37
Po delší době je přerušená hra. Osobních soubojů začíná přibývat.
31:16
Momentálně sledujeme klidnou pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, hostující celek vede o branku. Spartak se snaží vyrovnat, rána Maxima Potapova končí mimo.
29:35
Aktivní hra domácího celku nyní znamená velké problémy pro Barys.
28:20
Ilja Pavljukov tečoval kotouč v předbrankovém prostoru, Henrik Karlsson pozorný a spolehlivým zákrokem zastavuje hru.
27:30
Následovat bude komerční přestávka.
27:18
Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno. Brankář Henrik Karlsson měl nyní velké štěstí, když kotouč prolétl jen malý kousek od jeho levé tyčky.
26:30
Brandon Bochenski vedl akci hostujícího celku, nepovedl se mu přechod do útočného pásma, málem z toho bylo postavení mimo hru.
25:54
Lukáš Radil hlídkoval před brankou, ale nyní nedokázal se uvolnit natolik, aby jej mohl kolega oslovit pasem.
25:24
Barys nyní neví, jaký styl hry hrát proti svému soupeři. Spartak je hnán vpřed svými fanoušky.
25:00
Pět minut hry je pryč, sledujeme pohledný zápas, který se pokouší domácí co nejvíce zdramatizovat.
24:07
Pět branek jsme viděli v dosavadním průběhu zápasu. Aktivnější jsou nyní domácí, ti stále ztrácí jeden gól na Barys Astanu.
23:30
Hostující celek má kotouč za vlastní brankou a pokouší se od své branky něco vymyslet. Zatím velmi dobře napadají domácí.
22:25
Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, následně o třetinu domácí přišli vinou nepřesného pasu na Arťoma Voronina.
22:06
Sledujeme atraktivní hokej, který pokračuje i ve druhé třetině.
21:03
Vjačeslav Leščenko odvedl výbornou práci, přihrál do míst, kde byl LUKÁŠ RADIL. Český hráč si dokázal poradit. Asistence: Vjačeslav Leščenko.
20:40
Domácí se dostali do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet před brankou Henrika Karlssona.
20:01
Přesilová hra domácího celku pokračuje dál.
20:01
Hned čtyři branky padly v prvních deseti minutách hry. Domácí nestačí na svého soupeře a doplácí hlavě na nepřesnost střelby.
20:00
19:42
Domácí tým měl dlouhou ponechanou výhodu, proměnit ji nedokázal. Nyní v poklidném tempu dohrává třetinu s kotoučem na holi.
19:25
Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Chudjakov – 2 min., podražení).
18:35
Domácí hokejisté mají ponechanou výhodu, budou hrát přesilovou hru.
18:09
Dvě minuty zbývají do konce první třetiny.
17:35
Domácí fanoušci znovu hlasitě podporují své oblíbence. Jejích tým hraje nyní lépe než v úvodu, ale k dokonalosti to má hodně daleko.
17:00
Tři minuty zbývají do konce první třetiny.
16:39
Alexandr Šin se dostal do zajímavé střelecké pozice, místo zakončení volil přihrávku na obsazeného kolegu.
16:08
Hraje se hodně ve středním pásmu, kde se ke kotouči střídavě dostávají domácí a hosté.
15:50
V poklidném tempu se první třetina dohrává. Ani jeden celek se bezhlavě nežene do útočení. K vidění je taktická hra.
15:29
Henrik Karlsson pomohl rychlou rozehrávkou založit útočnou akci, v níž pokračoval Brandon Bochenski. Jeho zakončení však postrádalo potřebnou přesnost.
15:00
Posledních pět minut hry v první třetině. Sledujeme atraktivní hokejový duel. Oba celky vystřelily šestkrát. Domácí dali jeden gól, hosté hned tři.
14:39
Diváci nyní hlasitě podporují hráče Moskvy. Těm se v tomto zápase nedaří takřka vůbec nic.
14:15
Výbornou práci nyní odvedl hostující brankář, který si poradil se střelou od modré čáry i s následnou dorážkou.
13:15
Andrej Jermakov z domácího celku se obětavě položil do střely soupeře. Kotouč končí mimo hrací plochu.
13:00
Maxim Potapov to vzal na sebe a pokusil se dostat se do zakončení, jeho rána byla zblokovaná mimo.
11:30
Sledujeme poněkud klidnější pasáž hry, hraje se zejména ve středním pásmu.
11:06
Maxim Semjonov si připsal výborný obranný zákrok, obětavě se položil do střely Voronina.
10:45
Dmitrij Grenc se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, hostující celek má podstatně více ze hry.
09:25
Sledujeme atraktivní hokejový duel, který během prvních deseti minut nabídl hned čtyři branky.
08:55
Další branku hostujícího celku přidal NIGEL DAWES, který měl více než velké množství času a prostoru pro zakončení. Z předbrankového prostoru se nemýlil. Asistence: Martin St. Pierre.
08:44
I domácí proměňují přesilovou hru. Na konci pohlední akce Moskvy stál RYAN STOA. Důležitou práci odvedli také obra přihrávající hokejisté. Asistence: Vjačeslav Leščenko a Lukáš Radil.
08:34
07:45
Spartak pomalu ale jistě začíná být aktivnější. Momentálně jeho snahu kazí mnoho nepřesností.
07:25
Maxim Potapov nedokázal přesněji zakončit rychlou akci svého celku.
07:10
Domácí mají velké problémy s rozehrávkou, nemohou najít recept na hru hostů.
06:25
BRANDON BOCHENSKI dostal před brankou obrovské množství prostoru pro zakončení, brankář neměl nárok reagovat. Další gól v přesilové hře a Astana vede již o dvě branky. Asistence: Kevin Dallman a Martin St. Pierre.
05:35
Barys hraje přesilovku velmi dobře, snaží se přidat další branku. Domácí se s problémy brání.
05:14
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Jermakov – 2 min., podražení).
05:00
Pět minut hry v první třetině je pryč. Sledujeme rychlý hokej, kterž se musí divákům líbit.
04:10
Díky přesilovce se hosté dostali do vedení a domácí se nyní za velké podpory z hlediště pokouší vyrovnat.
03:33
Gól v přesilové hře, Barys se dostává do vedení. Po pohlední akci se dostal do zakončení JEVGENIJ RYMAREV, který si dokázal poradit. Markus Svensson si na kotouč možná sáhl, ale nedokázal jej zastavit. Asistence: Maxim Semjonov, Roman Starčenko.
02:42
Hostující celek má jako první možnost hrát přesilovou hru. Snadno se dostal před branku Spartaku.
02:24
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Jermakov – 2 min., vysoká hůl).
01:44
Arťom Voronin se znovu dostal do zakončení, tentokrát jeho rána končí vysoko nad. Henrik Karlsson nemusel zasahovat.
01:00
První minuta hry nenabídla nějakou vyloženou šanci. Hráči Moskvy jsou aktivnější, ale nemohou se zatím prosadit stabilněji do útočného pásma.
00:10
Spartak začíná aktivněji. Henrik Karlsson kryje rychlou střelu, kterou vyslal Arťom Voronin.
00:01

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Högström, Gilroy, Bondarev, Kirillov, Jermakov, Dyblenko, Baldajev – N. Li, Stoa, Leščenko – Radil, Šmoljov, V. Berdnikov – M. Potapov, M. Plotnikov, Alexandr Vasiljev – Bobrov, A. Voronin, Bobyljov – Pavljukov.

Barys Astana: Kolesnik (H. Karlsson) – Dallman, M. Semjonov, Barker, Trjasunov, Lipin, Šalapov, Lobanov, Ibrajbekov – Bochenski, Dawes, St. Pierre – Šin, N. Ivanov, R. Starčenko – Grenc, Rymarev, Belgibajev – Chudjakov, Paňukov, Trivino..
Favoritem zápasu jsou hostující hokejisté, kteří poslední dva zápasy vyhráli. Porazili Čerepovec a a CSKA Moskva. V posledním zápase Barys neinkasoval. Naopak Spartak prohrál dva poslední zápasy.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy, V tomto zápase proti sobě nastoupí Spartak Moskva a Barys Astana
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.