Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:25
Střely na branku: 27 – 24
Je dobojováno! Spartak Moskva po čtyřech vítězných zápasech poznal hořkost porážky a padl doma s Vladivostokem 1:2! Hosté byli už od úvodní třetiny aktivnější, ale brankář Markus Svensson v první dvacetiminutovce předvedl skvostný výkon! Vše podstatné se odehrálo ve druhé třetině! Skóre utkání otevřel ve 27. minutě Robert Sabolič! Spartak mohl vyrovnat, ale domácí neproměnili obrovskou šanci a Vladivostok z následné akce přidal druhou branku! Chybu v moskevské obraně potrestal Alexandr Gorškov ! Spartak se ještě do přestávky vrátil do hry. Minutu před sirénou snížil na 1:2 Jaroslav Dyblenko ! V závěrečné části už si ale Vladivostok pohlídal vedení, přežil i hru soupeře bez brankáře a zaslouženě si připisuje tři body!
59:43
Po dalším zásahu Serebrjakova se bude vhazovat po pravici hostujícího brankáře. Svensson zůstal na střídačce, šest hráčů Spartaku je nastěhováno v útočném pásmu.
59:35
Spartak si bere oddechový čas! Domácí trenér udělí svým svěřencům poslední pokyny před závěrečnýma vteřinami zápasu!
58:56
Markus Svensson zůstává na střídačce! Spartak zkouší štěstí v šesti bruslařích na ledě!
58:47
Nikita Serebrjakov si připsal důležitý zákrok! Hostující brankář vyrazil střelu od levého mantinela. Serebrjakův zákrok ramenem je pro hosty ohromně důležitý.
58:15
Domácí se stále snaží natlačit před branku Vladivostoku. Do útočného pásma se prodral Ryan Stoa, ale ani útočník Spartaku se nedostal do zakončení.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
56:32
Nikita Serebrjakov měl pořádnou porci práci. Před hostujícím brankářem létal jeden puk za druhým. Strážce branky Vladivostoku jej nakonec vypíchl hokejkou.
56:02
Obraně Vladivostoku skvěle vypomohl Andrej Koněv. Ten se vrátil za vlastní svatyni, vybojoval kotouč a vyhozením o mantinel jej poslal do středního pásma. Spartak začíná nanovo.
55:29
Po boji v rohu obranného pásma Vladivostoku se s pukem za branku prodral Vadim Berdnikov. Domácí hokejista musel podstoupit další souboj tělo na tělo, ve kterém už o puk přišel.
54:49
Ryan Stoa ustál ostrý souboj ve středovém kruhu. Domácí hokejista se ještě stačil otočit za odraženým kotoučem, nicméně následnou přihrávkou akci Spartaku pokazil.
54:16
Až nyní rozhodčí přerušuje hru! Hra se stěhuje před branku Spartaku. Jeden z domácích obránců vyzkoušel dlouhou přihrávku na modrou čáru. Nikdo v červeném si na puk nesjel a kotouč prolétl na zakázané uvolnění.
53:51
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Domácí se stále nemohou usadit v útočném pásmu. Hokejistům Spartaku se rychle krátí čas na vyrovnání. Bartulis vyhodil do středního pásma.
53:14
Do hry se zapojil také brankář Markus Svensson. Strážce domácí branky opustil svou klec, aby vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Svou práci zvládl na jedničku.
52:39
Alexandr Vasiljev si obhodil obránce na modré čáře. Domácí hokejista se poté dral do útočného pásma, ale ztratil stabilitu a poroučel se k ledu.
52:08
Lukáš Radil si sjížděl na přihrávku na modrou čáru. Český hokejista puk sice zachytil ,ale nedokázal se s ním vetřít mezi dvojici obránců v bílém.
51:23
Hostům se znovu podařilo vyhodit puk obloučkem z vlastního pásma. Obránci Spartaku musejí začít nanovo. Po delší době se z tribun ozývají fandové Vladivostoku.
50:27
Nikita Li vypálil bez přípravy od modré čáry. Rána domácího hokejisty byla hodně nepřesná a minula branku. Li navíc zlomil svou hokejku.
50:04
Vladivostok stále brání s obrovským přehledem. Obránci Admiralu nedávají domácím útočníkům prostor k zakončení. Spartak se ve třetí třetině hodně trápí.
49:30
Markus Svensson musel zastavit vyhození přes celé kluziště. Vyhozený puk totiž mířil přímo doprostřed domácí branky. Svensson okamžitě rozehrál na obránce.
49:12
Lukáš Radil motal hlavy obráncům Vladivostoku v rohu útočného pásma. Český hokejista se nakonec rozhodl pro přihrávku před branku, kde nebyl nikdo v červeném.
48:39
Dmitrij Sajustov si sjížděl na přihrávku k levé tyči. Hostující hráč se ale nenatáhl a skákavý puk nenasměroval na branku Markuse Svenssona.
48:12
Za dlouhou přihrávkou po levé straně spěchal Robert Sabolič. Slovinský hokejista puk nezachytil a kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Serebrjakovem.
47:33
Domácí hokejisté operují s pukem za brankou a posílají na led čerstvé síly. Tempo hry ve třetí třetině pořádně opadlo. Obrana Vladivostoku zatím pracuje na výbornou.
46:26
Nikita Serebrjakov musel vyrazit nahození ze středního pásma. Hostující brankář si s rutinním nahozením bez problémů poradil a vyrazil puk do rohu.
45:19
Po delší době se do útočného pásma podívali hráči Admiralu. James Wright si našel prostor k zakončení. Ránu hostujícího hokejisty srazila obrana Spartaku do rohu.
43:16
Arťom Voronin prosvištěl do útočného pásma a hned za modrou čárou vypálil. Jeho rána minula zařízení.
42:26
Domácí se tlačili před branku Vladivostoku, ale rána Jaroslava Dyblenka nenadělala Serebrjakovi žádné problémy.
41:06
Na druhé straně si Markus Svensson poradil s nahozením od modré čáry. Domácí brankář raději schoval kotouč v lapačce před dotírajícím útočníkem Vladivostoku.
40:32
A hned z toho byla dobrá šance! Na přihrávku z rohu útočného pásma si před branku sjel Ryan Stoa, jehož rána prolétla těsně vedle branky!
40:15
Do třetí třetiny vstoupili lépe hokejisté Spartaku. Domácí se hned po vyhraném vhazování nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují s kotoučem.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:17.
Střely na branku: 15 – 20
Prostřední periody je minulostí! Druhá třetina se lépe vydařila Vladivostoku! Hosté pokračovali v aktivní hře a Robert Sabolič ve 27. minutě otevřel skóre. Domácí mohli vyrovnat, ale neproměnili obrovskou šanci, a proto přišel trest. Po chybě v rozehrávce zvýšil vedení hostů Alexandr Gorškov ! Domácí vykřesali naději v závěru třetiny. Minutu před koncem snížil na 1:2 Jaroslav Dyblenko ! Do šaten se odchází za stavu 1:2!
40:00
39:01
Spartak právě vstřelil branku!
Je sníženo! Spartak přeci jen na konci druhé třetiny snižuje stav na 1:2! Domácí se udrželi v útočném pásmu, Maxim Potapov přihrál JAROSLAVU DYBLENKOVI, jež si stáhl puk na bekhend a překonal Serebrjakova! Asistence: Maxim Potapov.
38:12
Hosté kontrolují závěr prostřední periody. Hokejisté Vladivostoku zatlačili domácí před jejich branku a Alexej Bondarev vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
37:36
Útočnou akci Vladivostoku po pravém křídle zbrzdila obrana Spartaku. Andrej Koněv chtěl protečovat puk za modrou čáru, jenže Bondarev mu nedal potřebný prostor.
37:05
Vladivostok se znovu nastěhoval před branku Spartaku. Od modré čáry nahazoval puk Maxim Mamin. Jeho pokus prosvištěl kolem branky a zaduněl o mantinel.
36:48
Hra se vrátí před branku Nikity Serebrjakova. Ivan Gavrilenko vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici brankáře hostů.
36:21
James Wright nahodil puk na branku Spartaku od levého mantinelu. Markus Svensson si s jeho pokusem poradil a betonem vyrazil puk za svou klec.
35:37
Spartak se snaží převzít aktivitu na ledě! Domácí jsou nyní častěji u kotouče a podnikají nebezpečné výpady směrem dopředu. Obrana Vladivostoku si vede skvěle.
35:11
Arťom Voronin se obtočil kolem branky, vybruslil si mezi kruhy a vyslal jedovatou střelu zápěstím! Jeho ránu zastavil jeden z obránců před Serebrjakovem.
34:34
Dmitrij Sajustov rozjel další útočnou akci Vladivostoku. Jeho nepřesnou přihrávku zachytil na modré čáře Alexej Bondarev, který vyvezl puk na druhou stranu.
34:01
Vladivostok je po vstřelené brance pořádně nabuzený! Hosté se znovu řítili do otevřené obrany Spartaku Moskva. Markus Svensson nyní pomohl obraně a vypíchl puk do rohu obranného pásma.
33:19
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš! Domácí neproměnili obrovskou šanci a za trest inkasují druhou branku v zápase! Hosté ve středním pásmu zachytili špatnou rozehrávku, puk si vzal ALEXANDR GORŠKOV, který střelou zápěstím prostřelil Svenssona! Bez asistence.
33:02
Mohlo být vyrovnáno! Jaroslav Dyblenko získal puk na brankové čáře, otočil se a vyslal přihrávku na Viktora Bobrova, jež ale trefil jen obránce před sebou!
32:34
Markus Svensson drží akcie Spartaku Moskva nad vodou! Domácí brankář se znovu obratně roztáhl ve svém brankovišti a nedovolil zakončit Andreji Sigarjovovi.
32:05
Po vyhraném vhazování se před Svenssonem otáčel Robert Sabolič. Střelec dosud jediné branky dnešního zápasu v tísni nedokázal vypálit s dostatečnou razancí.
31:48
Další zbytečné zakázané uvolnění domácího celku. Ryan Stoa se odpoutal od strážce k mantinelu a spěchal za střílenou přihrávkou. Puk však prosvištěl přes všechny čáry.
31:18
Anatolij Nikoncev protečoval nahozený kotouč do útočného pásma. Domácí vybojovali puk za brankou, nicméně Jonathon Blum si splnil své obranné povinnosti.
30:47
Viktor Bobrov se na ledě objevil i po skončení komerční přestávky. Domácí hokejista tentokrát neuspěl na vhazování. Kotouče se zmocnili hráči Admiralu, kteří mohou zaútočit.
30:21
Viktor Bobrov objel branku Vladivostoku, rozhlédl se a vyslal prudkou přihrávku před branku. Na brankovišti se snažili pálit hned dva hráči v červeném, ale obrana Vladivostoku znovu pomohla Serebrjakovi.
29:52
Až nyní se hokejisté moskevského celku usadili v útočném pásmu. Jaroslav Dyblenko operoval s pukem v rohu kluziště, ale sám proti přesile nic nezmohl.
29:14
Zatím to tak nevypadá. Vjačeslav Leščenko se rozjel okolo levého mantinelu, ale spoluhráč udělal ještě jednu kličku navíc. Leščenko se tak dostal do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
28:36
Domácí fandové i přes nepříznivý stav vytáhli velké množství vlajek a na tribunách vytvořili bíločervené peklo! Uvidíme, zda to domácím hráčům pomůže.
28:12
Spartaku se nedaří udržet se s pukem v útočném pásmu. Domácí o něj znovu přišla a Markus Svensson musel hasit další nepříjemnou střelu z levé strany.
27:49
Mohlo být vyrovnáno! Volný prostor se otevřel pro Viktora Baldajeva, jež si připravil puk po vyhraném vhazování a tvrdou střelou prověřil pevnost Serebrjakových chráničů hrudi!
26:51
Hosté se ujímají vedení! Vladivostoku se vyplatila aktivní hra! Vladivostok podnikl rychlý výpad po levé straně, obrana Spartaku sice získala puk, který však nedostala za modrou čáru. Jonathon Blum puk nahodil na branku, Svensson jej neudržel a ROBERT SABOLIČ už měl snadnou práci! Asistence: Jonathon Blum.
26:23
Hráči Admiralu Vladivostok se provinili vyhozením kotouče přes celé kluziště. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Serebrjakova, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
26:03
Ke střele od modré čáry napřáhl obránce Ivan Glazkov. Rána hostujícího beka bez přípravy letěla do horního rohu, ale jeden z obránců ji obětavě zastavil.
25:21
Maxim Mamin si ihned po vyhraném vhazování před brankou Admiralu tvořil místo k zakončení. Hostující hokejista vyslal svižnou střelu zápěstím, která se zastavila na noze domácího obránce.
25:03
Alexandr Gorškov spěchal s pukem do útočného pásma. Jeden z hráčů Vladivostoku byl příliš rychlý a neudržel brusli na modré čáře. Ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.
24:23
Hlavní rozhodčí si všiml přihrávky rukou jednoho z hráčů Spartaku Moskva. Domácí se tak připravili o dobrou šanci, vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:11
Až nyní se přerušuje hra! Obránci Spartaku vyhodili kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje před Svensoona, vhazuje se po jeho pravici.
23:36
Fantastický Markus Svensson! Domácí brankář se skvěle roztáhl ve svém brankovišti a zamezil nahozenému kotouči v cestě do poloprázdné branky!
23:04
Ivan Glazkov si klepl o přihrávku na modrou čáru. Spoluhráč v rohu kluziště ale adresoval puk Koněvovi, jež pouze nahodil kotouč vedle domácí branky.
22:14
Vracející se Kuvajev se okamžitě vydal napadat rozehrávku obránců Vladivostoku. Domácí útočník udělal pouze krátký oblouk a ihned odjel na střídačku.
22:00
21:47
Obrovská šance Admiralu! Hosté v přesilové hře zatlačili Spartak před Svensoona. Na brankovišti se o dorážku pokoušeli hned tři hráči, jenže obrana nějakým zázrakem odolala!
21:15
Hosté se natlačili do útočného pásma. Z ostrého úhlu prověřil Svenssonovu pozornost Dmitrij Lugin. Domácí brankář se včas přesunul ke své levé tyči.
20:10
Do prostřední periody vstoupili lépe na vhazování hokejisté Spartaku Moskva. Alexej Bondarev okamžitě nahodil puk za branku Vladivostoku, kde jej sebral Vladimir Tkačjov.
20:01
Další třetina začne přibližně v 19:20.
Střely na branku: 4 – 8
První třetina je minulostí! Diváci v Moskvě se branky zatím nedočkali. Hosté ale zvládli první třetinu o mnoho lépe! Vladivostok si vypracoval tři obrovské šance, ale brankář Markus Svensson ve spolupráci s obranou vždy udržel puk před brankovou čárou! Spartak je v útoku bezzubý. Do šaten se proto odchází za stavu 0:0!
20:00
20:00
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Kuvajev – 2 min., faul loktem).
19:28
Domácí hokejisté se ještě nastěhovali do útočného pásma. Jaroslav Dyblenko vyvezl puk z rohu kluziště a přihrál jej před branku, kde ale nebyl nikdo v červeném dresu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:29
Do pokutového území se probíjel Anatolij Nikoncev. Nikoncev si ukousl příliš velké sousto a s přesilou soupeřů za modrou čárou si neporadil. Hosté mohou zaútočit.
18:06
Vladislav Provolněv si pohrál s pukem za brankou Spartaku Moskva. Domácí hokejista počkal na vystřídání spoluhráčů, jenže následnou přihrávkou neoslovil nikoho z nich.
17:36
James Wright se stáhl za klec Vladivostoku, dojel odražený kotouč a rozehrál na své kolegy. Samvel Mnacjan se za nahozením hnal marně a raději odjel střídat.
17:18
Markus Svensson zatím chytá opravdu jistě! Domácí brankář si poradil i se střelou Andreje Koněva z jízdy a schoval puk v lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravici.
16:47
Vladivostok se nastěhoval do útočného pásma a roztočil rychlý kolotoč přihrávek. Hosté se však sami nepřesnou přihrávkou připravili o třetinu.
16:14
Další zákrok předvedl Markus Svensson! Domácí brankář se nenechal rozhodit clonícím hráčem na brankovišti a poradil si s projektilem od mantinelu.
15:47
Na druhé straně se odražený kotouč snažil dohnat Andrej Jermakov. Před domácím hokejistou uzmul puk za brankou Viktor Alexandrov, jež jej vyvezl.
15:12
Velká šance Vladivostoku! Maxim Kazakov si sjel na přihrávku do útočného pásma, posunul si puk do střelecké pozice a zápěstím orazítkoval horní tyč!
14:36
Samvel Mnacjan nahodil puk do útočného pásma a odjel na střídačku. Ani jeden z týmů se zatím nežene do přehnaného útočení. Hodně prostoru ke hře dostávají obránci.
14:02
Hosté málem připravili svým divákům srdeční záchvat. Jeden z obránců nepředvedl zrovna dobrou rozehrávku. Ryan Stoa naštěstí pro Admiral otočil na opačnou stranu.
13:24
Lukáš Radil se znovu řítil do útočného pásma. Český útočník vystřelil ihned po rychlé stahovačce. Za vyraženým kotoučem se ještě hnal Ryan Stoa, ale Nikita Serebrjakov stačil puk přikrýt.
12:45
Vladivostok už hraje v plném počtu. Hokejisté v bílých dresech se okamžitě vydali napadat rozehrávku Spartaku. Domácí zadáci útočníkům soupeře kotouč nepůjčili.
12:26
11:45
Vladivostoku se však podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Ani jednomu z celků se zatím v přesilových hrách příliš nevede. Domácí musejí začít nanovo.
11:12
Na druhé straně musel zasahovat Nikita Serebrjakov. Brankář Vladivostoku neměl se střelou od modré čáry žádné problémy. Na ránu dobře viděl.
10:41
Dmitrij Lugin překročil s pukem modrou čáru, posunul si jej kolem obránce do středu kluziště a vyslal střelu zápěstím po ledě. Brankář Markus Svensson raději přerušil hru.
10:26
Spartak si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za držení si odsedí Jonathon Blum!
10:12
Domácí pouze nahodili kotouč do útočného pásma a odjeli na střídačku. Oskars Bartulis však také musel čekat na střídání svých spoluhráčů. Admiral může zaútočit.
09:34
Přesto se bude vhazovat před brankou Vladivostoku. Elitní formace Spartaku totiž rozjela rychlý kolotoč přihrávek, na jehož konci Nikita Serebrjakov raději přikryl puk.
09:11
Lukáš Radil si sjel mezi kruhy na prudkou přihrávku. Český útočník mohl zakončovat v obrovské šance, ale ke smůle Spartaku se po puku nenatáhl.
07:49
Vjačeslav Leščenko si vzal volný kotouč ve středním pásmu, prokličkoval se před brankáře Vladivostoku, avšak poté se mu puk zasekl pod bruslí a Leščenko nemohl zakončit.
07:22
Alexandr Vasiljev si prodloužil pobyt na ledě a rozjel útočnou akci Spartaku po levém křídle. Jeden z domácích hokejistů ale překročil modrou čáru příliš brzy. Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
06:54
Alexandr Vasiljev chtěl protečovat prudkou přihrávku do útočného pásma. Domácí hokejista však nasměroval puk pouze do stojícího obránce, od nějž se kotouč odrazil ven ze třetiny.
06:18
Oskars Bartulis po vhazování v obranném pásmu Admiralu nahodil kotouč do útočné třetiny. Obránci Spartaku byli u puku dříve a uklidňují hru.
05:47
Maxim Mamin udržel puk nalepený na mantinelu v útočném pásmu Admiralu. Nikdo ze spoluhráčů mu však nepřijel na pomoc a hostující hráč puk ztratil.
05:15
04:58
Lukáš Radil se dral za přihrávkou za branku Vladivostoku. Český útočník ale bojoval s přesilou obránců v bílých dresech a osamocený proti nim neměl šanci.
04:17
Také hosté ale vybojovali kotouč na své hokejky a vyvezli jej až do třetiny Spartaku. Obě obrany hrají od úvodní minuty zápasu hodně koncentrovaně.
03:42
03:19
Další šance Admiralu! Svensson udržel střelu od modré čáry před brankovou čárou, jenže na jeho brankovišti se strhl obrovský boj. Domácí brankář však udržel postavení a kotouč vyrazil!
03:15
Poměr sil na ledě se vyrovná! Vylučuje se také na straně Vladivostoku! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává James Wright.
02:58
Domácím se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry za branku Vladivostoku. Hosté musejí spěchat do vlastního pásma a začít celou akci nanovo.
02:15
Svensson se musel rychle přesunout k levé tyči své branky! Domácí brankář se stačil natáhnout a vyrazil ránu od modré čáry!
01:42
Bude se vylučovat! První přesilovou hru dnešního zápasu si zahraje Vladivostok. Marcus Högström vyfasoval dvě minuty za hru vysokou holí!
01:12
Kolem branky Vladivostoku prosvištělo nebezpečné nahození z pravého kruhu. Hostující brankář však kotouč kontroloval. Puk jen zaduněl o zadní mantinel.
00:36
Hokejisté Vladivostoku spěchali do útoku po pravé straně. Za dlouhou přihrávkou se hnal Dmitrij Lugin, jenže kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění.
00:10
Do utkání vstoupil lépe Spartak Moskva. Domácí se ihned drali do útočného pásma, jenže pozorná obrana Vladivostoku vybojovala kotouč.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní halou ruská hymna!
Hráči už nastupují na ledovou plochu. Vladivostok sehraje dnešní duel v bílých dresech, zatímco domácí Spartak oblékne červenou sadu.

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Bondarev, Gilroy, Baldajev, Dyblenko, Högström, Provolněv, Jermakov – Radil, Stoa, Leščenko – Nikoncev, V. Berdnikov, Alexandr Vasiljev – M. Potapov, Bobrov, M. Plotnikov – Bobyljov, A. Voronin, Kuvajev – N. Li.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Glazkov, Koněv, Gavrilenko, Mnacjan – Sajustov, Sabolič, Tkačjov – Lugin, Wright, Gorškov – Barbašev, Mamin, Alexandrov – J. Jakovlev, Makarenko, Kazakov – Sigarjov.

Rozhodčí: Vasiljev, Lavrentěv – Ivanov, Novikov.
Z českých hokejistů dnes budeme sledovat Lukáše Radila v dresu Spartaku Moskva. Český hokejista má dobrou formu a v pěti zápasech nasbíral tři body za jeden gól a dvě asistence.
Vzájemné duely v minulé sezóně

15.1.2016 Spartak – Vladivostok 5:4 po samostatných nájezdech
8.9.2015 Vladivostok – Spartak 4:1
Spartak Moskva

Spartak na rozdíl od svého dnešního soupeře prožil vydařený start nového ročníku. Moskevský celek zvítězil ve čtyřech z pěti zápasů. Spartak padl jen v úvodním zápase sezóny, když doma prohrál 1:2 s Jokeritem! Od té doby celek z hlavního města čtyřikrát zvítězil. Naposledy si na domácím ledě poradil 4:2 s Dinamem Minsk!

Poslední tři zápasy

Spartak – Minsk 4:2
Slovan – Spartak 1:2
Záhřeb – Spartak 0:1
Admiral Vladivostok

Vladivostoku se vstup do nové sezóny Kontinentální hokejové ligy zrovna nepovedl. Admiral v pěti zápasech získal pět bodů a patří mu dvanáctá pozice Východní konference. Vladivostok vyhrál jen domácí zápas s Podolskem. Od té doby podlehl Chabarovsku a Kunlunu. Admiral má obrovské problémy v zadních řadách. V pěti zápasech obdržel dvaadvacet branek!

Kunlun – Vladivostok 6:3
Chabarovsk – Vladivostok 3:1
Vladivostok – Podolsk 5:4
Příjemný čtvrteční podvečer všem příznivcům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy. Společně se dnes zaměříme na duel mezi Spartakem Moskva a Admiralem Vladivostok! Úvodní buly padne v 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.