Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!

Jakub Jeřábek (CEC) – 0+1, 2 střely, čas na ledě: 17:57
Roman Horák (CEC) – 0+0, 4 střely, čas na ledě: 16:35
Lukáš Radil (SPM) – 0+0, 2 střely, čas na ledě: 17:10
Střely na branku: 52 – 38
Je konec! Viťaz poráží Spartak Moskva 5:2 a připisuje si důležité body do tabulky! Domácí byli od úvodních minut lepším týmem. Hned v první minutě otevřel skóre Maxim Afinogenov! Spartaku se však podařilo vyrovnat, když se trefil Viktor Bobrov ! Domácí si ve druhé třetině díky brankář Aaltonena a Makejeva vytvořili dvoubrankový náskok. Spartak se v závěru prostřední části díky využité přesilovce vrátil zpět do hry, jelikož se trefil Bondarev! Osm sekund před sirénou však vrátil domácím dvoubrankové vedení Aaltonen! V poslední části už Viťaz kontroloval své vedení a tři minuty před koncem přidal pátou branku! Vítězství domácího celku pojistil Vyglazov!
59:12
Domácí si užívají závěrečnou minutku dnešního zápasu. Příznivci Viťazu odměňují své oblíbence potleskem.
58:41
Viťaz nepolevuje v aktivní hře ani v samotném závěru třetí třetiny. Jevgenij Katičev dojel nahozený kotouč a z ostrého úhlu prověřil Markuse Svenssona.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
56:34
Viťaz právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Viťaz definitivně potvrzuje zisk třech bodů! NIKITA VYGLAZOV si sjel na přihrávku Katičeva a překonal Markuse Svenssona! Asistence: Jevgenij Katičev.
56:29
Spartaku se krátí čas potřebný ke vstřelení dvou branek. Viťaz kontroluje hru v obranném pásmu a nepouští moskevský tým do šancí.
55:17
Roman Horák uspěl na vhazování před brankou Spartaku Moskva. U odraženého puku však byli nejrychleji hráči Spartaku, jež jej obloukem poslali do středního pásma.
54:20
Mario Kempe vyslal svižnou střelu zápěstím z pravé strany. Svensson jeho ránu dobře viděl a s přehledem vyrazil kotouč do rohu kluziště.
54:00
Střely na branku: 41 – 34
53:18
Markus Svensson vyrazil za branku, aby vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Brankář Spartaku zkrotil nahozený puk a přesně přihrál.
52:56
Nahození za branku domácího celku dojel Ryan Stoa. Útočník Spartaku si vybruslil před Saprykina, ale nedokázal zasunout puk mezi beton a tyčku.
52:11
Znovu se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Domácí ničí útoky Spartaku už na modré čáře.
50:41
Po dlouhé době se před brankou Spartaku objevil Maxim Afinogenov. Ruský bohatýr zkoušel štěstí bekhendem, ale nezamířil mezi tři tyče.
50:12
Do konce třetí třetiny zbývá posledních deset minut a Spartak Moskva potřebuje vstřelit alespoň dvě branky.
49:37
S dalším útokem spěchal do útočného pásma Vjačeslav Leščenko. Hostující hráč si obhodil jednoho z obránců, ale poté přišel o puk.
49:06
Domácí s přehledem boří útoky Spartaku Moskva. Hosté se valí do útočného pásma, jenže obrana Viťazu pracuje na výbornou.
48:32
47:26
Domácí obrana poté získala kotouč a vyhodila jej až za Svenssonovu branku. Spartak musí založit novou akci.
47:14
Spartak rozjel rychlý kolotoč přihrávek v útočném pásmu. Ryan Stoa se pokusil zakončit, ale při střele zlomil hůl.
46:32
Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Spartak Moskva! Dvě minuty za podražení si odpyká Jakub Jeřábek!
46:19
Na druhé straně si mezi kruhy sjel Roman Horák. Český útočník sice obdržel dobrou přihrávku, jenže následnou střelou trefil obětavého obránce.
45:47
Markus Svensson měl čistý výhled a bez větších problémů vyrazil střelu od modré čáry. Odražený kotouč sebrali v rohu kluziště obránci Spartaku.
45:03
Třetí třetina zatím nabízí spíše bojovný hokej. Ani jeden z celků se příliš nedostává ke střelám. Na kluzišti zatím kralují pozorné obrany.
44:16
Spartak mířil vpřed okolo pravého mantinelu. Postup Lukáše Radila však hned za modrou čárou zastavil připravený obránce domácích.
43:46
Až nyní arbitr přerušil hru. Po střele Jakuba Jeřábka od modré čáry se puk odrazil zpět před branku Markuse Svenssona. Hostující brankář kotouč schoval do lapačky.
43:12
I v úvodu třetí periody se hraje ve velkém tempu. Rozhodčí ještě nemusel přerušovat hru. U kotouče jsou hráči Spartaku Moskva.
42:03
Domácí zastavili další útok Spartaku už na modré čáře. Hostující hokejisté se drali vpřed podél levého mantinelu, ale daleko nedošli.
41:14
Do útočného pásma soupeře se podívali i hostující hokejisté. Ryan Stoa se tlačil před obránce do střelecké pozice, jenže bekhendem nezakončil.
40:54
Vjačeslav Soloduchin vystřelil od modré čáry. Rána domácího hokejisty prosvištěla okolo pravé tyče branky Spartaku.
40:10
Do závěrečné části dnešního duelu vstoupili lépe hokejisté Spartaku. Moskevský celek musí hodně přidat, pokud chce se zápasem něco udělat.
40:01
Střely na branku: 34 – 26
Druhá třetina je minulostí! Prostřední část hry vyšla o mnoho lépe domácím hokejistům! Vedení vrátil Viťazu Miro Aaltonen! Domácí se dokonce utrhli na rozdíl dvou branek. Další zásah přidal Alexej Makejev ! Spartak v závěru třetiny snížil v přesilové hře zásluhou Alexeje Bondareva! Osm vteřin před koncem ale vrátil domácím dvoubrankové vedení Miro Aaltonen!
40:00
39:52
To je závěr třetiny jako hrom! Domácí si berou zpět dvoubrankové vedení! Osm vteřin před druhou sirénou překonal Svenssona MIRO AALTONEN! Asistence: Alexej Semjonov, Alexej Kopejkin.
39:33
Spartak právě vstřelil branku!
Je sníženo! Hosté rovněž využívají přesilovou hru! Po střele Gilroye dorazil kotouč do odkryté branky ALEXEJ BONDAREV! Asistence: Matthew Gilroy.
39:23
Spartak se drží před brankou domácího celku, ale nikdo z hráčů moskevského klubu zatím Saprykina neohrozil.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:23
Spartak si v závěru druhé třetiny zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za držení hole vyfasoval Alexandr Nikulin!
38:16
Po delší době se před Saprykinem objevili hokejisté Spartaku. Ryan Stoa bekhendem nepřizvedl kotouč nad beton domácího brankáře.
37:43
Kempe byl znovu v hlavní roli. Domácí útočník si prodloužil pobyt na ledě, nicméně jeho další rána minula hostující branku o pořádný kus.
37:02
Mario Kempe se poněkolikáté v utkání prosmýkl do útočného pásma, nechal za sebou obránce, ale před brankou mu kotouč uskočil do rohu.
35:26
Domácí naprosto kontrolují vývoj dnešního zápasu a takřka nepouštějí soupeře do šancí.
34:22
Viťaz zvyšuje své vedení na 3:1! Domácí přetavili svůj obrovský tlak v další puk za zády Markuse Svenssona! Do kolonky střelců se zapisuje také ALEXEJ MAKEJEV, který vsítil branku po přihrávce Jakuba Jeřábka! Asistence: Jakub Jeřábek.
34:18
A další střelecký pokus domácích! Mario Kempe vyslal jedovatou střelu od mantinelu, ale Svensson byl na místě.
34:05
Pokračuje se v dobrém tempu. Oba týmy nyní podnikly rychlé výpady do útočného pásma soupeře, ale na ledě teď kralují obrany.
33:16
Viťaz je stále lepším a aktivnějším týmem. Počet střel domácího celku na branku už se vyšplhal na třicítku.
32:41
Na druhé straně pálil od mantinelu Vjačeslav Soloduchin. Domácí hokejista tvrdou střelou rozezněl mantinel za brankou.
32:06
Viktor Drugov se natáhl pro tečované přihrávce a z těsné blízkosti prověřil Markuse Svenssona. Hostující brankář drží akcie Spartaku nad vodou.
31:49
Kotouč létá z jedné strany ledové plochy na druhou. Oba celky posílají na led čerstvé síly.
31:14
Hraje se ve velkém tempu a rozhodčí dlouho nepřerušovali hru. Ani jeden z týmů se však není schopen usadit v útočném pásmu.
30:05
Po dlouhé době se do útoku vydali hokejisté Spartaku Moskva. Ryan Stoa se prosmýkl kolem obránce za modrou čáru, jenže jeho rána byla nepřesná.
29:06
Alexandr Stěpanov vystřelil z ostrého úhlu. Markus Svensson si pohlídal mezírku a své levé tyče a nenechal puku prostor.
28:00
Střely na branku: 23 – 14
27:19
Domácí jsou po vstřelení druhé branky lepším týmem a drží puk na svých hokejkách. Spartak je teď jako opařený.
26:29
Domácí si znovu berou vedení na svou stranu! Viťaz využívá přesilovou hru! Početní převahu zužitkoval ve vedoucí branku nejproduktivnější hráč domácích MIRO AALTONEN! Asistence: Alexej Kopejkin.
26:19
Roman Horák vyslal projektil zápěstím! Svižnou střelu českého hokejisty schoval Markus Svensson v lapačce.
26:16
Domácím nevyšel přechod do útočného pásma. Po odpískaném ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.
25:49
Až nyní domácí zakončili! Maxim Afinogenov pálil z mezikruží. Jeho ránu vyrazil Markus Svensson nad branku.
25:30
Domácímu celku se v přesilové hře vůbec nedaří. Přihrávka na modrou čáru přeskočila přes čepel jednoho z hráčů do středního pásma.
24:59
Domácí budou hrát další přesilovou hru! Marcus Högström si odsedí dvě minuty za podražení!
24:39
Na krásnou přihrávku na modrou čáru si sjížděl Viktor Drugov. Domácí hokejista se sice natlačil před obránce, ale kotouč mu na poslední chvíli uskočil.
24:09
Na druhé straně operoval za svatyní Spartaku Mario Kempe. Domácí útočník si vybruslil do rohu kluziště, avšak přihrávkou na brankoviště neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
23:12
Hosté se nastěhovali do rohu útočného pásma, kde k nim rychle přispěchali obránci Viťazu a obrali je o kotouč.
22:37
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Nikdo z hráčů na ledě není schopen překvapit soupeře nějakou rychlou kličkou.
21:37
Na druhé straně střílel z mezikruží Viktor Bobrov. Střelec vyrovnávací branky z dobré pozice netrefil zařízení.
21:15
Alexandr Stěpanov vystřelil z ostrého úhlu. Brankář Markus Svensson měl jeho ránu jako na dlani a s přehledem schoval puk do lapačky.
20:57
Hosté jsou v úvodu druhé třetiny aktivnějším týmem. Spartak se znovu nastěhoval do útočného pásma, jenže ani nyní hosté nevystřelili.
20:14
Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté. Hráči Spartaku uspěli na úvodním vhazování a okamžitě se vydali vpřed. Za brankou Saprykina ale přišli o puk.
20:01
Střely na branku: 16 – 10
První třetina je minulostí! Do utkání vstoupili lépe hokejisté domácího celku! Viťaz vlétl na Spartak a zasypal Svenssona sprškou střel. Jedna z nich se hned ujala a Maxim Afinogenov už po dvaceti sekundách poslal Viťaz do vedení! Spartak poté trošičku srovnal obraz hry a zásluhou bylo vyrovnání! V 8. minutě se prosadil Viktor Bobrov! Do kabin se proto odchází za stavu 1:1!
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:19
Brankář Spartaku má v posledních vteřinách hodně práce! Markus Svensson zlikvidoval i Soloduchinovu ránu od modré čáry.
17:54
Alexej Kopejkin se tlačil do branky Spartaku, ale Markus Svensson se roztáhl v brankovišti a nepustil kotouč za svá záda!
17:12
Svensson musel nadvakrát zasahovat proti střele z levé strany. Brankář Spartaku byl znovu úspěšný a vytěsnil puk do rohu kluziště.
16:23
Domácí se v posledních minutách dostali do vedení v kolonce střeleckých pokusů. Dobrou ránou se prezentoval Alexej Kopejkin. Svensson schoval puk v lapačce.
15:49
Maxim Afinogenov si znovu zahrával s vyloučením. Ruský hokejista blokoval na hraně pravidel Nikonceva, ale sudí tentokrát nezvedl pravici.
15:09
Kempe se rychle vrátil do obranného pásma a vypomohl domácí obraně. Útočník Viťazu vybojoval puk a vyvezl jej do středního pásma.
14:23
Maxim Afinogenov skočil z trestné lavice na ledovou plochu a ihned pádil do útočného pásma. Zkušený hokejista zápěstím trefil pouze brusli jednoho z obránců.
14:01
13:08
Spartaku se zatím nedaří najít recept na obrannou čtveřici Viťazu. Hosté se drží v útočném pásmu, ale nikdo z nich nevystřelil.
12:14
Nikita Li se tlačil před branku domácího celku, ale jeden z obránců mu na poslední chvíli vypíchl kotouč.
12:01
Spartak bude hrát další přesilovou hru! Maxim Afinogenov si totiž odsedí dvě minuty za hrubost!
11:29
Na druhé straně střílel po rychlé akci kolem levého mantinelu Miro Aaltonen. Nejproduktivnější hráč domácího celku prověřil Svenssonovy betony.
11:02
Spartaku po vstřelení vyrovnávací branky narostla křídla a vyloučený Sorokin se okamžitě zapojil do útoku. Jeho rána byla hodně nepřesná.
10:27
09:54
Přesilovka domácího celku už je takřka u konce a Viťaz si v ní nevypracoval žádnou větší možnost. Jediná střela od modré čáry prosvištěla kolem branky.
08:27
Domácí si mohou vzít vedení nazpátek! Dvě minuty za hákování si totiž odsedí Vselovod Sorokin!
07:55
Je vyrovnáno! Spartak se přeci jen dotahuje na svého soupeře! Domácí obrana nepokryla čtvrtou formaci moskevského celku a VIKTOR BOBROV přesnou střelou vyrovnal! Asistence: Vjačeslav Leščenko, Nikita Li.
07:15
Viťaz v první polovině úvodní periody kontroluje hru a je aktivnějším týmem. Domácí hokejisté se znovu natlačili do třetiny, jenže Afinogenov ztratil puk.
06:53
06:13
A další rána hostujícího celku! Domácí brankář byl i tentokrát na svém místě a obrana Viťazu poté vyhodila puk přes celé kluziště.
05:54
Až nyní se Spartak dostal ke střele! Domácí brankář měl však naprosto čistý výhled a vyrazil kotouč do rohu obranného pásma.
05:31
Spartaku se v přesilové hře vůbec nedaří. Ryan Stoa si nedokázal zpracovat přihrávku k pravému mantinelu a kotouč mu uskočil do středního pásma.
04:53
Bude se vylučovat! První přesilovou hru si zahraje Spartak Moskva! Dvě minuty za hákování si odpyká Jevgenij Katičev!
04:15
Na druhé straně se ránou od modré čáry prezentoval Mario Kempe. Útočník Viťazu Svenssonovi vrásky na čele nenadělal.
03:42
Krásný hit ve středním pásmu předvedl obránce Marcus Högström. Hostující hokejista tvrdě atakoval domácího hráče a sklidil potlesk.
03:06
První zákrok v utkání musel vytasit domácí brankář Igor Saprykin. Strážce domácí svatyně si poradil s nahozením od modré čáry.
02:05
Domácí jsou po dobrém vstupu do utkání a rychle vstřelené brance na koni a stále zásobují obranu Spartaku dalšími útoky.
01:17
Domácí se prodrali za modrou čárou a dokonce se dostali ke střele. Markus Svensson byl včas na ledě a kotouč vyrazil.
00:40
V brance Spartaku dnes nastupuje Markus Svensson, který v úvodu sezóny podává velmi dobré výkony a je oporou moskevského celku.
00:20
Domácím se start do zápasu opravdu povedl! MAXIM AFINOGENOV už po dvaceti sekundách otevírá skóre dnešního utkání! Zkušený hokejista si sjel na přihrávku Semjonova a překonal Svenssona! Asistence: Alexej Semjonov, Alexej Makejev.
00:10
Hosté ovládli úvodní vhazování dnešního zápasu a okamžitě se hnali vpřed. Obrana Viťazu byla na poprvé úspěšná.
00:01
Hráči už jsou nastoupení na ledě. Ještě před úvodním vhazováním zazní halou ruská hymna!

HC Viťaz: Saprykin (Säteri) – Gimajev, Voronkov, A. Semjonov, Golovkov, Jepišin, Katičev, Davidov – A. Nikulin, Koroljov, Soloduchin – Makejev, Horák, Afinogenov – Kempe, M. Aaltonen, Kopejkin – Vyglazov, Al. Stěpanov, Rubcov – Drugov.

Spartak Moskva: Truškov (Svensson) – Gilroy, Sorokin, Provolněv, Högström, Kirillov, Bondarev, Baldajev – Radil, Stoa, Glazačev – Nikoncev, Alexandr Vasiljev, M. Potapov – M. Plotnikov, V. Berdnikov, Šmoljov – N. Li, Bobrov, Leščenko – A. Voronin.

Rozhodčí: Bondar, Fraňo – Sivov, Šelanin.

Do dnešního utkání zasáhnout Roman Horák a Jakub Jeřábek v dresu domácích. Za Spartak by měl v elitní formaci naskočit Lukáš Radil!
Vzájemná utkání

Dnešní soupeři se spolu naposledy střetli v letní přípravě. Spartak na domácím ledě podlehl Viťazu 2:6! Ve vzájemných duelech padá velké množství branek. V posledních třech duelech jich padlo rovných dvacet!
HC Viťaz

Viťaz vlétl do letošní sezóny o něco hůře než jeho dnešní soupeř. Viťaz odehrál už osm utkání, ve kterých posbíral deset bodů a aktuálně mu patří jedenáctá pozice Západní konference. Viťaz se zatím může spolehnout na svého nejproduktivnějšího hráče Aaltonena, ke kterému se zatím nikdo ze spoluhráčů nepřidal. V minulém kole Viťaz padl na půdě Togliatti po výsledku 3:0!

Lada – Viťaz 3:0
Kazaň – Viťaz 3:2 po nájezdech
Nižněkamsk – Viťaz 2:1 po nájezdech
Spartak Moskva

Spartaku prožil slušný vstup do nového ročníku Kontinentální hokejové ligy! Moskevský celek sehrál v letošní sezóně sedm duelů, ve kterých posbíral patnáct bodů. Spartak aktuálně drží sedmou pozici Západní konference. Na ledě soupeřů navíc Spartak vyhrál oba dosavadní duely. V minulém utkání vyzrál tým z Moskvy nejtěsnějším možným způsobem na Chabarovsk.

Poslední tři zápasy

Spartak – Chabarovsk 1:0
Spartak – Vladivostok 1:2
Spartak – Minsk 4:2
Příjemný čtvrteční podvečer všem hokejovým příznivcům! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi HC Viťaz a Spartakem Moskva! Úvodní vhazování padne v 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.