Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Bod navíc tak nakonec bere Dinamo Moskva. Hostující celek proměnil oba nájezdy, kdežto domácí ani jeden. Vítězní gól si připsal Alexandr Rybakov, který krásným nájezdem rozhodl utkání.

Pro Moskvu i Vladivostok se jednalo o první zápas v sezóně, Vladivostok bere bod, Dinamo Moskva dva.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.
Autorem vítězné branky je ALEXANDR RYBAKOV.
Ani Luginovi se jeho nájezd nepovedl. Vyčkával moc dlouho a nakonec střílel jen do Lazušina. Dinamo tak vítězí!
A Dinamo vede o dvě branky! Rybakov si krásně položil Nalimova a následně uklidil kotouč do sítě.
Gorškov si sice Lazušina položil na zem, nicméně následně jej nedokázal překonat.
Jako první se rozjel Tarasov, který elegantní kličkou proměnil!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, uvidíme tak nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:54
Sigarjov (VLD) je ještě v závěru vyloučen do konce utkání za nesportovní chování.
64:49
Probíhají poslední vteřiny prodloužení. Dopředu se dral Kokujov, kterého však zastavil ofsajd.
64:00
63:15
Do výborné šance se dostal Glazkov, který však po elegantním průniku nezakončil přesně.
63:08
62:17
Po střele Kazakova, která mířila do výstroje Lazušina, se kotouč přenesel opět k brance Nalimova. Zde však jej kontrolují hráči Admiralu Vladivostok.
61:39
Nicméně u kotouče je více Vladivostok, který se po delším průchodu přes střední pásmo snaží usadit u klece Lazušina.
61:08
Alexej Těreščenko (DMS) to teď spoluhráčům moc neulehčil, jelikož byl vyloučen za krosček.
60:50
Dinamo stále kombinuje v pásmu Admiralu při přesilovce 5 na 3.
60:17
Tak se rozehrálo prodloužení, u kotouče je nyní Moskva.
60:01
Tak ani třetí třetina neurčila vítěze. Ve 45. minutě se prosadil Semjon Kokujov, nicméně na jeho gól navázal v 56. minutě střelou od modré Arťom Zemčjonok. Oba celky tak získaly bod, kdo však získá bod navíc?
60:00
60:00
Arťom Zemčjonok (VLD) je vyloučen na 4 minuty za vysokou hůl.
59:20
A Těreščenko málem rozhodl! Trefil však jenom beton Nalimova.
58:44
Jonathan Blum (VLD) je vyloučen na dvě minuty hození hole.
58:29
Gorovikov se prodral až dopředu k brance Nalimova, jenže jeho zakončení za moc nestálo.
57:16
Domácí se však snaží o další gól, který by znamenal 3 body na jejich stranu.
56:31
Málem to bylo 4:3! Nicméně Alexandr Lazušin nyní předvedl krásný zákrok.
55:30
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Tak se asi dočkáme prodloužení, Vladivostok vyrovnává! Po zmateném působení Admiralu v pásmu Moskvy se dostal u modré čáry ke kotouči ARŤOM ZEMČJONOK, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.
55:03
Ivan Nalimov nyní podržel domácí neuvěřitelným způsobem! Nejprve zasáhl pohotově betonem proti střele osamoceného Karsumse z bezprostřední blízkosti. Následně si pak lehl a přežil sérii dorážek od ostatních hráčů Dinama.
54:35
Stále sledujeme snažení se Vladivostoku o usazení se v pásmu Dinama, stále neúspěšně.
53:42
Nyní to Admiral zkoušel rozjet přes dlouhou přihrávku, to se však domácím vymstilo. Zakázané uvolnění není nejlepší způsob, jak se dostat k brance soupeře.
52:48
Nyní sledujeme poměrně klidnější pasáž zápasu, Admiral se snaží usadit se u soupeře, jenže se jim to moc nedaří.
51:46
Mamin se po svém sólovém útoku prodral až do třetiny Dinama, jenže zde se mu nepovedlo se usadit. Nevyslal žádnou přihrávku ke spoluhráčům a kotouč posléze ztratil.
50:32
S dalším projektilem Iljina od modré si Alexandr Lazušin hravě poradil. Svou přihrávkou poté rozjel moskevský útok na druhé straně hřiště.
49:33
Po nepovedeném moskevském útoku se dostával dopředu Vladivostok, jenže domácím se zkrátka nedaří usadit v pásmu hostí.
48:42
Dinamo Moskva se stále drží kotouče a aktuálně kontroluje hru.
48:08
Nyní to je pro změnu Vladivostok, kterému se nedaří pokořit střední pásmo.
46:35
A málem to bylo 2:4! Ivan Nalimov si však krásně poradil proti nájezdu Kokareva, který zkoušel zakončit bekhendem.
46:02
Alexandr Lazušin sice mohl přenechat kousek černé pryže Rylovi, jenže přes najíždějícího si Sigarjova raději kotouč podržel. Vhazovat se tak bude po jeho pravici.
45:14
Ke kotouči se opět dostali hokejisté Admiralu, kteří zapříčinili svým nátlakem to, že hosté pouze vyhodili na zakázané uvolnění.
44:40
Dinamo právě vstřelilo branku!
Nedáš – dostaneš! O tom se teď přesvědčil Vladivostok, když jejich útok skončil přečíslením dva na jednoho. Kotouč vedl Alexej Sopin, který přenechal SEMJONOVI KOKUJOVI. Útočník Dinama se trefil z voleje přesně a nedal Nalimovi šanci. Asistence: Alexej Sopin.
43:18
Průnik Lugina s Maminem překazilo málem ofsajdové postavení, nicméně i tak se forwardi Admiralu prodrali dopředu a zkoušeli překonat Lazušina, jenže neúspěšně.
42:12
Nyní se však do všeho vložil Solovjov, který rozehrává nový útok moskevského Dinama a přesouvá svůj tým dopředu.
41:40
U kotouče jsou o něco více domácí, kteří se snaží překombinovat hosty. Nicméně jakákoliv střela končí skvělým zákrokem Lazušina.
40:23
Rozehrála se poslední třetina. Do té vlétli hráči Admiralu, kteří se snaží usadit se v pásmu Moskvy.
40:01
Tak je za námi druhá třetina, která byla na góly o něco bohatší. Hned po čtyřech minutách se prosadil Jegor Jakovlev, který dorazil kotouč do sítě. Za dalších 6 minut však šli hosté opět do vedení, když Daniil Tarasov překvapil střelou z otočky všechny zúčastněné. 2 minuty před koncem této periody se však prosadil Alexandr Gorškov krásnou střelou pod víko a do poslední třetiny tak jdeme s vyrovnaným skórem.
40:00
39:08
Do posledního útoku se ještě ženou hosté.
37:34
Admiral však opět vyrovnává, tentokrát před koncem druhé třetiny! Hosté se dostali do přečíslení, kterému vévodil ALEXANDR GORŠKOV. Ten se taky rozhodl zakončit na vlastní pěst a střelou pod víko vyrovnává. Asistence: Robert Sabolič, Sergej Iljin.
36:36
Tempo hry hodně spadlo. U kotouče nyní chvíli bylo moskevské Dinamo, to se však provinilo zakázaným uvolněním.
35:33
Arťom Fjodorov to mohl domácím hodně znepříjemnit, jenže svůj únik ke kleci Nalimova nedokázal zakončit.
34:28
Samvel Mnacjan zkoušel opětovně vyrovnat stav utkání, jenže s jeho projektilem si Alexandr Lazušin poradil bez sebemenších problémů.
33:34
Ve hře se již pokračuje, Dinamo se ubránilo chvilkovému nátlaku Admiralu a samo se přesouvá do jejich pásma.
32:58
Hra je nyní přerušena pro vysokou hůl. Následuje komerční pauza.
31:53
Admiral zatím jen dvakrát po sobě vyhodil kotouč, jelikož Dinamo na něj až moc tlačilo.
30:50
Nicméně Admiral chce srdceryvně vyrovnat a drží se kotouče na polovině soupeře.
29:43
Vyrovnaný stav nám moc dlouho nevydržel, do vedení jde opět Dinamo! Martins Karsums se ujal kotouče a po sólové chvíli s ním vypálil před branku Nalimova, kde se jej ujal DANIIL TARASOV. Ten střelou překvapil Nalimova, který v tu chvíli vůbec nevěděl, kde kotouč je. Asistence: Martins Karsums, Denis Barancev.
29:12
Ivan Nalimov přikryl kotouč – odpískalo se a následně mu vypadl. Vypadnutý kotouč dotlačil do sítě Tarasov, nicméně tento gól se nemůže počítat.
28:36
A nyní zase Kuzněcov nedokázal překonat hostujícího brankáře bekhendovou střelou z otočky. Po této akci se Admiral snaží usadit vepředu.
28:02
U touše jsou stále více a více hokejisté Moskvy. Konkrétně Hietanen se nyní dostal do výborné šance, nicméně Ivan Nalimov předvedl ještě lepší zákrok.
26:48
A opět měl Robert Sabolič na holi gól, bohužel však tento útočník mířil mimo tři tyče, jež jsou střeženy Lazušinem.
25:27
Dinamo se však ujalo iniciativy a pořádně to zkouší na Nalimova, který nyní zneškodnil projektil Karpova.
24:05
A nyní to zkoušel Glazkov svou ostrou ranou po přihrávce od Iljina, jenže trefil pouze připravenou lapačku Alexandra Lazušina. Ten teď bude čelit vhazování v kruhu.
23:09
Tak máme vyrovnáno! Kirill Voronin si dobře najel s kotoučem a střelou mezi betony překonal Alexandra Lazušina. Kotouči však musel do klece dopomoci dorážkou JEGOR JAKOVLEV, který tak srovnává skóre. Asistence: Kirill Voronin, Samvel Mnacjan.
21:43
Místo toho se musel snažit Ivan Nalimov, který čelil projektil Karsumse. S tím si poradil, s následnou ránou Fjodorova měl sice problémy, nicméně to taktéž vyřešil.
21:18
Nyní Robert Sabolič zkoušel zakončit bekhendem, když prošel přes Rylova s Nikulinem, jenže ani tento forward nedokázal protlačit kotouč za záda Lazušina.
20:45
A byl to právě Kazakov, který se prodral podél mantinelu a zkoušel pálit na Lazušina, jenže na poslední chvíli mu sjel kotouč z hole.
20:19
Tak se rozjela druhá perioda, u kotouče jsou nyní hokejisté Admiralu, kteří se snaží založit útok v pásmu Dinama Moskva.
20:01
Je za námi první perioda. Po té domácí Admiral prohrává s Dinamem Moskva 0:1, když se ve 3. minutě prosadil Konstantin Gorovikov. Od té doby měl sem tam šanci Vladivostok, nicméně o něco více jich mělo Dinamo. Uvidíme, jak se oběma celkům bude dařit v dalších čtyřiceti minutách.
20:00
19:36
Tak tohle bylo velice těsné! Těreščenko se ocitl s pukem sám u odkryté klece a hledal někoho na přihrávku, aby kotouč dorazil do osamocené branky. Přihrávka mu však vůbec nesedla a hosté tak ztratili dobrou šanci na odskočení do dvoubrankového vedení.
19:10
18:49
Arťom Zemčjonok vyslal hodně ostrý projektil od modré čáry a Alexandr Lazušin měl co dělat, aby jej jen tak tak zastavil.
18:16
Že má přesilovku Vladivostok? U kotouče je Moskva vesměs v pásmu Vladivostoku a moc domácím nedovoluje.
17:45
Přesilovka však zatím Admiralu nevychází podle představ, jelikož se mu nedaří držet se v pásmu Dinama Moskvy.
17:10
Alexej Sopin (DMS) je vyloučen na dvě minuty za sekání.
16:37
Denis Barancev vyslal dosti ostrý projektil hned zpoza kruhu, Ivan Nalimov byl hodně překvapen a ani nestihl reagovat. Pro něj je tak jedině dobře, že Barencev nemířil přesně.
16:14
Tentokrát to Mamin trochu přehnal, jelikož zapříčinil svou ukvapeností ofsajd Vladivostoku. Z hypoteticky gólového útoku Admiralu tak sešlo.
15:51
Následně to byl Voronin, který mohl vyrovnat stav utkání střelou z pravého kruhu. To se mu však nepovedlo a musí se tak spolu se spoluhráči vracet, neboť dopředu přechází Moskva.
14:05
Čárový rozhodčí nyní musel vykázat hru pryč z pásma Vladivostoku a přesunout vhazování do střední třetiny. Nicméně to Moskvě nijak nevadilo, neboť se ihned dostává zpět ke kleci Nalimova.
13:51
13:22
A opět to jsou domácí, kterým se podařilo osvobodit se dlouhým vyhozením kotouče přes všechny čáry.
12:21
Po pár kombinacích zkoušel pálit přesně Kokujov. Jeho projektil však Ivan Nalimov blokoval výtečně a po následné přihrávce na Gavrilenka se domácí i osvobozují.
11:51
Jonathan Blum (VLD) se provinil krosčekem. Zaslouženě pak dostává 2 minuty.
11:15
Moskevské Dinamo evidentně zkoušelo rozjet další útočnou akci. Problém nastal ve chvíli, kdy se hosté provinili zakázaným uvolněním. Vhazovat se tak bude před Lazušinem.
10:18
A nyní to byl Dmitrij Lugin, který od modré čáry vypálil pořádnou dělovku a doufal, že mu to tam spadne. Nicméně Alexandr Lazušin byl jistý. Gólman Dinama Moskva byl jistý i při další dorážce Gorškova.
09:39
Do další akce se podél mantinelu propracoval Krasnoslobodcev, který však nedokázal propálit vracejícího se Hietanena. Po této nepovedené útočné akci se musí Admiral vracet zpět do svého pásma.
08:11
Admiral se usadil v pásmu hostí, jenže ani střela Alexandrova po pasu Mnacjana, ani dorážka Mamina však nebyla úspěšná. Admiralu zkrátka zatím pokulhává koncovka.
07:08
Posléze to pak zkoušel Robert Sabolič, ovšem jeho projektil si Alexandr Lazušin bez problému pohlídal, když správně nastavil beton.
06:13
Alexandrov měl na holi vyrovnání po obrovské chybě Lazušina! Nicméně nepodařilo se mu ji zužitkovat.
05:15
Puk si však na své hokejky vzalo hostující Dinamo, které kontroluje dění na ledě a momentálně Vladivostok k ničemu nepouští. Všechno mohl zakončit osamocený Arťom Podšendjalov, jenže přihrávka si ho před brankou domácích nenašla.
04:26
U kotouče je nyní více Vladivostok, konkrétně Robert Sabolič měl dobrou šanci, nicméně z otočky Lazušina nepřekvapil.
02:49
Přesilovka nakonec byla využita! KONSTANTIN GOROVIKOV stál dlouho s pukem u mantinelu a rozmýšlel se, co s ním. Nakonec se rozhodl pro pohyb dopředu, kde si kotouč zamíchal a poté místo přihrávky vypálil přesnou jedovatou ránu přímo za záda překvapeného Nalimova. Asistence: Arťom Podšendjalov.
02:21
Ivan Nalimov si připsal pár úspěšných zásahů a následně po pasu na Bluma se domácí osvobodili. Nicméně v posledních pár minutách dalo Dinamo Admiralu celkem zabrat, dokud hosty nezastavil ofsajd.
01:09
U kotouče jsou tak hokejisté Moskvy, kterým se ovšem i přes početní výhodu nedaří usadit se v pásmu Vladivostoku.
00:54
První vyloučení si za podražení připisuje Alexandr Gorškov (VLD).
00:37
První šanci si připsali domácí, když Dimitrij Sajustov se od mantinelu dostal s kotoučem až před Alexandra Lazušina, ten si proti střele tohoto útočníka poradil.
00:08
Tak nám začalo toto utkání. Úvodní buly vybojovali hokejisté Admiralu Vladivostok, kteří si drží kotouč a snaží se natlačit se dopředu.
00:01
Po doposlechnutí hymny Ruské federace může utkání začít.
Arénou Admiralu se nese veliká světelná show a vše se připravuje na jejich první zápas v nové sezóně v KHL.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Blum, Gavrilenko, Zemčjonok, Glazkov, Mnacjan, Iljin – Kazakov, Sigarjov, Kuzněcov – Sabolič, Gorškov, Sajustov – Mamin, Alexandrov, Lugin – Voronin, Krasnoslobodcev, Ivanov – A Jakovlev.

Dinamo Moskva: Lazušin (Zalivin) – Rylov, Nikulin, Robinson, Barancev, Hietanen, Solovjov – Těreščenko, Karsums, Karpov – Kokujov, Rybakov, Sopin – Gorovikov, Kokarev, Podšendjalov – Tarasov, Fjodorov, Šipov.

Rozhodčí: Alexej Bělov, Sergej Gusev – Alexej Michel, Jevgenij Strelcov.
DINAMO MOSKVA

To moskevské Dinamo padlo až v konferenčním semifinále velkému rivalovi – SKA Petrohradu. Moskva se nejprve snadno kvalifikovala přes Soči, následně už jim však v cestě stál těžký soupeř. V sérii s Petrohradem sice Moskva 2:1 na zápasy vedla, jenže poté Petrohrad zabral a otočil sérii na 4:2. Dinamo patří k favoritům, jako každou sezónu. Tak uvidíme, jak si povedou v prvním zápase sezóny.
ADMIRAL VLADIVOSTOK

Východní tým se vloni do playoff neprobojoval, poslední zápas sezóny zakončil výhrou 3:1 nad Amurem Chabarovsk. Admiralu se nepodařilo se kvalifikovat přes Sibir Novosibirsk. Domácí tak jistě jdou do nové sezóny s cílem, aby skončila lépe, než ta minulá. Vladivostok sice nepatří k největším favoritům, nicméně tým mají kvalitní.
Nádherné středeční dopoledne u sledování Kontinentální hokejové ligy. Ta už je dva dny v provozu, jenže pro týmy Admiral Vladivostok a Dinamo Moskva se jedná o jejich první zápasy. Jejím vzájemným střetnutím vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.