Česká stopa v zápase
Jiří Sekáč (KZN) 0+2, 2 střely, čas na ledě 15:42
Po základní hrací době byl stav zápasu nerozhodný. V nájezdové loterii o své výhře rozhodli hostující hokejisté, prosadil se Vladimir Tkačjov.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
Autorem vítězné branky je VLADIMIR TKAČJOV. Elegantně zakončil pod horní tyčku a rozhoduje.
Jason AKESON neproměňuje. Nedal, je konec, hosté vyhrávají.
Anton GLINKIN neproměňuje. Gólman ho skvěle vychytal.
Vladimir TKAČJOV neproměňuje. Nemyslel to zle, ale neuspěl.
Vladimir TKAČJOV proměňuje. Pohrál si s brankářem a proměnil.
Dmitrij LUGIN neproměňuje. Střelou mezi betony neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nepřineslo branku, a tak uvidíme nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:41
Už se nic nestane, domácí brankář si se střelou od modré čáry dokázal poradit.
64:00
Poslední minuta prodloužení právě zahájena.
63:35
V poklidném tempu se dohrává prodloužení, s největší pravděpodobností uvidíme nájezdy.
63:04
Stanislav Galimov rozehrál kotouč za brankou na svého obránce, a tak pomohl založit akci, v níž pokračoval Michail Varnakov.
63:00
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:09
Zatím jsme v prodloužení žádnou vážnější šanci neviděli.
61:38
Ak Bars se brání velmi dobře a napadá hned po ztrátě kotouče, domácí útok to má obtížné.
61:20
Admiral Vladivostok má puk za svou brankou a snaží se o postupný útok.
60:34
Domácí se dostali do útočného pásma, k zakončení už ale ne. Na druhé straně Justin Azevedo nevyužil prostoru, který měl mezi kruhy.
60:01
V třetí třetině vyrovnal Fjodor Malychin, a tak uvidíme prodloužení.
60:00
59:50
Už se nic nestane, uvidíme prodloužení.
59:25
Další velká šance Kazaně. Ani tentokrát se hostující celek nedokázal prosadit.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:10
Obrovskou šanci měl hostující celek, ale domácí brankář se vyznamenal skvělým zákrokem.
57:10
Poslední tři minuty hry ve třetí třetině jsou právě rozehrány.
56:13
Finální část třetí třetiny je tu. Stav zápasu je vyrovnaný, a tak pravděpodobně uvidíme prodloužení.
55:51
Buly v obranném pásmu Admiralu, Anton Volčenkov vyhrál souboj o kotouč. Směr hry se otáčí.
55:31
Hra je přerušená, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
54:50
Domácí obránci dostali kotouč z obranného pásma velmi rychle, následně založili akci, v níž pokračoval Jason Akeson. K přesnému zakončení měl jeho pokus poměrně daleko.
54:02
Rychlý hokej pokračuje dál. Závěr třetí třetiny se nezadržitelně blíží. Vypadá to, že oba týmy vyhlížejí nastavený čas.
53:32
Anton Glinkin měl kotouč v útočném pásmu a dostal se až ke střele. Nikita Serebrjakov našel kotouč v rukavici, buly před jeho brankou.
53:00
Sedm minut zbývá do konce třetí třetiny. Hostující celek se snaží rozhodnout, ale nemůže najít recept na obranu domácího týmu.
52:23
Stanislav Galimov kryje kotouč, buly před jeho brankou. Stav zápasu je stále vyrovnaný.
52:01
Admiral Vladivostok hraje v plném počtu, vyloučený hráč se vrací do hry.
51:27
Vladimir Tkačjov dostal puk do útočného pásma, pak ale domácí obětavou hrou dokázali kotouč dopravit do středního pásma a střídají.
51:00
Polovina přesilové hry je pryč. Hosté to nesehráli špatně, ale chybí jim klid při zakončení. Domácí se s vypětím sil brání.
50:14
Ak Bars Kazaň vyhrál buly v útočném pásmu. Následně se ke střele dostal Stěpan Zacharčuk. Jeho střelecký pokus domácí brankář kryl.
50:01
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jason Akeson – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Nyní hrál domácí celek v šesti.
49:04
Zbytečně se nepřerušuje, rozhodčí nemají v této třetině mnoho práce, týmy hrají celkem ukázněně.
48:13
Sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho střelecký šancí.
47:04
Nyní se za hlasité podpory dostal do zajímavé střelecké pozice domácí Sergej Barbašev. Hostující brankář kotouč našel mezi betony.
46:30
Delší dobu jsme neviděli střelecký pokus na branku. Po brance hostujícího týmu se hra velmi vyrovnala.
45:28
Po rychlé střele Jamese Wrighta musel hostující Stanislav Galimov zasahovat. Podržel kotouč, buly před jeho brankou.
44:59
Pět minut hry ve třetí třetině je pryč. Hosté dokázali v ponechané výhodě vyrovnat stav zápasu. Následovat bude reklamní přestávka.
44:21
Kazaň vstřelila branku!
Gól v ponechané výhodě. Skvěle to sehráli hosté. Stěpan Zacharčuk vystřelil, kotouč se dostal k volnému FJODORU MALYCHINOVI, který měl dostatek prostoru na zpracování, srovnání puku na holi a skórování. Je vyrovnáno. Asistence: Stěpan Zacharčuk, Jiří Sekáč.
44:02
Hosté budou hrát přesilovku, nyní mají ponechanou výhodu.
43:30
Ak Bars Kazaň je momentálně horším, ale obránci tohoto týmu skvěle blokují střely a pomáhají tak svému brankáři.
43:02
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce udělat chybu. Hraje se hodně takticky.
42:37
Rychlý hokej, který se mnoho nepřerušuje, pokračuje i ve třetí třetině.
42:01
Dmitrij Lugin na druhé straně vyzkoušel pozornost brankáře. První ostrý zákrok pro Stanislava Galimova.
41:26
Andrej Popov hlídkoval před brankou, kotouč se k němu nedostal, výbornou práci odvedl domácí bek Samvel Mnacjan, který zblokoval přihrávku na volného hráče.
40:57
Kazaň se snaží vyrovnat, proti jsou pochopitelně domácí fanoušci, kteří ženou své oblíbence vpřed.
40:30
Hostující celek se dokázal ubránit a následně se dostal do útočného pásma. Střela od modré se neujala.
40:01
V brance hostujícího celku došlo ke změně, do hry nastoupil Stanislav Galimov.
40:01
Dvě branky přinesla prostřední třetina. Domácí Arťom Zemčjonok upravil na 3:1. Poslední slovo měli hosté, jmenovitě Alexandr Svitov snížil na rozdíl jediné branky. Třetina skončila za stavu 3:2.
40:00
39:50
Dmitrij Lugin se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
39:35
V poklidném tempu, bez střel na branku, se dohrává prostřední třetina.
39:20
Skvěle zastavil domácí brankář brejk soupeře. Anton Glinkin nedokázal puk poslal pod výstrojí maskovaného muže. Kazaň útočí.
39:00
Rychlý hokej přesouvá druhou třetinu do poslední minuty.
38:25
Robert Sabolič se dostal snadno do útočného pásma, k zakončení se už neprobojoval.
37:50
Zejména první formace domácích dělá velké problémy hostující obraně. Ta zatím s vypětím všech sil brání.
37:15
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 5 419 platících fandících diváků.
37:09
Nikita Serebrjakov raději přikryl kotouč. Vhazovat se bude před brankou Admiralu. Sledujeme rychlou pasáž hry. Diváci se rozhodně nenudí.
37:00
Tři minuty do konce třetí třetiny.
36:35
Sergej Barbašev hledal svého kolegu na druhé straně hrací plochy, ale přihrávky se zmocnil obránce.
36:10
Znovu jsou domácí nastěhovaní před brankou soupeře. Kombinují za brankou, ale ke střele se přes dobře hrající defenzivu nemohou probojovat.
35:50
Hostující tým se dokázal osvobodit jen za cenu vyhození přes všechny čáry, hra se vrací do obranného pásma Kazaně.
35:36
Robert Sabolič vybojoval kotouč v útočném pásmu, v jeho snaze ještě pokračovali spoluhráči. Ke střele na branku se už nedostali.
35:00
Pět minut druhé třetiny je před námi a sledujeme stále rychlý hokej, který se mnoho nepřerušuje.
34:35
Nikita Serebrjakov musí být nyní hodně pozorný, kotouče létají na jeho branku ze všech možných stran.
34:20
Domácí celek se nyní musí bránit, neboť hráčů Kazaně je plná ledová plocha, opticky mají velkou převahu.
34:00
Šest minut zbývá do konce druhé třetiny a hostující celek je po vstřelení brance rázem jednak ve hře, ale také výrazně aktivnější.
33:33
Vasilij Tokranov našel volného ALEXANDRA SVITOVA, který schoval svůj střelecký pokus za obránce. Domácí brankář mnoho neviděl a kotouč pustil za svá záda. Hosté po dlouhé době vystřelili na branku a rána se ukázala jako gólová. Asistence: Vasilij Tokranov, Stěpan Zacharčuk.
32:35
Rychle se blížíme do finální fáze druhé třetiny, k vidění je rychlý hokej, ale střel na branku je velmi málo.
32:10
Admiral Vladivostok je jednoznačně lepším týmem, v osobních soubojích má převahu, bruslí podstatně rychleji. Hosté mají nohy asi ještě někde mimo zimní stadion.
31:35
Dlouhou pasáž bez nějaké atraktivní akce ukončil střelecký pokus Dmitrije Lugina. Gólman Emil Garipov byl připřavený, buly po jeho levé ruce.
30:50
Hra se přelévá ze strany na stranu, mnoho hokejově krásných momentů k vidění není.
30:21
Jiří Sekáč to vzal na sebe, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelecký pokus, který schoval za obránce.
30:15
Nikita Serebrjakov kontroloval letící kotouč, ten minul branku, píská se zakázané uvolnění Ak Barsu.
29:50
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Domácí upravili svůj náskok na dvě branky a nyní míří poklidně za výhrou.
29:25
Nyní to byl Andrej Sigarjov, kdo se dostal ke střele od modré, brankář Kazaně byl pozorný, a tak puk vyrazil před sebe, kde hrál obránce.
29:00
Devět minut hry ve druhé třetině je pryč. Sledujeme sice rychlý hokej, ale střel na branku k vidění mnoho opravdu není.
28:31
Admiral Vladivostok kontroluje hru a soupeři dává naprosté minimum střeleckých možností.
28:15
Nikita Serebrjakov v brance domácích momentálně nemá mnoho hráče. Vladivostok nepouští soupeře do zakončení.
27:45
Následovat bude komerční přestávka, kotouč vylétl z hrací plochy na tribunu.
27:19
Jonathon Blum, autor jedné z branek, se nyní pokusil dlouhým pasem vyslat spoluhráče do brejku, ale chyběla přesnost.
27:11
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho střel nenabízí, hraje se ze strany na stranu. Ani jeden celek nechce chybovat. Na hře je to znát.
26:35
Roman Abrosimov se prezentoval výborným čtením hry. Obětavým způsobem se položil do střely protihráče. Gólman Kazaně tak zasahovat nemusel.
26:10
Dmitrij Lugin si sjel s kotoučem na holi mezi kruhy a pokusil se vystřelit. Jeho projektil byl obránci ztečovaný do rohu.
25:36
Emil Garipov si počkal na střelu Sergeje Barbaševa a kotouč elegantně ukryl do rukavice.
25:00
Pět minut hry ve druhé třetině je pryč. Domácí hokejisté jsou podstatně aktivnější a Ak Bars se musí bránit.
24:15
Domácích hokejistů je najednou plný led. Hostující tým se tak tak brání. Momentálně Admiral vládne dění na ledové ploše.
23:43
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Anton Volčenkov vystřelil od modré čáry. Kotouč se odrazil k volnému ARŤOMU ZEMČJONOKOVI, který s velkou dávkou štěstí prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí vedou o dvě branky. Asistence: Anton Volčenkov.
23:10
Nikita Serebrjakov toho mnoho neviděl, ale i tak dokázal kotouč vystřelený od modré čáry zastavit.
22:25
Obrázek hry se proti první dvacetiminutovce příliš nezměnil. Sledujeme zajímavý hokej, který nabízí aktivnější hru domácího celku. Ten se ale nemůže dostat do zakončení.
21:56
Sledujeme rychlý hokej, který nenabízí mnoho střel na branku. Dmitrij Lugin z levé strany vystřelil a brankář Emil Garipov kotouč raději chytil.
20:55
Sergej Barbašev se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí hokejisté, kteří do ní vstupují aktivněji.
20:01
Za malý moment začne druhá třetina.
Tři branky nabídla první třetina. V přesilovce poslal domácí do vedení Dmitrij Sajustov. O necelé tři minuty později vyrovnal Alexandr Svitov. Zatím rozhodující branku v přesilové hře vstřelil se štěstím Jonathon Blum. Po první třetině vedou domácí 2:1.
20:00
19:35
Poslední minuta podle předvedené hry se dohrává jen z povinnosti, aby týmy už by se nejraději viděly v kabině. Buly v útočném pásmu Ak Barsu.
19:00
Poslední minuta hry v první třetině. Domácí kontrolují hru a nedávají soupeři možnost kombinovat.
18:50
Jiří Sekáč se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale neměl komu by adresoval přihrávku, a tak jen nahodil na branku a šel střídat.
18:25
Kotouč se pohybuje ve středním pásmu, ani jeden tým už nechce inkasovat. První třetina se v poklidném tempu dohrává.
17:50
Oba celky střídají, na hrací ploše momentálně není k vidění pohledný hokej.
17:15
Admiral je znovu hnán hlasitou podporou fanoušků do útočného pásma, nyní se však Sergej Barbašev dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:00
Kazaň po inkasované brance začíná diktovat tempo hry a pokouší se rychle vyrovnat. Střelecký pokus Michaila Varnakova končí zblokovaný v rohu hrací plochy.
16:19
Gól v přesilové hře posílá domácí tým do vedení. Ze střední vzdálenosti vystřelil JONATHON BLUM. Emil Garipov vyrazil kotouč jen nad sebe a puk následně spadl za brankovou čáru. Díky šťastné brance se domácí Admiral dostává do vedení. Asistence: Dmitrij Sajustov, Robert Sabolič.
15:50
Admiral Vladivostok vyhrál buly v útočném pásmu, hned se dostal do zakončení, s pokusem Roberta Saboliče si brankář poradil.
15:21
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Čerepanov – 2 min., podražení).
15:11
Osobních soubojů začíná přibývat a sudí mají více práce s umravňováním hráčů na obou stranách.
14:40
Znovu se hlasitě ozývají domácích fanoušci, kteří se snaží dotlačit své oblíbence k vedoucí brance v zápase.
14:15
Admiral se vrací do plného počtu, hosté nedokázali svou první početní výhodu proměnit.
14:03
Dmitrij Lugin nyní poslal kotouč přes všechny čáry, domácí tak mohou vystřídat. To už se blíží konec oslabení.
13:25
Hostující celek hraje přesilovou hru velmi dobře, domácí se s vypětím všech sil brání. Nikita Serebrjakov má hodně práce před svou brankou.
12:45
Výbornou práci odvedl jeden z domácích beků, který se obětavě vrhl po kotouči. Kazaň by jinak dorážela do odkryté branky.
12:20
Puk míří až za branku Emila Garipova. Skvěle dokázala bránící se čtveřice kotouč zastavit.
12:15
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., podražení). Přesilovou hru si nyní zahraje Ak Bars.
11:50
Nikita Serebrjakov toho mnoho neviděl, spíše instinktivně máchl rukou a kotouč našel v rukavici. Dobré čtení hry od domácího brankáře.
11:25
Výborně to myslel Arťom Čibisov, jeho rána nebo spíše střelecký pokus myšlený na teč byl zblokovaný obránci. Směr hry domácí Anton Volčenkov rychle otáčí.
11:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetině. Zatím jsme viděli dvě branky, jednou se prosadili domácí a jednou hosté. Gólmani mnoho práce nemají.
10:30
Sledujeme rychlý hokej, který se přenáší ze strany na stranu, ani jeden celek nechce udělat chybu. Po útočné pasáži dostává hlavní slovo defenziva.
09:57
Po delší pasáži bez střeleckého pokusu se k pěkné akci odhodlali hosté. Atte Ohtamaa skvělou zadovkou našel Jiřího Sekáče, který se dostal ke střele. Puk se dostal k ALEXANDRU SVITOVOVI, který nadvakrát překonal domácího gólmana. Z ničeho nic hostující celek vyrovnává. Asistence: Jiří Sekáč, Atte Ohtamaa.
08:15
Sergej Barbašev se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla ztečovaná.
08:00
Ak Bars Kazaň se musí bránit i při hře pět na pět. Domácí fanoušci hlasitě podporují Admiral, což pochopitelně povzbudí hráče Admiralu.
07:30
Po vstřelené brance je domácí celek dál aktivní, snaží se své vedení navýšit. Zatím ale marně.
07:00
Gól v přesilové hře. Po krásné akci se do zakončení dostal DMITRIJ SAJUSTOV, který nastavil hůl do střely Tkajčova. Domácí se díky využité početní výhodě dostávají do vedení. Asistence: Vladimir Tkačjov, Robert Sabolič.
06:11
Na ledě se vystřídali obě přesilovkové formace Vladivostoku. Ani jedna si nedokázala vytvořit vylouženou střeleckou pozici.
05:10
Výborně se hosté brání v dlouhém oslabení. Admiral se momentálně nemůže stabilně dostat do útočného pásma.
04:36
Vladivostok se snaží v přesilové hře vstřelit úvodní branku zápasu, zatím ale naráží na dobře organizovanou hru bránící se čtveřice.
03:53
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vasilij Tokranov – 2 min., vysoká hůl). Naprosto zbytečný faul posílá hostující celek do čytřminutového oslabení.
03:28
Kotouč se po střele dotkl ochranné sítě nad brankou Admiralu, následovat tak bude buly v jeho obranném pásmu.
03:00
Tři minuty hry jsou pryč, zatím jsme neviděli žádnou vážnější akci na jedné či druhé straně.
02:37
Oskars Bartulis se dostal do dobré střelecké pozice, kotouč získal mezi kruhy, ale brankáře Emila Garipova v brance Kazaně překonat nedokázal.
01:07
Anton Glinkin se dostal do zakončení, domácí brankář zasahovat nemusel, neboť kotouč byl tečovaný mimo branku.
00:11
Stěpan Zacharčuk si připsal výborný obranný zákrok, před svou brankou se obětavě položil do střely protihráče, který tak nedokázal vystřelit.
00:01
Sledujeme slavnostní představení hráčů obou týmů.
Hostující celek je v tabulce Východní konference na sedmém místě s 16 body. Domácí Vladivostok je až na 12 pozici s 10 body.
Kunlun – Vladivostok 6:3
Dovolte mi, abych popřál všem fanynkám a fanouškům hokeje co nejlepší sportovní zážitek. V tomto zápase KHL proti sobě nastoupí Vladivostok a Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.