KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Slovan Bratislava  - 1. listopadu 2017   14:30

Astana
Astana
3:00' Dawes (St. Pierre) • 26:39' Vey (Dietz) • 39:16' R. Starčenko (Southorn) • 43:20' Dawes (St. Pierre) • 43:32' Dawes (Vey)
5:2
(1:2, 2:0, 2:0)
Slovan Bratislava
2:19' Ebert  (Co. Genoway) • 10:00' A. Šťastný  (Skalický, Šerbatov)
Astana
Gusev S. (Rus), Kulakov S. (Rus)
Kazachstan Arena

To je ode mě pro dnešek vše. Pěkný večer přeje Jiří Dostál.
V příštím kole přivítá Barys v pátek 3.11. Podolsk. Slovan pokračuje ve venkovním tripu rovněž v pátek proti Jugře Chanty Mansijk.
36 Vyhrané buly 30
Máme za sebou pohledné utkání ve kterém jsme viděli 7 branek. Do zápasu vstoupili lépe bratislavští, kteří vedli po první třetině 2:1. Od poloviny utkaní i díky nedisciplinovasti Slovanu převzali iniciativu domácí. Ještě do druhé přestávky otočili skóre a ve třetí třetině přidali další 2 branky. Hrdinou utkání je domácí NIGEL DAWES, který vsítil HATTRICK.
59:24'
V závěru ještě střela domácích, kterou Mazanec kryje.
58:44'
Vhazování ve středním pásmu, utkání se dohrává.
57:38'
Domácí zakládali útok z vlastní pásma. Kašpar se zmocnil puku a vyráží na zteč.
57:02'
Zakázané uvolnění domácích.
56:10'
Po ofsajdu Barysu se bude vhazovat ve středním pásmu. Už je to jasné, Slovan nerozšíří svůj čtyřbodový zisk ze hřišť soupeřů.
55:15'
Slovan pokračuje v útočné aktivitě. Domací se osvobozují, nebude to zakázané uvolnění.
54:20'
Další puk proletěl těsně kolem Karlssonovy branky. Slovanu není přáno snížit.
53:50'
53:20'
Buchtele dorážel na hranici brankoviště. Beton Karlssona nedokázal přehodit!
53:00'
A další vyhození.
52:40'
Po dobře sehraném úvodu přesilovky se domácí osvobozují.
51:50'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Alexandr Lipin – 2 min., podražení).
51:30'
51:20'
Dvakrát střílel Ebert, po něm ještě Sersen. Tato přesilovka skončí bez využití.
50:39'
Slovan hraje početní výhodu velmi dobře, po závaru se mu hráčům nepodařilo dostat puk do brány. Ještě je čas!
49:50'
Asi poslední možnost Slovanu se zápasem něco udělat.
49:30'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Darren Dietz – 2 min.).
48:25'
Slovan se osvobozuje, hra ve středním pásmu.
48:00'
Jsou to opět domácí, kteří se po krátké odmlce opět připomínají v útočném pásmu.
47:15'
Hráči Slovanu jsou opaření, není to tak dlouho kdy bylo skóre vyrovnané.
45:00'
S chutí hrající domácí se snaží přidat další branku.
43:32'
Astana právě vstřelila branku!
A je to o 3 branky! V pokačující přesilovce našel Vey pasem před branku NIGELA DAWESE, který přidává svoji třetí branku v utkání. v Slovan je na ručník!
43:20'
Slovan ani nepůjde do 3. Hráči Slovanu jakoby přestali hrát a při signalizovaném vyloučení zvyšuje na 4:2 svým druhým gólem v utkání NIGEL DAWES. Hráči Slovanu jakoby přestali hrát
42:53'
Páte vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava po sobě (Lukáš Kašpar – 2 min., podražení).
42:19'
4. lajna Slovanu ziskala dobrým pohybem pásmo. Vhazování před Karlssonem.
40:40'
Domací začínájí náporem.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:20
Domácí ve druhé třetině otočili zápas díky 2 vstřeleným brankám. Nejprve vyrovnal v 27. minutě Vey a v závěru třetiny po hezké teči otočil na 3:2 Starčenko. Domací se ve druhé části zvedli i díky 3 přesilovým hrám. I Slovan měl své příležitosti, které ale nedokázal proměnit. Prolomí Slovan nelichotivou bilanci na stadionech soupeřů?
40:00'
39:16'
Bohužel pro Slovan se Barys před koncem 3. třetiny ujímá vedení. Po nahození Southorna od modré tečoval ROMAN STARČENKO!
38:40'
Buchtele zazmatkoval před vlastní bránou a byla z toho možnost Astany.
38:00'
Poslední 2 munity druhé třetiny. Hra nahoru dolu pokračuje. Střely na bránu vyrovnané 21:21.
37:15'
Karlsson musel ven z brány před Buchtelem. Rozehrál přesně na svého spoluhráče.
36:28'
Po zakázaném uvolnění, vhazování před Karlssonem.
35:25'
Na druhé straně hrozil Skalický. Sledujeme výborný hokej, který nám obě mmužstva předvádějí.
35:10'
34:45'
I proti 4 si domáci vypracovali své šance. Díky obětavosti a skvělým zákrokům Mazance je stav stále 2:2!
34:12'
Hosté ve 4 mužích v poli
33:45'
Obrovský tlak a několik velkých šancí domácích. Hosté s vypětím sil odolali!
33:35'
Slovan se osvobozuje!
33:10'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Andrej Šťastný – 2 min., vysoká hůl). Uvidíme přesilovku 5 na 3!
32:30'
Už třetí oslabení hostů v této třetině. Domácí mají možnost vymanit se z tlaku.
32:12'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Bačík – 2 min., hákování).
31:49'
Dlouho se hrálo bez přerušení. Až teď Karlsson přerušuje. Slovan drží pásmo.
30:20'
Další velká příležitost 1. formace Slovanu. Boychuk po něm Řepík mohli pohnout stavem utkání!
29:02'
Slobodova velké příležitost a vynikajíci zákrok domácího golmana, který si povyjel proti střele!
28:11'
Boychuk prověřil z úhlu Karlssona, po něm sřílel i Švarný. Karlsson se ohlížel za sebe, ale puk našel ve výstroji!
27:30'
Karlsson kryje pokus hostujícího útočníka, bude se vhazovat v útočném pásmu Slovanu.
26:54'
Barys v zápětí zvyšuje na 3:2. Rozhodčí po poradě s videorozhodčím gól neuznává! Mazanec měl už puk pod kontrolou.
26:39'
Tato přesilovka už byla o poznání lepší. Smyčka se postupně utahovala okolo bránících hráčů a LINDEN VEY trefuje po ledě naprosto přesně. Začínáme znovu!
25:42'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nick Ebert – 2 min.).
25:36'
24:35'
V oslabení střílel Viedenký, Karlsson vyráží do rohu.
23:40'
Domací májí na ledě to nejlepší, přesilovku začínají aktivně.
23:36'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Sersen – 2 min., podražení).
22:51'
Někteří domácí fanoušci už zvedali ruce. ale není z toho branka. Domací pokračují v tlaku v signalizované výhodě!
21:42'
Domací celkem logicky začali aktivně a tlačí se dopředu.
20:50'
Genoway je zpátky v sestavě Slovanu po zásahu pukem do obličeje. První třetinu nedohrál, ale je zpět.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:21
Zatím jde všechno proti papírovým předpokladům. Slovan byl aktivnějším týmem v prvním dějiství a mohl vést i vyšším rozdílem. Skóre otevřel ve 3. minutě hostující Ebert. Domací bleskově odpověděli brankou Dawese. V 10. minutě vrátil vedení na hokejky Slovanu. Šťastný.
20:00'
19:15'
Mikuš měl na hranici brankovišti velkou příležitost navýšit náskok, Buchtele ho krásně hledal.
17:45'
Mazanec vyráží střelu Dietze. O zbytek se postarali obránci.
17:25'
17:15'
Després vyslal první střelu v přesilovce. Karlsson pozorný.
16:55'
Slovan se za minutu a půl nedostal do pásma, aby ohrozil domácí branku.
16:00'
Domácí se osvobozují a Sersen s Řepíkem zakládají nový útok.
15:25'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Darren Dietz – 2 min., sekání).
14:48'
První lajna nyní zamkla Slovan. Hosté dokázali vypíchnout a osvobodit se.
14:20'
Hostující Genoway zůstává ležet na ledě po zásahu kotouče do tváře.
14:05'
13:55'
Slovan se v závěru přesilovky ještě usadil v útočném pásmu. Pálil Sersen, střela zblokována.
13:30'
Lichotnikov zakončil přečíslení 2 na 1 střelou do Mazance. Domací mohli v oslabení srovnat.
12:40'
Sersen a po něm Ebert nebezpečně pálili od modré. Karlsson oba pokusy kryje.
12:05'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Linden Vey – 2 min., sekání).
10:00'
Slovan právě vstřelil branku!
Krásná kombinace v podání Slovanu, konkrétně celého třetího útoku. Skalický předložil přihrávku před prázdnou bránu ANDREJI ŠŤASTNÉMU, který nemohl minout. Asistence: Pavol Skalický a Eliezer Šerbatov.
9:35'
Mazanec si připisuje důležitý zákrok po střelele Alkozina.
8:45'
Domácí pokračují v dobývání branky hostů.
7:50'
Domácí založili akci od vlastní brány. Mazanec raději přikryl kotouč. Bude se vhazovat po jeho levici.
6:05'
Barys zavřel Slovan v pásmu. Mazanec dokázal vykopnout betonem Žaljauovovu šanci. Gól by nejspíš neplatil, domácí útočník se ho snažil do brány úmyslně kopnout.
4:30'
A další útok se valil na Slovan, k přímému ohrožení branky Slovanu nakonec nedošlo.
3:00'
Domácí přispěchali s rychlou odpovědí. St. Pierre krásnou zadovkou uvolnil NIGELA DAWESTE, který z úhlu trefuje. Mazanec si sáhl na kotouč, ale zastavit ho nedokázal
2:19'
Hosté jdou rychle do vedení. Genoway našel pasem obránce NICKA EBERTA, který trefuje bombou na přední tyč! Asistence: Colby Genoway.
0:58'
Zakázané uvolnění hostů, hra se přesune před Mazance.
0:40'
První střídání na obou stranách.
00:01'
Domácí Barys natupuje v Modrém, Slovan v bílém.
Dozněly hymny, utkání co nevidět začne.

Barys Astana: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dietz, Dallman (A), Southorn, M. Semjonov (A), Polochov, Lipin, Orechov, Savčenko – Dawes (C), Vey, St. Pierre – Gurkov, Žajlauov, R. Starčenko – Puškarjov, Ševčenko, Markelov – Lichotnikov, Akolzin, Sagadajev.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Ebert, Sersen (C), Després, Meszároš, Švarný (A), T. Voráček, Bačík – Řepík, Boychuk, Kašpar (A) – Co. Genoway, Viedenský, Buchtele – Skalický, A. Šťastný, Šerbatov – J. Mikúš, Sádecký, M. Sloboda..
Poslední vzájemné zápasy:
13.01.17 Slovan Bratislava – Barys Astana 4 : 1
10.11.16 Barys Astana – Slovan Bratislava 5 : 1
03.12.15 Barys Astana – Slovan Bratislava 5 : 4 pp
21.10.15 Slovan Bratislava – Barys Astana 5 : 3
Barys Astana
V tabulce východní konference nasbíral Barys 49 bodů a patří mu 4. pozice. V minulém kole porazil na domácím ledě Jokerit Helsinky jasně 4:0.
30.10. Barys Astana – Jokerit 4 : 0
27.10. Čerepovec – Barys Astana 4 : 3 pp
25.10. Jokerit – Barys Astana 2 : 3 pp

HC Slovan Bratislava
Slovan vyhrál pouze jednou z posledních 7 duelů. Naposledny prohrál doma 0:5 s Petrohradem. V tabulce západní konference mu patří 12. předposlední pozice se ziskem 25 bodů. Slovan vyhrál pouze jednou z

27.10. Slovan Bratislava – Petrohrad 0 : 5
25.10. Slovan Bratislava – Jaroslavl 2 : 3
23.10. Slovan Bratislava - Dyn. Moskva 4 : 2
Utkávávají dva týmy s rozdílnou aktuální formou. Zatímco domácí se v tabulce posouvají postupně výš, Slovan se nadále trápí.
Dobrý den, vítejte u zápasu Kontinentální hokejové ligy, ve kterém Barys Astana přivítá Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.