KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Čerepovec - 26. listopadu 2017   12:30

Čeljabinsk
Čeljabinsk
06:08' Szczechura (Gynge) • 11:50' Szczechura (Videll, Bailen)

Čeljabinsk
Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Bailen, Šinin (C), Borodkin, Mamajev, Isajev – Černikov, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Videll, Szczechura – Gubarev, Rybakov, Peňkovskij – Šipin, Šarov, Kravcov – Kručinin.
Vasiljev, Kulakov – Ponamarenko, Ivanov
Traktor Arena
Čerepovec
J. Hudáček (Magarilov) – V. Vasiljev, Verjovkin, Kornějev, Masuhr, Višněvskij, Kalašnikov, Kudako – Mons, Kagarlickij (C), P. Černov – Vovčenko, Stránský, Zemčenko – Ugarov, Mereskin, Rybin – Monachov, Trubačjov, Ščerbina – Geraškin.

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás zase příště.
Skončilo nám utkání KHL. Dnešní zápas musely rozhodnout až nájezdy. Ten rozhodující proměnil Vitalij Kravcov a díky němu bere Čeljabinsk dva body.
Pavel ČERNOV neproměňuje, kotouč mu utekl.
Nick BAILEN neproměňuje.
Ignat ZEMČENKO neproměňuje.
Vitalij KRAVCOV vyzrál na Julia Hudáčka.
Matěj STRÁNSKÝ trefuje místo nad lapačkou Francouze.
Richard GYNGE přesnou ránou pod rukou dokázal dát gól.
Jurij TRUBAČJOV neproměňuje.
Alexandr RYBAKOV neproměňuje.
KAGARLICKIJ neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Skončilo nám prodloužení, které nám nenabídlo moc pěknou podívanou. Po krátké úpravě ledové plochy tak za okamžik uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:35'
Oddechový čas pro domácí.
64:35'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Adam Masuhr – 2 min., příliš mnoho hráčů).
64:00'
Francouz předvedl dva fantastické zákroky proti Kagarlickému.
63:30'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
63:30'
Ale pozor, velký problém pro domácí! Hosté budou hrát chvíli přesilovku 5 na 3.
63:24'
Traktor ale výborně zvládá tohle oslabení.
62:55'
Hosté se sice drží v útočném pásmu, ale je to bez pohybu a bez nápadu.
62:25'
Domácí dostávají puk ven z pásma.
62:06'
Oddechový čas pro hosty.
62:06'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Šarov – 2 min., sekání).
61:54'
Ugarov nabral ve středním pásmu rychlost, a pak přihrál Zemčenkovi, který vypálil na Francouze.
61:34'
Kotouč skončil v lapačce Hudáčka. Hra je přerušená.
61:20'
Bailen nepřešel do útočného pásma. Čeljabinsk má ale stále kotouč na hokejce.
61:01'
Oba týmy střídají.
60:20'
Jakuceňa se rozjel na pravé straně a vypálil na zadní tyč. Branku o chlup netrefil.
60:01'
Začalo prodloužení.
Právě nám skončila třetí třetina, ve které neudrželi domácí náskok a naopak hosté zásluhou Mereskina vyrovnali na 2:2. Uvidíme teda prodloužení a možná i nájezdy. Střely na branku: 26:41.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:22'
Jeden z hráčů domácích byl zasažen do obličeje, ani tentokrát se vylučovat nebude.
58:42'
Kudako si v souboji u mantinelu počínal velmi důrazně. Rozhodčí faul neodpískal.
58:19'
Hudáček si zákrokem lapačkou smlsnul na ráně Rybakova od modré čáry.
58:00'
Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:21'
Francouz vyrazil tvrdou Kagarlického ránu do ochranné sítě.
56:44'
Rybin přímo z trestné lavice ujel po levém křídle, ke střele se ale nedostal.
56:29'
56:03'
Hosté zatím před Hudáčkem velmi dobře brání.
55:30'
Domácí se už usadili v útočném pásmu a kombinují s pukem.
54:47'
Kagarlickij ušetřil pár vteřinek oslabení svou zarputilostí v útočném pásmu.
54:29'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., faul kolenem).
54:01'
Na opačné straně stačil zasáhnout Julius Hudáček proti povedené střele domácího Vidella, která rozhodně měla gólové parametry.
53:03'
Francouz radši skryl kotouč pod svou lapačku při nebezpečném obléhání Monse kolem jeho brány.
51:46'
Hosté po vyrovnávajícím gólu ožili a snaží se i nadále tlačit před Francouze a vynutit si zisk tří bodů.
50:46'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté zaslouženě vyrovnávají tenhle zápas. ALEXANDR MERESKIN se dokázal prosadit podruhé v této sezoně a srovnává skóre na 2:2. Bez asistence.
49:43'
49:21'
Ugarov se v jednu chvíli zjevil úplně sám před Francouzem ,který jej i tentokrát dokázal vychytat.
48:23'
A další vyhození. Hostům se stále nedaří usadit v útočné třetině.
47:55'
Domácí se hned po buly osvobodili.
47:43'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., držení protihráče).
47:22'
47:01'
Na druhé straně ale zahrozil střelou zápěstím Šarov.
46:30'
Hosté se až teď naplno usadili v útočném pásmu a budou se snažit ohrozit Francouze v bráně domácích.
45:22'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Richard Gynge – 2 min., držení protihráče).
45:02'
Bailen ztratil kotouč na útočné modré, a proto se hosté mohou řítit směrem k bráně Francouze i s pukem.
43:32'
Rozhodčí teď odstraňují vodu z ledu.
43:19'
Kručinin si pěknou stahovačkou posunul kotouč do mezikruží, kde se mu ale střela vůbec nepovedla. Hudáček zasahovat nemusel.
42:20'
Další útočný náznak Čerepovce, na těchto hráčích je vidět velká touha vyrovnat.
41:46'
41:39'
Ve vlastním oslabení zahrozil Ugarov. Jeho tvrdou ránu vyrazil Francouz ramenem.
41:11'
Střela Bailena byla zablokována útočníkem Rybinem.
40:26'
Domácím se první pokus o založení útoku nevydařil. Hosté kotouč vyhazují.
40:01'
Skončila nám druhá třetina, ve které byl aktivnější hostující celek. Pavel Francouz měl plné ruce práce a nakonec pár sekund před koncem druhé třetiny přece jen inkasoval. Vypadá to, že v Čeljabinsku uvidíme velmi zajímavou třetí třetinu. Střely na bránu: 19:21. Třetí třetina začne přibližně ve 14:15.
40:00'
39:46'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ignat Zemčenko – 2 min., vysoká hůl).
39:24'
Hosté dávají důležitý gól do šatny. Masuhr si nachystal puk na modré čáře a velmi tvrdě vypálil. JEVGENIJ MONS kotouč dokázal tečovat tak dobře, že dokonale zaplul až do sítě Francouzovy svatyně. Asistence: Adam Masuhr a Dmitrij Kagarlickij.
39:00'
Byla ohlášena poslední minuta druhé periody.
38:41'
A po deseti vteřinách tady máme další icing hostů.
38:31'
Zakázané uvolnění Severstalu Čerepovec.
38:01'
Trubačjov pálil bez přípravy z levého kruhu. Francouz se stihl včas přesunout a vyrazil puk betonem.
37:17'
Po ostrém zákroku na jednoho z domácích hráčů se z tribun ozval velký pískot.
36:07'
Už už to vypadalo že Polygalov bude mít možnost vstřelit gól, protože byl sám před Hudáčkem. Kotouč byl ale neposedný, a proto jej ruský útočník nezpracoval.
35:58'
Opět je hra přerušena. Puk skončil mezi diváky.
35:44'
Běloruský útočník Ugarov vypálil velmi rychle zápěstím. Francouz si s tím poradil.
35:14'
Hra je přerušena, následuje komerční break.
34:52'
Domácí bek Višněvskij nahodil puk do útočného pásma a jel střídat. Na led kráčí druhá formace domácích.
34:02'
Hosté se řítili do přečíslení 3 na 2. Situaci ale vůbec nevyřešili dobře.
32:47'
Nikitin se zjevil ve velmi dobré pozici. Měl dostatek času, sjel si až na levý kruh a snažil se přihrávkou hledat své spoluhráče. Bohužel pro Čeljabinsk, tahle akce nevyšla.
32:20'
Nepovedená rozehrávka obránce Kalašnikova zapříčinila zakázané uvolnění hostů.
31:56'
Střelu Polygalova skryl Hudáček pod svou vyrážečkou.
30:58'
Monachov se snažil nachytat Francouze rychlou kličkou kolem brány. Brankář Traktoru opět vše bezchybně vyřešil.
30:17'
Velice povedené střídání Čeljabinsku v útočném pásmu.
29:31'
Po delší době si připsal zákrok také Julius Hudáček. Po střele Mamajeva přikryl puk ve své výstroji.
28:31'
Velmi pěknou akci předvedli hosté. Kapitán Kagarlickij se protáhl po pravém křídle a následně uvolnil přihrávkou do mezikruží Monse. Ten ale tváří v tvář Francouze neuspěl.
28:07'
Střela Monachova byla zablokována do ochranné sítě nad brankou Traktoru.
27:36'
Parádní zákrok Francouze proti přečíslení dvou na jednoho, které zakončil Vovčenko.
27:30'
Oba týmy v plném počtu.
26:51'
Ve hře 4 na 4 teď hosté nepustili téměř celé dvě minuty domácí z pásma.
26:19'
A opět v akci Francouz. Čerepovec je v posledních minutách daleko aktivnější celek.
25:30'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Ščerbina – 2 min., hrubost).
25:28'
Trubačjov pálil z otočky velmi rychle a snažil se nachytat Francouze. Český reprezentační brankář byl opět pozorný.
24:53'
Kotouč se ocitl v ochranné síti po střele Ugarova. Vhazovat se bude po levici Pavla Francouze.
23:46'
Bailen se z pozice beka krásně protáhl levým křídlem, puk ale pak ztratil.
23:01'
Další Francouzův zákrok. Tentokrát proti střele Kornějeva.
22:30'
Monachov si dělal na puku prostor a následně nahodil směrem k bráně Francouze. Český brankář ale problémy neměl a naopak založil protiakci svého týmu.
22:03'
A následuje zakázané uvolnění.
21:57'
Hostům je odpískán další ofsajd. Druhá třetina se zatím hodně kouskuje.
21:34'
Mereskin nedosáhl na přihrávku Masuhra, a tak budou hrát zase domácí.
20:33'
20:18'
Dohrává se přesilová hra Čeljabinsku. Videll nahazoval kotouč k bráně. Hudáček zasáhnul.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 13:20.
Skončila nám první třetina, po které odcházejí do šaten spokojenější domácí. Vstřelili totiž zásluhou útočníka Szczechury dva góly. Také hosté byli často nebezpeční, a proto jsme zvědaví co nám oba celky nabídnout ve druhé a třetí periodě. Střely na bránu: 10:8.
20:00'
19:33'
Další zmatky před Hudáčkem! Jakuceňa hledal své spoluhráče před bránou, ani jeden z nich však kotouč do branky nedoklepnul.
19:17'
Branka neplatí. Byla totiž dosažena zásahem vysokou holí.
19:17'
Čeljabinsk využil přesilovku. Rozhodčí se však musí poradit o regulérnosti gólu u videa.
18:51'
Višněvskij tvrdě vypálil od modré čáry. Bránu Hudáčka ale trefit nedokázal.
18:33'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Valerij Vasiljev – 2 min., podražení).
17:32'
Gynge se řítil směrem na bránu Hudáčka. Byl ovšem sám, a proto puk jen odevzdal soupeři a jel střídat.
16:59'
16:41'
První střelu v této přesilovce vyslal Masuhr. Francouz nevěděl kde má kotouč. Situaci vyřešili za něj jeho spoluhráči.
15:43'
Hosté předvedli pěknou kombinaci, domácí hráči si ovšem skvěle na finální přihrávku vyčíhali a zakročili včas.
14:59'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., naražení zezadu).
14:45'
Velmi povedené střídání Stránského formace končí signalizovanou výhodou. Hosté si zahrají první přesilovku v zápase.
14:17'
Útočnou akci Čerepovce zastavuje odpískaný ofsajd.
13:44'
Hudáček dokázal pomoci Masuhrovi s rozehrávkou.
13:16'
Hudáček měl plné ruce práce. Šarov se zjevil úplně sám před ním a zakončil. Slovenský brankář jej ale dokázal velmi dobře vybruslit a zasáhnout.
12:34'
Francouz dokázal zasáhnout proti střele Mereskina. Máme tady druhou komerční přestávku v první třetině.
11:50'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Přesně ve chvíli, kdy se Rybin vracel na led domácí zvyšují svůj náskok. Videll našel v předbrankovém prostoru parádní žabičkou hůl PAULA SZCZECHURY, který se dnes už trefuje podruhé. Asistence: Linus Videll a Nick Bailen.
11:23'
Přesilovky zatím dneska Traktoru nejdou, ani v té druhé se pořádně neusadili v pásmu.
10:48'
Tentokrát se domácí vyhnali sami z pásma špatnou rozehrávkou.
10:22'
Hosté i napodruhé dokázali vyhodit kotouč z vlastní třetiny.
09:50'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., hákování).
09:28'
Francouz musel být pozorný proti otočce Mereskina zpoza brány.
08:41'
Zemčenko sice velmi hezky zavezl kotouč do útočného pásma, ale také velmi rychle o něj přišel a musí se vracet.
08:00'
Domácí fanoušci po vstřelené brance rázem ožili a jsou velmi slyšet.
06:08'
Domácí jdou do vedení! Rychlou akci založil Gynge, který za modrou čárou přenechal touš rozjetému PAULU SZCZECHUROVI. Szczechura přesnou ránou pod horní tyč nedal Hudáčkovi šanci zasáhnout. Asistence: Richard Gynge.
05:26'
Černov centroval kotouč před bránu, nikdo z jeho spoluhráčů jej však nedokázal doklepnout směrem k bráně.
04:52'
Tvrdou ránu od modré čáry vyslal Jakuceňa. Hudáček ale vše dobře viděl a přerušil hru po svém zákroku.
04:10'
Ugarov se protáhl podél brány Čeljabinsku, ale zamést kotouč pod výstroj Francouze nedokázal.
03:43'
Další práce pro Francouze, tentokrát musel krotit ránu Višněvského od modré.
03:18'
Puku se zmocnil Traktor. Jeho hráči musí ale nejprve dostřídat a pak až založit akci.
02:52'
Severstal se drží v útočném pásmu, zatím to je ale bez střelby.
02:19'
01:43'
A tentokrát obrovská šance domácích. Rybakov měl před sebou téměř úplně odkrytou bránu. K překvapení všech ji ale trefit nedokázal.
01:13'
A další šance hostů v oslabení! Na Francouze se řítil úplně sám Ugarov. Český brankář zaklapl betony včas a puk za svá záda nepustil.
00:33'
Ve vlastním oslabení se do přečíslení 2 na 1 dostali hosté. Vovčenko to vzal na sebe, Francouz zasáhl lapačkou.
00:19'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Pavel Černov – 2 min., podražení).
00:01'
Před startem zápasu nás čeká ruská hymna.
Na led vcházejí hokejisté Čerepovce, za okamžik budou představeni také domácí.

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Bailen, Šinin, Borodkin, Mamajev, Isajev – Černikov, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Videll, Szczechura – Gubarev, Rybakov, Peňkovskij – Šipin, Šarov, Kravcov – Kručinin.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – V. Vasiljev, Verjovkin, Kornějev, Masuhr, Višněvskij, Kalašnikov, Kudako – Mons, Kagarlickij, P. Černov – Vovčenko, Stránský, Zemčenko – Ugarov, Mereskin, Rybin – Monachov, Trubačjov, Ščerbina – Geraškin.

Rozhodčí: Vasiljev, Kulakov – Ponamarenko, Ivanov.
TRAKTOR ČELJABINSK

Čeljabinsku patří sedmé místo Východní konference. Ve 34 zápasech uhráli 51 bodů. V dnešním duelu se utkají teda velmi vyrovnané týmy. Traktor z posledních čtyř utkání vyhrál hned tři, v posledním zdolal Spartak Moskva 2:0. Uvidíme, zda-li uvidíme v akci také českého reprezentačního brankáře Pavla Francouze, který odchytal za Čeljabinsk 18 utkání v letošní sezoně.
SEVERSTAL ČEREPOVEC

Čerepovci patří zatím osmé místo Západní konference. V 35 zápasech získali 52 bodů. Připsali si přesně 12 vítězství a 12 porážek po základní hrací době. Jejich skóre činí číslo 74:85. Poslední ligové utkání Čerepovec prohrál na ledě Lady 2:3. V kádru Čerepovce letos nastupuje také český útočník Matěj Stránský a slovenský brankář Julius Hudáček.
Pěkné nedělní poledne při sledování online přenosu zápasu ruské KHL. Dnes se utká Traktor Čeljabinsk a Severstal Čerepovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.