KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : CSKA Moskva - 16. října 2017   16:00

CSKA Moskva

CSKA Moskav splnila roli favorita a na ledě Traktoru dokázala zvítězila. Jako bonuse je pak udržené čisté konto pro brankáře Larse Johanssona. Hostům hodně pomohl vstup do utkání, už ve čtvrté minutě se trefil Ničuškin. Ve druhé a třetí třetině pak hosté přidali pokaždé jeden gól a nenechali nikoho na pochybách, kdo je na ledě pánem.
59:45'
CSKA už si je jisté vlastním vítězstvím a dohrává zápas v útočné třetině.
59:07'
Pavel Francouz má po střele z levého kruhu od Burdasova kotouč ve své moci.
57:15'
Nikita Makjejev byl pod tlakem, ale přesto se mu podařilo rozehrát puk z vlastního pásma.
56:10'
55:20'
Domácí jsou v tlaku, ale nedokáží najít recept na překonání Larse Johanssona.
54:10'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., hákování).
53:30'
Richard Gynge nabral rychlost a najížděl na bránu hostů. Ovšem nedokázal procpat puk do sítě.
51:16'
Maxim Jakuceňa se dostal do šance, ale na brankáře hostů si nepřišel.
50:56'
49:45'
Domácí po dlouhé kombinaci v útočném pásmu vystřelili od modré a brankář CSKA měl co dělat, aby si udržel čisté konto.
48:56'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Roman Ljubimov – 2 min., podražení).
47:50'
CSKA právě vstřelilo branku!
Hostující tým potvrzuje roli favorita a připisuje si další branku v utkání. Po rychlém přechodu do útočného pásma se k puku dostal SERGEI ŠUMAKOV, který si našel místo ke své raně a tu poslal přesně za záda Pavla Francouze. O výhře hostů už snad nikdo nemůže pochybovat
45:07'
Bude se vhazovat před brankou Johanssona.
45:03'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., nedovolené bránění).
44:20'
Po nepřesném individuálním průniku se k puku dostávají domácí hráči.
43:00'
Pavel Francouz si vyběhl z branky pro puk a málem toho litoval. K puku se dostal Popov a hned zvolil střelu na branku. Ta ovšem letěla hrubě mimo a brankář může být vklidu. Přiště už by se mu to ale nemuselo vyplatit.
41:32'
Čeljabinsk se vymanil z tlaku a hrne se do protiútoku. Rybakov o puk ovšem velice rychle přišel, když se mu zamotal mezi nohama.
40:30'
Hosté se hned v úvodu dostali do útoku a drží puk v útočné třetině.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:36.
40:00'
39:02'
CSKA MOskva se v přesilové hře nedokázala dostat do zakončení a svou šanci na zvýšení vedení promarnila.
38:03'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hrubost).
37:40'
Polygalov si našel místo v útočné třeitně, ale svou přihrávku nedokázal usměrnit na žádného ze spoluhráčů.
35:30'
Domácí se dokázali vymanit z tlaku a přechází do rychlého protiútoku.
33:00'
CSKA Moskva v zápase zatím jednoznačně dominuje a opět se dostala do útočného pásma. Hráči trpělivě čekají na svou šanci.
30:10'
Hráči podstupují souboje o puk uprostřed hrací plochy.
28:30'
Nesterov předvádí svou skvělou techniku a před brankářem se snaží najít jednoho ze spoluhráčů.
27:30'
Bude se vhazovat před brankoou Johanssona. Hráči CSKA Moskva puk vybojovali a zakládají útočnou akci.
25:56'
CSKA Moskva se ujímá dvoubrankového vedení. Anton Burdasov se po individuální akci dostal do útočného pásma a nahrál MIKHALIOVI GRIGERENKO, který vyslal ránu mezi betony. Hosté se po velkém tlaku dočkali branky a v zápase dominují.
24:30'
Jeden z obránců se provinil faulem u své branky. Rozhodčí nejprve byl vklidu, ale poté už reakcí hráčů píska faul.
23:10'
Popov si přebral puk u své branky a zakládá útočnou akci.
21:50'
Naumenkov si našel místo ke střele u modré čáry. Jeho rána ale letí těsně pravé tyče.
20:30'
Domácí hřáči se hned v úvodu druhé třetiny dokázal dostat do útočné třetiny. Popov nedokázal zpracovat puk a ten končí mimo útočnou třetinu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:48.
Úvodní třetina zápasu nám nabídla jedinou branku. Tu dokázal střelit hostující celek. Hráči CSKA Moskva se dostali do přečíslení a svou šanci využili na jedničku. Puk si převzal Valeri Ničuškin, který ho dokázal dostat za záda brankáře. Domácí se sice snažili srovnat krok, ale zatím se jim to nepovedlo.
20:00'
19:21'
V poslední minutě se nestalo nic zajímavého a hráči CSKA Moskva do kabin odcházejí v lepší náladě.
18:00'
Běží poslední dvě minuty první třetiny.
17:30'
Petrov se rozhodl napadat obránce soupeře, ale ani jeden spoluhráč mu v tom nepomohl a domácí rychle přecházejí do útočného pásma.
14:30'
Čeljabinsk kombinuje u své branky a čeká až jeho soupeř udělá chybu, kterou by hráči mohli potrestat.
12:47'
Hráči CSKA Moskva se vymanili z tlaku a rozehrávají útočnou akci. Jeden z útočníku přišel o hokejku, když se napřahoval k ráně a puk končí u obránce domácího celku.
12:04'
Vhazování v útočném pásmu domácího celku. Rybakov se dostal ke střele, ta byla zblokována do ochranné síťe a bude se opět vhazovat.
11:02'
10:30'
Domácí tým se i přes početní výhodu nedokáže dostat před brankou Johanssona a přesilovka bude za chvíli končit.
09:02'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min.).
07:30'
Zakázané uvolnění domácích hráčů. Bude se vhazovat před brankou Francouze.
06:00'
Hráči CSKA dominují před brankou soupeře a vytváří si tlak. Brankář Francouz si s následnou střelou poradil a bude se vhazovat.
03:35'
Hosté se ujímají vedení. CSKA se velice rychle dostalo do přečíslení a puk si převzal VALERI NIČUŠKIN, který si puk připravil a vyslal před obránce střelu na bránu. Ránu brankář Francouz neviděl. CSKA v zápase zatím dominuje a zaslouženě vede.
03:00'
Vhazování před brankou Johanssona. Puk vybojovali hráči CSKA a vrhají se do protiútoku.
01:50'
Čeljabinsk se dostal před branku Johanssona, který si připisuje první zákrok utkání.
00:30'
Hned v úvodu zápasu se hosté dostali do útočného pásma, ale o puk Petrov velice rychle přišel.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – A. Petrov, Kolcov, I. Višněvskij, Bailen, Mamajev, Borodkin, Alexejev – Jakuceňa, Rybakov, Černikov – Kokujov, Szczechura, Gynge – Kručinin, Polygalov, Peňkovskij – Šarov, Šipin, Gubarev – Mošarov.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Ožiganov, Naumenkov, Makjejev, Pašnin – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – Kuzmenko, Světlakov, Okulov – Burdasov, Grigorenko, Ljubimov..
Posledních pět vzájemných utkání:

Traktor Čeljabinsk 4:3 CSKA Moskva
CSKA Moskva 3:0 Traktor Čeljabinsk
Traktor Čeljabinsk 0:3 CSKA Moskva
CSKA Moskva 2:0 Traktor Čeljabinsk
CSKA Moskva
CSKA se v tabulce nachází na druhém místě a má solidní formu. Z devatenácti zápasu si tým připsal jedenáct čistých výher, pět výher v prodloužení a tři porážky. V posledním zápase tým odcestoval do Jekateringurgu, kde se setkal s tamním mužstvem. Zápas nabídl vyrovnanou partii a díky kaprizova pět minut před koncem zápasu si CSKA vybojovala vítězství. Nejproduktivnějším hráčem CSKA je Kirril Kaprizov, který překonal branku soupeře desetkrát a sedm asistencí.

Poslední tři zápasy týmu:

Jekaterinburg 2:3 CSKA Moskva
CSKA Moskva 5:2 Jaroslavl
CSKA Moskva 3:1 Sp.Moskva
Traktor Čeljabinsk
Domácí tým se v tabulce Východní konference nachází na deváté příčce. Osmkrát si tým připsal plný počet bodů, dvě výhry v prodloužení a devět porážek. V posledním zápase hráči doma uvítali Slovan Bratislava. Díky využité přesilovce a brance Kruchinina domácí urvali vítězství 2:1. Neproduktivnějším hráčem domácího týmu je kanaďan Paul Szczechura, který má na svém kontě pět branek a čtrnáct asistencí.

Traktor Čeljabinsk 2:1 Slovan Bratislava
Traktor Čeljabinsk 2:1 Podolsk
Traktor Čeljabinsk 0:3 Jokerit
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.