KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Dynamo Moskva - 6. září 2017   18:00

Čerepovec
Čerepovec
09:10' Bumagin (Kagarlickij, P. Černov)
1:5
(1:1, 0:1, 0:3)
Dynamo Moskva
09:29' Dm. Kazionov  (Hietanen, D. Višněvskij) • 33:35' Brjukvin  (Alexejev, Kutějkin) • 50:15' Tarasov  (Podšendjalov, J. Zajcev) • 55:26' Alexejev   • 58:00' Podšendjalov  (Arťuchin, J. Jakovlev)
Čerepovec
J. Hudáček (Magarilov) – Stasenko, Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – P. Černov, Kagarlickij, Bumagin – Mons, Kodola, Karlin – Rybin, Trubačjov, Vovčenko – Ščerbina, Kazakovcev, Monachov – P. Holík.
Jerjomenko (Bočarov) – D. Višněvskij, Hietanen, Solovjov, I. Nikulin, Korjagin, Kutějkin, J. Zajcev – Boyd, Karsums, Tarasov – Dm. Kazionov, Arťuchin, Zlobin – Alexejev, N. Komarov, Brjukvin – Podšendjalov, Petunin, Markovin – J. Jakovlev.

Československá stopa v zápase
Július Hudáček 59 minut, 4 inkasované branky
Petr Holík, do zápasu nezasáhl
Domácí hokejisté se sice v zápase dokázali jako první prosadit, ale více branek nevstřelili. Ještě v první třetině Dinamo Moskva dokázalo srovnat, ve druhé části hry otočilo výsledek a vedlo. Ve třetí třetině přidal hostující celek ještě tři branky a upravil konečný stav zápasu na 1:5.
59:25'
Vladislav Kodola dobře vypálil, ale jeho střelecký pokus kryje hostující brankář.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry.
58:45'
V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se už nikam nežene.
58:00'
Dinamo právě vstřelilo branku!
Dvě minuty před koncem třetí třetiny se hostující celek znovu prosazuje. Tentokrát po pěkné kombinaci ve středním pásmu trefuje prázdnou bránu ARŤOM PODŠENDJALOV. Asistence: Jevgenij Arťuchin, Jegor Jakovlev.
56:35'
Další nepovedená domácí rozehrávka znamená, že Čerepovec přichází o útočné pásmo.
56:00'
Domácí hokejisté hrají v závěru zápasu přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně. Moskva se zodpovědně brání.
55:57'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jevgenij Arťuchin – 2 min., sekání).
55:26'
Hostující tým vyhrál buly ve středním pásmu. Kotouč nahodil do útočné třetiny. Za pukem vyjel brankář Július Hudáček a také ANDREJ ALEXEJEV. Domácí gólman to měl blíž, kotouč rozehrál, ale trefil jen Alexejeva, který snadno zpracoval a trefil odkrytou branku.
55:00'
Pět minut hry nás dělí od konce třetí třetina. Dinamo vede o dvě branky a má namířeno za výhrou.
54:33'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
53:50'
Andrej Kutějkin se jako obránce vydal na útočný výlet, ale nedokázal sám zakončit, a nebo přesněji přihrát.
53:19'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
53:00'
Severstal už mnoho času na snížení náskoku hostujícího týmu nemá, navíc mají domácí hráči velké problémy s přechodem do útočného pásma.
52:36'
Alexandr Bumagin se ve středním pásmu tvrdě střetl se soupeřem. Oba hráči jsou poněkud otřesení, ale v zápase budou pokračovat.
52:01'
Tři domácí hráči mířili na dva obránce Moskvy. Čerepovec si znovu v tomto přečíslení tak dlouho dával přednost se zakončením, až nezakončil ani jeden.
51:30'
Alexandr Jerjomenko kryje střelecký pokus domácího týmu. Alexandr Ščerbina se prokličkoval až do zakončení, ale bekhendovou střelou neuspěl.
50:45'
Dinamo vede o dvě branky a nyní musí domácí celek výrazně zlepšit útočnou hru, pokud chce zdramatizovat zápas.
50:15'
Zajcev přenechal kotouč spoluhráči, tím byl DANIIL TARASOV. Jeho ne úplně povedený střelecký pokus nešťastně propadl domácímu brankáři až za brankovou čáru. Asistence: Arťom Podšendjalov, Jegor Zajcev.
48:50'
Domácí celek hraje přesilovou hru čtyři na tři a pokouší se vyrovnat. Daniil Vovčenko minul bránu z dobré pozice.
48:17'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Podšendjalov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
47:41'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., sekání).
47:19'
Daniil Vovčenko hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale přihrávka byla zablokovaná.
47:00'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.
46:19'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu, puk získali domácí, akci vedl Jevgenij Mons.
45:50'
Július Hudáček kryje střelecký pokus soupeře. Od modré čáry to zkoušel jeden z obránců.
45:30'
Mnoho šancí k vidění není, domácí hokejisté se nemohou dostat do tempa, stále jsou to hosté, kteří se pokouší navýšit své vedení.
44:50'
Dinamo Moskva má nyní více ze hry, hraje aktivněji, pokouší se probojovat do střeleckých pozic. Domácí hráči se musí bránit.
44:26'
Hostující celek se dostal po sérii nepřesností do zajímavé střelecké pozice, Arťom Podšendjalov z hodně velkého úhlu zkoušel najít prostor mezi tyčí a domácím brankářem. Július Hudáček si všechny mezírky pohlídal.
43:11'
Daniil Vovčenko se dostal do střelecké pozice, kotouč mu nesedl podle představ, a tak ani jeho zakončení nemělo požadovaný důraz.
42:45'
Daniil Tarasov čekal na přihrávku od spoluhráče, ale nedočkal se ji.
42:20'
Jevgenij Mons vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje hostující brankář, následně puk končí mimo.
42:01'
Sledujeme klidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
40:50'
Zápas, ve kterém zatím padly tři góly, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Hostující celek se ve druhé třetině dokázal prosadit, Vladimir Brjukvin překonal domácího brankáře, a tak vede Dinamo Moskva po čtyřiceti minutách hry o jeden gól.
40:00'
39:30'
Už se nic nestane, třetina se v poklidném tempu dohrává.
38:58'
38:30'
Dmitrij Kazionov dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus končí zblokovaný v rohu hrací plochy.
38:00'
Dinamo Moskva se nemůže probojovat do zakončení.
37:40'
Přesilovka Dinama začíná.
37:19'
37:15'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, za malý momentu budou hrát hosté v plném počtu.
36:58'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Adam Masuhr – 2 min., sekání).
36:55'
Probíhají poslední tři minuty, hosté mají ponechanou výhodu.
36:19'
Jurij Trubačjov se prokličkoval po pěkné samostatné akci až do střelecké pozice, jeho pokus kryje hostující brankář.
35:50'
Přesilovku hrají domácí hokejisté aktivně, pokouší se co nejrychleji vyrovnat. Elitní přesilovková formace se stabilně usadila v útočném pásmu a Alexandr Jerjomenko musí být pozorný.
35:19'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 2 min., nedovolené bránění).
34:50'
Hraje se rychlý hokej ve středním pásmu, do střeleckých pozic se ani jeden celek nedostává.
34:00'
Šest minut hry zbývá do konce druhé třetiny, hostující celek se dostal do vedení.
33:35'
Hostující celek zlepšil hru, dostal se do útočného pásma a dostává se také do vedení. VLADIMIR BRJUKVIN přijal výbornou přihrávku, tvrdě vystřelil a jeho střela se od tyčky odrazila do branky. Július Hudáček kotouč nezastavil. Asistence: Andrej Alexejev a Andrej Kutějkin.
33:19'
Pavel Černov čekal na přihrávku, ale od spoluhráče kotouč nedostal. Puk končí na holi hostů.
32:56'
Július Hudáček kryje další pokus hostujícího týmu. Dinamo hraje aktivně a domácí hokejisté se musí bránit.
32:31'
Elitní hostující formace se probojovala do střelecké pozice, Arťom Podšendjalov vypálil od modré čáry. Jeho pokus celkem snadno kryje Július Hudáček.
32:01'
Kotouč vypadl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.
31:15'
Hokejisté ve tmavých dresech, tedy domácí, pokračují v aktivní hře, sledujeme klidnější pasáž hry. Moskva se musí bránit.
30:40'
Alexandr Bumagin se nedokázal dostat k odraženému kotouči. Nechybělo mnoho a domácí celek se dostal do vedení.
30:20'
Domácí tým zlepšil hru, Alexandr Jerjomenko musel zasahovat proti střele obránce od modré čáry, jeho pokus byl ještě před brankou tečovaný.
29:40'
Július Hudáček kryje dobrou střelu hostujícího týmu. Jegor Zajcev od modré čáry vypálil.
29:15'
Hosté se dostali do útočného pásma, Dmitrij Markovin hledal spoluhráče před brankou. Andrej Kutějkin se dostal k zakončení, kotouč končí mimo.
28:50'
Nikolaj Kazakovcev schoval svou střelu za obránce, jeho střelecký pokus byl ale zablokovaný a kotouč končí v rohu.
28:20'
Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí k vidění není.
27:10'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, střelecky je aktivnější domácí celek, vede 16:14 na střely.
26:50'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku. Július Hudáček musí být tak pozorný.
26:30'
Komerční přestávka. Oba kouči využívají čas pro udělení pokynů hráčům na hrací ploše.
26:03'
Arťom Podšendjalov se probojoval do útočného pásma, jeho střelecký pokus byl ovšem zablokovaný.
25:30'
Sergej Monachov výborně hledal před brankou spoluhráče, přihrávka byla ale nepřesná. Puk tak končí až za brankou Čerepovce.
25:01'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje ve středu hrací plochy.
24:19'
Jurij Trubačjov vypálil z předbrankového prostoru, jeho projektil končí ve středu branky, kde byl připravený brankář.
24:00'
Jevgenij Mons spěchal pro kotouč do útočného pásma, ale nedokázal jej vybojovat.
23:25'
Andrej Kutějkin si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale jeho ránu kryje brankář. Július Hudáček na střelecký pokus viděl, neměl problém zasáhnout.
22:45'
Dmitrij Kagarlickij se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje zkušený Alexandr Jerjomenko.
22:10'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidný úvod druhé třetiny.
21:30'
Vhazovalo se ve středním pásmu, následně kotouč vybojoval domácí celek, který se dostává do útoku.
21:09'
Práce také pro domácího brankář., Július Hudáček kryje střelecký pokus, který na něj vyslal Vladimir Brjukvin.
20:10'
Zápas, pokračuje druhou třetinou a vstoupili do ní dobře domácí. Alexandr Bumagin zakončoval, jeho střelecký pokus kryje brankář.
20:01'
Dvě branky jsme viděli v první třetině. Domácí celek se jako první dostal do vedení, velmi rychle ale Dinamo odpovědělo.
20:00'
19:45'
Július Hudáček kryje ještě jeden střelecký pokus soupeře.
19:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr třetiny.
19:00'
To už probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:30'
Arťom Podšendjalov byl úplně volný před brankou Hudáčka, ale kotouč se k němu nedostal.
18:06'
Čerepovec se při pokusu o další zajímavou kombinaci dostal po postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:50'
Daniil Tarasov výborně zakončoval bleskovou akci Moskvy, jeho střelecký pokus lapačkou kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před jeho brankou.
17:19'
Domácí tým se dostal do střelecké pozice, Makar Chabarov od modré čáry trefil jen střed branky, kde byl pozorný gólman.
16:50'
V poklidném tempu se první třetina blíží do své finální fáze. Ani jeden celek nemůže stabilněji vybojovat útočné pásmo.
16:09'
Severstal se probojoval do útočného pásma, Jevgenij Mons z mezikruží vypálil, jeho pokus ale končí mimo branku.
15:45'
Domácí fanoušci ženou své oblíbence za vstřelením vedoucí branky, zatím ale hostující brankář Alexandr Jerjomenko podává dobrý výkon.
15:15'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme nepříliš atraktivní hokejovou podívanou.
14:46'
Jurij Trubačjov to udělal výborně, probojoval se před branku, dostal se do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku.
14:19'
Tři domácí útočníci postupovali na jediného obránce, v zakončení si Čerepovec dával tak dlouho přednost, až o střeleckou pozici přišel.
13:45'
Vhazovat se bude před brankou Dinama, Alexandr Jerjomenko musel být pozorný. Jeho kolegové ale souboj o puk vyhráli, a tak zasahovat nemusel.
13:13'
Čerepovec hraje v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně se domácí útok dostává přes obranu soupeře.
12:50'
I domácí brankář musel zasahovat, Juuso Hietanen z dobré pozice vystřelil, Július Hudáček pozorný.
12:30'
Alexandr Jerjomenko kryje další střelecký pokus domácího celku.
12:01'
Domácí první formace se dostala do útočného pásma, kde se pokoušela něco vymyslet. Alexandr Bumagin dobře vypálil, před brankou ale nebyl nikdo, kdo by mohl jeho pokus tečovat.
11:15'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka. Od vstřelení dvou branek jsme výraznější střelu neviděli.
10:45'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Následně se Stanislav Kalašnikov dostal do postavení mimo hru.
09:29'
Velmi rychle hostující celek odpovídá. Juuso Hietanen dobře vypálil a následně se k puku dostal DMITRIJ KAZIONOV, který celkem snadno prostřelil domácího brankáře mezi betony, stav zápasu je vyrovnaný. Asistence: Juuso Hietanen a Dmitrij Višněvskij.
09:10'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení po rychlé akci. Černov dobře vystřelil, Dmitrij Kagarlickij vracel kotouč před branku, kde byl zcel volný ALEXANDR BUMAGIN. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Pavel Černov.
08:50'
Nikolaj Stasenko rozehrával za svou brankou, domácí se pokouší něco vymyslet před bránou soupeře.
08:43'
08:30'
08:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
07:30'
Andrej Alexejev se sice probojoval do útočného pásma, ale se zakončením měl problém. Kotouč nedokázal přesněji poslat na branku.
07:02'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, po jejím skončení bude následovat krátká přesilovka domácího celku.
06:45'
Komerční přestávka.
06:43'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., sekání).
06:35'
Ilja Nikulin dobře vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus kryje Július Hudáček. Buly před jeho brankou.
06:30'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., podražení).
05:25'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu Dinama.
05:01'
Hraje se v domácím útočném pásmu, Čerepovec má více ze hry, snaží se vstřelit první branku zápasu.
04:50'
Alexander Petunin na druhé straně dobře zakončoval, jeho pokus kryje brankář.
04:15'
Vladislav Kodola byl na modré čáře připraven na střelu, jeho pokus ale byl zablokovaný hostujícím obráncem.
03:01'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma.
02:30'
Pavel Černov hlídkoval před vlastní brankou, kotouč se k němu nedostal. Obránci dokázali akci Dinama uastavit.
01:50'
Vladimir Brjukvin se marně pokoušel dostat do útočné třetiny, domácí obrana si dokázala zodpovědně poradit.
01:15'
Vadim Kudako od modré vypálil, kotouč končí za brankou v rohu.
01:01'
Jurij Trubačjov se dostal do střelecké pozice, jeho pokus ale brankář vyrazil.
00:11'
V poklidném tempu začíná tento zápas, sledujeme obvyklý úvod zápasu.
00:01'
Jedná se o souboj v rámci Západní konference. Lépe jsou na tom hosté, kteří jsou na třetím místě tabulky. Dinamo Moskva z šesti zápasů vyhrálo tři v základní hrací době, dva v prodloužení či nájezdech a jednou prohrálo. Vybojovalo 13, má dobrý začátek sezóny. Navíc Dinamo poslední čtyři duely vyhrálo. Naopak Čerepovec neprožívá nejlepší vstup do sezóny. Má bilanci 2-0-2-2 a osm bodů. S posledních pěti zápasů tři prohrál. Poslední dva duely ale zabral a vyhrál.

Domácím budou pravděpodobně chybět pro zranění Kornejev, Stránský a Vasilijev. Na druhé straně pak Anisin, Ignatuškin, Rylov, Šaryčenkov a Varnakov. Poslední dva vzájemné zápasy skončily 2:1. Bude tento výsledek platit i dnes?
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Dinamo Moskva.