KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Jaroslavl - 2. září 2017   16:00

Čerepovec
Čerepovec
00:38' Kagarlickij (P. Černov, Bumagin) • 12:09' Rybin (Trubačjov) • 27:51' Mons (Višněvskij)
3:2
(2:1, 1:0, 0:1)
Jaroslavl
Jaroslavl
01:44' Kadějkin  (Korškov) • 51:49' Apalkov  (D. Osipov, Averin)
Čerepovec
Kuljov, Ibatulin – Nikolajev, Badyl
Ice Palace
Jaroslavl

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 4:4
Zápas je u konce a Severstal Čerepovec se může radovat z první výhry v sezóně. V poslední třetině ale musel svůj náskok bránit zuby nehty, neboť Lokomotiv přidal na tempu a byl rozhodně tím lepším týmem. V 52. minutě hosté dokonce snížili po teči Daniila Apalkova, na víc už se ale hráči z Jaroslavle nezmohli. Konečný výsledek zápasu tak je 3:2.
59:52'
Definitivně mohl rozhodnout Kagarlickij, s pukem se dostal až do pásma, ale zblízka nepřekonal obránce, který suploval gólmana.
59:42'
Murygin hned po buly pospíchá na střídačku, aby mohl začít power play.
59:41'
Vhazuje se v obranném pásmu Lokomotivu, tohle už pro domácí vypadá dobře.
59:36'
Hosté si berou oddechový čas.
59:01'
Hosté jsou v šesti, Murygin zamířil na střídačku!
58:28'
Rybin srazil Osipovovo nahození, vzápětí se hosté provinili proti pravidlům.
58:12'
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude opět před Hudáčkem.
57:18'
Hudáček holí postrčil puk od své branky, jeho spoluhráči vyráží do útoku.
56:22'
Domácím se podařilo dostat puk daleko od Hudáčka, obrana, to je to, na co se Severstal v posledních minutách soustředí.
55:42'
Hudáček má puk ve svém držení, zastavil střelu Korškova. Lokomotiv stupňuje svůj tlak, jde za vyrovnáním.
54:38'
Nyní se Osipov ke střele neodhodlal, přesto alespoň rozehrál a akce Jaroslavle může pokračovat.
53:54'
Kazakovcev Kadějkina neobehrál, hosté už jdou do protiútoku.
52:57'
Černov se sice nejprve nedostal do útočného pásma, ale jakmile se to zdařilo spoluhráčům, už číhal před brankovištěm. Zblízka ale Murygina nepřekonal.
52:21'
A Lokomotiv je při chuti, opět je usazen v útočném pásmu.
51:49'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
No vida a máme tu drama! Hosté se usadili v pásmu, od modré vystřelil Osipov a jeho ránu tečoval DANIIL APALKOV. Hudáček na změnu letu puku nestačil zareagovat. Asistence: Denis Osipov, Jegor Averin.
51:40'
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Hudáčka.
50:52'
Vovčenko objel s pukem hostující branku a snažil se z úhlu překvapit gólmana. Murygin tam byl ale včas a střelu vyrazil.
49:53'
Domácí Černov schytal u mantinelu tvrdý hit, pokračuje se ve hře, vše bylo v rámci pravidel.
49:30'
Bumagin pouze nahodil do útočného pásma, za brankou se puku chopili hosté.
48:46'
Domácí publikum povzbuzuje své hráče, cítí, že tým je trochu v útlumu.
47:02'
Masuhr čeká na své spoluhráče, probíhá střídání během hry.
46:58'
Domácí nikam nepospíchají, snaží se hlavně hrát dobře v obraně.
45:43'
Je po přesilovce, Čerepovec je zase v plném počtu.
45:13'
Byl tu brejk domácích v oslabení. Po levé straně ujížděl Kudako, vzal to na sebe, nepřihrával a snažil se prostřelit Murygina. Ten odolal a stále tak drží naděje Lokomotivu na případný bodový zisk.
44:22'
Domácím se podařilo přerušit kombinaci a vyhodit přes všechny čáry až k Muryginovi.
43:43'
Přesilovka pro hosty, dvouminutový trest dostala lavička Severstalu za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jevgenij Mons.
43:43'
Bumagin zavezl puk do pásma, ke střele se ale neodhodlal. Jeho spoluhráči pak skončili za brankou... Navíc se pískalo a bude se vylučovat.
42:57'
Nyní hostující gólman rozehrává po mantinelu, jeho pas ale zachytili hráči Severstalu.
41:58'
Málem ale udeřilo na druhé straně po rychlém výpadu po pravém křídle. Murygin si u tyčky poradil.
40:55'
Lokomotiv zahájil třetí třetinu velice aktivně, na hráčích je vidět snaha o co nejrychlejší snížení.

Trestné minuty: 2:4
Po čtyřiceti minutách hry jsou na tom domácí stále lépe a svůj náskok navýšili o jednu branku. Tu dal ve 28. minutě Jevgenij Mons a dal tak svému týmu více klidu. Lokomotiv ve druhé části zlepšil svůj herní projev, měl více možností ke skórování, ale Hudáček je od druhé minuty k nepřekonání a je jednou z opor Severstalu. Ten má tak skvěle nakročeno k první výhře v této sezóně.
40:00'
39:50'
A je i u konce, Kazakovcev naskakuje na ledovou plochu.
39:40'
Puk je ve středním pásmu, přesilovka hostů se chýlí ke svému konci.
39:22'
U tyčky se snažil puk za Hudáčka propasírovat Apalko, ani on neuspěl. Severstal v oslabení odolává.
38:36'
Nakládalovi nevyšla rozehrávka, jeho přihrávku vystihl Kagarlickij a levou stranou se dostal do kontru. Mířil mezi Muryginovy betony, ten je ale rychle sklapl a přerušil hru.
37:50'
Lokomotiv si zahraje první přesilovou hru, dvě minuty za sekání dostal Nikolaj Kazakovcev.
37:41'
Sledujeme teď slušný nápor hostů a Hudáček se má co otáčet. Proti němu neuspěli Talbot, ani Nakládal.
36:29'
Před Hudáčkem dotíral Kadějkin, zblízka však neprocpal puk za gólmanova záda. Po přerušení byl domácími obránci rychle odtlačen od gólmana.
36:02'
Uspěl i Hudáček na druhé straně, ten po zákroku ještě chvíli hledal, kam vůbec puk vyrazil.
35:15'
Masuhrovo nahození od modré čáry prošlo přes několik hráčů, Murygin si pak mohl udělat další čárku do kolonky úspěšných zákroků.
34:21'
Lokomotiv je v plném počtu, Kraskovskij se vrátil do hry.
34:19'
V závěru přesilovky přišla tvrdá střela z mezikruží, Murygin byl ale připraven a za svá záda čtvrtý puk nepustil.
33:18'
Hosté po krátkém obléhání své brány vyhodili přes všechny čáry, Severstal začíná od nuly.
32:21'
Domácí s zahrají přesilovku. Bumagin byl při svém průniku faulován a Pavel Kraskovskij byl potrestán dvouminutovým trestem za podražení.
31:24'
Na Hudáčka nyní při závaru padl jeden z jeho obránců, ale ani tuto příležitost hosté nezužitkovali ke snížení.
30:47'
Po přihrávce zpoza branky pálil od modré Čerepanov, ani on ale na gólmana domácích nevyzrál.
29:59'
Lokomotiv se začíná trochu nadechovat, útočné výpady jsou jiź o něco více nebezpečnější, Hudáček v brance Severstalu je ale stále oporou svého týmu a drží náskok.
28:58'
Před Hudáčkovou branku se po přerušení hry strhla menší potyčka, rozhodčí nechal vše bez vyloučení, pokračuje se v pěti na obou stranách.
28:10'
Hosté tak mají rázem co dotahovat. A vzhledem k dnešní prozatím docela velké nemohoucnosti by to mohl být problém...
27:51'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí vedou už o dvě branky. Zprava proklouzl do pásma JEVGENIJ MONS, s pukem na holi si sjel blíže k brance a prakticky z nulového úhlu procedil puk za Murygina – 3:1! Asistence: Vitalij Višněvskij.
26:45'
Gólman hostů byl roztažený přes celé brankoviště, dobře si tím ochránil tyčky proti možnému výpadu zpoza branky.
26:15'
Na druhé straně střílel od modré čáry Kudako, Murygin zasahovat nemusel.
25:21'
Koledov musel pro puk až do vlastního pásma, Jaroslavl zahajuje další útočnou akci.
24:37'
Pokračuje trochu neurovnaná pasáž třetiny, oba gólmani teď mají trochu volněji.
23:42'
Kombinace mezi Bumaginem a Masuhrem skončila u mantinelu, hosté už jsou zase v držení puku a jdou dopředu.
22:56'
Trochu neurovnaná minuta, puk létal ze strany na stranu bez rozumnějšího vývinu akce.
21:37'
Už to vypadalo, že Murygin bude muset čelit další ráně, v rozhodujícím okamžiku se ale domácímu střelci svezl puk z hole a bylo po šanci.
20:48'
Pokus hostů o přechod do útoku skončil zakázaným uvolněním, vhazovat se bude po Muryginově levačce.

Trestné minuty: 0:2
Je za námi první třetina, která zejména v úvodu přinesla pěkně svižný hokej. Už ve druhé minutě to bylo 1:1, nejprve se po 38 sekundách trefil domácí Dmitrij Kagarlickij a o minutu a šest sekund později srovnal Alexandr Kadějkin. Poté se hra trochu zklidnila, ale pořád bylo na co koukat. Domácí byli v útoku krapet nebezpečnější a dočkali se i druhé branky. Ve 13. minutě vystřelil po buly Maxim Rybin a dokonale překvapil Murygina. Na tento gól už hosté do pauzy odpověď nenalezli, ale o výsledek se určitě porvou po návratu z kabiny.
20:00'
19:47'
Ještě jeden výpad Severstalu. Hostující obrana byla prvním útokem Čerepovce doslova rozebrána do posledního šroubku, ale Černov po Bumaginově přihrávce zamířil pouze do postoje gólmana Murygina.
18:33'
Ščerbina se prosmýkl kolem levého mantinelu, na střelu to ale nakonec nebylo. Pouze s pukem skončil za brankou.
17:59'
Hosté se nedostali do kloudnější akce ani teď, ještě před červenou přišli o puk.
16:42'
Další pokusy domácích dělají Lokomotivu docela problémy. Hosté se nemohou vymanit z pásma.
15:37'
Už se ale hrálo na druhé straně a Bumagin předvedl rychlé ruce. Kličkou se zbavil obránce a najednou stál před Muryginem. Rychlá bekhendová střela skončila vedle branky.
15:14'
Od modré čáry to zkusil Nakládal, pálil přes několik hráčů, Hudáček si ale i tak puk našel a dokázal jej skrýt ve výstroji.
14:45'
Další přerušení, nyní se domácí provinili zakázaným uvolněním. Hra se tak přesune před Hudáčka.
14:18'
Hned ve třech se domácí vřítili do útočného pásma a přečíslení zakončil střílející Holík. Jeho dělovku z mezikruží lapil skvělý Murygin.
13:41'
Domácí jsou opět nastěhováni v pásmu Lokomotivu a krouží okolo Muryginova brankoviště. Hra je přerušena.
12:09'
No tak tohle byl pro hosty nečekaný gól! Hned po buly vystřelil MAXIM RYBIN a Murygin na tuto rychlopalbu nestačil zareagovat! Čerepovec tak vede 2:1. Asistence: Jurij Trubačjov.
12:06'
Hraje se ve velkém tempu. Někdy jsou přihrávky až moc prudké a je z toho zakázané uvolnění. Tak jako nyní v případě hostů.
11:15'
Teď už musel Murygin zasáhnout a nebyl to zákrok z nejlehčích. Přes obránce to zkusil Bumagin a puk by zřejmě šel pod břevno. Gólman Lokomotivu střelu zastavil svým tělem.
10:19'
Na druhé straně se puku ve středním pásmu chopil Kazakovcev a po průniku pásma útočného vystřelil rychlým švihem. Muryginovu branku ale netrefil.
09:38'
Nakládal nahazoval před domácí branku, nenašel se ale nikdo na teč.
08:44'
Vyhození domácích hráčů nebylo bráno jako zakázané uvolnění. Jaroslavl má další možnost rozvinout svůj útok.
08:17'
Holík číhá na svou příležitost, hosté ale v poklidu rozehrávají zpoza vlastní branky.
07:14'
Střelou z první se prezentoval Černov, Muryginovu branku ale netrefil.
06:57'
Hosté začínají akci za vlastní brankou, čeká se na dostřídání.
05:37'
Jaroslavl je v plném počtu, Kontiola se vrátil na ledovou plochu.
05:14'
Lokomotiv se osvobodil, puk letí přes všechny čáry.
04:30'
Domácí jsou sice usazeni v útočném pásmu, střelecky je to ale zatím slabé.
03:37'
Dvouminutový trest za hákování dostal Petri Kontiola.
03:37'
Dlouho to ale neplatilo, neboť Černov se natlačil před Murygina a odstartoval velký nápor s několika střeleckými pokusy. Ty obrana Jaroslavle odvrátila jen za cenu faulu a bude se tak vylučovat.
02:55'
Po velice ostrém úvodu sledujeme pasáž, kdy se oba týmy snaží udržet puk a trochu utlumit tempo.
01:44'
Domácím ale vedení moc dlouho nevydrželo, neboť zleva si před brankoviště sjel ALEXANDR KADĚJKIN a bekhendovým blafákem překonal Hudáčka. Srovnáno na 1:1. Asistence: Jegor Korškov.
00:38'
Tak tohle byl opravdu rychlý vstup do utkání. Domácí podnikli výpad do pásma, Bumagin zleva přihrál na Černova, jeho zakončení Murygin vyrazil pouze před sebe a puk za brankovou čáru dostrkal DMITRIJ KAGARLICKIJ. Asistence: Pavel Černov, Alexander Bumagin.
00:01'

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Stasenko (C), Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij (A) – Mons, P. Holík, Vovčenko – Ugarov, Trubačjov, Rybin – Kazakovcev, Ščerbina, Monachov – Kodola.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Rafikov, Koledov, Ljubuškin, D. Osipov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Apalkov, Iljenko – Averin (A), Kadějkin, Lugin – Mosaljov, Alexejev, Kajumov – Kraskovskij.

Rozhodčí: Kuljov, Ibatulin – Nikolajev, Badyl.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, na řadě je ruská hymna.
Zápas v Ice Palace začne v 16 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Július Hudáček (SEV) úspěšnost 92,2%, průměr 2.25
Matěj Stránský (SEV) 1 (1+0)
Petr Holík (SEV) 0 (0+0)
Jakub Nakládal (JAR) 2 (1+1)
Lokomotiv Jaroslavl

Hosté jsou na tom o mnoho lépe. ve čtyřech duelech vybojovali osm bodů a to jim stačí na průběžné třetí místo Západní konference. Lokomotiv hrál zatím všechny duely doma a ve všech zvládl bodovat, naposledy porazil Viťaz v poměru 3:1, když se o branky podělili Lugin, Talbot a Kozun. Dnes by měl tým se svou formou plnit roli favorita, víme však, že tohle může být velmi ošidné.
Severstal Čerepovec

Domácímu týmu se vstup do sezóny nepovedl, zatím odehrál čtyři zápasy a v nich posbíral pouhé dva body! Stále tak čeká na výhru a krčí se na 12. místě Západní konference. Naposledy se mužstvo představilo na ledě Astany, kde prohrálo 4:3. Severstal sice stáhl nepříznivý stav, když skórovali Bumagin, Kagarlickij a Rybin, jenže v 57. minutě přišel finální úder, ze kterého se už Čerepovec nevzpamatoval.
Dobré odpoledne u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Severstal Čerepovec a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.