KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Vitaz - 9. prosince 2017   15:00

Čerepovec
Čerepovec
37:34' Vovčenko  • 54:29' Trubačjov (Masuhr) • 60:26' P. Černov (Jevsejenkov)
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Vitaz
Vitaz
Čerepovec
J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Višněvskij, V. Vasiljev, Masuhr, Kudako – Kagarlickij, Bumagin, P. Černov – Mereskin, Ugarov, Rybin – Geraškin, Vovčenko, Trubačjov – Kazakovcev, Monachov, Ščerbina – Zemčenko.
Vitaz
Saprykin (Todykov) – Golovkov, S. Romanov, Mozík, P. Lukin, Gimajev, Pautov, Jepišin – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – Kopejkin, A. Lazarev, D. Sjomin – Švec-Rogovoj, Vyglazov, Vorošilo – Dvurečenskij.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL na počtenou.
60:26'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Přítomní diváci si atraktivní prodloužení příliš dlouho neužili, ale drtivou většinu z nich to nikterak mrzet nebude. Domácí hokejisté totiž zásluhou skórujícího PAVLA ČERNOVA vítězí 3:2 po prodloužení, třebaže ještě v 55. minutě prohrávali 1:2. Asistence: Aleksandr Jevsejenkov.
60:01'
Protože se ve třetí periodě prosadili pouze domácí, a to konkrétně jedenkrát, nemůže následovat nic jiného než pětiminutové prodloužení.
60:00'
59:23'
Golovkov drží puk za bránou Saprykina a zdá se, že tento duel nabídne další pokračování v podobě prodloužení.
58:14'
Domácí hokejisté ujížděli v přečíslení dva na jednoho, avšak nezvládli přechod do pásma a je pískán ofsajd.
57:18'
Střela Bumagina nebyla z nejpřesnějších a skončila mimo.
56:03'
To hokejisté Viťazu se již nikam nehrnou a spoléhají se na rychlé kontry, ostatně jako po celé utkání. Do jednoho takového teď ujížděl Lazarev, ale o puk byl nakonec přeci jen připraven.
55:23'
Domácí vstřelený gól ještě více nakopl a snaží se o rozhodnutí zápasu v základní hrací době.
54:29'
Tak přeci jen to hokejisté Severstalu dokázali a zcela po zásluze vyrovnávají stav zápasu na 2:2. Adam Masuhr našel JURIJE TRUBAČJOVA, který dokázal propasírovat kotouč za záda Saprykina. Asistence: Adam Masuhr.
53:42'
Domácí hokejisté obléhají hostující bránu, ale ke kloudnému zakončení se ne a ne propracovat.
52:32'
Za vyhození kotouče mimo hřiště je na dvě minuty vyloučen hostující brankář Saprykin.
51:19'
Saprykin předvedl parádní zákrok proti střele z prostoru pro vhazování.
50:14'
Hudáček zakročil proti střele od modré a i proti následné dorážce z bezprostřední blízkosti.
49:20'
Domácí hokejisté teď reklamují u rozhodčího zákrok na Ugarova, ale je zřejmé, že sudí vylučovat nehodlá.
48:19'
Geraškin vypálil z bodu pro vhazování, ale mezi tři tyče zacílit nedokázal.
47:16'
Monachov si vybruslil až do střelecké pozice, ale v nejméně vhodnou chvíli mu puk sjel z čepele hole.
46:47'
Prodleva při vhazování se natáhne, neboť následovat bude komerční přestávka.
45:15'
Střela Višněvského byla sice tvrdá, ale postrádala přesnost.
Dnešní utkání sleduje 3 825 diváků.
44:11'
Hra je přerušena po zakázaném uvolnění. Proti pravidlům se provinili domácí hokejisté.
43:02'
Další zákrok si připisuje slovenský gólman proti střele od modré čáry. Nutno však podotknout, že se jednalo o rutinní zákrok.
42:23'
Hudáček zakročil levým betonem proti střele od mantinelu.
41:06'
40:40'
Hosté se brání ve čtyřech velice houževnatě a nepouští Severstal do větší šance.
40:01'
Druhá třetina je u konce a spokojenější mohou být i nadále hostující hokejisté. Avšak k maximální spokojenosti jim může scházet to, že neudrželi do konce druhé periody dvoubrankové vedení a do závěrečné dvacetiminutovky půjdou s jednogólovým náskokem.
40:00'
39:06'
Za podražení je vyloučen hostující Lukin.
38:42'
Domácí jsou po vstřelené brance aktivnějším týmem a vyrovnávací gól visí na vlásku.
37:34'
Domácí hokejisté dokázali během přesilovky vyvinout patřičný tlak a zužitkovali jej ke vstřelení kontaktní branky, o kterou se postaral DANoIL VOVČENKO. Bez asistence.
36:35'
Za sevření puku rukou je vyloučen hostující Kopejkin.
35:19'
Domácí hokejisté se usadili v pásmu a kombinují za bránou soupeře.
34:51'
Viťaz právě vstřelil branku!
A hokejisté Viťazu dokázali přesilovku využít a navyšují své vedení na rozdíl dvou branek! Po trase Myttynen, Mozík se kotouč dostal až k DMITRIJI SJOMINOVI, který jej dopryvil za záda brankáře. Asistence: Mathias Myttynen, Vojtěch Mozík.
34:29'
Za podražení je na dvě minuty vyloučen domácí Verjovkin.
33:00'
Prodleva během vhazování se protáhne, neboť následovat bude reklamní přestávka.
32:05'
Ostrý zákrok předvedl Makajev, ale sudí vylučovat nebude.
31:18'
Hra ubrala na tempu a stává se spíše bojem.
30:21'
Trubačjov vystřelil od modré sice tvrdě, leč nepřesně.
29:18'
Domácí hokejisté se snaží určovat tempo hry, ale k do šancí se prozatím ne a ne propracovat.
28:17'
Hra je přerušena. Na řadu přichází reklamní přestávka.
27:14'
Další zákrok slovenského brankáře, tentokrát po ráně z bodu pro vhazování.
26:19'
Hudáček si připisuje zákrok vyrážečkou po střele od modré.
25:42'
Střela Černova se mezi tři tyče nevešla.
24:19'
Domácí brankář si připisuje zákrok po střele z prostoru mezi kruhy.
23:09'
A Saprykin znovu v permanenci, tentokráte po střele od modré.
22:53'
Saprykin se blýskl brilantním zákrokem lapačkou.
21:06'
Hra je přerušena po zakázaném uvolnění Viťazu.
20:29'
Hudáček skryl nahození ve své výstroji. Bude se vhazovat.
20:01'
20:00'
19:20'
S blížícím se koncem první třetině hra ubrala na tempu. Domácí se snaží především o to, aby neinkasovali.