KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Vladivostok - 23. září 2017   16:00

Vladivostok
04:42' Machanovskij  (Bartulis, V. Butuzov) • 14:48' Kazakov  (Žafjarov)
Čerepovec
Pavel Komarov, Nikolaj Akuzovskij – Dmitrij Golovljov, Alexandr Otmačov
Ice Palace
3 358 diváků
Vladivostok

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalších onlajnů!

Trestné minuty: 27 – 15
Utkání mezi Severstalem Čerepovec a Admiralem Vladivostok právě skončilo. Domácí v něm nakonec vítězí po samostatných nájezdech 3:2, ačkoliv po první periodě prohrávali 0:2. Autorem vítězného nájezdu se stal Jurij Trubačjov!
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem vítězné branky je JURIJ TRUBAČJOV.
Trubačjov překonává Bobkova přesnou střelou pod horní tyč, Severstal tak vítězí!
Bekhendový blafák Tkačova a je srovnáno!
Stránský nic nevymýšlel a vystřelil, Bobkov kryje.
Forhenodvý blafák Grigorenka neúspěšný.
Bumaginova střela mimo tři tyče.
Alexandrov zkusil vystřelit k levé tyči, Hudáček připraven.
Černov překonává Bobkova bekhendovým blafákem.
Kazakov zkusil forhendový blafák, Hudáček zasáhl pravým betonem.
Také Vovčenko zkusil vystřelit, avšak vůbec netrefil branku.
Glazačev si střelou na Hudáčka nepřišel.
Samostatné nájezdy začínají.
Začínat budou hokejisté Admiralu.
Vítěze neurčilo ani prodloužení, na řadu tedy přijdou po krátké úpravě ledu samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:38'
Nebezpečná střela Kagarlickije, vrátivšího se z trestné lavice, Bobkov ramenem vyrazil.
64:26'
64:01'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:24'
Domácím se daří dostat kotouč ven z obranného pásma.
62:58'
Další šance Saboliče, Hudáček nyní předvedl skvělý zákrok!
62:45'
I tentokrát Admiral úspěšný na buly.
62:43'
Střela Saboliče z pravého kruhu pro vhazování jen do rukavice Hudáčka.
62:30'
Hosté vyhráli buly.
62:26'
Admiral si zahraje přesilovou hru! Dokáže při ní rozhodnout toto utkání? Vhazuje se po pravici Júliuse Hudáčka.
62:26'
Oddechový čas pro hosty.
62:26'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., hákování).
62:03'
Po střele Zemčonoka ponechává Hudáček puk ve své lapačce, hra přerušena.
61:53'
Stránský podražen, rozhodčí ale vylučovat nebudou.
61:05'
Stasenko s kotoučem za vlastní brankou zatím vyčkává.
60:26'
Tkačov to zkusil znova, tentokrát z ostrého úhlu, Hudáček ale opět bez práce.
60:05'
Do první šance se dostával Tkačov, avšak minul branku.
60:01'
Brankáři si vyměnili branky, prodloužení může začít!
Je tomu skutečně tak. Základní doba nám vítěze neurčila, rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.
60:00'
59:08'
Ani jeden z týmů již nechce udělat chybu. Zdá se, že uvidíme prodloužení.
58:15'
Bobkov má puk v náručí, hra je přerušena.
58:01'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:38'
Bobkov vyrazil střelu jednoho z útočníků Severstalu do ochranné sítě.
57:28'
Oba týmy jsou v plném počtu.
57:20'
Stasenko míří s kotoučem za vlastní branku, oba týmy prostřídají své řady.
56:06'
Kotouč opustil hrací plochu, vhazování nařízeno do středového kruhu.
55:31'
Po reklamní přestávce se pokračuje ve čtyřech na obou stranách.
55:28'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Mons – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jevgenij Grigorenko – 2 min., faul kolenem).
54:57'
Na druhé straně to po přechodu do útočné zóny zkusil obránce Blum, Hudáček vyrazil pravým betonem mimo.
54:17'
Zleva nyní střílel Karlin, Bobkov pozorný. Následovat bude buly po pravici gólmana hostů.
53:46'
Masuhr s kotoučem za vlastní brankou, oba týmy střídají.
53:13'
Pokus z hole Ščerbiny sražen mimo Bobkovovu branku.
52:35'
Bartulis nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, do útoku tak mohou hokejisté Čerepovce.
51:40'
Mons nahazuje do útočné třetiny svého týmu, jeho spoluhráči však střídají.
50:31'
Střely na branku: 23 – 22
50:20'
50:07'
Domácí vyhazují puk z obranné třetiny a zdá se, že i tuto početní převahu soupeře již ubrání.
49:50'
Sabolič to nyní vzal na sebe, Hudáček připraven.
49:21'
První polovina početní výhody hostů za námi.
48:35'
Sabolič našel mezi kruhy volného Glazačeva, jeho střelu z první však dokázal Hudáček zastavit!
48:20'
Dokáže Admiral zhodnotit tuto přesilovou hru a dostat se zpět do vedení?
48:20'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Pavel Černov – 2 min., faul loktem).
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Pavel Černov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
48:20'
Hra přerušena, na ledě zůstává ležet bek Admiralu Miščenko.
48:10'
Kagarlickij našel dobře postaveného Černova. Jeho střelu obětavě zblokovla jeden z beků soupeře.
47:47'
Admiral vyhazuje na icing, vhazovat se tak bude v jeho obranné zóně.
47:35'
Vasiljev projel s pukem z obranného pásma až do útočné třetiny, ke střele se ale nedostal.
47:11'
Wright to zkusil od pravého mantinelu, Hudáček si jeho pokus pohlídal.
46:56'
Můžeme pokračovat. Buly ve střením pásmu.
46:56'
Hra přerušena, probíhá první reklamní přestávka třetí třetiny.
46:39'
Severstal vyhrál vhazování, následná střela z hole Stasenka byla ale sražena mimo.
46:35'
Hostující mužstvo se provinilo icingem.
45:41'
Střela Žafjarova z levé strany Hudáčkovu branku neohrozila.
45:06'
Kazakovcev nebezpečně dotíral na brankovišti Bobkova. Brankář Admiralu raději schoval puk do své rukavice a vynutil si tím přerušení hry.
44:33'
Ke kotouči se však následně dostali hokejisté Admiralu. Střelu Saboliče skryl Hudáček do své výstroje.
44:05'
Višněvskij zakládá útočnou akci svého týmu od vlastní branky.
43:50'
Vladivostok v postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve střední třetině.
43:41'
Stránského pokus z ostrého úhlu míjí branku.
43:20'
Vovčenko podražen za brankou soupeře, sudí ale zůstávají klidní.
42:26'
Vhazování po levici brankáře hostů.
41:38'
Tlak Severstalu pokračuje. Bobkov se musel mít opět na pozoru poté, co vystřelil Karlin.
41:17'
Nyní už dokázal Vovčenko vystřelit, Bobkov jen vyrazil.
41:04'
Domácí kombinují v útočné třetině.
40:43'
Špatná rozehrávka Admiralu, Vovčenko se ale nakonec ke střele nedostal.
40:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu. Třetí dvacetiminutovka se nám rozeběhne za malou chvíli!
Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 17 – 18
Zblokované střely: 4 – 8
Vhazování: 24 – 21
Hity: 16 – 9
Trestné minuty: 11 – 13
Také druhá třetina tohoto utkání je již minulostí. Severstalu se v ní podařilo na jejím konci smazat dvoubrankový náskok soupeře během necelých dvou minut! V 39. minutě se nejprve prosadil Pavel Černov a pouhé dvě vteřiny před koncem druhé dvacetiminutovky pak Dmitrij Kagarlickij. Třetí perioda tak bude zcela jistě velmi zajímavá!
40:00'
39:58'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Je srovnáno! DMITRIJ KAGARLICKIJ ještě s první střelou neuspěl. Stejný hráč se ale dostal k puku znovu za brankou soupeře, jeho následná přihrávka směřující před branku trefila brusli jednoho z bránících beků a skončila až za zády překvapeného Bobkova. Druhý bod kapitána Severstalu v tomto utkání, celkově jeho dvanáctý v sezoně, 2:2! Bez asistence.
39:46'
Kazakov se ke střele nedostal, poslední útočná akce této třetiny tak bude patřit domácím.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé periody.
38:19'
Vhazování po levici Júliuse Hudáčka.
38:05'
Domácí snižují! Přihrávku Kagarlickije z pravé strany zužitkoval PAVEL ČERNOV, který trefil z první přesně pod horní tyč. Pro rodáka z Novopolotsku třetí branka v této sezoně! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.
37:32'
Útočná snaha Vovčenka neúspěšná, kupředu vyráží soupeř.
36:44'
Po dobré střele Černova z mezikruží drží Bobkov touš ve své moci.
35:51'
Po dalším přerušení hry se vhazuje ve středovém kruhu.
35:39'
Ofsajd v podání hokejistů Vladivostoku.
34:54'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Mons – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 5 min., bitka).
34:54'
Po akci Monse přikryl Bobkov raději puk pod svou lapačku. Následně se strhává potyčka, sudí budou jistě vylučovat.
34:28'
Zakázané uvolnění se nepíská, Miščenko tak musí hrát kotouč.
34:04'
33:43'
Prudká střela z hole Rybina, Bobkov vyráží.
33:25'
Buly po pravé ruce gólmana Admiralu.
33:04'
Začíná druhá minuta z trestu Machanovskije.
32:30'
Rána Vasilejva z první minula tři tyče.
32:04'
Pokračujeme. Povede se domácím využít početní výhoda a dostat se tak na dostřel? Buly po pravici Igora Bobkova.
32:04'
Po další z reklamních přestávek začne přesilová hra Čerepovce.
32:04'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 2 min., nedovolené bránění).
31:23'
Střela Stasenka od modré postrádala přesnost.
30:42'
Po střele Bumagina má Bobkov kotouč v náručí, hra přerušena.
30:25'
Vhazování nařízeno do obranného pásma Admiralu.
30:25'
Už už to vypadalo, že se Tkačov dostane do samostatného úniku, čároví však viděli ofsajd.
30:01'
Střely na branku: 10 – 16
29:22'
29:22'
Butuzovova střela z levé strany končí v rukavici Júliuse Hudáčka, na řadě reklamní přestávka.
28:25'
Střelecký pokus Mnacjana sražen mimo, Hudáček tak bez práce.
27:33'
Severstal se ještě udržel na chvíli v útočném pásmu, k dalšímu ohrožení Bobkovovy branky se ale již nedostal.
26:49'
Na druhé pálil od modré čáry Jevsejenkov, Bobkov připraven.
26:25'
Pokus Bluma od modré vyráží Hudáček betonem do rohu.
26:00'
Krasnoslobodtsev dostává kotouč z obranné zóny jen za cenu icingu.
25:34'
Buly po levici gólmana Vladivostoku.
25:34'
Stránský vyzkoušel Bobkova z pravého kruhu pro vhazování, ten stál ale na správném místě.
25:08'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
24:39'
Na druhé straně prověřil Hudáčkovu pozornost Butuzov.
24:12'
Pokus Rybina od pravého mantinelu minul Bobkovovu branku.
24:03'
Zakázané uvolnění Vladivostoku, hra se tak přesune do jeho obranné zóny.
23:28'
Vhazování po pravé ruce gólmana Čerepovce.
22:54'
Ščerbina nabízel před branku Kazakovcevovi, do přihrávky prvního jmenovaného ale vložil hůl jeden z beků Admiralu.
22:06'
Mons se s pukem daleko nedostal, proti jeho útočné akci totiž stála dobře připravená obrana Admiralu.
21:27'
Masuhr zakládá útočnou akci svého týmu od vlastní branky.
20:47'
20:40'
Severstal posílá puk pryč z obranné třetiny.
20:27'
Pokus Wrighta končí zblokován v ochranné síti. Vhazovat se bude poblíž Hudáčka.
20:18'
Vhazovalo se ve středovém kruhu.
20:14'
Admiralu nevyšel přechod do útočného pásma – píská se postavení mimo hru.
20:01'
Hokejisté se vrací zpět na ledovou plochu Ice Palace, druhá perioda začne co nevidět!
Statistiky po první třetině

Střely na branku: 6 – 10
Zblokované střely: 4 – 3
Vhazování: 12 – 11
Hity: 7 – 4
Trestné minuty: 6 – 6
Je za námi prvních dvacet minut utkání mezi Severstalem Čerepovec a Admiralem Vladivostok. Hosté vstoupili dobře do střetnutí a v páté minutě se dostali do vedení zásluhou mezi kruhy tečujícího Pavla Machanovskije. Domácí poté měli pár šancí na srovnání, Bobkov ale vždy odolal. Admiralu se navíc podařilo odskočit na rozdíl dvou branek – v patnácté minutě se prosadil Maim Kazakov.
20:00'
19:43'
Při vlastním oslabení to nyní zkusil Stránský, Bobkov vyrazil.
19:23'
Domácí vyhazují kotouč z vlastního pásma až k soupeřově brance.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:47'
Vhazování po pravici gólmana Severstalu.
18:47'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Pavel Černov – 2 min., hrubost).
18:20'
Přechod do útočného pásma domácím nevyšel – ofsajd.
17:52'
Střelu Monse z pravého kruhu pro vhazování vyrazil Bobkov do ochranné sítě. Následovat bude buly po brankářově levé ruce.
17:08'
16:50'
Závěr přesilové hry se odehrává v útočném pásmu domácího Severstalu.
16:01'
Domácí v plném počtu. Začíná jejich zkrácená početní výhoda.
15:28'
Oba týmy jsou ve čtyřech.
15:08'
Čerepovec dostává nyní k dispozici krátkou přesilovou hru 4 na 3.
15:08'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčonok – 2 min., podražení).
14:48'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Admiral jde do dvoubrankového vedení! Bekhend Žafjarova z levé strany ještě brankou neskočil. Následně se však před brankou dostal ke kotouči MAXIM KAZAKOV, a tomu se již Hudáčka bekhendovou střelou překonat povedlo. Třetí trefa, čtvrtý bod Kazakova v tomto ročníku, 2:0 pro hosty! Asistence: Damir Žafjarov.
14:01'
Tak ani tato přesilová hra Severstalu neměla dlouhé trvání. Budeme tak moci znovu sledovat hru 4 na 4.
14:01'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Matěj Stránský – 2 min., sekání).
13:52'
Admiralu se podařilo vyvést kotouč z vlastního pásma až k brance Hudáčka.
13:28'
Zpět do akce, buly po levici Igora Bobkova.
13:28'
Na řadě další reklamní přestávka, po ní bude moci začít druhá početní převaha Severstalu.
13:28'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Robert Sabolič – 2 min., hákování).
13:28'
Bumagin měl nyní skvělou příležitost na srovnání! Přihrávku Kagarlickije ale nedokázal zužitkovat.
13:05'
Bekhend Ščerbiny z pravé strany končí mimo Bobkovovu branku.
12:13'
Kotouč opustil ledovou plochu, následuje buly po levici Hudáčka.
11:35'
Monsova útočná akce neměla dlouhého trvání, hrát tak může opět Admiral.
10:50'
Makarenko se snažil před brankou najít někoho ze svých spoluhráčů, avšak neúspěšně.
10:19'
Kagarlickij jen odevzdal kotouč soupeři a odchází střídat.
10:03'
09:36'
Kotouč opustil hrací plochu, vhazování nařízeno do branné zóny Severstalu.
09:10'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich zkrácená přesilová hra.
09:04'
Střela beka Višněvskije minula tři tyče.
08:03'
Počet sil se na ledě srovnává. vhazování po levé ruce brankáře Hudáčka.
08:03'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Jevsejenkov – 2 min., podražení).
07:25'
Severstal vyhrál buly a drží se v útočné třetině.
07:10'
Konec reklamní přestávky, početní výhoda domácích může začít.
07:10'
Po reklamní přestávce si Čerepovec zahraje první přesilovou hru v utkání.
07:10'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Maxim Kazakov – 2 min., podražení).
06:28'
Do dobré šance se nyní dostával Bumagin, Bobkova se mu však překonat nepodařilo.
05:58'
Masuhr s kotoučem ve vlastní třetině, oba týmy prostřídávají své řady.
04:42'
Hosté jdou vedení! Grigorenko vyhrál vhazování, od modré následně napřáhl Bartulis a jeho střelu ještě tečoval mezi kruhy PAVEL MACHANOVSKIJ. Pro čtyřiadvacetiletého útočníka je to druhá branka v sezoně, 1:0 pro Admiral! Asistence: Oskars Bartulis, Vladimir Butuzov.
04:37'
Střela Bartulise z levého kruhu pro vhazování končí v náručí Júliuse Hudáčka.
04:17'
Trubačjov vyhrál vhazování a Severstal tak může vyvést puk z obranné zóny.
04:11'
Rozehrávka domácích končí icingem.
03:45'
Hokejisté Admiralu v postavení mimo hru. Následovat bude buly ve středním pásmu.
02:50'
Před Hudáčkovu branku si sjel na teč obránce Bartulis, slovenský brankář ve službách Severstalu však dokázal zakročit.
02:25'
Icing domácích hokejistů, hra se tak přesune do jejich obranné třetiny.
01:54'
Bobkov má puk v rukavici, vhazovat se následně bude po jeho levici.
01:31'
Rozhodčí pískají přihrávku rukou, hra je tak znovu přerušena, vhazovat se bude ve střední třetině.
00:48'
Útočná akce hostů končí ofsajdem.
00:40'
Z otočky to na druhé straně zkoušel Vovčenko, Bobkov však zasahovat nemusel.
00:19'
Střela Saboliče z pravé strany sražena do ochranné sítě.
00:04'
Buly vyhrávají hokejisté Admiralu.
00:01'
Je tu úvodní vhazování!
Hymna právě dozněla, kapitáni Kagarlickij a Bartulis se zdraví s rozhodčími.
Obě mužstva právě nastoupila na ledovou plochu. Následovat bude ruská státní hymna.
Startující brankáři
(Statistiky – KHL sezona 2017/2018)

CER: Július Hudáček
Z:12 V:5 OG:26 PR:2,17 ÚS(%):92,5 SO:2

VLD: Igor Bobkov
Z:5 V:1 OG:14 PR:2,80 ÚS(%):89,6 SO:0

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Stasenko (A), V. Vasiljev, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako, Chabarov – Kagarlickij (C), P. Černov, Bumagin – Vovčenko, Trubačjov, Stránský – Rybin (A), Karlin, Mons – Monachov, Ščerbina, Kazakovcev.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis (C), Blum (A), Mnacjan, Zemčonok, Miščenko, N. Gluchov – Sabolič, Wright, Glazačev (A) – Tkačov, Krasnoslobodcev, Alexandrov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Machanovskij, J. Grigorenko, V. Butuzov – Manukjan.

Rozhodčí: Pavel Komarov, Nikolaj Akuzovskij – Dmitrij Golovljov, Alexandr Otmačov.