KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Minsk - 20. listopadu 2017   10:30

Chabarovsk
Chabarovsk
23:10' T. Zohorna (Byvalcev) • 26:09' Vl. Ušenin (J. Kolář, Vj. Ušenin) • 63:50' O. Li (Byvalcev, J. Kolář)
3:2
(0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Minsk
Minsk
42:53' Howden  (Fontaine, Linglet) • 46:18' An. Stěpanov  (Gragnani, Kovyršin)

Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 17:51
V tomto zápase vedli po dvou třetinách domácí hokejisté o dva góly. V poslední dvacetiminutovce dokázali hosté srovnat. Prosadil se Quinton Howden a Andrej Stěpanov. V závěru nastaveného času rozhodl o výhře domácích Oleg Li.
63:50'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Kolář s Byvalcevem dostali do brejku spoluráče. OLEG LI ujížděl sám na brankáře a překonal ho. Asistence: Alexej Byvalcev a Jan Kolář.
63:24'
Vladimir Děnisov vypálil, ale jeho rána byla zablokovaná.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry prodloužení.
62:45'
Vjačeslav Litovčenko a Denis Kuzmin se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale nedokázali kotouč dostat do branky.
62:40'
Dmitrij Korobov se protlačil až do zakončení, s jeho pokusem si domácí brankář snadno poradil.
62:20'
Příliš zajímavé prodloužení nesledujeme.
61:41'
Oleg Li byl v útočném pásmu, ale špatně přihrál na modrou čáru, a tak musí Amur od své branky.
61:04'
Alexej Byvalcev se pokoušel probojovat do zakončení, ale puk kryje Jhonas Enroth.
60:30'
Justin Fontaine měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal přesněji vypálit a přehodit beton soupeřova brankáře.
60:10'
Bogdan Potěchin se jako první v prodloužení dostal do zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný.
60:01'
Ve druhé třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení, které se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.
60:00'
59:54'
Jeden z domácích hráčů neuspěl od modré čáry.
59:14'
Nyní zahrozili domácí, ale Jhonas Enroth si dokázal poradit.
58:52'
Minsk byl v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké příležitosti se nedostal.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:30'
K vidění je rychlý hokej, ani jeden tým nechce prodloužení, ale zatím se rozhodnout nedaří.
57:12'
Vjačeslav Litovčenko mohl zakončovat, ale rychle k němu přistoupil soupeř, a tak bylo po šanci.
56:43'
Charles Linglet se dostal před bránu Amuru, ale vypálit už nedokázal.
56:17'
Quinton Howden se do útočné třetiny probojovat nedokázal, ve středním pásmu narazil na soupeře, který jej připravil o puk.
55:53'
Marc-Andre Gragnani vybojoval kotouč za svou brankou, a tak akce domácího celku skončila. Nyní tedy hrají hosté.
55:17'
Tomáš Zohorna vybojoval puk ve středním pásmu a rychle se pokoušel dostat do útočné třetiny. Obrana Dinama ale byla pozorná.
54:00'
Šest minut hry nás dělí od konce druhé třetiny, stav zápasu je stále nerozhodný.
53:33'
Quinton Howden hledal spoluhráče před brankou, přihrávka na Charlese Lingleta nebyla přesná.
53:10'
Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho vyložených šancí k vidění není.
52:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho vyložených šancí k vidění není.
51:28'
Minsk nahodil jen do útočného pásma a šel střídat. Alexandr Kulakov si prodloužil střídání a napadal domácí rozehrávku.
51:10'
Vjačeslav Ušenin se propracoval do další šance, ale poskakující kotouč nedokázal přesněji zpracovat a následně vypálit.
50:15'
Vladislav Ušenin se dostal do brejku, ale tváří v tvář brankáři nedokázal uspět. Jeho pokus končí mimo branku. Jhonas Enroth vůbec zasahovat nemusel.
49:15'
Hosté se nyní dostali na delší dobu do útočného pásma, ale střelecký pokus Karabana byl sražený do ochranné sítě.
48:48'
Justin Fontaine měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal přesněji kotouč vypálit.
48:02'
Chabarovsk se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma. Domácím se nyní příliš nedaří.
47:47'
Marc-Andre Gragnani vypálil od modré čáry, jeho pokus postrádal přesnost.
47:22'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se stabilněji nemůže probojovat do útočného pásma.
Dnešní utkání sleduje 6 021 diváků.
46:18'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Gól v přesilovce znamená, že je vyrovnáno. Po rychlé akci se puk dostal k ANDREJI STĚPANOVOVI, který snadno prostřelil brankáře domácího týmu. Juha Metsola se snažil, ale na puk nedosáhl. Asistence: Marc-Andre Gragnani a Jevgenij Kovyršin.
45:33'
Marc-Andre Gragnani vypálil od modré čáry, jeho pokus znovu kryje domácí gólman.
45:30'
Juha Metsola kryje kotouč po dobré střele hostujícího brankáře. Charles Linglet se dostal do velké šance, jeho ránu z hranice brankoviště se štěstím kryje brankář Amuru.
44:39'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Stanislav Kacuba – 2 min., vražení na hrazení).
44:10'
Hostující brankář rozehrával kotouč od své branky, následně se Alexandr Frolov dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:53'
Justin Fontaine vyslal do šance spoluhráče. QUINTON HOWDEN si dokázal blafákem poradit s domácím brankářem a kotouč poslal do odkryté brány. Asistence: Justin Fontaine, Charles Linglet.
42:31'
Alexandr Pavlovič nahodil kotouč do útočného pásma, následně se Minsk dostal do postavení mimo hru.
42:00'
Dinamo se dostalo do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
41:40'
Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, sledujeme poklidnou pasáž hry.
40:23'
Jhonas Enroth rozehrává od své branky, následně kotouč vypadl z hrací plochy.
40:01'
Zápas, ve kterém vedou domácí hokejisté o dvě branky, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. Prosadil se Tomáš Zohorna a Vladislav Ušenin. Díky jeho trefám vede Amur 2:0. 26 střel na branku vyslali domácí a hosté o deset méně.
40:00'
39:34'
Amur se musí bránit tlaku soupeře, Minsk se zatím nedostal do žádné výraznější šance.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry, Artur Gavrus se propracoval do zakončení a jeho ránu kryje Juha Metsola.
38:11'
Michal Jordán se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo.
38:00'
Probíhají poslední minuty dvě minuty ve druhé třetině.
37:31'
Dmitrij Bujnickij se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost.
37:17'
Mnoho šancí k vidění momentálně není, sledujeme klidnější pasáž hry.
36:55'
Oddechový čas pro hosty.
36:36'
Jhonas Enroth rozehrává od své branky, následně se k puku dostal domácí Dmitrij Klopov. Tomu se rána nepovedla podle představ.
36:14'
Michal Jordán rozehrává ze středního pásma, v akci pokračoval Denis Kuzmin.
35:50'
Alexandr Pavlovič marně spěchal za kotoučem, na který ale nedosáhl, a tak akce Minsku končí.
35:39'
35:27'
Oleg Li vypálil z kruhu, jeho pokus byl zablokovaný obráncem.
35:01'
Amur se nemůže vůbec dostat stabilněji do útočného pásma. Dinamo brání zodpovědně.
34:10'
Přesilovku mají domácí hokejisté, ti se ale nemohou stabilněji propracovat do střelecké pozice.
33:39'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., hrubost).
33:25'
Jan Kolář se dostal k puku v útočném pásmu, ale jeho pokus byl zablokovaný.
32:52'
Hostující celek se propracoval do útočného pásma, Vladimir Děnisov byl připravený na modré čáře pro zakončení. Ale kotouč se k němu nedostal.
32:30'
Kristian Chenkel hledal najetého Charlese Lingleta, který ale kotouč nedokázal přesněji zpracovat.
31:45'
Jevgenij Kovyršin se po bleskové akci probojoval do zakončení, jeho ránu od modré čáry kryje domácí Juha Metsola.
30:50'
Domácí celek je střelecky aktivnější, má více ze hry, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.
30:01'
Vladimir Děnisov se propracoval v polovině zápasu do zakončení. S jeho pokusem si poradil domácí brankář. Juha Metsola byl pozorný.
29:52'
Hosté vyhodili přes všechny čáry, Dinamo hraje v plném počtu.
28:53'
Vjačeslav Ušenin rozehrává od své branky, následně se jeho kolega dostal do zakončení. Alexandr Frolov minul branku.
28:14'
Alexandr Gorškov pokračoval v akci v útočném pásmu, následně Maxim Kondratěv vypálil od modré čáry. Minul branku.
27:52'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Charles Linglet – 2 min., hrubost).
27:26'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Oleg Li dostal přihrávku mezi kruhy, ale minul branku.
26:50'
Hostujcí brankář kryje kotouč, hra je přerušena.
26:09'
Domácí celek měl ponechanou výhodu. Výborně vypálil Jan Kolář a jeho pokus v předbrankovém prostoru tečoval mimo dosah gólmana VLADISLAV UŠENIN. Asistence: Jan Kolář a Vjačeslav Ušenin.
25:31'
Vladislav Ušenin se propracoval do střelecké pozice, následně Kolář zkoušel něco vymyslet.
25:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
24:10'
Ilja Šinkevič se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval domácí gólman.
23:43'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Minsku.
23:10'
Domácí celek se dostává do vedení. S první střelou Tomáše Zohorny si hostující brankář dokázal poradit, a pak už TOMÁŠ ZOHORNA krásným blafákem překonal gólmana Enrotha. Asistence: Alexej Byvalcev.
22:45'
Marc-Andre Gragnani ze středního pásma nahazoval kotouč do útočného, Juha Metsola byl pozorný.
22:14'
Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se pokouší vstřelit první branku v zápase.
21:43'
Nikolaj Averin se dostal z mezikruží do zakončení, jeho pokus končí mimo branku. Gólman Minsku zasahovat nemusel.
20:49'
Mark Jančevskij se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil Jhonas Enroth.
20:40'
V poklidném tempu začíná druhá třetina.
20:01'
Úvodní třetina nabídla několik dobrých šanci, ale brankáři byli bezchybní. Po dvaceti minutách hry platí bezbrankový stav. 15:7 vede domácí tým na střely na branku.
20:00'
19:40'
Už se nic nestane.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:49'
Jhonas Enroth přerušuje hru, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
17:40'
Amur se drží v útočném pásmu, ale výraznější šanci si nemůže vypracovat.
16:55'
Artur Gavrus měl velkou šanci, ale výborně postaveného brankáře nepřekonal.
16:30'
Alexej Byvalcev od modré čáry minul branku, jeho rána postrádala přesnost.
15:52'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který nabízí poměrně hodně střel.
15:26'
Alexandr Frolov měl obrovskou šanci, ale nedokázal kotouč zamést pod brankáře hostujícího celku. Jhonas Enroth své spoluhráče podržel.
14:46'
Dmitrij Znacharenko vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku.
14:12'
Hostující brankář výborně dokázal zastavit velkou šanci domácího týmu. Díky Jhonasi Enrothovi platí vyrovnaný stav.
13:56'
Jhonas Enroth kryje střelu rychle po vhazování.
13:50'
Dlouhou přihrávku dostal Mark Jančevskij. Ten ale puk zpracovat nedokázal, a tak jej jen protečoval k brankáři Minsku, který přerušuje hru.
13:20'
Vladislav Ušenin zavezl puk do útočného pásma, následně vypálil jeho kolega, ale střelecký pokus byl zablokovaný obráncem Dinama.
13:02'
Kotouč vypadl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.
12:36'
Artur Gavrus vedl akci svého týmu, za brankou v souboji s Michalem Jordánem přišel o puk, a proto mohou hrát domácí.
12:07'
Bogdan Potěchin kličkoval v útočném pásmu, následně se dostal jeden z obránců ke střele od modré čáry. S prudkým pokusem si gólman Jhonas Enroth dokázal poradit.
11:46'
Jhonas Enroth kryje kotouč op střele Alexeje Byvalceva.
11:20'
Jhonas Enroth rozehrával od své branky, v akci pokračoval Charles Linglet. Ten našel Justina Fontainea v útočném pásmu.
10:54'
Šance k vidění jsou, ten přesnost zakončení je velmi malá, vlastně nulová.
10:32'
Dmitrij Klopov byl volný před brankou, přihrávka se k němu nedostala.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Dmitrij Korobov byl v útočném pásmu u branky připravený, ale kotouč jemně tečoval domácí brankář, a tak se Korobov do zakončení nedostal.
09:27'
Jan Kolář rozehrává od své branky, to už jsou hosté v plném počtu. Úvodní přesilovou hru neproměnil ani jeden tým.
09:15'
09:15'
Oleg Li a Jan Kolář kombinovali v útočném pásmu, do zakončení se nedostal ani jeden z nich.
08:10'
Fanoušci Amuru nespokojeně pískání, jejich oblíbenci si totiž nemohou vypracovat výraznější šanci.
07:45'
Nyní mají přesilovou hru domácí, kteří se ale nemohou probojovat do útočného pásma.
07:15'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., hákování).
07:00'
Sedm minut hry je pryč z první třetiny, sledujeme klidný úvod zápasu, na výraznější šanci čekáme.
06:20'
Oleg Li atakoval hostující rozehrávku, beky Minsku dostal sice pod tlak, ale obránci chybu neudělali.
05:52'
Kristian Chenkel rozehrává od své branky, následně míří na střídačku. V útočném pásmu se pokoušel něco vymyslet Jan Kolář.
05:49'
05:30'
Kristian Chenkel se dostal do útočného pásma, ale dříve než puk, a tak se píská postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:47'
Dinamo se dostalo do útočného pásma, Charles Linglet vedl akci svého týmu, ale zakončit se Minsku nepodařilo.
03:52'
Alexandr Kulakov rychle vypálil, ale branku trefit nedokázal, kotouč raději pohledem kontroloval Juha Metsola.
03:49'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., vysoká hůl).
03:44'
Quinton Howden se propracoval do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.
03:06'
Vjačeslav Ušenin špatně přihrával na modrou čáru, jeho spoluhráči tak přišli o útočné pásmo. Brankář Minsku asi zasahovat nemusel.
02:05'
V poklidném tempu začíná zápas, Amur špatně rozehrál, píská se icing. Buly před domácí brankou.
00:58'
Dmitrij Bujnickij na druhé straně prověřil připravenost brankáře soupeře. Juha Metsola byl pozorný.
00:37'
Vladislav Ušenin se jako první propracoval do zakončení, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
00:01'
Zápas začíná.
00:01'
Chabarovsk hlásí pondělí půl osmé večer a aktuální teplota je – 16 stupňů.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Averin, Kondratěv, Chabarov, Jordán, Kuzmin, Jančevskij – O. Li, Byvalcev, T. Zohorna – Vj. Ušenin, Gorškov, Vl. Ušenin – Potěchin, Rasskazov, Litovčenko – Jurtajkin, Klopov, Frolov – Kacuba.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – Šarangovič, Pavlovič, Gavrus – An. Stěpanov, Kulakov, Kovyršin – Bujnickij, Karaban, Drozd – A. Volkov..
Amur Chabarovsk odehrál 30 zápasů s bilancí 9-4-6-11 a vybojoval 41 bodů. V tabulce Východní konference je na 11. pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Kazaní 3:1, Ufou 3:1 a Soči 2:0. Tým nestačil na Petrohrad 2:3 a v nájezdech na Dynamo Moskva 1:2.
HC Dinamo Minsk odehrálo 32 zápasů s bilancí 11-3-2-16 a získali 41 bodů. v Tabulce Západní konference jsou na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Kunlunem 2:0, Kazaní 4:1 a v nájezdech se Spartakem Moskva 5:4. Tým nestačil na Čerepovec 1:2 a na Vladivostok 0:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a HC Dinamo Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.