KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Slovan Bratislava  - 15. září 2017   11:30

Chabarovsk
Chabarovsk
14:00' Byvalcev (O. Li, Potěchin) • 48:29' M. Kvapil (Frolov, T. Zohorna)
2:3
(1:0, 0:3, 1:0)
Slovan Bratislava
22:07' J. Mikúš  (Smoleňák) • 28:48' A. Šťastný  (T. Voráček, Viedenský) • 30:51' Řepík  (Kašpar)
Chabarovsk
Metsola (Kiselev) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Kuzmin, Aťušov, Averin, Kalinin – Potěchin, Byvalcev, O. Li – M. Kvapil, Frolov, T. Zohorna – Vj. Ušenin, Gorškov, Vl. Ušenin – Gubin, Klopov, Veličkin – Zaseda.
Ansonš, Odinš – Majtak, Streltsov
Platinum Arena
Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Barker, Taimi, Meszároš, Švarný, T. Voráček, Kozák, Hedera – Řepík, Co. Genoway, Kašpar – J. Mikúš, Smoleňák, Hrnka – Skalický, Viedenský, A. Šťastný – Hecl, Sádecký, M. Sloboda.

Tomáš Voráček (SBA) 0+1, 0 střel, čas 18:30
Hokejisté Slovanu Bratislava konečně získávají tři body za výhru. V tomto duelu dokázali porazit Amur Chabarovsk. Důležitý krok udělali ve druhé třetině, kterou vyhráli 3:0. Postupně se prosadili Mikúš, Šťastný a po výborné přihrávce Řepík. Amur se v závěru zápasu rozhodl pro hru bez brankáře, ale nedokázal překonat výborně chytajícího Štěpánka.
59:45'
Jakub Štěpánek kryje další pokus domácího hráče.
59:39'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude znovu před brankou Štěpánka.
59:30'
Výborně hraje Bratislava ve středním pásmu.
59:15'
Další vhazování před brankou Slovanu, domácí hrají bez brankáře. Zkouší to v šesti.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině. Amur vybojoval buly v útočném pásmu. Chabarovsk si vyžádal oddechový čas.
58:29'
Juha Metsola tečoval střelu Juraje Mikúše do ochranné sítě nad brankou. Buly před jeho bránou.
58:11'
Kotouč se dostal do středního pásma, kde jej ale získal domácí celek.
57:45'
Slovan se musí bránit tlaku soupeře, sledujeme aktivní hru Amuru.
57:16'
Chabarovsk tak hodně chce vyrovnat, až kazí základní prvky, které mu obvykle bez problémů vycházejí.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Fanoušci ženou Amur za vyrovnáním.
56:10'
Jakub Štěpánek drží své spoluhráče po střele domácího obránce. Maxim Kondratěv od modré neuspěl.
56:01'
Mnoho času už domácí celek na pokus o vyrovnání nemá.
55:40'
Matvej Zaseda dobře vypálil z velké dálky, jeho projektil končí mimo branku.
55:01'
Amur hraje v plném počtu. Slovan sice přesilovku nevyužil, ale i tak má blíž k výhře v tomto zápase.
54:20'
Hostující celek hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.
53:33'
Nick Ebert dobře vypálil, jeho pokus kryje brankář Juha Metsola.
53:14'
Bratislava hraje v plném počtu a má teď přesilovku.
53:01'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Klopov – 2 min., hákování).
52:58'
Dmitrij Klopov to vzal na sebe, ale v souboji jeden na jednoho nepřešel přes obránce.
52:33'
Slovan vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Bratislavský celek může vystřídat.
52:07'
Ještě minutu přesilové hry mají domácí hokejisté. Ti se ale zatím do výraznější střelecké pozice dostat nemohou.
51:49'
Matvej Zaseda do vzal na sebe, jeho rána ovšem končí mimo branku. Jakub Štěpánek zasahovat nemusel.
Chabarovsk má šanci na vyrovnání, k dispozici má přesilovou hru.
51:11'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Pavol Skalický – 2 min., podražení).
50:52'
Oleg Gubin se probojoval do zakončení, jeho pokus ale zablokoval hostující bek.
50:33'
Slovan se nyní musí bránit tlaku soupeře. Po kontaktní brance hraje Amur velmi dobře.
48:29'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Je zaděláno na drama. Alexandr Frolov dobře vypálil, hostující brankář vyrazil kotouč jen před sebe a MAREK KVAPIL měl snadnou úlohu. Asistence: Alexandr Frolov a Tomáš Zohorna.
48:00'
Vitalij Aťušov vypálil po nepřehledné situaci z předbrankové pozice, ale minul.
47:34'
46:54'
Bratislva se probojovala do útočného pásma, Marek Viedenský čekal na přihrávku před brankou, ale k zakončení se nikdo v bílém nedostal.
46:30'
Přesilovka se blíží do ke svému konci, Slovan se do výraznější střelecké pozice nemůže probojovat.
45:54'
Oleg Li získal kotouč v obranném pásmu, probojoval se do středního a rychle nahodil do útočné třetiny.
45:30'
Amur vyhazuje přes všechny čáry až za branku Slovanu. Jakub Štěpánek rozehrává.
45:14'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Byvalcev – 2 min., držení hole).
44:41'
Chabarovsk se probojoval do útočného pásma, následně ale musel rychle před svou branku, neboť přišel o puk.
44:00'
Tomáš Zohorna podklouzl v útočném pásmu.
43:06'
Mnoho šancí k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.
42:52'
Michal Jordán skvěle vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.
42:27'
Juha Metsola musel zasahovat, do šance se nedostal Tommi Taimi.
41:14'
Vjačeslav Ušenin si vybruslil do střelecké pozice, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
40:48'
Marek Kvapil výborně odehrál kotouč z obranného pásma, následně se ale do šance nikdo z kolegů nedostal.
40:20'
Jakub Štěpánek musel zasahovat, do střelecké pozice se dostal Alexandr Frolov.
40:01'
Buly vyhrávají hostující hokejisté.
40:01'
Skvěle hrál Slovan ve druhé třetině, vstřelil tři branky, díky čemuž otočil výsledek zápasu a vede 3:1. Zejména poslední branka Michala Řepíka byla pohledná.
40:00'
39:04'
Slovan se dostal do útočného pásma, ale ke střele se nikdo nedostal.
38:41'
V poklidném tempu se třetina dohrává.
38:10'
Marek Kvapil se málem dostal do zajímavé střelecké pozice. Režie multimediální kostky v hele ukázala hlavního kouše Slovanu. Že by byl usměvavý, to ani náhodou. Stále má ke hře svých svěřenců připomínky.
37:44'
Domácí hokejisté jsou nastěhovaní v útočném pásmu, Jakub Štěpánek musí být pozorný.
37:16'
Jan Kolář si výborně sjel do předbrankového prostoru, ale na přihrávku zpoza branky nedosáhl.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:22'
Vladislav Ušenin byl v útočném pásmu, ale nevystihl rozehrávku hostujícího hráče. Amur se k puku nedostal.
35:54'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se momentálně nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
35:08'
Vitalij Aťušov hledal svého spoluhráče před brankou, byl tam Oleg Li, jenže ten se do zakončení nedostal.
34:35'
Marek Viedenský výborně vyhrál osobní souboj za svou brankou, pokoušel se založit útočnou akci, ale Amur se k puku rychle dostal.
33:53'
Mnoho vyložených šancí k vidění není, Slovan hraje takticky velmi dobře. Drží hru v útočném pásmu.
33:16'
Jan Kolář se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo.
32:26'
Komerční přestávka.
32:20'
Michal Řepík se dostal do další výborné střelecké pozice, ale tentokrát hostující hráč neuspěl.
30:51'
Slovan právě vstřelil branku!
Řepík! Michal Řepík využívá přesilovku a Slovan vede o dva góly. Krásnou přihrávku dostal MICHAL ŘEPÍK od Lukáše Kašpara, který má zcela zaslouženě asistenci. Asistence: Lukáš Kašpar.
30:44'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nikolaj Averin – 2 min., hození hole nebo předmětu).
30:14'
Slovan se probojoval do útočného pásma, Radek Smoleňák čekal na vzdálenější tyči, ale minul přihrávku od spoluhráče.
29:47'
Jakub Štěpánek kryje ránu od modré čáry. Vitalij Aťušov vypálil z velké dálky, jeho pokus zastavuje brankář Slovanu.
28:48'
Slovan vede! Slovan se dostává do vedení. Marek Viedenský zadovkou našel Voráčka. Jeho pokus před brankou tečoval skvěle ANDREJ ŠŤASTNÝ. Asistence: Tomáš Voráček a Marek Viedenský.
28:33'
Marek Viedenský byl v útočném pásmu, ale nedokázal důrazněji zakončit.
27:55'
Ivan Švarný od modré čáry nenápadně nahodil kotouč na branku, domácí Juha Metsola měl hodně práce.
27:12'
Vladislav Ušenin mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na spoluhráče. Ten byl obsazený, a tak Amur nevypálil na bránu.
26:47'
Alexandr Frolov hledal před brankou spoluhráče, byl tam Tomáš Zohorna. Nadvakrát střelecký pokus Frolova kryje Jakub Štěpánek.
26:12'
Slovan se dostal do dobré střelecké pozice, Colby Genoway výborně vypálil, ale jeho pokus byl zablokovaný.
25:56'
Jakub Štěpánek drží kotouč, hra je přerušená. Komerční přestávka.
25:10'
K odraženému kotouči se dostal Andrej Šťastný, ale nedokázal trefit poskakující kotouč.
25:05'
Oleg Gubin založil útočnou akci, ale o puk přišel. Do rychlé protiakce se dostal Colby Genoway, jehož pokus s velkou dávkou štěstí kryje brankář.
24:51'
Oleg Gubin čekal na přihrávku od spoluhráče, ale nedostal ji. Akce Amuru končí, neboť Vitalij Aťušov naboural do brány.
24:11'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí mají puk za svou brankou a střídají.
23:36'
Tommi Taimi se zkoušel probojoval do zakončení, ale jeho pokus končí mimo branku.
23:25'
Vitalij Aťušov dobře vystřelil, jeho pokus kryje brankář Jakub Štěpánek.
23:00'
Tři minuty hry jsou pryč ze druhé třetiny, Slovan dokázal vyrovnat, a i po vstřelené brance je aktivní.
22:07'
Domácí celek se v útočném pásmu neprosadil, propadl, a tak se prosazují hosté. Do brejku se dostal JURAJ MIKÚŠ, jehož pokus propadl brankáři. Asistence: Radek Smoleňák.
20:40'
Slovan se probojoval do útočného pásma, Colby Genoway se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale neuspěl.
20:10'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se z kraje druhé třetiny.
20:01'
V první třetině jsme viděli jednu branku, prosadil se domácí celek. Platnost branky potvrdil videorozhodčí, Po dvaceti minutách tak platí stav 1:0.
20:00'
19:57'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Igor Veličkin – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Juraj Mikúš – 2 min., vražení na hrazení).
19:08'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Gólmani mnoho práce nemají.
18:00'
Marek Sloboda se probojoval do útočného pásma, ale neměl komu přihrát, sám akci vedl za branku Chabarovsku, ale tam o kotouč přišel.
17:40'
Tomáš Zohorna čekal na přihrávku mezi kruhy, ale kotouč se k němu nedostal.
17:15'
Maxim Kondratěv obkroužil bránu Slovanu, ale k odkryté tyčce nedokázal poslat kotouč.
16:40'
Igor Veličkin rozehrával od své branky, ale nepodařilo se mu to, a tak mohl hostující hráč dál útočit. Ke střele se nedostal.
16:10'
Od vstřelení gólu k vidění není mnoho šancí. Nick Ebert dobře vypálil ze střední vzdálenosti, jeho pokus kryje Juha Metsola.
15:25'
Boris Sádecký se pokoušel vybojovat kotouč ve středním pásmu. To se mu podařilo, a tak od modré dobře vypálil. Jeho ránu kryje brankář Amuru.
14:00'
Domácí celek se dostává do vedení. Oleg Li vypálil od modré čáry, jeho pokus se po odrazu od ALEXEJE BYVALCEVA dostal za čáru. Platnost branku potvrdil videorozhodčí. Asistence: Oleg Li, Bogdan Potěchin.
13:12'
Jan Kolář hraje od své branky, jeho kolega se pokoušel dostat k puku, ale obránce Tomáš Hedera zneškodnil akci Amuru.
12:51'
Vitalij Aťušov je po souboji v útočném pásmu otřesen, za asistence lékarů opouští led.
11:51'
Igor Veličkin se protlačil do výborné střelecké pozice, jeho pokus skvěle zastavil Jakub Štěpánek. Skvěle přečetl hru.
11:22'
Jan Kolář zastavil zajímavě vypadající akci Slovanu. Bratislava se tak do zakončení probojovat nedokázala.
10:50'
Pavol Skalický se se zkoušel probojovat do zakončení, ovšem jeho pokus nebyl povedený. Dobře zasáhla domácí obrana.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:44'
Slovan se dostal do útočné třetiny, ale Nick Ebert nedokázal přesněji vypálit z předbrankové pozice.
09:20'
Mnoho střeleckých pozic momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
08:48'
Andrej Meszároš vybojoval kotouč za svou brankou, a tak se Bratislava může dostat do útočného pásma, kde ovšem o puk přišla.
08:07'
Vhazovat se budeme ve střední pásmu. Rychle se do střelecké pozice dostal Dmitrij Klopov, jehož pokus kryje brankář slovenského týmu.
08:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
07:23'
Hosté rozehrávali od své branky, do střelecké pozice se dostal Marek Hecl. Jeho ránu kryje domácí Juha Metsola.
06:40'
Domácí celek se probojoval do útočného pásma, Jan Kolář ale nedokázal přesně přihrát. Nakonec puk končí v moci brankáře Slovanu.
06:08'
Colby Genoway zkoušel kotouč protlačit do předbrankového prpstoru, jenže neuspěl.
05:47'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže probojovat do útočného pásma.
05:09'
Vjačeslav Ušenin vypálil z kruhu, jeho pokus kryje hostující brankář. Jakub Štěpánek byl pozorný.
04:21'
Maxim Kondratěv má kotouč za vlastní brankou, následně se rychle dostal do útoku. Ale on ani jeho spoluhráči nedokázali vystřelit.
03:50'
Přesilovka číslo dva pro Chabarovsk. Ale ani tentokrát se nemůže domácí celek probojovat do útočného pásma.
03:33'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Hrnka – 2 min., faul loktem).
03:12'
Úvodní přesilovou hru domácí celek jednak proměnit nedokázal, ale tak si mnoho šancí nevypracoval.
02:56'
02:50'
Bogdan Potěchin dobře vypálil, jeho pokus snadno kryje hostující Jakub Štěpánek.
02:30'
Mnoho šancí si domácí celek v přesilovce zatím nevypracoval. Slovan Bratislava se brání zodpovědně.
01:57'
Vladislav Ušenin byl připravený na modré čáře, jeho zakončení ale postrádalo přesnost.
01:33'
Marek Kvapil se protlačil do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku. Gólman Slovanu zasahovat nemusel.
01:13'
Amur má k dispozici přesilovou hru, dostal se do útočného pásma.
00:56'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Andrej Meszároš – 2 min., držení protihráče).
00:50'
Jakub Štěpánek musí být pozorný, střelecký pokus domácího hráče kryje brankář Slovanu.
00:21'
V poklidném tempu se začíná první třetina, kotouč pod kontrolou mají domácí.
00:01'
Poslední tři vzájemné zápasy vyhrál Slovan Bratislava. Bude tato sérii prodloužena, nebo ukončena?
Amur Chabarovsk také nemá vstup do nového ročníku KHL podle svých představ, ale vede si o něco lépe než jeho dnešní soupeř. Deset odehraných zápasů (2-1-3-4; 11 bodů). Z posledních deseti zápasů vybojoval Amur čtyři body za dvě prohry na nájezdy a za výhru v prodloužení nad Ladou. Nejhorší výsledek měl Chabarovsk na ledě Jekatěrinburgu, kde padl 1:8.
HC Slovan Bratislava prožívá velmi nepovedený vstup do sezóny. Deset odehraných zápasů s bilancí 2-0-3-5 a devíti body. Z posledních pěti zápasů Slovan všechny prohrál. Ze tří z nich získal bod za prohru v nastavení. V posledním zápase gól nevstřelil a za poslední dva zápasy má Bratislava na svém kontě jen jeden vstřelený gól. Slovenský tým se tak poohlíží po posilách.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a HC Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.