KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Čerepovec - 27. února 2018   17:30

Čerepovec
21:39' Stránský  (Trubačjov, Vovčenko) • 30:34' Trubačjov  (Višněvskij, Geraskin) • 56:30' Trubačjov  (Vovčenko, Geraskin) • 57:19' Mereskin
CSKA Moskva
Denis Naumov, Alexei Ravodin – Alexei Maitak, Alexander Sadovnikov
CSKA Ice Palace, Moskva
Čerepovec

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Čerepovec nakonec vyhrála na ledě CSKA Moskva jasně 4:1. První branku vstřelil v sedmé minutě Šalunov, který se k puku dostal po buly a poté tvrdou střelou překonal Hudáčka. Druhá třetina je u konce ovšem stav je úplně jiný a Čerepovec vede 2:1. Už po dvou minutách se mohli hostující, ale i čeští fanoušci radovat, jelikož se prosadil Matěj Stránský. Poté hra hostů šla pouze nahoru a po polovině hry poslal Severstal do vedení Trubačjov. Ve třetí třetině sice domácí tlačili, ale ke konci se prosadili hostující hráči Trubačjov a Mereskin. Čerepovec se tak stěhuje na osmé místo a nyní postupuje do play-off, ovšem celou KHL čeká ještě jedno kolo.
59:57'
Po zakázaném uvolnění hostů se ještě bude vhazovat před domácí bránou, ale to už vítěze nezmění.
59:47'
Maxim Šalunov se ještě snažil zakončit bekhendem, ale přestřelil.
59:11'
Nyní jsou u kotouče hosté a kontrolují tak konec dnešního utkání.
57:54'
Domácí se dál snaží, ale nyní ztratili puk v pásmu Čerepovce.
57:19'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Obrovská chyba domácího hráče za bránou, když ztratil puk, který si převzal ALEXANDR MERESKIN, ten se potom dostal až před domácí svatyni a zakončil mezi betony brankáře Johanssona.
56:30'
Střela Geraskinovi nevyšla a skončila jen za bránou kde se k puku ovšem dostal Vovčenko a rychle ho poslal zpátky před bránu, což domácí brankář nečekal a JURIJ TRUBAČJOV tak zakončil do poloprázdné brány a svým druhým gólem v dnešním utkání posílá Čerepovec do vedení 3:1! Asistence: Daniil Vovčenko, Igor Geraskin.
55:45'
Alexej Marčenko se dostal přes obránce Čerepovce, ale jeho následné zakončení skončilo jen v moci Júliuse Hudáčka.
55:12'
Nyní CSKA rozehrála novou akci od své brány, ale následně neprošli středním pásmem, ovšem hosté jim pouze odevzdali puk zpátky.
54:48'
Opět se domácí dostali dopředu, ale následná střela byla zblokována hostujícím hráčem.
53:59'
Ve třetí dvacetiminutovce je CSKA jasně lepším týmem, ale v hostující bráně je dnes skvělý Július Hudáček.
53:16'
Hosté se provinili zakázaným uvolněním a následuje další buly před bránou Hudáčka.
52:55'
Július Hudáček musel čelit další střele domácího hráče, ale poradil si sní lehce.
52:10'
51:48'
Opět se CSKA dostala do pásma Čerepovce, ale Július Hudáček vyrazil tuto střelu mimo svou bránu.
51:03'
Domácí semkli hosty v jejich pásmu, ale následně předvedl Július Hudáček skvělý zákrok.
50:10'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
50:10'
Domácí se dál snaží vstřelit gól, ovšem nyní bude vyloučený hostující hráč.
49:19'
Alexej Marčenko nyní vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění a následuje buly před bránou Larse Johanssona.
48:10'
Čerepovci se nepodařilo přejít přes střed hrací plochy a následně se domácí hráč dostal do zakončení, ovšem Július Hudáček nyní předvedl velmi důležitý zákrok.
47:06'
Július Hudáček předvedl další ze svých skvělých zákroků.
46:33'
Nyní se domácímu hráči odpískalo postavení v brankovišti.
45:35'
Ovšem nyní jsou u kotouče opět domácí a vytváří si další šanci.
45:08'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění a následuje buly před bránou Johanssona.
44:45'
Střela ze středního pásma Hudáčka nepřekvapila a ten tak předvedl další zákrok.
43:40'
Nyní se bojuje o puk v pásmu Severstalu, ale následně hosté vyhodili kotouč do bezpečí.
42:53'
Pokud dnes Severstal Čerepovec vyhraje, dostane se na osmé místo, na kterém je nyní Dynamo Moskva.
42:06'
Následná střela hostujícího hráče skončila jen vedle brány Johanssona.
41:35'
CSKA vstoupila do třetí dvacetiminutovky velmi aktivně a opět je u puku.
40:37'
Hosté se dostali do zakončení, ale puk skryl do lapačky bez větších problémů Lars Johansson.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:17.
Druhá třetina je u konce ovšem stav je úplně jiný a Čerepovec vede 2:1. Už po dvou minutách se mohli hostující, ale i čeští fanoušci radovat, jelikož se prosadil Matěj Stránský. Poté hra hostů šla pouze nahoru a po polovině hry poslal Severstal do vedení Trubačjov. I ke konci druhé periody byli hosté lepším týmem a před třetí části tak vedou o jednu branku.
40:00'
39:55'
Pět vteřin před koncem druhé části ještě následuje buly v pásmu CSKA.
39:23'
A opět musel Lars Johansson zasahovat, ovšem tentokrát jeho pravý beton podržel domácí hráč.
38:51'
Hostující hráč se dostal až k bráně CSKA Moskvy a zakončil, ovšem jeho rána se za záda Johanssona nedostala.
37:54'
Další střela z hole hráče Čerepovce, ale tentokrát skončila jen vedle brány Johanssona.
36:17'
Domácí se provinili zakázaným uvolněním a následuje tak další buly před bránou Johanssona.
35:55'
A další šance hostů, kteří chtějí postoupit do play-off a k tomu dnes musí vyhrát.
34:50'
Domácí překazili útok po levé straně a nyní se dostali s kotoučem do třetiny Severstalu.
33:50'
Opět jsou hosté velmi aktivní a nastala stejná situace jako u jejich dvou branek, ovšem nynější finální střela šla vedle brány.
32:55'
Další šance hostů, když se dostal ke střele hostující hráč po levé straně, ovšem puk za sebe Lars Johansson nepustil.
32:16'
Nyní jsou s pukem za svou bránou domácí, ale poté o něj přišli a hosté tak jdou dopředu.
30:34'
Severstal Čerepovec otáčí zápas a vede 2:1! Vitalij Višněvskij si objel bránu a následně poslal puk před ní kde byl uvolněný JURIJ TRUBAČJOV a stejně jako Stránský tak i on zamířil k levé tyči a poslal Čerepovec do vedení! Asistence: Vitalij Višněvskij, Igor Geraskin.
28:27'
Nyní se hra hodně kouskuje a po buly následuje další, jelikož střelu Arťoma Blažijevskije chytil Július Hudáček.
27:55'
Hra ve druhé třetině není příliš atraktivní a nyní chytil nához hostů do lapačky Lars Johansson.
26:13'
Nyní se hosté provinili zakázaným uvolněním a následuje vhazování před bránou Hudáčka.
25:49'
Hosté se provinili ofsajdem a hra se tak přesune do středního pásma kde následuje buly.
23:58'
Další šance domácích, ale opět předvedl Július Hudáček solidní zákrok.
23:04'
Nyní následuje buly před hostující bránu, když střelu chytil Hudáček do lapačky.
22:03'
Nyní se domácí provinili zakázaným uvolněním.
21:39'
A je vyrovnáno! Severstal Čerepovec využívá přesilovou hru. Vovčenko předal puk za bránou Trubačjovi, který ho poslal před domácí svatyní na českého útočníka MATĚJE STRÁNSKÉHO a ten střelou k levé tyči vyrovnává! Asistence: Jurij Trubačjov, Daniil Vovčenko.
21:14'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., podražení).
20:55'
K puku se opět dostali domácí a nyní ho drží ve své třetině.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:27.
První třetina je u konce a zatím CSKA zaslouženě vede 1:0. První branku vstřelil v sedmé minutě Šalunov, který se k puku dostal po buly a poté tvrdou střelou překonal Hudáčka.
20:00'
19:49'
19:19'
Jurij Trubačjov vypálil jen vedle domácí brány.
18:16'
Hosté mohou srovnat z přesilové hry, ovšem nyní se dostal dopředu domácí hráč.
17:49'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Ožiganov – 2 min., hákování).
17:29'
Hosté se provinili zakázaným uvolněním a následuje tak buly před bránou Čerepovce.
16:46'
Velká šance hostů nekončí gólem! Dmitrij Kagarlickij dostal skvělou přihrávku na levou stranu, ale Lars Johansson předvedl skvělý zákrok.
16:15'
Valerij Ničuškin si udělil místo ke střele a vypálil, ovšem Hudáček nakonec puk udržel v lapačce.
15:24'
Skrytá šla od modré skončila jen vedle hostující brány.
14:48'
Další možnost domácích ke skórování, ale kotouč do hostující brány nakonec nedostali.
14:18'
Maxim Šalunov dostal nabito z levé strany, ale jeho následná rána z první šla jen do lapačky Júliuse Hudáčka.
13:51'
Krátce po buly vypálil Dmitrij Kagarlickij, ale Johansson si s jeho pokusem poradil.
13:49'
Nyní přišla další střela hostů, ale Lars Johansson byl opět připraven a následuje komerční přestávka.
13:10'
Domácí hráč si objel bránu a zakončil, ovšem Hudáčka nepřekonal.
12:28'
11:30'
Domácí hráči si přihrávali v pásmu hostů, ale následně přišli o puk a musí tak začít novou akci od své brány.
10:47'
Daniil Vovčenko se ovšem v oslabení dostal k puku a vypálil, ovšem Lars Johansson byl připraven a vyrazil kotouč do bezpečí.
10:45'
Domácí tak budou pokračovat v přesilové hře.
10:28'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Valerij Vasiljev – 2 min., držení).
10:24'
09:37'
Alexandr Popov se dostal ke střele, ovšem minul hostující bránu.
09:16'
Další útok CSKA je u konce, jelikož se dopustila ofsajdu.
09:05'
Hosté se vysvobodili ze své třetiny, ale následně opět domácí postupují dopředu.
08:24'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Stanislav Kalašnikov – 2 min., podražení).
07:56'
Opět je puk v pásmu Čerepovce a domácí si vytvářejí další příležitost ke střele.
07:00'
CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA Moskva jde zaslouženě do vedení! Po buly v hostující třetině se dostal ke střele MAXIM ŠALUNOV a tvrdou ránou překonal Hudáčka! Asistence: Michail Pašnin, Sergej Šumakov.
06:45'
Július Hudáček musel být připravený proti střele Romana Ljubimova, ale následně puk v pohodě chytil.
05:35'
Následně opět hosté vyhodili puk přes celé kluziště, ale zakázané uvolnění se nepíská.
05:19'
Následně kotouč získali hosté, ale pouze jej vyhodili aby mohli vystřídat.
04:45'
Po bojích ve třetině hostů se k puku dostali domácí.
03:44'
Nyní se hosté dostali dopředu, ale poté se dopustili ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.
03:18'
Od začátku utkání se hraje hlavně ve třetině Čerepovce a opět jsou u puku domácí.
02:40'
Arťom Sergejev se pokusil nahodit puk před hostující bránu na teč svému spoluhráči, ovšem nakonec kotouč skončil u hostů.
02:09'
Následuje vhazování před hostující bránou.
01:34'
Střela domácího hráče se odrazila od zadního mantinelu a Július Hudáček raději skryl puk lapačkou.
01:08'
Menší zmatek před svatyní Čerepovce, ale finální zakončení šlo mimo tři tyče brány Hudáčka.
00:37'
Až nyní přiletěla první střela na hostující bránu, ovšem Július Hudáček tento pokus viděl a vyrazil.
00:18'
Domácí se po úvodním buly přesunuli do pásma Severstalu, ale zatím nevystřelili.
00:01'

CSKA Moskva: L. Johansson (Treťjak) – Marčenko, Blažijevskij, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Pašnin (A), Makjejev – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Ljubimov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov (C), Scott (C), Platt – Popugajev, Kuzmenko.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, V. Vasiljev, Verjovkin, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Masuhr – Jašin, Kagarlickij (C), P. Černov – Vovčenko, Trubačjov (A), Geraskin – Karlin, Ugarov, Rybin (A) – Stránský, Mereskin, Bumagin.

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexei Ravodin – Alexei Maitak, Alexander Sadovnikov.
Severstal Čerepovec:

Čerepovec se aktuálně nachází na devátém místě se sedmdesáti devíti body a skóre 127:143. Na osmé postupové místo ztrácí pouze bod. Rovněž jako jeho soupeř tak i Severstal si zahrál v olympijské přestávce přátelské utkání. Zavítal na led Omsku. První gól padl až ke konci druhé třetiny, který dal hostující Kagarlitsky. Ten vstřelil i druhou branku dvacet jedna vteřin před koncem třetí dvacetiminutovky do prázdné brány. Čerepovec tak vyhrál 2:0. Nejlepším střelcem je se sedmnácti góly právě Kagarlitsky.
CSKA Moskva:

CSKA Moskva se momentálně nachází v Západní konferenci na druhém místě se sto dvaceti jedna body a skóre 169:83. Postup do play-off už má jistý mnoho kol. V posledním utkání se CSKA utkala s Kazaní v olympijské přestávce a tudíž se jednalo jen o přátelské utkání. Po první třetině byl stav 1:1. Na konci druhé třetiny bylo utkání stále remízové, ale tentokrát už 2:2. Ve třetí dvacetiminutovce gól nepadla a šlo se do prodloužení, kde rozhodl domácí Šumakov. CSKA tak vyhrála 3:2 po prodloužení. Nejlepšími střelci CSKA v lize jsou se sedmnácti góly Šalunov a Šumakov.
V dalším utkání KHL se proti sobě utkají týmy CSKA Moskva a Severstal Čerepovec. V posledních pěti vzájemných zápasech vždy vyhrála CSKA. Naposled to bylo před dvěma měsíci na ledě Severstalu, když v polovině utkání poslal hosty do vedení Grigorenko. Další branku vstřelil v 51. minutě opět hostující hráč, tentokrát Šalunov. CSKA tak vyhrála 2:0. Nyní se bude hrát na v CSKA Ice Palace v Moskvě. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 600 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.