KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Red Star Kunlun - 16. ledna 2018   17:30

Dynamo Moskva
00:50' I. Nikulin (Ignatuškin, Tarasov) • 29:26' Hietanen (Rylov, Tarasov) • 31:18' Hietanen (D. Višněvskij) • 42:08' Rylov (Brjukvin, Alexejev) • 57:35' Varnakov (Karsums)
5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
Red Star Kunlun
52:31' Chipchura   • 58:06' Lockhart  (Lebeděv)
Ansons, Birin – Sivov, Stroganov
VTB Ice Palace

Domácí celek vyhrává tento zápas 5:2. O své výhře rozhodl v první a druhé třetině, po nichž vedl 3:0. Ve třetí části hry se dvakrát prosadila Moskva, dvakrát Kunlun. Dynamo bylo aktivnější, zaslouženě vyhrálo.
59:45'
Už se nic nestane.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:06'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Po rychlé kombinaci hostující celek snižuje. Prosazuje se pohotovou střelou nikým nehlídaný LUKE LOCKHART, který přijal parádní pas od spoluhráče. Asistence: Kirill Lebeděv.
57:35'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení. Krásnou bekhendovou stranou z úhlu poslal kotouč pod horní tyčku MICHAIL VARNAKOV. Asistence: Martinš Karsums.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry. Dmitrij Kazionov výborně vypálil z předbrankového prostoru. Jeho pokus kryje Alexandr Skrynik.
55:46'
Dynamo se ubránilo, a tak se pokouší znovu vypracovat se do střelecké pozice.
55:30'
Joonas Järvinen má kotouč za svou brankou, odkud se snaží rychle rozehrát.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek vede o tři góly, pokračuje v dobré a trpělivé hře.
54:34'
Hostující celek snížil na rozdíl tří branek, nyní se pokouší hrát dál aktivně, ale Moskva drží své vedení.
54:10'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet před svou brankou po souboji s protihráčem. Hra pokračuje dál.
52:31'
KYLE CHIPCHURA využil nepřehledné situace před brankou domácích, kotouč dostal za brankovou čáru. Dlouhou dobu rozhodčí tento moment konzultovali s kolegou u videa. Rozhodli o tom, že nedovolené bránění brankáři v tomto případu nebylo, a tak gól platí..
52:04'
Kunlun v závěru zápasu má k dispozici přesilovou hru, ve které se může pokusit snížit.
51:56'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., podražení).
51:04'
Domácí celek se propracoval do útočného pásma, ale Alexandr Skrynik zasahovat nemusel.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí Dynamo vede 4:0 a míří za výhrou.
49:43'
Martinš Karsums rozehrává od své branky, mnoho střel na branku momentálně k vidění není.
49:10'
Luke Lockhart hledal před brankou připraveného spoluhráče, ale do přihrávky vložil hůl jeden z domácích hráčů.
48:12'
Lucas Lessio se probojoval do útočného pásma, jeho akci ukončil domácí obránce Juuso Hietanen, který puk v souboji získal.
47:26'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.
46:32'
Moskva rozehrává od své branky, má optickou převahu. Red Star se nemůže propracovat stabilněji do pásma.
46:14'
Ivan Igumnov vypálil z mezikruží, jeho projektil kryje brankář Kunlunu.
45:53'
Sledujeme rychlou hru, zbytečně se nepřerušuje a k vidění není mnoho střel. Hraje se v poklidném tempu.
44:00'
Čtyři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, domácí Dynamo vstřelilo čtvrtou branku, díky čemuž zvyšuje své vedení.
43:31'
Gilbert Brulé se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho akci kryje domácí brankář. Alexandr Jerjomenko byl pozorný.
42:08'
Nově příchozí brankář příliš dlouho čisté konto neudržel. Po krásné individuální akci se prosazuje JAKOV RYLOV, kterého nedokázala obrana soupeře zastavit. Asistence: Vladimir Brjukvin a Andrej Alexejev.
41:50'
Jaakko Rissanen se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale byl o puk připraven obranou.
41:00'
Zápas, ve kterém zcela jasně vede domácí celek, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Střídání v týmu Red Star Kunlun: ze hřiště odchází Magnus Hellberg, přichází Alexandr Skrynik.
40:01'
Dva góly přidal domácí celek v prostřední dvacetiminutovce, díky čemuž vede o tři góly a míří za výhrou.
40:00'
39:45'
39:02'
Jegor Zajcev nikam nespěchá, to už se hraje poslední minuta ve druhé třetině.
38:21'
Brandon DeFazio se nedokázal probojovat do střelecké pozice, jeho akci ukončil domácí bek.
38:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:40'
Fanoušci Moskvy vytvářejí výbornou atmosféru, jejich oblíbenci vedou o tři branky, sledujeme povedené vystoupení domácích.
36:24'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, sledujeme aktivní hru domácích.
34:55'
Alexander Petunin dostal hru do útočného pásma, jeho projektil byl zablokovaný obráncem Red Star.
34:14'
34:05'
Magnus Hellberg kryje kotouč po střele domácího hráče.
34:03'
Domácí hokejisté hrají aktivně, pokouší se držet hru daleko od své branky. Naopak hostující obrana musí být pozorná.
32:14'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min., držení protihráče).
31:18'
Domácí celek navyšuje vedení, po rychlé akci zůstal na modré čáře zcela volný JUUSO HIETANEN, jehož pokus byl precizní. Asistence: Dmitrij Višněvskij.
30:33'
Lucas Lessio rozehrává od své branky.
30:10'
Dostáváme se do druhé poloviny hry, sledujeme aktivní hru domácího celku, který před malou chvílí navýšil své vedení.
29:26'
Domácí celek navyšuje své vedení. Krátce před polovinou zápasu se ke střele z první dostal JUUSO HIETANEN, jehož rána zapadla přesně k tyčce. Asistence: Jakov Rylov a Daniil Tarasov.
28:59'
Přesilovku nyní hrají domácí hokejisté, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.
28:30'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Roman Graborenko – 2 min., sekání).
27:52'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, stále platí jednobrankové vedení domácího týmu.
26:47'
Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:19'
Magnus Hellberg si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal jeden z domácích hráčů.
25:51'
24:30'
Přesilovka se hostujícímu celku vůbec nedaří, nemůže se dostat do útočného pásma.
23:51'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexej Těreščenko – 2 min., vysoká hůl).
23:27'
Nikita Komarov se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale přes soupeře neprošel. Stopku mu vystavil Brendan O'Donnell.
22:20'
Mnoho šancí k vidění v úvodu druhé třetiny není, hraje se zejména o střední pásmo.
21:46'
Jesse Blacker se dostal do útočného pásma a vypálil. Jeho projektil byl zablokovaný domácím obráncem.
20:46'
Zápas pokračuje dál druhou třetinou, domácí celek má k dispozici jednobrankové vedení.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku, tvrdou ránou se prosadil hned v první minutě hry Ilja Nikulin.
20:00'
19:50'
Magnus Hellberg senzačně zastavil střelecký pokus soupeře, domácí tým mohl navýšit své vedení.
19:33'
V poklidném tempu se dohrává úvodních dvacet minut.
19:12'
Poslední minuta hry v první třetině, domácí mají puk za svou brankou, nikam se neženou.
18:47'
Kunlun nyní kombinuje v útočné třetině, ale do zakončení se probojovat nemůže.
18:10'
Brandon DeFazio vybojoval kotouč v obranném pásmu, našel spoluhráče. Taylor Beck se probojoval ke střele, kterou výborně zastavil brankář Dynama.
18:00'
Moskva hraje aktivněji, hostující celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.
17:33'
17:25'
Michail Varnakov skvěle zakončoval, puk kryje ve své výstroji brankář Magnus Hellberg.
17:11'
Dynamo se usadilo v útočném pásmu, Maxim Solovjov pálil z první, ale minul branku.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:40'
Ilja Nikulin pálil od modré, jeho projektil byl zablokovaný.
16:18'
Daniil Tarasov autorem dalšího střeleckého pokusu, který končí mimo branku.
15:56'
Jakov Rylov pálil od modré čáry mimo branku, hostující brankář zasahovat nemusel.
15:33'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., sekání).
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny. Více ze hry mají domácí.
13:30'
Rinat Ibragimov tečova střelu domácí hráče tak nešikovně, že z toho byl málem vlastní gól. Magnus Hellberg situaci ale zvládl.
13:00'
Red Star Kunlun se nyní dostal do dvou dobrých pozic, ale ani jednou kotouč neskončil za brankovou čárou. Nejprve zasáhl brankář, a pak mířila střela mimo.
12:40'
Dmitrij Kazionov hledal přihrávkou od mantinelu spoluhráče před brankou, ale puk zastavil obránce.
12:20'
Komerční přestávka.
12:07'
Brendan O'Donnell se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho akci ukončil dobrým obranným zákrokem bek.
11:47'
Joonas Järvinen rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
11:00'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
10:31'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek má více ze hry, hraje přímočařeji.
09:51'
Dmitrij Kazionov pálil z dobré pozice, kotouč ale poslal mimo branku, Kunlunský brankář zasahovat nemusel.
09:35'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění není. Osobních soubojů za pro změnu hodně.
08:14'
Kyle Chipchura dobře zakončil, před brankou ještě někdo tečoval. Alexandr Jerjomenko si dokázal poradit.
08:00'
Jakov Rylov rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
07:00'
Sedm minut hry je pryč. Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
06:20'
Taylor Beck se propracoval do útočného pásma, našel před brankou postaveného Gilberta Brulé, jehož střely senzačně chytil domácí brankář Alexandr Jerjomenko.
05:51'
Hokejisté z hlavního ruského města mají více ze hry, pokouší se hrát aktivně a dominují.
05:40'
Vhazovalo se před brankou Kunlunu, následně pálil Igor Ignatuškin a jeho kotouč kryje Magnus Hellberg.
04:53'
Alexandr Jerjomenko musel být pozorný, se střelou z otočky si dokázal poradit.
04:40'
Joonas Järvinen rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet.
04:03'
Alexej Sopin se propracoval do další dobré střelecké pozice, ale tentokrát kotouč končí mimo branku.
04:00'
Čtyř minuty hry jsou pryč a už jsme viděli první branku zápasu.
03:35'
Dynamo Moskva má jednoznačně více ze hry, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Kunlun se musí bránit.
03:10'
Alexander Petunin se pokoušel probojovat do zakončení, v jeho akci ještě pokračovali spoluhráči.
02:44'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, optickou převahu mají domácí, kteří také vedou.
00:50'
Domácí celek se hned v první minutě dostává do vedení. Kotouč se dostal na modrou čáru, kde stál ILJA NIKULIN. Jeho tvrdá rána propadla brankář Kunlunu až do brány. Asistence: Igor Ignatuškin a Daniil Tarasov.
00:20'
Domácí hokejisté hrají v modrých dresech, hosté v bílých.
00:01'

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Rylov, Solovjov, J. Zajcev – Karsums, Varnakov, A. Těreščenko – Petunin, Tarasov, Ignatuškin – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – N. Komarov, Arťuchin, Sopin – Dm. Kazionov.

Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – Schaus, Ibragimov, Graborenko, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Vorobej – Brulé, DeFazio, Beck – Yip, Lessio, Kane – Ponikarovskij, Chipchura, Rissanen – Lebeděv, O'Donnell, Lockhart.

Rozhodčí: Ansons, Birin – Sivov, Stroganov.
Red Star Kunlun odehrál 49 zápasů s bilancí 14-4-8-23 a vybojoval 58 bodů. V tabulce Východní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Jugrou 2:1 v prodloužení a Novosiborskem 7:4. Nestačil na Omsk 0:4, Petrohrad 2:4 a Helsinky 1:3.
Dynamo Moskva odehrálo 51 zápasů s bilancí 17-8-5-21 a získalo 72 bodů. V tabulce Západní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo v nájezdech Čeljabinsk 3:2. Nestačilo na Magnitogorsk 1:5, Jekatěrinburg 3:4, Ladu 1:3 a v prodloužení na Jaroslavl 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dynamo Moskva a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.