KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Riga - 2. listopadu 2017   17:30

Riga

Tento nepříliš atraktivní hokejový duel vyhrává domácí celek poměrem 2:1 po samostatných nájezdech. Výborný výkon podali oba brankáři, Alexandr Jerjomenko i Janis Kalninš podrželi své spoluhráče v základní hrací době.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
Autorem vítězné branky je VLADIMIR BRJUKVIN. Překonal brankáře střelou mezi nohy.
Nikolaj ŽERDĚV neproměňuje.
Vladimir BRJUKVIN proměňuje.
Danny KRISTO neproměňuje.
Dustin BOYD neproměňuje.
Dustin BOYD proměňuje. Už to vypadalo, že Janis Kalninš kotouč kryje, ale nakonec končí za brankovou čárou.
Miks INDRAŠIS neproměňuje.
Dmitrij MARKOVIN neproměňuje.
Danny KRISTO proměňuje. Trefil se mezi betony brankáře domácího týmu.
Ivan IGUMNOV neproměňuje.
Michail VARNAKOV neproměňuje.
Stanislav ČISTOV neproměňuje.
Vladimir BRJUKVIN neproměňuje.
Gints MEIJA neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
V poslední minutě nastavení jsme výraznější šanci neviděli, a tak bude muset zápas rozhodnout loterie zvaná samostatné nájezdy.
Prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme samostatné nájezdy, které rozhodnou o tom, kdo vyhraje tento duel.
65:00'
Prodloužení skončilo.
63:57'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře. Hosté se nemohou dostat z pásma.
63:41'
63:13'
Dynamo se znovu dostalo do zakončení, Ivan Igumnov minul od modré.
62:23'
Moskva se nastěhovala na útočnou třetinu, kde rozehrála přesilovku. Hosté se se štěstím osvobozují.
62:02'
Ilja Nikulin kombinuje v útočném pásmu, dobře vypálil. Ale minul bránu.
61:41'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Krišjanis Redlihs – 2 min., držení protihráče).
61:00'
Hosté se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
60:34'
Mikelis Redlihs se usadil v útočném pásmu, ale při kličce nechal puk za sebou. Hrají tak domácí.
60:06'
Oba týmy zahajují prodloužení opatrnou hrou, ani jeden z nich nechce chybovat.
60:01'
Třetí třetina nabídla dvě branky. Domácí se prosadili jako první, hosté pak vyrovnali. Následovat tedy bude pětiminutové prodloužení se systémem náhlá smrt.
60:00'
59:44'
Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat.
59:22'
Mikelis Redlihs hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávku zastavila obrana.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry, ani jednomu celku se podle všeho do prodloužení nechce.
58:06'
Michail Varnakov měl na hokejce rozhodující branku, ve vyložené pozici ale svůj nástroj zlomil.
57:47'
Domácí nahodili kotouč do útočného pásma, hostující brankář Janis Kalninš rychle rozehrává.
57:41'
Hra je přerušena, po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.
57:10'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do pásma.
56:16'
Hraje se spíše ve středním pásmu, šancí je k vidění naprosté minimum.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.
54:30'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže do výraznější šance probojovat.
53:32'
Gints Meija byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
53:10'
36:25, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku. Více ze hry má domácí celek, ale nemůže se prosadit.
52:35'
Hosté se pokouší získat vedení na svou stranu, a tak musí být domácí obrana pozorná.
51:27'
Riga právě vstřelila branku!
Velmi rychle je vyrovnáno. I hosté využívají přesilovou hru. Z hranice brankoviště doklepl kotouč za brankáře soupeře BRANDON MCMILLAN. Asistence: Karl Stollery a Anssi Salmela.
51:20'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dustin Boyd – 2 min., hrubost).
51:01'
50:45'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Gól v přesilovce pět na tři a domácí celek vede! Tvrdou nechytatelnou ránou od modré čáry všechny hráče i brankáře prostřelil ILJA NIKULIN. Asistence: Dmitrij Višněvskij a Vladimir Brjukvin.
50:21'
Domácí si dávají přednost v zakončení. Následně trefil Ilja Nikulin tyč!
50:00'
Janis Kalninš výborně vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti.
49:36'
Domácí celek přišel o kotouč, a tak se málem dokázali hosté osvobodit.
49:29'
Ilja Nikulin vypáli znovu ze stejné pozice. Tentokrát jeho ránu kryje brankář Janis Kalninš.
49:13'
Dlouhou přesilovku pět na tři hrající domácí. Ilja Nikulin to zkoušel od modré. Minul bránu.
49:01'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Krišjanis Redlihs – 2 min., hákování).
Dnešní utkání sleduje 3 458 diváků.
48:56'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Anssi Salmela – 2 min., hrubost).
48:40'
Domácí Michail Varnakov se pokoušel probojovat do útočného pásma, ale nepodařilo se mu to.
48:13'
Sledujeme rychlý hokej, nyní se po zakázaném uvolnění a komerční přestávce bude vhazovat před domácí bránou.
48:00'
47:30'
Krišjanis Redlihs se sice probojoval do útočného pásma, ale od modré čáry mohl branku ohrozit jen těžko.
46:30'
Janis Kalninš má kotouč za svou brankou, hosté přesilovkovou akci musí znovu rozehrávat.
46:00'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., hákování).
45:40'
Miks Indrašis se k puku nedostal, byl u něho dříve domácí hráč. Moskva má momentálně mírnou optickou převahu.
45:14'
Hosté vyhazují přes všechny čáry, čelí velkému tlaku domácích. Hru uklidňuje Georgijs Pujacs.
44:15'
Hostující obránce Karl Stollery vybojoval kotouč u své branky, domácí se nemohou dostat do šance. Podobně bezmocní jsou také hosté.
43:24'
Miks Indrašis od modré čáry vypálil, jeho pokus zablokoval obránce domácích, a pak i brankář.
43:04'
Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí. Stále čekáme na úvodní branku zápasu.
41:52'
Danny Kristo vypálil od modré čáry, jeho pokus snadno kryje Alexandr Jerjomenko.
41:41'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
41:16'
Hostující celek se dokázal ubránit, domácí hráči přesilovku proměnit nedokázali.
41:11'
40:01'
I po čtyřiceti minutách platí bezbrankový stav. 27:19, střelecky jsou aktivnější domácí, ale oba brankáři drží čisté konto.
40:00'
39:25'
Hosté výborně vybojovali puk a dostali jej až za branku soupeře.
39:12'
Nyní přesilovka pro domácí celek.
39:11'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon McMillan – 2 min., nedovolené bránění).
39:09'
Andrej Kutějkin vypálil, ale jeho pokus byl zablokovaný.
39:00'
Hlasatel právě oznámil posledních šedesát sekund hry druhé třetiny.
38:30'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina. Stále platí bezbrankový stav.
38:16'
38:00'
Domácím se početní výhoda vůbec nedaří, znovu přicházejí o pásmo.
37:40'
Hosté šetří cenný čas. Domácí se dostali do úmyslného postavení mimo hru. Vhazovat se bude před bránou Dynama.
37:15'
Hosté výborně vyhazují přes všechny čáry, brankář Alexandr Jerjomenko rychle rozehrává na své spoluhráče.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:38'
Riga velmi dobře napadá, a tak domácí mají velké problémy se založením přesilovkové akce.
36:18'
Domácí hokejisté mají v závěru třetiny početní výhodu, během které se mohou pokusit změnit bezbrankový stav.
36:16'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Roberts Lipsbergs – 2 min., vražení na hrazení).
35:57'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Moskvy.
35:28'
Dinamo rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Hosté se zatím nemohou propracovat do útočného pásma.
35:02'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Více ze hry mají jednoznačně hokejisté Rigy.
34:40'
Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, Miks Indrašis se pokoušel něco vymyslet. Puk do lepší pozice ale nedostal.
33:42'
Dinamo se až nyní probojovalo do útočné třetiny, Alexandr Jerjomenko musí být pozorný.
33:22'
Přesilovka se hostujícímu celku vůbec nedaří, nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
32:40'
Michail Varnakov se dostal do brejku při vlastním oslabení. Nezakončil. Ještě hledal zpětnou přihrávkou spoluhráče. Ani ten ale nevystřelil přesně.
32:19'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Georgij Kuzněcov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
32:19'
Komerční přestávka.
32:05'
Na výraznější střeleckou šanci dlouhou dobu čekáme. K vidění mnoho šancí není.
31:25'
Jeden z rozhodčích špatně přešlápl, a tak uklouzl. Od fanoušků sklidil pochopitelně škodolibý potlesk.
30:49'
Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed. Slyšet je také menší skupiny fanoušků Rigy.
30:24'
Jevgenij Arťuchin se propracoval do útočného pásma. Rychlou přihrávkou hledal spoluhráče na modré čáře, ale přihrávku přesnou neposlal.
29:56'
22:18, střelecky je mírně aktivnější domácí celek, ale zatím ani jedna rána nebyla gólová. Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.
28:43'
Je to velký boj, ani jeden celek nechce chybovat. V tomto zápase mnoho branek pravděpodobně neuvidíme.
28:16'
Emils Gegeris se pokoušel domácím překazit rozehrávku, což se mu podařilo. Hrají tak hosté v útočném pásmu.
27:20'
Zápas pokračuje dál. Domácí celek má převahu, kterou ovšem nedokáže přetavit v úvodní gól.
27:02'
Ani nadvakrát nedokázali domácí střelci překonat brankář Rigy. Následovat bude komerční přestávka, a pak buly v útočném pásmu domácích.
26:31'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Mnoho šancí k vidění není. Optickou převahu mají domácí.
25:48'
Domácí celek má nyní více ze hry, ale do brejku se po chybě Moskvy dostali hosté. Nikolaj Žerděv nepřekonal brankáře Alexandra Jerjomenka z bezprostřední blízkosti.
25:36'
Jakov Rylov výborně vypálil do modré čáry. Jeho ránu snadno kryje brankář Janis Kalninš ve své rukavici.
25:25'
Arťom Volkov si jako obránce sjel do dobré střelecké pozice. Jeho rána mířila ke vzdálenější tyči, ale puk se do brány nevešel.
24:01'
Dmitrij Višněvskij neuspěl od modré čáry, jeho rána byla zablokovaná.
23:44'
Domácí hokejisté se propracovali do útočného pásma, ale do výraznější šance se zatím dostat nemohou.
22:52'
Hosté prostrčili puk za domácí branku tak šikovně, že z toho nebyl icing, a tak mohou hráči v bílém střídat.
22:30'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:00'
Na výraznější střelecký pokus ve druhé třetině stále čekáme.
21:29'
Anssi Salmela dobře vypálil, jeho střela zápěstím byla zablokovaná, a tak brankář vůbec zasahovat nemusel.
21:00'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Dynama.
20:48'
Krišjanis Redlihs rozehrává od své branky, hosté se nikam neženou.
20:30'
Zápas, ve kterém zatím čekáme na první branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Úvodní třetina mnoho šancí nepřinesla. Tu asi největší měl ve druhé minutě hostující Brandon McMillan, který ale svůj brejk neproměnil. Po dvaceti minutách platí nerozhodný stav.
20:00'
19:29'
Roberts Lipsbergs nedosáhl na dlouhou přihrávku, a tak ani nemohl zakončit.
19:01'
Riga má kotouč pod kontrolou a pokouší se v závěru první dvacetiminutovky prosadit.
18:40'
V poklidném tempu se dohrává první třetina.
18:15'
Gunars Skvorcovs vedl rychlou protiakci. Nabízel se mu na přihrávku Nikolaj Žerděv. Ten ale pas nedostal.
18:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, kotouč mají pod kontrolou domácí. Jmenovitě Maxim Solovjov.
17:33'
Hra je nyní přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Domácí brankář nemohl vůbec zasahovat proti případným střelám.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:56'
Hra je po delší pasáží ve středním pásmu přerušená. Vhazovat se bude před brankou Rigy. Domácí vybojovali kotouč, v akci pokračoval Ivan Igumnov. Ten se ale do střelecké pozice nedostal.
15:52'
Guntis Galvinš výborně za svou brankou vybojoval puk, a tak se může směr hry otočit.
15:23'
Oba týmy si vyzkoušely přesilovou hru, nikdo se do výraznější šance nedostal.
14:49'
Ivan Igumnov vybojoval kotouč před brankou, ještě hledal spoluhráče, ale tato přihrávka už byla pravděpodobně zbytečná.
13:59'
13:05'
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Anssi Salmela – 2 min., hákování).
12:56'
Přesilovou hru sice hrají hosté, ale do útočného pásma se RIga dostat nemůže. Naopak útočí Moskva.
11:59'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., podražení).
11:30'
Gints Meija nahazoval od modré čáry na bránu, domácí Alexandr Jerjomenko přerušuje hru. Vhazovat se bude před domácí brankou.
11:08'
Stanislav Čistov se pohyboval před brankou, ale letící puk zpracovat nedokázal. A tak hrají domácí.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme aktivnější hru hostujícího celku.
09:52'
Krišjanis Redlihs vypálil z mezikruží. Jeho ránu jeden z domácích obránců zablokoval, Alexandr Jerjomenko tak zasahovat vůbec nemusel.
09:37'
Mnoho šancí k vidění není. Hosté se sice usadili v útočném pásmu, ale bez zakončení.
08:33'
Mikelis Redlihs výborně vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před brankou Moskvy.
07:48'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Na úvodní branku ale čekáme.
07:13'
Domácí celek má kotouč za svou brankou, a tak může v poklidu vystřídat. Čerstvé síly posílá do hry také Riga.
06:46'
Vladimir Brjukvin pokračoval v akci, kterou začal jeho spoluhráč. Jenže se do zakončení neprobojoval. Hraje tak Riga.
06:29'
Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, Danny Kristo pokračoval v akci. Jeho spoluhráč zakončoval od modré čáry. Jeho ránu kryje domácí brankář. Hra je přerušena, komerční přestávka.
05:48'
Moskva se neudržela v útočném pásmu, a tak se musí bránit. Guntis Galvinš zakončoval od modré, jeho tvrdou ránu zablokoval Alexandr Jerjomenko.
05:41'
Michail Varnakov vypálil od modré čáry, jeho pokus zablokoval hostující hráč.
04:46'
Nikolaj Žerděv po střelu s domácím Dmitrijem Markovinem skončil na brankové konstrukci. Je otřesený, odchází na střídačku, následně mizí v kabině.
04:32'
Michail Varnakov se málem probojoval do šance, ale poskakující kotouč nedokázal zpracovat.
04:03'
Brandon McMillan odvedl dobrou práci v útočném pásmu, vypracoval šanci, do které ale nepřesně přihrál. A tak přenechává místo na ledě kolegovi.
03:04'
Daniil Tarasov se pokoušel pro své spoluhráče vybojovat lepší pozici v útočném pásmu, ale obrana Rigy si dokázala snadno poradit.
02:33'
Dmitrij Kazionov nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat.
01:55'
Karl Stollery přichází na led, a tak rozehrává od své branky. Sledujeme klidnější pasáž hry. Hra se přelévá bez zakončení za strany na stranu.
01:10'
Brandon McMillan se dostal do brejku, rozhodl se pro forhendový blafák, ale kotouč mu sjel z hole, a tak snadno zasáhl domácí Alexandr Jerjomenko.
00:15'
Zápas začíná v poklidném tempu, jako první se do šacen dostali domácí. Jakov Rylov nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat brankáře.
00:01'

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – Rylov, Kutějkin, I. Nikulin, Volkov, D. Višněvskij, Korjagin, Solovjov – Tarasov, Boyd, Salminen – Brjukvin, Varnakov, A. Těreščenko – Ignatuškin, Alexejev, Markovin – Igumnov, Arťuchin, J. Jakovlev – Dm. Kazionov.

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – K. Redlihs, Stollery, Galvinš, Salmela, Zile, Ališauskas, Balinskis, Pujacs – Bičevskis, M. Redlihs, Lipsbergs – Žerděv, Skvorcovs, Meija – Indrašis, Kristo, McMillan – Čistov, Batna, Gegeris.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ibatulin – Michel, Nikolajev.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dynamo Moskva a Dinamo Riga.

Dinamo Riga odehrálo sedmadvacet zápasů s bilancí 1-4-3-19. Tým vybojoval 14 bodů a je na posledním místě Západní konference. Skóre má 41:83. Z posledních pěti zápasů vyhrálo Dynamo jen dva. Poradilo si s Čerepovcem 3:2 v prodloužení a Omsk 1:0 v prodloužení. Riga nestačila na Novosibirsk 2:3 v prodloužení, Dynamo Minsk 1:2 v prodloužení a Petrohrad 2:3.

Dynamo Moskva odehrála osmadvacet zápasů s bilancí 10-4-1-13. Nachází se na osmém místě Západní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Poradil si s Podolskem 5:1. Nestačil na Ufu 2:3, Bratislavu 2:4, Spartak Moskvu 0:2 a Novgorod 0:1 v nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.