KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Chabarovsk - 22. ledna 2018   17:00

Jaroslavl
Jaroslavl
21:07' Averin (Nakládal, Sudnicin) • 31:09' Iljenko (Kronwall) • 39:28' Kajumov (Averin, Loktionov)
Chabarovsk

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Je dobojováno! Domácí hokejisté vítězí přesvědčivým výsledkem 3:0 a připisují si tři body do tabulky! Amur dnes skoro nic nepředvedl a Lokomotiv vítězí zcela zaslouženě! Dnešní utkání rozhodla druhá třetina, ve které domácí hokejisté vstřelili všechny tři branky dnešního zápasu.
Střely na branku 27:21
59:26'
Amur drží puk ve své třetině a už se nikam nežene.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:37'
Arťom Iljenko jel sám na Metsolu, ale střelu mezi betony mu brankář Amuru zlikvidoval!
58:00'
Nepřesná rozehrávka domácího týmu končí na zakázaném uvolnění.
57:04'
Domácí drží kotouč a nepouští Amur do žádného tlaku. O dnešním vítězi je rozhodnuto.
56:27'
Amuru se čas na vyrovnání krátí a Lokomotiv už jen brání svůj náskok.
55:40'
Ivan Beljakov se zjevil sám u levé tyčky a měl před sebou prázdnou branku, ale puk mu poskočil a Beljakov minul!
55:16'
Až nyní se dostal Amur do útočného pásma a kombinuje.
54:48'
Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny a Lokomotiv dnes brání oslabení naprosto skvělým způsobem!
54:03'
Maxim Kondratěv vystřelil od modré čáry a Sudnicin kryje.
53:46'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., vysoká hůl).
53:02'
Amur má ponechanou výhodu a zkouší to v šesti proti pěti!
52:10'
Amur se dostal do útočného pásma a držel domácí pod tlakem, ale k žádné střele se hosté nedostali.
51:00'
Hokejisté Lokomotivu kontrolují hru a pomalu si kráčí pro tři body.
50:24'
Domácí napadají hráče Amuru hodně hluboko a to hostům dělá velké problémy!
49:44'
Lokomotiv ustál tři oslabení za sebou a nyní už v plném počtu drží kotouč a kombinuje v útočné třetině.
49:10'
Lokomotiv dostal puk do středního pásma a všichni hráči domácích míří na střídačku.
48:39'
Tomáš Zohorna minul branku a domácí jsou v plném počtu.
48:12'
Až nyní se Amur dostal do útočného pásma.
47:22'
Ne! Dnes se Amuru přesilové hry absolutně nedaří a hosté se nemohou dostat ani do pásma, natož aby si vytvořili nějakou brankovou příležitost.
47:04'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., nedovolené bránění).
46:58'
46:30'
Maxim Kondratěv vystřelil z vrcholku kruhu a Sudnicin musel zasahovat.
46:27'
46:23'
Další vyhození domácích.
46:00'
Domácí opět vyhazují a Amur musí až ke své brance.
45:23'
Amur je nastěhovaný v útočném pásmu a kombinuje.
45:10'
Domácí vyhazují až za branku hostů.
44:58'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Petri Kontiola – 2 min., krosček).
44:51'
Oleg Li vystřelil z mezikruží a domácí brankář zasahuje.
44:40'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., krosček).
44:27'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., krosček).
43:58'
Ojedinělý výpad Amuru, který vedl Maxim Kondratěv skončil nepřesnou nahrávkou.
43:28'
Domácí hráči jsou jasně lepším týmem a Amur se stále jen brání.
43:06'
Amur zastavuje hru zakázaným uvolněním.
42:35'
Domácím hráčům sice skončila přesilová hra, ale Lokomotiv se stále drží na útočné polovině a kombinuje.
42:10'
Pickard jel sám na Sudnicina, ale neuspěl!
41:55'
41:23'
Amur opět vyhazuje a domácí se zatím nedostali k žádné střele.
40:40'
Domácí hokejisté se dostali s pukem za vlastní branku a musí založit nový útok.
40:01'
Druhá třetina je u konce a domácí ji jasně ovládli! Lokomotiv dostal tři puky za Metsolu a pravděpodobně rozhodl dnešní utkání.
Střely na branku po druhé třetině 21:9
40:00'
39:55'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandre Picard – 2 min., sekání).
39:28'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Autorem branky je ARTUR KAJUMOV. Asistence: Jegor Averin a Andrej Loktionov.
39:22'
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:22'
Hosté vyhazují puk až za branku Lokomotivu.
37:51'
Denis Alexejev pálil z mezikruží, ale ani jeden pokus neproletěl na Metsolu.
37:22'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., podražení).
37:03'
Tempo utkání výrazně opadlo a ani jeden z týmů se nedostává do nějakých větších šancí.
36:31'
Michal Jordán vystřelil od modré čáry, ale minul branku domácího týmu.
35:36'
Lokomotiv ubránil přesilovou hru a okamžitě se nastěhoval do útočného pásma.
35:11'
34:26'
Amur je v útočné třetině, ale domácí po chvilce získali puk a vyhodili ho za branku hostů.
33:52'
Nyní se hosté konečně dostali do útočného pásma a mohou se pokusit poprvé překonat Sudnicina.
33:35'
Amur pokračuje v bídném výkonu a v přesilové hře se stále nedostal do útočného pásma.
33:11'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. – příliš mnoho hráčů).
33:00'
Jeden z útočníků Amuru se dostal ke střele z levého kruhu a domácí brankář po dlouhé době musel zasahovat.
32:42'
Lokomotiv kombinuje v útočné třetině a Amur je pod velkým tlakem.
32:11'
Domácí hokejisté se dostali do tempa a přehrávají Amur.
31:09'
Lokomotiv vede o dvě branky! Kronwall poslal fantastickou přihrávku před branku, kde byl ARŤOM ILJENKO, který vystřelil z první a ještě si stylově klekl na jedno koleno a propálil Metsolu. Asistence: Staffan Kronwall.
30:27'
Apalkov rychlostí blesku projel celé hřiště a zavezl puk za branku Amuru. Domácí kombinují v útočné třetině a pokoušejí se navýšit vedení.
30:07'
Li vystřelil z vrcholku kruhu a jeho pokus byl přizvednutý do ochranné sítě.
29:44'
hosté stále bojují o puk v útočné třetině a drží Jaroslavl pod mírným tlakem.
29:11'
Amur je zpět v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nemůže dostat.
28:36'
Domácí získali puk a velmi rychle se vydali do útoku a Metsola musel likvidovat střelu od modré.
28:07'
Amur se po delší době dostal do útočné třetiny a drží Lokomotiv pod tlakem.
27:19'
Hosté získali kotouč a kombinují s ním ve vlastním pásmu.
26:44'
Amur poslal puk do středního pásma a Lokomotiv se chtěl rychle vrátit do útočné třetiny, ale jeden z domácích útočníků byl ještě v útočné třetině, a tak se hra zastavuje kvůli ofsajdu.
26:36'
Hosté jsou pod tlakem a nyní vyhodili puk na zakázané uvolnění.
25:56'
Andrej Loktionov vystřelil od modré čáry, ale trefil pouze prvního bránícího hráče.
25:05'
Kozun pálil z bodu pro vhazování a jen těsně minul branku!
24:35'
Arťom Iljenko se dostával do samostatného úniku, ale vzrušení bylo zbytečné, protože Iljenko se nacházel v ofsajdu.
24:14'
Andrej Loktionov vystřelil z pravého kruhu a Metsola byl připravený.
23:46'
Hosté jsou aktivnější a pokoušejí se dorovnat stav utkání.
22:50'
Amur po inkasované brance ožil a snaží se aktivně napadat.
22:00'
21:07'
Lokomotiv skóruje ve vlastním oslabení! JEGOR AVERIN zajel s pukem do útočného pásma a od levého mantinelu najel s pukem mezi kruhy, kde vystřelil a jeho první pokus vyrazil Metsola před sebe a puk se odrazil zpět k Averinovi, který na podruhé překonal Metsolu. Asistence: Jakub Nakládal a Alexandr Sudnicin.
20:57'
Domácí vyhazují do středního pásma a Amur se v přesilové hře ještě nedostal do pásma.
20:35'
Amur je za svou brankou a přesilová hra mu utíká.
20:22'
Hosté se pokusili dostat poprvé v přesilové hře do útočného pásma, ale zastavuje je ofsajd.
20:01'
První třetina dnešního utkání je za námi a nenabídla nic zajímavého. Na Amuru je vidět, že si dnes chtějí vybojovat alespoň jeden cenný bod a naopak domácím už o nic nejde a hrají na půl plynu. Lokomotiv si vypracoval nějaké střelecké příležitosti až na konci třetiny, ale Metsola vše pokryl.
Střely na branku po první třetině 11:4
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Petri Kontiola – 2 min., vysoká hůl).
19:31'
Staffan Kronwall si vybruslil od modré čáry až do mezikruží a vyslal střelu zápěstím, která minula Metsolovu branku.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17'
Jegor Averin vystřelil z mezikruží, ale trefil pouze bránícího hráče.
17:43'
Vitalij Aťušov vybojoval puk za brankou Lokomotivu, ale poté špatně nahrál a kotouč tak mají domácí hokejisté.
17:25'
Maxime Talbot vystřelil z vrcholku levého kruhu a Metsola ukryl puk do lapačky.
16:50'
Hosté ubránili oslabení, ale do útočného pásma se moc nedostávají a domácí hráči jsou více na kotouči.
16:31'
Střelecký pokus Apalkova byl přizvednutý do ochranné sítě.
16:19'
16:10'
Domácí se provinili ofsajdem.
16:00'
Amur opět vyhazuje a přesilová hra se pomalu blíží ke svému konci.
15:39'
Metsola likvidoval střelu od modré na poslední chvíli!
15:13'
Hosté hrají tohle oslabení výborně a v první minutě přesilové hry nepustili Lokomotiv do pásma.
14:39'
Kozun zavezl puk do útočného pásma, ale o puk brzy přišel a Amur vyhazuje.
14:19'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Bogdan Potěchin – 2 min., krosček).
14:07'
Střela od domácího útočníka byla přizvednuta nad branku hostujícího celku.
13:32'
Amur vyhodil puk do středního pásma a Lokomotiv bude muset založit novou útočnou akci.
13:01'
Daniil Apalkov vystřelil z velkého úhlu a nadělal pořádné problémy Metsolovy, který puk krotil delší dobu než je zdrávo.
12:24'
Domácí mají územní převahu, ale na brankové příležitosti to je 0:0.
11:54'
Nikita Čerepanov obehrál tři hráče, ale jeho cesta skončila ve středním pásmu, kde přišel o kotouč.
11:18'
Hosté se na malou chvíli dostali do útočné třetiny, ale velmi rychle přišli o puk a dopředu mohou domácí.
10:24'
U levého mantinelu se vytvořilo klubko šesti hráčů, kteří bojovali o kotouč a vítězně z této skrumáže vyšel Amur, který tak vyhodil puk do středního pásma.
10:00'
Lokomotiv má puk na svých hokejkách, ale žádnou šanci si domácí hokejisté zatím nevypracovali.
09:25'
Amur svým dobrým napadáním zahnal hráče Lokomotivu za jejich branku a oba týmy jdou střídat.
09:05'
Další útok, který vedl Talbot, byl zastaven ofsajdem.
08:36'
Domácí hráči jsou v útočném pásmu a pokoušejí se najít recept na překonání obrany Amuru.
08:02'
Alexej Byvalcev vystřelil na branku domácího celku a Sudnicin si připisuje další zákrok.
07:18'
Amur nahodil puk do útočného pásma, ale domácí rychle vybojovali puk a vyváží ho do středního pásma.
06:46'
Domácí útočnou akci zastavil ofsajd.
06:01'
Jan Kolář hledal někoho ze svých spoluhráčů před brankou, ale jeho střílená přihrávka byla zablokována.
05:32'
Zakázané uvolnění domácího týmu zastavuje hru.
05:21'
Jaroslav Chabarov vystřelil od modré čáry a Sudnicin předvedl zákrok lapačkou.
04:51'
Amur dostal puk z pásma a nyní se sám pokouší zaútočit.
04:16'
Talbot nahrál na teč před branku, kde byl Nakládal, který puk tečoval, ale trefil pouze beton Metsoly.
03:40'
Domácí se drží v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali. Amur získal puk a poslal ho na zakázané uvolnění.
03:28'
Hosté se provinili zakázaným uvolněním a bude se vhazovat po levici Metsoly.
03:15'
Lokomotiv drží puk ve středním pásmu a pokouší se nějakým způsobem dostat do pásma Amuru.
02:47'
Domácí hráči se dostali k puku a chtěli přejít rychle do útoku, ale to se jim nepovedlo, protože jejich rozehrávka byla nepřesná a skončila až na zakázaném uvolnění.
02:16'
Andrej Loktionov vystřelil od modré čáry a Metsola musel zasahovat.
02:05'
Dmitrij Klopov vyhodil puk do hlediště, ale bylo to s tečí plexiskla, a tak se nebude vylučovat.
01:40'
Domácí dostali puk z obranného pásma a kompletní pětice Jaroslavle střídá.
01:25'
Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují.
00:44'
Zohornovi se puk zamotal mezi nohy a musel vyjet pryč z útočného pásma.
00:21'
Daniil Apalkov vystřelil od modré čáry, ale branku Amuru minul.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall, Nakládal, Pajgin, Jelesin, Koledov, Čerepanov, Lekomcev – Kozun, Talbot, Kontiola – Kajumov, Averin, Loktionov – Kraskovskij, Alexejev, Apalkov – Romanov, Ivanov, Iljenko – Jurtajkin.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Averin, Chabarov, Aťušov, Karmaškov – O. Li, Byvalcev, Potěchin – T. Zohorna, Rasskazov, Picard – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Klopov, Veličkin, Litovčenko – Beljakov.

Rozhodčí: Viktor Gashilov, Andris Ansons – Alexander Otmakhov, Vasily Semechkov.
Vzájemné zápasy
Amur Chabarovsk 3:1 Lokomotiv Jaroslavl
Lokomotiv Jaroslavl 5:2 Amur Chabarovsk
Lokomotiv Jaroslavl 3:1 Amur Chabarovsk
Lokomotiv Jaroslavl 3:5 Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
Hosté přijíždí do Jaroslavle s dobrou formou a motivací vyhrát, protože Amur není na pozici zaručující play-off, ale na osmý Novosibirsk ztrácí pouhé 4 body a má dvě utkání k dobru! Chabarovsk má na svém kontě 78 bodů po 51 utkáních. Náskok na desátou Astanu má Amur jedenácti bodový, a tak se může soustředit pouze na probití se do play-off. Z posledních pěti utkání na venkovních kluzištích dokázali hosté vyhrát pouze dvakrát a dnes by nutně potřebovali bodovat.

Nejproduktivnější hráči
Alexej Byvaltsev 16+20
Oleg Li 10+18
Vladislav Ušenin 15+12
Lokomotiv Jaroslavl
Domácí hokejisté se nachází na čtvrtém místě západní konference se ziskem 93 bodů po 53 utkáních. Na třetí místo, kde je Jokerit ztrácí Lokomotiv dva body, ale má o tři zápasy více než finský celek. Jaroslavl dokázala z posledních pěti utkání vyhrát třikrát a na domácím ledě se ji extrémně daří. Lokomotiv už má jisté play-off a dnes bude hrát především o lepší postavení v tabulce.

Staffan Kronwall 10+24
Brandon Kozun 13+18
Petri Kontiola 11+16
Krásné pondělní odpoledne všem hokejovým fanouškům! V dnešním utkání se společně podíváme na KHL, kde se střetnou týmy Lokomotivu Jaroslavl a Amuru Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.