KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Slovan Bratislava  - 25. srpna 2017   18:00

Jaroslavl
Jaroslavl
02:36' Kontiola (Talbot, Kronwall) • 16:02' Kartajev (Iljenko, Mosaljov) • 16:12' Kontiola (Nakládal, Kronwall) • 33:34' Korškov (Koledov, Polunin) • 45:14' Lugin (Apalkov)
8 000 diváků

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Domácí ve třetí periodě přidali ještě další branku, kterou vsítil Dmitrij Lugin a na tu už hosté zareagovat nedokázali. Stejně jako v Petrohradu prohrávají i v Jaroslavli a v neděli je čeká další přetěžký zápas na ledě moskevského Dinama.
59:55'
Už se nic nestane, zápas se už pouze a jen dohrává s pukem na hokejkách domácích hráčů.
59:44'
Závěr zápasu se blíží, ještě se prezentoval dobrým zákrokem Marek Mazanec proti střele Daniila Apalkova a hra je přerušena.
58:45'
Lukáš Kašpar vyslal jedovku na Sudnicina a i s tou si dokázal domácí brankář poradit. Kotouč ukryl na své hrudi a puk za svá záda nepustil.
58:22'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Voráček – 2 min., držení protihráče).
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Juraj Mikúš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., hrubost).
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:27'
Tlak domácích neustává, naopak. I v samotném závěru, troufnu si už napsat utkání, se stále tlačí před Mazancovu branku.
56:43'
Slibně se rozvíjející akci hostů zastavila opět obrana Lokomotivu, která zastavila souhru Slovanu už ve středním pásmu.
56:15'
Přichází další komerční přestávka.
56:00'
Dnešní utkání sleduje v Jaroslavli 8 000 diváků.
55:33'
Arťom Iljenko se řítil před Mazance, na kterého vyslal další střelu, ta ovšem končí na brankáři Slovanu i za pomoci hostující obrany.
54:55'
Skalický vyšťoural puk u pravého mantinelu, ale jeho přihrávka na Švarného byla nepřesná. Do útoku tak jdou znovu domácí hráči.
54:30'
Hosté se dostali do slibné šance, do střely Jana Buchteleho ale vložil hůl jeden z obránců Lokomotivu a kotouč za zády Sudnicina znovu nekončí.
53:43'
Domácí na opačné straně jeli dva na jednoho, proti střele Apalkova ale zasáhl vracející se Cam Barker a nedovolil, aby hráči Lokomotivu ohrozili Mazance.
53:27'
Lukáš Kašpar poslal kotouč do rohu kluziště v útočném pásmu, poté si ho převzal Michal Řepík, jenž přihrávkou hledal znovu Lukáše Kašpara, jeho přízemní střela ale končí mimo tři tyče.
52:32'
Na druhé straně se ke střele z pravé strany dostal Marek Sloboda, ale jeho střela končí jen na příložníku Alexandra Sudnicina.
51:55'
Denis Mosaljov se dostal prakticky sám na levý kruh, poté si našel lepší pozici pro střelu a následně pak střílel na Mazance. Ten ale zasahovat nemusel, kotouč končí pouze na boční konstrukci jeho branky.
51:30'
Arťom Iljenko je na ledové ploše a Lokomotiv tak hraje v plném počtu hráčů a hned se přesouvá do útočného pásma.
51:10'
Hráči Jaroslavle nedávají hráčům Slovanu vůbec žádnou šanci a opět je nepustili před vlastní branku. Vypadá to, že i toto oslabení domácí zvládnou.
50:28'
Hosté znovu neprošli do útočné třetiny, ještě před ní opět úřadovala obrana Lokomotivu, která zase vyhazuje puk mimo ohrožení branky Sudnicina.
50:10'
Tommi Taimi našel volného Jana Buchteleho před Sudnicinem, ale střela druhého jmenovaného po zemi končí na pravém betonu Alexandra Sudnicina.
49:45'
Domácí nepustili hosty do svého pásma a hned na hranici modré čáry poslali kotouč daleko od své branky. Slovan tak musí zakládat svou útočnou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
49:30'
Iljenko přidržel hůl soupeři a dostal dvě minuty za držení hole. Je tu přesilovka pro Slovan, tomu ovšem na zvrat v utkání už příliš čas nezbývá.
49:30'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., držení hole).
48:52'
Voráček s Bačíkem si vyměnili puk ve vlastním obranném pásmu a poté založili další útok. Jenže před Sudnicinem hosté opět propadli.
48:12'
Dmitrij Lugin našel křížnou přihrávkou na pravé straně Daniila Apalkova, ale tomu skákavý kotouč nesedl. Ke střele před Mazancem se tak nedostal.
48:09'
Nyní je tu prostor pro další komerční přestávku.
47:33'
Kraskovskij nepříjemně clonil před Mazancem, který pak neviděl střelu Jegora Korškova, nakonec se ale dokázal včas vrátit obránce Cam Barker a celou akci domácích zastavil.
46:54'
Kašpar, který se vrátil zpět na ledovou plochu, hledal svou přihrávkou Viedenského, ale druhý jmenovaný před Sudnicinem pouze promáchl.
45:14'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hráči Slovanu opět propadli v obraně a na Mazance se řítil DMITRIJ LUGIN, jenž z prostoru mezi kruhy vyslal rychlou střelu, kterou umístil přesně k levé tyči hostující branky – 5:1. S hosty už to nevypadá vůbec dobře. Asistence: Daniil Apalkov.
43:48'
Na modré čáře číhal Tommi Taimi, svou přihrávkou hledal Lukáše Kašpara, ale ten se ještě předtím sesunul k zemi a musel opustit ledovou plochu. Zřejmě dostal hokejkou do obličeje. Další akce Slovanu je u konce.
43:20'
Místo toho ale hosté znovu chybovali v obraně, domácí tak jeli dva na jednoho a u střely byl znovu Koledov. Tentokráte ale pálil už nebezpečně a svou střelou nechal vyniknout Marka Mazance.
42:44'
Dalekonosná přihrávka mířila na Koledova do útočného pásma, ale bylo to příliš prudké. Koledov puk nezachytil a je tu možnost pro Slovan jít do přečíslení.
42:00'
Další komerční pauza.
41:49'
Domácí pak zahrávají další útočnou akci, nyní se přesunují z obranného pásma do toho útočného. A znovu je u toho Jakub Nakládal.
41:41'
Hosté v pásmu Lokomotivu ještě zůstali a vyslali další střelu z hole Tommiho Taimiho, jenž pálil ale jen do boční sítě Sudnicinovy klece.
41:12'
Bačík nahodil puk před domácí branku, Tommi Taimi se ho následně pak snažil tečovat, ale na Sudnicina nevyzrál.
40:28'
Brandon Kozun vrátil kotouč za domácí branku, kde už Jakub Nakládal rozehrává. Domácí tak na začátku třetí třetiny jdou do další akce.

Využití: 0 – 0
I druhé dějství je za námi. Hosté pokračovali v nedisciplinovanosti a byli zase dvakrát vyloučeni. Domácí naopak trestali chyby hostů a před jejich brankou byli stále nebezpeční. Ve čtyřiatřicáté minutě navýšil Lokomotiv své vedení, když střelu Koledova od modré čáry tečoval Jegor Korškov a Mazanec tak musel lovit puk ze své sítě už dnes počtvrté. Zatím mají tedy blíže k vítězství domácí. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne přibližně v 19:45.
40:00'
39:42'
Cam Barker vytěsnil kotouč v předbrankovém prostoru Slovanu a hned ho poslal pryč z obranné třetiny. Hosté už zaútočit ale zřejmě nestihnou.
39:35'
Ještě je tu zakázané uvolnění hostů a hra se tak stěhuje znovu před Mazance.
39:29'
Korškov vybídl ke střele Petriho Kontiolu, ten se napřáhl k dobré střele, ale Marek Mazanec mu znovu sebral hattrick z jeho hole. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Hosté to zkusili před domácí brankou, tam bylo ale opět zamčeno. Beci Lokomotivu byli neprostupní a znovu se tak Slovan k pořádné střele nedostal.
37:43'
Apalkov se dostal ke střele z pravého kruhu, prostor mezi třemi tyčemi ale nenašel. Mazanec si tak mohl oddychnout, domácí jsou totiž hodně rozjetí a stále před ním hrozí.
37:36'
Vladislav Kartajev je na ledové ploše a jeho tým je tedy v plném počtu.
36:39'
Radek Smoleňák pak na druhé straně střílel těsně před domácí brankou, trefil ale pouze hruď Sudnicina. Ten pak přerušuje hru a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
36:12'
Ve vlastním oslabení se ale do šance dostal Petri Kontiola, ale svou střelu poslal jen do boční sítě hostující brány.
35:36'
Přesilovka pro Slovan, ten tak má ještě šanci s utkáním něco udělat. Kartajev dostal trest za hákování.
35:36'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Kartajev – 2 min., hákování).
33:34'
JEGOR KORŠKOV se ale o malou chvilku později už prosadil a zvyšuje vedení Lokomotivu na tříbrankový rozdíl. Od modré čáry střílel Koledov a prvně jmenovaný pak těsně před Mazancem tečoval jeho střelu, ta změnila směr a skončila za zády Marka Mazance – 4:1. Asistence: Pavel Koledov a Alexandr Polunin.
33:26'
Jegor Korškov dostal nabito na levý kruhu, svou střelu švihem ale poslal příliš vysoko nad hostující klec, nicméně domácí neustále útočí.
32:16'
Petri Kontiola se rozjel po pravé straně, objel branku a snažil se překvapit Mazance v brance Slovanu. Hattrick se ale nekonal, brankář Slovanu puk chytil a hned na to poslal do bezpečí.
31:44'
Po vhazování v obranné třetině Jaroslavle znovu nedokázali hosté udržet puk a do šance před Sudnicinem se vůbec nedostali.
31:32'
K puku se pak dostali hosté a hned ho vytáhli mimo vlastní obranné pásmo. Radek Smoleňák se pak dostal do útočné třetiny, ale jeho střela mířila znovu mimo tři tyče.
31:24'
Lugin našel na pravé straně Korškova, který vyslal střelu po zemi, ale ta končí opět na brankáři Mazancovi. Hra je přerušena a za malý okamžik se bude vhazovat po jeho levé ruce.
30:18'
Ivan Švarný je už na ledě a Slovan se znovu ubránil. Opět ale ubyly síly. Domácí tak hostům neustále zatápí v jejich předbrankovém prostoru.
30:08'
Domácí získali pásmo a hned zahrozili znovu před Mazancem, Apalkov ale svou střelu poslal pouze na připravenou obranu Slovanu Bratislava.
29:26'
Pavel Kraskovskij střílel kousek před hostující brankou, puk mířil k pravé tyči Mazancovy branky, ale gólman Slovanu se stihl vrátit a celou situaci pohlídal.
28:18'
Přichází ovšem další vyloučení Švarného za nedovolené bránění a domácí mají k dispozici další početní výhodu.
28:18'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ivan Švarný – 2 min., nedovolené bránění).
28:18'
Velký závar před hostující brankou, od pravého kruhu pálil Jakub Nakládal, ale vše vyřešil Mazanec. Vhazovat se tak bude znovu v jeho těsné blízkosti.
27:55'
Komerční přestávka.
27:40'
Lukáš Kašpar střílel ke vzdálenější tyči, ale branku domácího celku jen těsně minul! Slovan se tak svému soupeři na dostřel jediné branky nedostal.
26:41'
Hostům jakoby ubývaly síly. Aby ne, mnoho času strávili na trestné lavici a nyní tak působí unaveným dojmem. Colby Genoway před domácí brankou pouze promáchl a další akce hostů byla zmařena.
26:16'
V závěru přesilovky domácích ještě střílel z levého kruhu Alexandr Polunin, ale Mazanec byl na místě. Nyní jsou hosté už zase kompletní.
25:22'
Jakub Nakládal pálil od modré čáry, Marek Mazanec nic neviděl přes clonícího Talbota, ale nakonec to pro hosty dobře dopadlo. Ti se hned osvobozují.
24:53'
Juraj Mikúš střílel z pravého kruhu ve vlastním oslabení, trefil ale pouze Petriho Kontiolu a následně pak se domácí dokázali osvobodit.
24:16'
Slovan je znovu nedisciplinovaný a za to je potrestán dalšími dvěma minutami. Sádecký pyká za hákování a nabízí tak hráčům Lokomotivu další početní výhodu.
24:16'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Boris Sádecký – 2 min., hákování).
23:53'
Od modré čáry se napřáhl obránce Slovanu Patrik Bačík, kotouč prosvištěl i přes obranu domácích a tam si ho poté převzal Sudnicin.
23:27'
Domácí zachytili kotouč ve vlastním pásmu a poté založili další útočnou akci. Ke střele ve třetině Slovanu ovšem neuspěli.
22:45'
Jan Buchtele dorážel před brankou Lokomotivu střelu Radka Smoleňáka, ale Sudnicin byl znovu na svém místě. Poté se strhla menší potyčka mezi oběma tábory, vše ale vyřešila domluva hlavních rozhodčích.
22:21'
Tak nakonec buly vyhráli hosté a dostali se před domácí branku, Radek Smoleňák byl sice tísněn obranou Jaroslavle, ale jeho střele z kruhů končí vysoko nad.
21:55'
Zakázané uvolnění Slovanu a hra se tak stěhuje před branku Marka Mazance. Vhazuje se po jeho pravé ruce a bude tak zase asi rušno v jeho předbrankovém prostoru.
21:37'
Na druhé straně střílel z dálky Tommi Taimi, ale jeho táhlá střela mezi třemi tyčemi neskončila. Následuje tak rychlý protiútok hostů.
20:36'
Hráči Lokomotivu se dostali hned v úvodu druhé třetiny do útočného pásma, kde dlouho operovali před Mazancem, znovu před ním ale skórovat nedokázali.

Vyhrané buly: 9 – 10
První třetina divokého zápasu je za námi. Padly čtyři branky. Nejprve domácí poslal do vedení Petri Kontiola, Pavol Skalický ale dokázal srovnat krok. Slovan byl dost často vylučován a svá oslabení zvládal. Jenže ke konci první třetiny inkasoval dvě slepené branky z dorážky Vladislava Kartajeva a poté hned po vhazování po úniku Petriho Kontioly. Jaroslavl je tak ve vedení o dvě branky a uvidíme, co nám přinese další třetina, která začne přibližně v 19:00.
20:00'
19:45'
Ještě se snažil Lukáš Kašpar před brankou domácích, poté se k odraženému puku dostal Řepík, ale ani on nedokázal snížit na rozdíl jediné branky.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:30'
Domácí jsou na koni a znovu zahrozili před brankou Slovanu. Tentokráte ale Mazanec dokázal zakročit a podržel svůj tým.
16:12'
A hned po vhazování jdou domácí do dvoubrankového trháku. PETRI KONTIOLA si sjel do prostoru mezi kruhy a odtud propálil Marka Mazance. Hosté tak znovu propadli v obranném pásmu a domácí to potrestali – 3:1. Asistence: Jakub Nakládal a Staffan Kronwall.
16:02'
Domácí jdou znovu do vedení. VLADISLAV KARTAJEV byl pozorný před brankou Slovanu a po odrazu domácí střely od tyčky Mazancovy branky dorazil puk do odkryté části – 2:1. Asistence: Arťom Iljenko a Denis Mosaljov.
15:31'
Talbot je na ledové ploše a Jaroslavl je tedy v plném počtu.
15:17'
Lukáš Kašpar střílel z pravého kruhu, na dorážku byl připraven Michal Řepík, ale znovu dobře zasáhl Sudnicin. Ten přerušil hru a bude se tak vhazovat těsně před ním.
14:29'
Do dobré šance se dostal Radek Smoleňák, který dostal přesnou přihrávku od Buchteleho, ale prvně jmenovaný pak trefil pouze Sudnicinův beton. Následně pak se domácí osvobozují.
13:31'
Tentokráte je tu přesilovka pro Slovan, Talbot dostal dvě minuty za podražení.
13:31'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., podražení).
13:30'
13:17'
Brandon Kozun se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, ale ta skončila na betonech Marka Mazance. Český brankář ve službách Slovanu se musel znovu zapotit ve svém brankovišti.
12:16'
Dalekonosnou střelu Voráčka zachytila obrana Jaroslavle a domácí tak zakládají další útočnou akci z hloubi vlastního obranné třetiny.
11:19'
Tomáš Černý skáče na ledovou plochu a jeho tým je tedy znovu kompletní.
10:38'
Až nyní se to povedlo, kotouč letí až před domácí branku a Slovan může vystřídat svou unavenou čtveřici hráčů.
10:11'
Petri Kontiola střílel z bekhendu, ale jeho projektil skončil pouze na pozorné obraně Slovanu. Zatím se ovšem hostům nevede vyhodit puk z pásma.
09:19'
Další vyloučení Slovanu. Černý pyká za hákování a znovu se bude bránit ve čtyřech hráčích.
09:19'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tomáš Černý – 2 min., hákování).
08:46'
Tomáš Voráček zabránil domácím v další střele před jejich brankou a Slovan opouští obranné pásmo. Nyní se pokusí znovu zaútočit.
08:25'
Na řadě je první komerční přestávka tohoto utkání.
08:20'
Slovan mohl jít do vedení. Michal Řepík po návratu z trestné lavici šel do samostatného úniku, ale těsně před brankou domácích svou střelu poslal jen do připraveného Sudnicina.
08:16'
Hosté přežili další oslabení a jsou v plném počtu.
08:05'
Domácí hráči zatopili obraně hostů, ale obrana Slovanu dokázala zachytit puk a poslat ho opět pryč z pásma.
07:39'
Hosté zatím hrají své oslabení velmi dobře, domácí k ničemu nepustili a nyní se dokázali osvobodit. Kotouč tak letí až před Sudnicina.
06:33'
Domácí jsou v plném počtu a budou tak hrát znovu v přesilové hře.
06:16'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michal Řepík.
06:09'
Slovan je kompletní a čeká ho zkrácená přesilová hra.
05:28'
Slovan právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Tommi Taimi našel svou přihrávkou přes celé hřiště najíždějícího PAVOLA SKALICKÉHO, který těsně před Alexandrem Sudnicinem provedl parádní blafák a poté už pro něho nebyl problém zasunout kotouč za jeho záda – 1:1. Asistence: Jan Buchtele a Tommi Taimi.
05:02'
Averin se dostal ke střele před Mazancem, jeho klička mu nakonec ale nevyšla a z akce domácích tak nebylo vůbec nic.
04:33'
Síly na ledě se ale rychle srovnaly. Talbot dostává dvě minuty za hákování a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
04:33'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., hákování).
04:09'
No a je tu další komplikace pro hosty. Michal Řepík inkasuje dvě minuty za hru vysokou holí a Jaroslavl má další početní výhodu.
04:09'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Řepík – 2 min., vysoká hůl).
03:51'
Domácí jsou na koni a znovu se dostali do útočného pásma, zmatek před brankou Slovanu ovšem vyřešila pozorná obrana Slovanu Bratislava.
02:36'
A domácí hráči svou početní výhodu hned využívají. Talbot našel v levém kruhu úplně volného PETRIHO KONTIOLU, který pak svou střelou prostřelil Mazance a posílá svůj tým do vedení – 1:0. Asistence: Maxime Talbot a Staffan Kronwall.
01:21'
A máme tu první vyloučení dnešního utkání. Švarný dostává dvě minuty za podražení a je tu přesilovka pro domácí Jaroslavl.
01:21'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ivan Švarný – 2 min., podražení).
01:01'
Sudí ztratil kotouč z dohledu a nařídil tak vhazování ve středním pásmu. Poté se dostali domácí ke střele zblízka, ale Mazanec včas sklapl betony a podržel svůj tým. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
00:37'
Kozun hledal svou přihrávkou Kontiolu, ale hosté se stačili vrátit a zabránili tak útočné akci domácí první formace.
00:11'
Po vhazování ve středovém kruhu se kotouč dostal do obranného pásma Slovanu, hosté v bílých dresech už ale operují v útočném pásmu.
00:01'
Ještě tradiční zdravice obou kapitánů se sudími, výměna vlaječek a zápas bude moci začít.
A nyní už hraje také hymna Ruské federace.
Halou v Jaroslavli už zní slovenská hymna.
Hráči obou celků jsou už na ledové ploše, za malou chvilku se seřadí na modrých čarách a vyslechneme si hymny obou zemí.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Čerepanov, Rafikov, D. Osipov, Ljubuškin, Afanasjev, Koledov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Averin (A), Apalkov, Lugin – Mosaljov, Kartajev, Iljenko.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Ebert, Barker, Taimi, Švarný (A), T. Voráček, Bačík, Černý, Hedera – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Buchtele, Co. Genoway, Smoleňák (C) – Skalický, J. Mikúš, Hrnka – Hecl, Sádecký, M. Sloboda.

Rozhodčí: Gamalej, Gofman – Novikov, Stroganov.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.