KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Vladivostok - 16. ledna 2018   17:00

Vladivostok
46:42' Glazkov  (K. Voronin) • 49:56' Miščenko  (Machanovskij) • 59:36' K. Voronin  (Glazkov)
Jaroslavl
Akuzovsky, Judakov – Antonov, Šadrin
Arena 2000
Vladivostok

Ode mě to je vše, loučím se s vám a těším se na vás u dalšího online přenosu. Karel Milec
Ve třetí třetině jsme se již branek dočkali! Domácí Lokomotiv ale nezvládl roli favorita a prohrál 1:3, jako první se ve 43. minutě prosadil Brandon Kozun, na tuto branku ještě domácí stihli ve 47. minutě zareagovat díky brance Ivana Glazkova, ovšem na branku z 50. minuty od Ivana Miščenka již zareagovat nestihli! Poslední branku přidal v poslední minutě Kirill Voronin do prázdné!
59:36'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Poslední hřebíček do domácí rakve přidává KIRILL VORONIN střelou do prázdné branky. Asistence: Ivan Glazkov.
59:10'
Oddechový čas pro domácí.
58:55'
Domácí tým zkouší powerplay!
54:32'
Domácí Lokomotiv je v obrovském tlaku, ale zatím mu to není příliš moc platné.
52:33'
Lokomotiv Jaroslavl vůbec nic nezabalil naopak se velmi aktivně snaží rychle vyrovnat.
49:56'
Hosté otáčí skóre a jdou do vedení! Autorem branky je IVAN MIŠČENKO. Asistence: Pavel Machanovskij.
46:42'
A máme srovnáno! IVAN GLAZKOV dostal nabito na modrou čáru, vypálil a prostřelil jak bránící hráče tak i Konovalova a je to 1:1. Asistence: Kirill Voronin.
45:42'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Fatějev – 2 min., naražení zezadu).
42:16'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí se přece jen dočkali! BRANDON KOZUN se dokázal prosadit v páté přesilové hře dnešního utkání. Asistence: Jakub Nakládal a Petri Kontiola.
41:22'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Pereskokov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
40:01'
Druhá třetina začne přibližně v 18:46.
Tak ani ve druhé třetině jsme s branky nedočkali, největší šanci měl Kontiola, ovšem z úhlu si na Serebrjakova nepřišel, poté již nikdo hostujícího gólmana nijak výrazně neohrozil, jelikož ani hosté domácího gólmana nijak výrazně neohrozili jde se do šatny za stavu 0:0.
40:00'
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
Domácí si již trest odpykali a hrají v plném počtu.
36:45'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladislav Kartajev.
34:40'
Nyní se hra odehrává převážně ve středním pásmu, k šancím se nedostává momentálně ani jeden z celků.
31:44'
V další dobré šanci se objevil domácí Kadějkin, ale ani on si nepřišel na Serebrjakova, který tentokrát výborně zasáhl svou vyrážečkou.
30:34'
Další obrovská šance domácích, Ivanov mohl domácí poslat do vedení, jenže proti byl dnes skvěle chytající Serebrjakov, který předvedl nádherný semafor!
26:48'
Ani čtvrtá přesilová hra domácích branku nepřinesla, hosté hrají v plném počtu.
25:40'
Domácí mají sice hosty pod zámkem, ale stále se nemohou dostat k žádné kloudné střele, která by hostujícímu gólmanovi udělala sebevětší problémy.
24:48'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., podražení).
22:40'
Hosté jsou opět v plném počtu, velkou šanci si připsal Kontiola, ale nebyl úspěšný, takže pokračujeme dále za bezbrankového stavu.
21:25'
Do dobré šance se dostal Kontiola, ovšem z velkého úhlu nedokázal prostřelit Serebrjakova, který si pohlídal bližší tyč.
20:40'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Maxim Kazakov.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 17:53.
První třetina nám branku nepřinesla, sledovali jsme hokej v nepříliš velkém tempu, největší šanci si připsal kapitán domácích Kronwall, ovšem na Serebrjakova si nepřišel a stav je tak stále 0:0.
20:00'
19:00'
Rozběhla se nám poslední minuta první třetiny.
17:07'
Domácí jsou v plném počtu.
15:07'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., držení protihráče).
15:00'
Do konce první třetiny zbývá zhruba pět minut, stav je stále bezbrankový, dočkáme se první branky ještě v první třetině?
12:49'
Domácí oslabení zvládli bravurně, nyní jsou opět v plném počtu.
11:00'
Přesilovou hru si také vyzkoušejí hosté, ovšem hned na začátku o puk přišli a musí začít až od vlastního brankáře.
10:49'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., sekání).
10:42'
Amiral Vladivostok hraje v plném počtu.
10:20'
Jeden z domácích vypálil od modré, ale Serebrjakov pokus dobře viděl a ukryl ho ve své lapačce.
09:10'
Lokomotiv Jaroslavl má k dispozici další přesilovou hru, tlak ze strany domácích roste!
08:42'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nazir Gičibekov – 2 min., sekání).
07:53'
Averin vypálil těsně vedle!
06:02'
Admiral je již v plném v počtu, Lokomiotiv tak první přesilovku nevyužil, vážnější šanci si připsal akorát kapitán Kronwall.
05:00'
Dobře si v přesilové hře počínal Švéd Kronwall, nejal si do mezikruží odkud vypálil, jenže Serebrjakov byl pozorný a dokázal puk vytěsnit mimo tři tyče.
04:02'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Butuzov – 2 min., nedovolené bránění).
02:30'
Lokomotiv je na začátku jasně aktivnějším týmem, ovšem obrana Admiralu je zatím velmi důsledná a nepouští domácí k ohrožení svého brankáře.
01:30'
Úvod utkání je zatím velmi opatrný, žádný z obran nechce udělat žádnou chybu.
00:02'
Úvodní buly vyhráli hráči Lokomotivu, kteří tak ihned mohou založit první útok.
00:01'
Hráči jsou již připraveni na ledové ploše, utkání nám za malou chvíli začne.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov (A), Pajgin, Afanasjev – Kozun (A), Kontiola, Talbot – Averin, Loktionov, Jurtajkin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Kadějkin, Fatějev, Ivanov – Kartajev.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov (A), Vaščenko, Mamašev – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov – K. Voronin (A), A. Alexejev, Vicharev – Pereskokov, Machanovskij, Fiščenko – Gičibekov, Manukjan, Kovaljov.

Rozhodčí: Akuzovsky, Judakov – Antonov, Šadrin.

Admiral Vladivostok
Vladivostok je úplně jiná pohádka. Tým se poměrně dost trápí a vyhlídky do play/off jsou v nedohlednu. Celek se nachází až na předpředposledním místě s pětapadesáti body. Možná se ale usmívá na lepší časy, neboť hráči dokázali zvítězit hned třikrát po sobě. Poslední výhra byla v domácím prostředí proti Astaně. Domácí celek se dostal do brankového vedení a dlouho ho si ho držel. Hosté sice dokázali vstřelit kontaktní gól, ale nakonec výhru potrhl Andrei Alexeyev, který doťukl kotouč do odkryté branky. Výhra Vladivostoku se dnes ale v žádném případě neočekává a uvidíme, zda se mu povede překvapit. Nejproduktivnějším útočníkem je reprezentant Kazachstánu Martin St.Pierre, který má na svém kontě šest přesných zásahů a dvaadvacet asistencí.
Lokomotiv Jaroslavl
Lokomotiv si v Západní konferenci vůbec nevede špatně a už si zajistil postup do vyřazovací části. Tým se nachází na čtvrtém místě se ztrátou sedmi bodů na Jokerit. V posledním duelu hráči odcestovali do Petrohradu a nejspíš se očekávála prohra o několik branek. Lokomotiv ovšem převedl velice bojovný výkon a celé utkání držel krok. Nakonec trochu smolně nezískál ani jediný bod, jediná branka padla v početní výhodě Petrohradu, prosadil se Patrik Hersley. Dnes budou domácí plnit roli jasného favorita. Nejproduktivnějším útočníkem je švéd Staffan Kronwall, který si připsal dvaatřicet bodů ( 9 branek+ 23 asistencí).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.