KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Čerepovec - 30. listopadu 2017   15:00

Jekatěrinburg
03:22' Milovzorov (Kučerjavenko, Čajkovský) • 22:05' King (Parenteau, Trjamkin) • 35:09' Trjamkin (Chripunov) • 40:52' Čajkovský (Torčeňuk, A. Garejev) • 58:57' Trjamkin (Paré, Parenteau)
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
Čerepovec
Čerepovec
Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Ljamin, Kuljaš, Mišarin (A), Timašov – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Simakov, Torčeňuk, A. Garejev – Parenteau, Paré, King – Obidin, Chripunov, Česalin (A) – Muravjov.
Eduard Ibatulin, Martin Frano – Evgeny Antonov, Dmitry Shadrin
Uralec Arena, Jekatěrinburg
Čerepovec
J. Hudáček (41. Artamkin) – Verjovkin, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, Kalašnikov, Višněvskij, Kornějev – Ugarov, P. Černov, Vovčenko – Stránský, Mereskin, Rybin (A) – Zemčenko, Karlin, Mons – Kazakovcev, Trubačjov (A), Monachov – Geraškin.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Avtomobilist Jekatěrinburg dnes debaklem 5:0 porazil hosty z Čerepovce.
V první třetině jsme do dočkali branky už ve 4. minutě, když si najel z pravé strany Jegor Milovzorov a krásnou ránou do levé šibenice poslal Jekatěrinburg do vedení. Poté domácí nevyužili ani jednu ze tří přesilovek, ovšem ve druhé třetině budou hrát ještě dvacet pět vteřin přesilovou hru. Čerepovec nehraje špatný hokej, ale díky třem oslabením se nedostali tolikrát ke střele. Jejich jedna přesilová hra ovšem byla nejbezpečnější ze všech co jsme mohli v první třetině vidět. Stav je ale 1:0 pro domácí.
Druhá třetina je za námi. Už ve 23. minutě hráli oba týmy 4 na 4, kdy se Dwight King dostal ke střele a prostřelil Hudáčka. V půlce hry předvedl Jakub Kovář skvělý zákrok a stále drží čisté konto. Ve 36. minutě dostal puk od Chripunova Nikita Trjamkin a nádhernou střelou do levé šibenice poslal Jekatěrinburg do tříbrankového vedení.
Třetí třetina nám nabídla gól už po 52. vteřinách, kdy se trefil Michal Čajkovský. Domácí byli ke konci jasně lepší a nakonec vstřelili minutu před koncem ještě jeden gól, když se do střely opět Nikita Trjamkin a svou druhou brankou ukončil stav zápasu na 5:0.
59:50'
Zblokována střela skončila v ochranné síti.
59:45'
Zakázané uvolnění domácích. Jekatěrinburg dnes absolutně debaklem porazil Čerepovec.
58:57'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Paré z levé strany poslal puk NIKITOVI TRJAMKINOVI a ten tvrdou ránou k levé tyči dává svůj druhý gól v zápase a posílá Jekatěrinburg do vedení 5:0! Asistence: Francis Paré, P.A. Parenteau.
58:54'
58:02'
56:54'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., sekání).
56:02'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 2 min., hrubost).
56:02'
Čajkovský se dostal do roztržky s Karlinem, kterého shodil na led a poté se začal přetahovat i s Višněvskijem.
55:44'
Adam Masuhr vypálil střelu, ale Jakub Kovář je dnes skvěle naladěný a opět jí chytil.
55:36'
54:48'
Další střela hostů od modré skončila vedle brány Kováře.
53:57'
Jakub Kovář nyní vyrazil střelu do ochranné sítě a zatím stále drží čisté konto.
53:47'
Třetí vyloučení domácích ve třetí třetině, kteří už nehrají na sto procent a Čerepovec toho může využít, alespoň na vstřelení jedné branky.
53:36'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., nedovolené bránění).
53:19'
Další střela domácích skončila vedle brány.
52:50'
Po nahození puku na bránu Čerepovce si kotouč sebral Alexej Artamkin.
52:06'
51:41'
Další střela hostů trefila pouze domácího obránce.
51:18'
50:39'
Domácí hrají ve čtyřech.
50:28'
Nyní mají hosté přesilovou hru 4 na 3, ale zatím šla každá střela vedle brány.
50:06'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min., hákování).
49:18'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., hákování).
49:17'
I v oslabení se dostali domácí ke střele, ale Artamkin byl připraven.
48:39'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (2 min. – příliš mnoho hráčů).
48:23'
Nyní to Čerepovec zkoušel po levé straně, ale hosté ztratili puk.
47:16'
Domácí dál tlačí a dostali se ke střele, ovšem ta šla mimo bránu Artamkina.
46:43'
Jakub Kovář si snadno poradil se střelou z levé strany a chytil puk do lapačky.
46:01'
Zakázané uvolnění Čerepovce.
45:46'
Nikita Trjamkin se uvolnil a vypálil, ale jeho rána byla zblokována do ochranné sítě.
45:11'
Ofsajd hostů, kteří už pravděpodobně dnešního vítěze nezmění, jelikož po čtvrtém obdrženém gólu moc neví co už hrát, zatímco domácí jsou velmi aktivní a opět vybojovali puk.
44:54'
Po pravé straně jel domácí hráč, ale nakonec se ke střele nedostal.
44:03'
Ofsajd domácího Jekatěrinburgu.
43:28'
Ani Alexej Artamkin si zrovna neoddychne a domácí dál hrají ve velkém tempu.
42:42'
Domácí jsou nyní u puku a hrají ve velké pohodě.
40:52'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Július Hudáček, přichází Alexej Artamkin.
40:52'
Nádherná akce Jekatěrinburgu končí gólem! Garejev předal puk na levou stranu Torčeňkovi, který ho dal pod sebe na MICHALA ČAJKOVSKÉHO a ten vstřelil puk do poloprázdné brány! Asistence: Alexandr Torčeňuk, Arťom Garejev.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:47.
40:00'
39:05'
Po chycení puku hostujícím brankářem následuje buly v pásmu Čerepovce.
37:44'
Ofsajd hostů z Čerepovce.
37:19'
Adam Masuhr vypálil od modré tvrdou střelu, ale Kovář si sní poradil.
36:47'
Po vybojování puku se ale hosté dopustili dalšího zakázaného uvolnění.
36:40'
Zakázané uvolnění hostů.
35:09'
Chripunov vybojoval puk za bránou, následně ho přihrál kapitánovi domácích NIKITU TRJAMKINOVI a ten krásnou ránou do levé šibenice posílá Jekatěrinburg do tříbrankového vedení! Asistence: Stěpan Chripunov.
34:22'
I s další ránou si poradil domácí brankář Jakub Kovář.
33:17'
Přesilové hry dnes domácím moc nevycházejí a ani ze čtvrté početní výhody nic nevytěžili.
33:10'
32:12'
Jurij Trubačjov i v oslabení zkusil vystřelit, ale Kovář si s jeho ránou nadvakrát poradil.
31:54'
Nyní uvidíme buly u brány hostů.
31:10'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min. – příliš mnoho hráčů). Odpyká: Jevgenij Mons.
30:54'
Francis Paré ujížděl po pravé straně, ale skvěle proti němu vyjel brankář Hudáček.
30:36'
Následně domácí brankář předvedl dobrý zákrok a stav je stále 2:0 pro domácí.
30:02'
Není to gól! Čerepovec málem snížil na rozdíl jediné branky, ale puk přes sedícího Kováře do brány nedošel!
29:11'
Jevgenij Česalin zkoušel světovou fintu, když byl s pukem za bránou, následně si ho dal na hůl a chtěl zavěsit pod horní tyč, ovšem Hudáček byl připraven a stihl se přemístit. Následně se Stěpan Chripunov dostal do šance, ale brankář hostů byl připraven.
28:12'
Nikita Trjamkin si tentokrát nepřišel na slovenského brankáře Júliuse Hudáčka, který jeho střelu viděl a chytil.
27:33'
Kovář měl nyní plné ruce a nohy práce, když dvakrát musel zasáhnout betonem a nakonec puk chytit po dorážce Monachova.
27:05'
Domácí se dostali ke střele, ale Hudáček tentokrát puk za svá záda nepustil.
25:32'
Střelu z velkého úhlu od Kuljaše v pohodě chytil Hudáček.
25:18'
Nebezpečná střela Jevgenije Monse skončila vedle brány.
24:43'
Následná střela byla zblokována do ochranné sítě.
24:38'
Puk skončil mimo hrací plochu a následuje vhazování v pásmu Čerepovce.
24:21'
23:29'
23:21'
23:06'
Nyní jsou u puku domácí ve středním pásmu.
22:05'
Jekatěrinburg jde ve hře 4 na 4 do dvoubrankového vedení! Domácí hráč DWIGHT KING dostal přihrávku u modré od Parenteaua a tvrdou ránou dostal puk za záda Hudáčka. Asistence: P.A. Parenteau, Nikita Trjamkin.
21:35'
Přesilová hra domácím příliš dlouho nevydržela a hraje se 4 na 4.
21:29'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Francis Paré – 2 min., držení protihráče).
21:21'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Stanislav Kalašnikov – 2 min., vražení na hrazení).
20:55'
Domácí brankář neměl problém chytit střelu od modré a následuje buly v domácí pásmu.
20:35'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:50.
20:00'
19:51'
Rána od modré byla zblokována a to bylo vše co jsme v první třetině viděli.
19:29'
Hosté opět vyhodili puk přes celé kluziště.
19:02'
Domácí hrají už třetí přesilovou hru, ale ani tentokrát se nedostali do žádné vážnější akce.
18:35'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Mereskin – 2 min., podražení).
17:49'
17:46'
Tvrdou ránu nyní vyslal Michal Čajkovský, ale Július Hudáček byl připraven.
17:30'
Nyní jdou dopředu domácí a svádí boj u mantinelu.
16:55'
Ani tentokrát rána od modré na Hudáčka neprošla a hosté vyvezli puk, který mají stále v držení.
16:41'
Následující rána byla zblokována do ochranné sítě a následuje buly u brány Hudáčka.
16:31'
Rána od modré šla vedle brány, ale hráči Jekatěrinburgu drží puk v pásmu hostů.
15:56'
Domácí mají druhou přesilovou hru. Uvidíme jak s ní tentokrát naloží.
15:49'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ignat Zemčenko – 2 min., držení protihráče).
15:38'
Domácí se dostali ke střele v pásmu Čerepovce, ale puk trefil pouze bránícího hráče.
15:13'
14:38'
Domácí ho ovšem vyhráli a následně šel jeden hráč Jekatěrinburgu dopředu, ale k ohrožení brány se už nedostal.
14:26'
Další rána hostů byla zblokována do ochranné sítě a po menší strkanici bude následovat vhazování v domácím pásmu.
13:53'
I hosté si zahrají první přesilovou hru a je mnohem nebezpečnější než ta domácí, ovšem Kováč zatím puk za svá záda nepustil.
13:13'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., nedovolené bránění).
12:41'
Nyní hráč Čerepovce Daniil Vovčenko vyslal ránu na Kováře, který si vůbec nebyl jistý chycením puku, ale nakonec mu zůstal v chráničích.
12:35'
Přesilová hra se domácím příliš nevyvedla, jelikož se hosté skvěle ubránili.
12:28'
11:50'
Hosté se opět uvolnili a odpálili puk k bráně Kováře.
11:30'
Zbytečná chyba domácích v přesilové hře, jelikož se jim odpískalo zakázané uvolněné a hra se přesune před bránu Kováře.
11:05'
V přesilové hře se domácí dostali ke střele, ale Hudáčka tentokrát nepřekonali.
10:28'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Stanislav Kalašnikov – 2 min., faul kolenem).
09:43'
Nyní se hosté opět dostali do pásma Jekatěrinburgu, ale poté ztratili puk a zasáhnout musel Hudáček, který ho odpálil před domácími útočníky pryč.
09:06'
Střelu od modré Kovář viděl a odrazil puk vyrážečkou zpátky do hry.
08:02'
Andrej Obidin se dostal až k hostující bráně, ale jeho následná rána v bráně neskončila.
07:15'
Nyní jsme mohli vidět souboj českých borců, když Matěj Stránský vypálil na Jakuba Kováře, ale tentokrát je to 1:0 pro domácího brankáře.
06:56'
Nebezpečná rána domácích, když měl Hudáček zakrytý výhled, ale nakonec pro hosty vše dobře dopadlo.
06:40'
Po náhozu na Hudáčkovu bránu si slovenský brankář vzal puk do své moci.
05:53'
Se střelou z velké dálky si Hudáček poradil bez problémů.
04:44'
Po brance domácích si dál vytváří Jekatěrinburg tlak, ale nyní se dostali ke střele hosté, ovšem Jakub Kovář byl připraven.
03:32'
Zakázané uvolnění domácích.
03:22'
JEGOR MILOVZOROV dostal skvělou přihrávku ve středním pásmu od Kučerjavenka, následně si najel z pravé strany a ránou do levé šibenice překonal slovenského brankáře Júliuse Hudáčka. Asistence: Alexandr Kučerjavenko, Michal Čajkovský.
02:48'
Výhod hostů skvěle dojel jejich útočník a zakázané uvolnění se tak nepíská. Ovšem poté puk ukořistili domácí a jdou dopředu.
02:25'
Jevgenij Mons vystřelil na bránu Jakuba Kováře, který si sní ale poradil.
01:04'
Zakázané uvolnění hostů z Čerepovce.
00:54'
Hned od začátku se domácí tlačili dopředu, ale následná střela šla mimo bránu.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Ljamin, Kuljaš, Mišarin (A), Timašov – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Simakov, Torčeňuk, A. Garejev – Parenteau, Paré, King – Obidin, Chripunov, Česalin (A).

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Verjovkin, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, Kalašnikov, Višněvskij, Kornějev – Ugarov, P. Černov, Vovčenko – Stránský, Mereskin, Rybin (A) – Zemčenko, Karlin, Mons – Kazakovcev, Trubačjov (A), Monachov – Geraškin.

Rozhodčí: Eduard Ibatulin, Martin Frano – Evgeny Antonov, Dmitry Shadrin.
Severstal Čerepovec:

Čerepovec se nachází na osmém místě v Západní konferenci s padesáti pěti body a skóre 79:90. V posledním zápase zavítal na led Magnitogorsku. Po dvou třetinách Čerepovec vedl 1:0. Ovšem na začátku třetí periody domácí srovnali a v 55. minutě šli do vedení. Odpověď Čerepovce ale byla rychlá a v 57. minutě srovnal Stránský. Po základní době tak byl stav 2:2. V prodloužení se trefil hostující Veryovkin a Čerepovec vyhrál po prodloužení 3:2. Nejlepším střelcem je s jedenácti góly Kagarlitsky.
Avtomobilist Jekatěrinburg:

Jekatěrinburg se nachází ve Východní konferenci na čtvrtém místě s šedesáti dvěma body a skóre 106:85. V posledním zápase přivítal an svém ledě Sp. Moskva. I když po druhé třetině vedli hosté 2:1. Ve třetí přidal další dva góly Golyshev, čím zkompletoval hattrick a devatenáct minut před koncem přidal uklidňující branku Čajkovský. Jekatěrinburg tak vyhrál nad Sp. Moskva 4:2. Nejlepším střelcem je s deseti góly Chesalin.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Avtomobilist Jekatěrinburg a Severstal Čerepovec. Naposled spolu tato mužstva hrála 16. 11. na ledě Čerepovce. Tam se už v 8. minutě dostal Jekatěrinburg do vedení po brance Kinga. V 17. minutě zvýšil náskok Milovzorov. Ve 25. minutě poslal hosty do tříbrankového vedení svým druhým gólem v zápase King. O tři minuty později přidal další branku Chesalin a Jekatěrinburg vedl už 4:0. Ve 42. minutě snížil domácí Ugarov a o pět minut později přidal druhý gól Čerepovce Vovchenko. Ovšem v 54. minutě se prosadil hostující Mikhnov a Jekatěrinburg vyhrál vysoko 5:2. Nyní se bude hrát v KRK Uralets v Jekatěrinburgu. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 570 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.