KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Jugra - 16. října 2017   16:00

Jekatěrinburg
23:20' Chesalin  • 58:19' Paré (Trjamkin) • 62:06' A. Garejev (Timašov)
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Jugra
Jugra
04:37' Korolyov   • 33:27' Mihhejev
Jugra

Hodně vyrovnaný zápas nakonec muselo rozhodnout až prodloužení. Ale dojít na něj nemuselo, kdyby se domácímu týmu nepodařilo dvě minuty před koncem vyrovnat. V prodloužení už pak měl Jekatěrinburg navrch a po zásluze se radoval z bonusového bodu, který mu vystřelil Garejev.
62:06'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Avtomobilst byl v prodloužení lepším týmem a po zásluze nakonec vstřelil i vítězný gól. Hrdinou domácích fanoušků se stal ARŤOM GAREJEV, který dokázal propálit Šaryčenkova. Asistence: Nikolaj Timašov.
61:49'
Z pravé strany vypálil Nikolaj Timašov, ale branku minul.
61:25'
Domácí si vyměňují pozice v útočném pásmu a motají hlavy trojice Jugry na ledě.
60:32'
Hosté si nerozuměli a málem se jim to vymstilo. Kvůli špatné přihrávce přišli o puk a pak je musel zákrokem zachraňovat Alexandr Šaryčenkov.
60:01'
Začalo prodloužení.
Tři třetiny o vítězství nikoho nerozhodly, domácí dokázali těsně před koncem zásluhou Parého vyrovnat. Na řadu přijde prodloužení hrané tři na tři.
60:00'
Třetí třetina skončila.
58:19'
Je vyrovnáno! Domácí se konečně dočkali a srovnali s Jugrou krok. První střelu ještě Alexandr Šaryčenkov chytil, ale na dorážku FRANCISE PARÉHO už nedosáhl. Asistence: Nikita Trjamkin.
56:52'
Ani další akce domácím nevyšla, pevné ve svém postoji v bráně byl opět Alexandr Šaryčenkov.
55:55'
Alexej Simakov dlouho držel kotouč, ale bylo to nakonec zbytečné, protože nevystřelil ani nikomu nepřihrál.
55:05'
53:59'
Nikita Trjamkin vypálil tvrdě od modré, ale jeho střela byla zablokovaná.
53:05'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Ivan Lekomcev – 2 min., sekání).
52:33'
Hosté tráví celou přesilovku v útočném pásmu, ale chybí jim střelba.
51:53'
Hráči Jugry se usadili v útočném pásmu a kombinují s pukem.
51:16'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Simakov – 2 min., podražení).
50:44'
Střela domácího týmu z mezikruží proletěla těsně vedle.
49:14'
Před brankou hostů nebezpečně dorážel Jegor Milovzorov, ale nedokázal procpat puk za brankovou čáru.
48:15'
Denis Kuljaš vypálil od modré, brankář hostů Alexandr Šaryčenkov kotouč chytil do lapačky.
47:40'
Jegor Milovzorov se prezentoval hezkou tvrdou střelou, ale ta gólovou radost nepřinesla.
46:06'
Domácí mají více ze hry, logicky se tlačí více dopředu, protože potřebují vyrovnat.
43:36'
Po nepřesné akci domácího týmu se bude opět vhazovat.
41:30'
Brankář Jakub Kovář si připisuje zákrok a bude se vhazovat v obrannémpásmu domácího celku.
Jugra se hned v úvodu zápasu dostala do útočné třetiny a vymyšlí kombinaci, která by ohrozila branku soupeře.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:44.
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:10'
Domácí hráči si vyvíjejí tlak na soupeře a snaží se najít ideální místo k zakončení.
35:30'
Lekomtsev vyslal rybičkou puk na spoluhráče, ten ovšem přihrávku vůbec nečekal a bude se vhazovat v obranném pásmu domácího celku.
33:27'
Jugra právě vstřelila branku!
Brankář Jakub Kovář dneska vážně nemá svůj den a podruhé v zápase inkasuje, čisté svědomí mít rozhodně nemůže. Korolyov se dostal do útočné třetiny a míč nabil na střelu ARTYOMOVI MIKHEJEVOVI, který napřáhl ke střele a jeho rána skončila po odrazu od výzbroje brankáře v bráně.
32:18'
31:35'
Hostující hráči puk dostali ze své třetiny a mohou po tlaku vystřídat.
30:18'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Šin – 2 min.).
29:30'
Hráči Jugry se po dlohé době dostali do slibné šance. V poslední chvíli ale dokázal jeden z obránců zakročit a vybíchl puk soupeři.
27:10'
Hráči podstupují souboje o puk uprostřed hrací plochy.
25:00'
Zakázané uvolnění hostujících hráčů. Bude se vhazovat před brankou Šaryčenkova.
23:20'
Domácí tým se přecejen dostal do vedení. JEVGENI CHESALIN se dostal k dorážce před brankářem. Do puku se trefil až na podruhé, ale i to stačilo, aby brankáře překonal.
23:00'
Jugra se dostala do útočné třetiny. Hráči kombinují a snaží se prosadit.
22:00'
Bude se vhazovat u branky českého gólmana.
20:40'
Bude se vhazovat u branky Jakub Kováře. Následna střela ale končí v ochranné síťi a bude se opět vhazovat.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:50.
Po první třetině překvapivě vede hostující celek z Manijska. Po pěti minutách hry se hráči Jugry dostali do útočného pásma a po vytrvalé kombinaci zvolil Anton Korylyov střelu pár centimetrů od branky Kováře. Brankář na střelu neviděl a nemohl nic dělat.
20:00'
19:08'
18:30'
Hosté už se v poslední minutě nikam nehrhnou a puk drží u své branky.
17:08'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pestunov – 2 min.).
17:00'
Avtomobilist se snaží o závěrečný tlak, ale nedaří se jim najít ideální místo ke střele.
14:47'
13:54'
Brankář Šaryčenkov se předvedl několika skvělými zákroky a drží šance svého týmu na vyrovnání.
12:47'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Šipov – 2 min.).
12:10'
Hráči podstupují souboje o puk uprostřed hrací plochy. Rozhodčí boj přerušil a bude se vylučovat.
10:28'
10:00'
Po tlaku se bude vhazovat před brankou Jakuba Kováře. Domácí vyhrali vhazování a přecházejí do útoku.
08:28'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Timašov – 2 min.).
06:10'
Domácí se přes první inkasovaný gól vytváří tlak na soupeře a snaží se vyrovnat. Bude se vhazovat před brankou Kováře.
04:37'
Hostující tým se ujímá vedení. Jugra se velice rychle dostala do útočného pásma a hráči si důkladně připravili akci. ANTON KORYLYOV si zpracoval puk a vyslal ho na branku Kováře. Český brankář si nedokázal poradit a inkasuje. Asistence: Mičejev, Pestuško.
03:00'
Střela jednoho z útočníku doletěla pouze mimo tři tyče a domácí hráči mají šanci vytvořit další šanci.
01:10'
Hosté se dostali do kombinace, ale v útočné třetině ao pul příchazejí.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Megalinskij, Ljamin, Kuljaš, Timašov, Jegoršev, Mišarin – Milovzorov, Paré, Česalin – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Simakov, Pestunov, King – Rasseikin, Mingalejev, Obidin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Proskurjakov) – Pereťagin, Lekomcev, Ugolnikov, Vitásek, Šulakov, Pogorišnyj, Několenko, Valentěnko – Savinainen, Šipov, Varfolomejev – Pestuško, Šen, Panov – K. Majorov, D. Iljin, Kupcov – Beljajev, Koroljov..

Jugra Chanty-Mansijsk
Jugra se v tabulce Východní konference nachazí na předposledním místě. Tým si pouze dvakrát připsal plný počet bodů, pět výher v prodloužení a dvanáct porážek. V posledním zápase hráči doma uvítali Vladivostok. Jugra v zápase vstřelila pouze jedinou branku a to k vítězství stačit nemohlo. Soupeři podlehli 1:3. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Pavel Varfolomeyev, který sedmkrát skóroval a připsal si tři asistence.

Poslední tři zápasy týmu:

Jugra 1:3 Vladivostok
Jugra 2:5 Barys Astana
Jugra 2:1 Kunlun
Avtomobilist Jekatěrinburg
Domácí se v tabulce nachází na čtvrté pozici. Tým si připsal jedenáctkrát čisté vítězství, jednu výhru v prodloužení a osm porážek. V posledním zápase tým doma uvítal CSKA Moskva. I přesto že se domácí dvakrát dostali do vedení, tak Moskvě podlehli 2:3. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Ilya Krikunov který má dva přesné zásahy a k tomu hned čtrnáct asistencí.

Jekatěrinburg 2:3 CSKA Moskva
Jekatěrinburg 6:3 Slovan Bratislava
Jekatěrinburg 5:3 Podolsk
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.