KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Ufa - 24. září 2017   14:00

Jekatěrinburg
41:05' Alexej Vasilevskij  • 45:32' Torčeňuk  • 51:22' Kučerjavenko  • 58:30' Ljamin
4:0
(0:0, 0:0, 4:0)
Ufa
Ufa
Lavrentyev A. (Rus), Ovchinnikov P. (Rus)
Uralec Arena
Ufa

V závěrečné třetině jsme se konečně dočkali branek. První dvě třetiny nenabídli pěknou podívanou a nepadla v nich jediná branka. První gól vstřelil Alexej Vasilevskij, který svou střelu umístil přesne do pravého horního rohu branky. Od té chvíle domácí tým dominoval a nepouštěl Ufu k žádné nebezpečné šanci. Minutu před koncem potvrdil výhru Kyril Ljamin, který trefil odkrytou branku soupeře.
59:12'
Hosté ještě pokoušejí o závěrečný tlak, ale už jim to nejspíš nebude nic platné.
58:30'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!

A i čtvrtou branku vstřelili domácí hokejisté. KYRIL LJAMIN zpracoval puk uprostřed hřiště a poslal ho do odkryté branky soupeře. Domácí tým si v dnešním zápase vybojovali další tři body do tabulky.
56:59'
Jakub Kovář si kryje puk do své lapačky a bude se vhazovat v obranném pásmu domácích hráčů.
56:20'
Brankář hostů předvádí skvělý zákrok po střele Torchenyukova.
55:30'
54:40'
Hosté se i přes početní výhodu nedokážou dostat do útočného pásma.
53:30'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Taylor Beck – 2 min.).
51:22'

Domácí tým se už ujímá tribrankového vedení. Puk si na střelu připravil ALEXANDER KUČERJAVENKO a jeho rána zamířila přesně mezi tři tyče. Domácí hráči v závěrečné třetině dominují a mají hru pod svou kontrolou.
49:50'
Vhazování v útočném pásmu domácího týmu.
48:11'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Torčeňuk – 2 min., vysoká hůl).
46:22'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stanislav Jegoršev – 2 min., naražení zezadu).
45:32'

Domácí tým přidává druhou branku v utkání. U branky Scrivense se bojovalo o míč a nejlépe se zorientoval ALEXANDER TORČEŇUK a dokázal prostrčit puk až za branku brankáře. Situace si opět zažádala video, ale opět nebyl důvod gól neuznat.
45:20'
Hosté drží útočné pásmo a Krikunov vystřelil na branku, ale jeho rána byla zblokována obráncem.
45:00'
Hosté se snaží kombinovat u své branky a vyvinout tlak.
42:42'
Domácí tým se po brance opět dostává do útočného pásma a snaží se vytvořit tlak.
41:05'

Máme tady první branku utkání ! Domácí tým se poprvé v zápase ujímá vedení. ALEXEJ VASILEVSKIJ obdržel skvělou přihrávku od spoluhráče a střelu umístil přesně do pravého horního rohu. Rozhodčí si ještě šel gól zkontrolovat na videu, ale není důvod branku neuznat.
41:00'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Joonas Kemppainen – 2 min., krosček).
41:00'
Úvodní vhazování vyhráli domácí hráči a chystají se k útoku.
40:01'
Ani druhé dějství nenabídlo žádnou branku. Ani jeden z týmu si nedokázal ve druhé třetině vypracovat gólovou příležitost a mají problémy s produktivitou. Fanouškům se určitě takový hokej nelíbí.
40:00'
38:30'
Závěrečný tlak hostů nepřinesl žádné ovoce a blíži se poslední minuta druhé třetiny.
36:30'
Souboj o puk za brranou Ufy lepé skončil pro hostující hráče a rychlé zakládají protiútok.
35:00'
Brankář hostů si kryje puk do své lapačky a bude se vhazovat v jeho obranném pásmu.
34:00'
Domácí se vymanili z tlaku a rychlé přecházejí do útoku.
32:30'
Hosté vytvářejí tlak, ale nedaří se jim vytvořít gólovou šanci.
30:45'
Vhazování v obranném pásmu domácího týmu.
30:44'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Georgij Busarov – 2 min., vysoká hůl).
30:42'
Hosté se vymanili z tlaku a přecházejí do rychlého protiútoku.
26:45'
Domácí hráči se snaží vyvinout tlak, ale nedaří se jim udržet domácí pásmo.
25:41'
Pare se dostal do samostatného úniku, ale tváři v tvář brankáři nedokázal zvolit správné zakončení.
24:35'
23:55'
Brakář hostujícího celku zariskoval a rozehrál daleko od své branky.
22:50'
Vhazováí uprostřed hrací plochy. Hosté byli úspěšnější a zakládají akci.
22:35'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Dmitrij Pestunov – 2 min.).
22:00'
Vhazovánní v obranném pásmu domácích. Jekatěrinburg vyhrál vhazování a puk vyváží ze svého pásma.
21:31'
Ofsajd hostujících hráču. Bude se vhazovat uprostředd hrací plochy.
21:00'
Ufa kombinuje u své branky a snaží se vymyslet útočnou akci.
20:05'
Úvodní buly vyhrali domácí hráči a vrhají se do útoku.
20:01'
První třetina určitě diváky nenadchla. Ani jeden z týmu se nedokázal dostat do gólové příležitosti. Utkání je zatím velice opatrné a předpovída velice vyrovnanou bitvu.
20:00'
Vasilevsky nahodil puk na branku soupeře a podstupuje sprinterský souboj se soupeřem.
17:25'
Ani jeden z týmu se nedokáže udržet v útočných vápnech a podstupujou se souboje o puk uprostřed hřiště.
16:00'
King vybojoval puk uprostřed hrací plochy a domácí mohou přejít do rychlého protiútoku.
15:25'
Jakub Kovář si kryje puk do lapačky a bude se vhazovat v obranném pásmu domácích.
15:10'
Majorov se dostal do dobré šance, ale brankář předvádí skvělý zákrok betonem.
13:58'
Jekatěrinburg si dokonce dokázal puk udržet na svých hokejkách.
13:18'
Domácí se i přes početní výhodu nedokážou udržet v útočném pásmu.
12:53'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stanislav Jegoršev – 2 min., podražení).
12:00'
Domácí se dostali do situace dva na jednoho, ale nepodařilo se jim vstřelit branku.
11:31'
10:50'
Arzamastsev si našel místo ke střele a jeho rána mířila pouze pár milimetrů od branky.
09:32'
Hosté se konečně na delší dobu udrželi v útočném pásmu a hledají místo pro střelu.
08:10'
Souboj o puk uprostřed hrací plochy, Makarov puk vybojoval a rozjíždi akci.
06:41'
Jekatěrinburg kombinuje u své branky a Lyamin čeká až jeho hráči dostřídají.
06:20'
Kucheryavenko zakláda útočnou akci domácího týmu a snaží se puk udržet v útočném pásmu.
05:53'
Brankář hostů si schoval puk do své lapačky a bude se vhazovat v jejich obranném pásmu.
04:30'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Denis Kuljaš – 2 min., hákování).
04:25'
První nebezpečná situace se objevila před brankářem Scrivense a jeden z hráču byl faulovaný a domácí hráči budou zahrávat další přesilovou hru.
03:00'
Souboj o puk u lavičky hostujících hráčů.
02:40'
01:30'
Hosté se rychle dostali do přečíslení, ale o puk v zápěti přišli a obránci Jekatěrinburg odpálili puk daleko ze svého obranného pásma.
00:40'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., podražení).
00:40'
Domácí rychle o puk přišli a Ufa se hrne do prvního útoku.
00:11'
Domácí hráči vyhráli úvodní vhazování a vrhají se do útoku.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Ljamin, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, Mišarin, Ščemerov – Beck, Paré, King – Golyšev, Kučerjavenko, Krikunov – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Milovzorov, Pestunov, Česalin – Rasseikin.

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Kuljaš, S. Garejev, Larsen, Arzamascev, Gončarov, Panin, Petrišev – I. Makarov, J. Bodrov, Lisin – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Kokarev, Soloduchin, Fjodorov – Busarov, A. Lazarev, M. Majorov – Skorikov..

Salavat Julajev Ufa
Hostující tým se potýká s dobrou formou. V tabulce Východní konference se nachází na krásném druhém místě a ztrací tři body na první Kazaň. V tabulce Chemyshevské divize je Ufa na první místě o bod před Omskem. Z posledních pěti utkání si Ufa připsala výhru hned čtyřikrát. Nejlepším střelcem týmu je Linus Omark, který má na svém kontě pět branek a dvanáct asistencí.
Avtomobilist Jekatěrinburg
Domácí hokejisté se v tabulce Východní konference nachází na sedmém místě s 21 body. Z dvanácti zápasu si hráči připsali sedm výher a pět porážek. V posledním zápase doma uvítali Sočí. Zápas nenabídnul pohlednou podívanou a padli jenom dvě branky, bohužel obě do branky Jekatěrinburgu. Nejlepším střelcem týmu je Anatoli Golyshev, který si připsal pět branek a dvě asistence. Kvůli zranění do dnešního zápasu nezasáhne Denis Bodrov a Andrei Obidin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.