KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jugra : Chabarovsk - 18. října 2017   16:00

Chabarovsk
47:11' Vl. Ušenin  (Vj. Ušenin) • 49:16' Byvalcev  (Kuzmin, Vj. Ušenin)
Jugra
Šaryčenkov (Proskurjakov) – Šulakov, Pogorišnyj, Viklund, Lekomcev, Vitásek, Ugolnikov, Několenko, Meljakov – Panov, Šen, K. Majorov – Varfolomejev, Šipov, Savinainen – Koroljov, Pestuško, A. Michejev – D. Iljin, Beljajev, Kupcov.
Komarov, Sergejev – Viljugin, Strelcov
Arena Jugra
Chabarovsk
Metsola (Alikin) – Kuzmin, Kondratěv, Jordán, J. Kolář, Averin, Aťušov, Stalnov, Jančevskij – Byvalcev, O. Li, T. Zohorna – Rasskazov, Litovčenko, Frolov – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Veličkin, Jurtajkin, Gubin – Kacuba.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Jugra Chanty-Mansijsk.
Autorem vítězné branky je MAXIM PESTUŠKO.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení neurčilo vítěze dnešního utkání, a tak budou následovat samostatné nájezdy.

Střely na branku: 1 – 4
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:34'
Gorškov pálil z vrcholu levého kruhu, ale na Šaryčenkova si nepřišel.
64:12'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., faul loktem).
64:00'
Právě se rozeběhla poslední minutka prodloužení.
63:50'
63:10'
Domácí se osvobozují a odjíždějí střídat.
62:27'
Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Šaryčenkov zatím odolává.
61:50'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Tobias Viklund – 2 min., držení protihráče).
60:45'
Šen se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Metsola jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
60:01'
Třetí třetina je za námi. Hosté v poslední části hry dokázali vyrovnat, a tak utkání spěje do prodloužení.

Střely na branku: 24 – 18 (v této třetině: 7 – 6)
60:00'
58:00'
Poslední dvě minutky utkání.
57:45'
Vitásek hledal přihrávkou přes celé kluziště Pestuška. Ten však kotouč nezachytil a je tak z toho jen zakázané uvolnění.
56:27'
Panov nic nevymýšlel a napálil kotouč na branku ze středního pásma. Metsola se však zesměšnit nenechal a kotouč pohodlně chytil a následně rozehrál svému spoluhráči.
55:10'
Frolov se skvěle prokličkoval s kotoučem středem kluziště ke střele z mezikruží. Šaryčenkova ale prostřelit nedokázal.
54:19'
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
52:58'
52:45'
Šulakov vyslal na branku střelu od modré, která však jen prosvištěla kolem pravé tyče.
51:30'
Domácím se zatím tato přesilovka příliš nedaří. Zatím se s kotoučem nemohou usadit v útočném pásmu.
50:58'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Oleg Li – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
50:05'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.
49:16'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Autorem vyrovnávající branky je ALEXEJ BYVALCEV. Asistence: Denis Kuzmin a Vjačeslav Ušenin.
47:11'
Hosté snižují na rozdíl jediné branky! Autorem snižující branky je VLADISLAV UŠENIN. Asistence: Vjačeslav Ušenin.
45:12'
Aťušov vyslal na branku dělovku od modré. Jeho povedenou střelu ještě tečoval Veličkin, ale k jeho smůle jen těsně vedle soupeřovy branky.
43:48'
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
42:23'
41:38'
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Šaryčenkova.
40:49'
Stalnov pálil od modré, ale Šaryčenkov jeho pokus pohodlně chytil.
40:23'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Oleg Li – 2 min., vražení na hrazení).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:35.
Druhá třetina je za námi. Domácí jí vyhráli stejně jako tu první, a to 1:0. Po dvou třetinách je tak stav utkání 2:0 po brankách Viklunda a Iljina. Hosté se zatím na nic nezmohli a na úvodní branku zápasu stále čekají.

Střely na branku: 17 – 12 (v této třetině: 7 – 7)
40:00'
39:20'
Už nám běží poslední minutka druhé třetiny, a tak to vypadá, že do kabin půjdou oba týmy za stavu 2:0.
37:20'
Vitásek dostal nabito na modrou, ale jeho následný střelecký pokus ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.
36:35'
Li vyslal na branku střelu z mezikruží, ale Šaryčenkov proti jeho střele předvedl dobrý zákrok a kotouč tak chytil.
36:25'
Jugra právě vstřelila branku!
Domácí vedou už o dvě branky! Autorem druhé branky Jugry není nikdo jiný než DANIIL ILJIN. Asistence: Kirill Beljajev.
35:55'
Kuzmin tvrdě sestřelil u mantinelu jednoho z protihráčů, ale rozhodčí faul nepíská.
34:49'
Majorov vyslal na branku střelu z pravého kruhu, ale Metsola jeho pokus pohodlně chytil do své lapačky.
32:16'
Druhá třetina je zatím opatrnější, než ta první a ani jeden z týmu se tak zatím nedostal do vážnější šance.
30:42'
Vj. Ušenin hledal přihrávkou od pravého mantinelu před brankou svého bratra Vl. Ušenina. Ten byl však dobře pokryt jedním z obránců a ke střele se tak nedostal.
28:27'
Litovčenko se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho povedený pokus ale dokázal Šaryčenkov vyrazit mimo tři tyče.
26:50'
Savinainen vyzkoušel pozornost Metsoly střelou od modré. Ten však jeho pokus dobře viděl a kotouč tak pohodlně chytil.
24:48'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
22:36'
Vitásek dostal nabito na modrou. Jeho následný střelecký pokus však skončil mimo branku.
21:28'
Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu, ale zatím se nikdo z nich neodhodlal ke střele.
20:05'
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:50.
První třetina je za námi. Domácí po první třetině zatím zaslouženě vedou 1:0 gólem ze sedmé minuty, kdy se z přesilové hry trefil Viklund. Hosté v první třetině prakticky nic nepředvedli a zaslouženě tak zatím prohrávají 1:0.

Střely na branku: 10 -5
20:00'
19:00'
Poslední minutka první třetiny.
18:29'
Rasskazov nahodil kotouč do útočného pásma, kde se však k němu dostal jen jeden z domácích hráčů.
17:53'
Šen se spolu s Panovem řítili sami proti Kolářovi. Ten však předvedl skvělý obranný zákrok a nedovolil ani jednomu z nich vystřelit.
16:36'
15:22'
Pestuško dostal skvělou přihrávku do mezikruží odkud okamžitě vypálil, ale Metsola jeho přesně mířený pokus k levé tyči dokázal tak tak vyrazit mimo tři tyče.
14:48'
Zohorna prověřil pozornost Šaryčenkova střelou z vrcholu levého kruhu. Ten však jeho pokus dobře viděl a kotouč vyrazil mimo tři tyče.
13:42'
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
12:54'
Panov se dostal ke střele z levého kruhu, ale jeho pokus mířený pod horní tyčku dokázal Metsola vyrazit svou vyrážečkou nad branku.
11:49'
Vitásek jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel spolu se svými spoluhráči střídat.
11:17'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Pavel Šen – 2 min., hákování).
10:27'
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
09:50'
Šen dostal přihrávku do mezikruží odkud vypálil, ale soupeřovu svatyni netrefil.
08:38'
Domácí jsou nyní aktivnějším týmem směrem dopředu a snaží se vstřelit ještě další branku.
07:52'
Byvalcev na nic nečekal a vypálil od modré. Jeho razantní pokus však ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.
06:42'
Domácí využívají přesilovou hru a vedou 1:0! O vedoucí branku domácího celku se postaral TOBIAS VIKLUND. Asistence: Veli-Matti Savinainen.
05:16'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., hákování).
04:29'
Jordán dostal nabito na modrou, odkud ale svou střelou nijak neprověřil Šaryčenkova.
03:36'
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Metsolou.
02:50'
Několenko vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus však Metsola dokázal vyrazit do rohu kluziště.
02:19'
01:27'
Litovčenko se dostal ke střele z mezikruží, ale Šaryčenkov jeho střelecký pokus pohodlně chytil.
00:48'
Viklund napřáhl ke střele od modré, ale jeho projektil skončil mimo tři tyče Metsolovy branky.
00:05'
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned s kotoučem pospíchají směrem dopředu.
00:01'
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.