KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : Jaroslavl - 8. prosince 2017   17:00

Jaroslavl
23:18' Apalkov  (Alexejev, Korškov) • 34:47' Kozun  (Talbot, Nakládal) • 37:22' Mosaljov  (Averin, Jelesin) • 57:05' Kozun  (Ljubuškin, Talbot)

Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 7 střel, čas na ledě 20:16
Hostující celek díky druhé třetině, která mu vyšla na výbornou a vyhrál ji 3:0 se raduje z celkového triumfu 4:1. Domácí hokejisté dnes nepředvedli příliš ofenzivní hokej.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:40'
Ani jeden celek se nyní už nikam nežene, hostující hráči vyčkávají na konec zápasu.
58:22'
Alexandr Sudnicin drží puk a bude se vhazovat před jeho brankou.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Lokomotiv míří za výhrou.
57:05'
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hostující celek odmítá drama, po bleskové akce se totiž prosazuje. Ilja Ljubuškin vyslal přihrávku na zcela volného BRANDONA KOZUNA, který viděl volný prostor v horní části branky a rychle zakončil. Asistence: Ilja Ljubuškin a Maxime Talbot.
56:48'
Nikita Ljamkin dobře vypálil. Jeho ránu kryje Alexandr Sudnicin.
56:26'
Lokomotiv Jaroslavl vybojoval puk ve své polovině a rychle jej odehrál do neutrální třetiny.
55:50'
Danis Zaripov vedl bleskovou akci Kazaně, jeho pokus kryje hostující pozorný Alexandr Sudnicin.
55:22'
Výborně nyní puk zastavil Alexandr Sudnicin, domácí celek se tak do výraznější střelecké pozice nedostal.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Lokomotiv vede o dva góly.
52:33'
Oddechový čas pro hosty.
52:33'
Kazaň vstřelila branku!
Domácí celek snižuje na rozdíl dvou brankou, střelu Sidorova od modré čáry výborně před brankou tečoval ARŤOM LUKOJANOV. Gólman na puk nedosáhl. Asistence: Michail Sidorov.
51:43'
Jiří Sekáč rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Kazaň se pokouší něco vymyslet na útočné části hřiště.
51:14'
Albert Jarullin se musel vrátit do svého obranného pásma, protože přihrávka od spoluhráče byla hodně nepřesná.
50:23'
Alexej Potapov vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje obránce, následně Nikita Ljamkin z podobného místa kryje Alexandr Sudnicin.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, na velkou šanci ve třetí periodě čekáme.
49:26'
Emil Garipov kryje kotouč po střele od modré čáry, hra je nyní přerušena.
48:54'
Hraje se rychlý hokej, čas rychle běží z pohledu domácího celku, naopak hosté vyhlížejí konec zápasu.
48:00'
Mnoho velkých šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47:35'
Ilja Ljubuškin získal puk v obranném pásmu a pokoušel se rychle přenést hru na útočnou polovinu.
46:43'
Po krátké přestávce pokračuje zápas třetí třetinou. Hosté stále vedou o tři branky a hrají takticky velmi dobře.
46:30'
Hra je nyní přerušena. Komerční přestávka.
46:08'
Nikita Ljamkin nahazoval kotouč před branku Lokomotivu, puk ale byl hodně nepřesný.
45:46'
Domácí hráči se nyní vypracovali do střelecké pozice, Atte Ohtamaa od modré čáry ale minul branku.
45:24'
Jegor Averin nahazoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Následně šel Lokomotiv střídat.
45:00'
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, hostující celek pokračuje v aktivní hře a domácí se musí bránit tlaku soupeře.
44:17'
Mnoho velkých šancí k vidění momentálně není, zejména se bojuje o střední pásmo.
43:39'
Vhazovat se bude před brankou domácího celku, zakončoval Denis Mosaljov. S jeho pokusem si gólman poradil.
42:15'
Domácí hokejisté se nikam neženou, vyčkávají a čekají na chybu soupeře.
41:51'
Kazaň rozehrává ze svého obranného pásma, následně se Michail Gluchov dostal do útočného pásma, Jaroslav Kosov pokračoval v akci, jenže hráči v zeleném o puk přišli.
41:30'
Hostující celek rozehrává od své branky, pokouší se rychle dostat do útoku. Špatně ale přihrál, a tak se píská icing.
40:05'
Zápas pokračuje třetí třetinou. Hostující celek vede o tři góly a má namířeno za výhrou.
40:01'
Ve druhé třetině jsme už branky viděli, přesně tři a všechny z nich vstřelil hostující celek. Lokomotiv je střelecky aktivnější, vede 25:17 a překonal domácího brankáře hned třikrát.
40:00'
39:40'
Atte Ohtamaa vypálil z dobré střelecké pozice, Alexandr Sudnicin kryje.
39:30'
V poklidném tempu se dohrává druhá část hry.
39:20'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:20'
Jaroslav Kosov se pokoušel probojovat do předbrankového prostoru. Jeho pokus snadno zastavil brankář.
37:22'
Hostující celek navyšuje své vedení. Jegor Averin vystřelil z dobré pozice, jeho pokus brankář jen vyrazil, a a pak už snadno dorážel DENIS MOSALJOV. Asistence: Jegor Averin, Alexandr Jelesin.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, Petri Kontiola vypálil hodně nepřesně.
36:30'
Vhazovalo se ve středním pásmu, následně se hosté rychle propracovali k puku.
35:35'
Denis Alexejev vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje domácí gólman.
35:11'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, hosté pokračují v aktivní hře.
34:47'
Hostující celek navyšuje své vedení, po krásné rychlé akci přenechal Talbot kotouč pro BRANDONA KOZUNA, jehož rychlá rána zapadla přesně do branky. Asistence: Maxime Talbot, Jakub Nakládal.
34:21'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do výraznější šance.
33:23'
Emil Garipov kryje pokus Mosaljova.
33:01'
Stanislav Galijev byl malý moment volný před brankou, pas se k němu nedostal, spoluhráč vyslal nepřesnou přihrávku.
32:26'
Nikita Jazkov se dostal do přečíslení dva na jednoho. Přihrávka byla velmi nepřesná.
31:46'
Danil Jurtajkin čekal před brankou na přihrávku, dostal ji a rychle vypálil. Jeho pokus vyrazil domácí brankář před sebe, a pak se už o sitiaci postarala obrana.
31:15'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek si žádnou velkou šanci v přesilovce nevypracoval.
29:50'
Kazaň hraje v oslabení dobře, po bleskové akci se do zakončení dostal Jaroslav Kosov. Jeho pokus kryje výborně Emil Garipov.
29:30'
Staffan Kronwall dostal hru do útočného pásma,ale zakončit se hostům nyní nepodařilo.
29:07'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Damir Musin – 2 min., hákování).
28:25'
Daniil Apalkov vypálil z bezprostřední blízkosti, jeho velkou šanci výborně kryje domácí gólman.
27:58'
Atte Ohtamaa dostal hru do útočného pásma, jeho střela byla zablokovná, následně vypálil nepřesně jeho kolega.
26:52'
Staffan Kronwall zůstal před brankou sám a vypálil. Jeho ránu kryje gólman. Komerční přestávka.
25:46'
Denis Alexejev znovu zakončoval a ani tentokrát nebyl přesný.
25:18'
Denis Mosaljov kombinoval se svými spoluhráči za brankou, následně Denis Alexejev vypálil nepřesně.
24:55'
Damir Musin rozehrává ve svém obranném pásmu, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, kam se snadno dostal.
23:18'
Hostující celek se dostává do vedení. S první střelou DANIILA APALKOVA si domácí brankář ještě poradil, na dorážku z předbrankového prostoru už byl ale krátký. Asistence: Denis Alexejev a Jegor Korškov.
22:52'
Alexandr Sudnicin kryje střelu, kterou bekhendem vyslal domácí Rob Klinkhammer.
22:35'
Dmitrij Obuchov vypálil z pravé strany útočného pásma a puk snadno kryje Alexandr Sudnicin.
22:14'
O puk se bojuje za brankou Kazaně. Brandon Kozun vybojoval puk a vypálil nepřesně.
21:14'
Atte Ohtamaa se probojoval do útočného pásma, puk získal za brankou a přihrával spoluhráči do lepší střelecké pozice. Pas byl nepřesný.
21:06'
Píská se zakázané uvolnění, bude se vhazovat před brankou Lokomotivu.
20:49'
Zápas pokračuje druhou třetinou, ani jeden celek se nikam nežene.
20:01'
Hosté jsou střelecky aktivnější, vedou 11:6, na úvodní branku stále čekáme. Výraznější příležitost si ani jeden celek nevypracoval.
20:00'
19:35'
Brandon Kozun se propracoval do útočného pásma, pokouší se dostat do střelecké pozice.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:53'
Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
18:05'
Staffan Kronwall vypálil z první, jeho ránu kryje Emil Garipov.
18:00'
Vhazovat se bude před brankou Kazaně, hosté se nyní mohou snadněji dostat do střelecké pozice.
17:25'
Jaroslavl má kotouč za svou brankou, probíhají poslední minuty hry v první třetině.
17:02'
16:40'
Vladimir Tkačov hledal spoluhráče, ale hostující obrana hraje velmi dobře.
15:55'
Stanislav Galijev dobře vypálil od modré čáry. Jeho ránu z první kryje hostující gólman.
15:36'
Danis Zaripov nevybojoval kotouč, ale podařilo se to Stanislavu Galijevovi.
15:01'
Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu.
14:58'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Danil Jurtajkin – 2 min., hákování).
14:40'
Daniil Apalkov vypálil z bezprostřední blízkosti, jeho pokus kryje Emil Garipov.
14:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho vyložených šancí k vidění není.
14:00'
Staffan Kronwall rozehrává od své branky, jeho spoluhráči o puk ale přišli, a tak hraje domácí celek.
13:27'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nemůže propracovat, velmi dobře hraje obrana AK Bars.
12:40'
Jakub Nakládal byl sestřelen soupeřem, dostal pukem do brusle a jen těžko se zvedá z ledu. Odkulhal na střídačku, kde se mu věnuje zdravotník.
12:05'
Jakub Nakládal zakončil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný padajícím spoluhráčem.
11:48'
Oba týmy střídají, hraje se ve středním pásmu.
11:16'
Lokomotiv začíná od své branky, do zajímavé pozice se propracoval Anton Lander, ale přihrávka se k němu nedostala, Lokomotiv tak nezakončil.
10:53'
Vladimir Tkačov rozehrává ze svého obranného pásma, do střelecké pozice se ale domácí celek neprobojoval.
10:15'
Damir Musin nahazoval kotouč na branku, hostující brankář kryje kotouč.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, na výraznější střelecký pokus čekáme.
09:00'
Andrej Loktionov vypálil z dobré pozice, s jeho pokusem si tak tak poradil brankář domácího celku.
08:04'
Emil Garipov snadno vyrazil nahození na svou branku, následně rozehrál na obránce.
07:50'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.
07:27'
Alexej Potapov se málem dostal do střelecké pozice, kotouč měl u hokejky, ale nedosáhl na něj. Nechybělo mnoho.
06:50'
Lokomotiv zahrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
06:05'
Albert Jarullin vypálil od modré čáry, ale brankář Alexandr Sudnicin zasahovat nemusle, kotouč končí mimo.
06:00'
Hra je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti, bude se vhazovat ve středním pásmu.
05:10'
Michail Gluchov se probojoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
03:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující Denis Alexejev se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
02:00'
Alexandr Kadějkin obkroužil branku a pokoušel se něco vymyslet před brankou soupeře, jeho pokus ale kryje gólman Kazaně.
01:20'
Sledujeme rychlý úvod zápasu, zbytečně se nepřerušuje.
01:00'
Jegor Korškov vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovnaý, následně Daniil Apalkov minul.
00:34'
Vasilij Tokranov má kotouč za svou brankou, rychle se dostal do útoku, jeho pokus byl zablokovaný obránci.
00:01'

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – D. Musin, Ljamkin, Batyršin, Jarullin, Tokranov, Ohtamaa, Sidorov – M. Gluchov, Kosov, Obuchov – Galijev, Lander, Sekáč – Zaripov, Klinkhammer, Tkačov – Jazkov, Lukojanov, A. Potapov.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Jelesin, Ljubuškin, Koledov, Čerepanov, Gromov – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Mosaljov, Loktionov – Apalkov, Alexejev, Korškov – Fatějev, Jurtajkin, Kadějkin – Kartajev..
Tým Ak Bars Kazaň odehrál 39 zápasů (21-2-6-10; 73 bodů) a v tabulce Východní konference je na prvním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si se Soči 3:1 a Dynamem Minsk 3:1. Nestačil na Ufu 0:1, Nižněkamsk 1:2 a v prodloužení na Petrohrad 2:3.
Lokomotiv Jaroslavl odehrál 39 zápasů (19-6-3-11 a získal 72 bodů). V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Kunlunem 4:1, Astanou 5:0, Jugrou 3:1, Novosibirskem 7:3 a Soči 2:1 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Ak Bars Kazaň a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.