KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : OMSK - 20. listopadu 2017   17:00

Kazaň
Kazaň
27:54' Jarullin  • 31:06' Jazkov  • 51:39' Kosov (Markov)
3:4
(0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)

0:1 (SN)

OMSK
OMSK
04:15' Pěrežogin   • 24:54' Čudinov  (A. Petersson) • 59:18' I. Michejev  (Kugryšev, A. Petersson) • ' K. Semjonov
Kazaň
Bondar, Sidorenko – Viljugin, Badyl
TatNeft Arena
6 174 diváků
OMSK

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí v samostatných nájezdech a berou tak bonusový bod navíc. Domácí se nakonec museli spokojit s jedním bodem, i když v závěru třetí třetiny sahali po třech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Avangard Omsk.
KIRILL SEMJONOV zamíchal kotoučem těsně před brankou domácích a poté zmátl tělem Garipova, který se nestačil přesunout a blafákem tak kotouč uklidil v pohodě za jeho záda do odkryté klece – 3:4.
Samostatné nájezdy začínají.
Po částečném vyčištění ledové plochy přijdou na řadu samostatné nájezdy.
Ani prodloužení nerozhodlo, na řadu tedy přicházejí samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:50'
Domácí vrátili hru zpět před branku Omsku, ale tam už se ke střele nedostali. Ani prodloužení tak vítěze neurčilo a půjdeme tak do samostatných nájezdů.
64:35'
Rána Jarullina provětrala lapačku Šilina a ten pak vyhazuje kotouč do bezpečí a šetří tak cenné vteřiny z oslabení svého celku.
64:16'
Hosté budou hrát v oslabení 3 na 4. Purcell dostává dvě minuty za zdržování hry a domácí mají poslední šanci strhnout vedení na svou stranu.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:30'
Na obou stranách byla k vidění akce, ale ani jedna z nich gólem nekončí. Zatím tak stále ani jeden tým nerozhodl o bonusovém bodu navíc.
62:23'
Jaroslav Kosov zahrozil mezi kruhy, odkud poslal tvrdou ránu. Brankář hostů si s ní ale poradil a hned posílá puk mezi své spoluhráče.
61:25'
Na druhé straně střílel Andrej Markov z levého kruhu, ale kotouč sjel jen vedle levé tyče Šilinovy klece. Následně pak míří do další akce hosté.
60:48'
Hosté jsou aktivnější a i nyní zahrozili před domácí brankou. Teddy Purcell si sjel na levou stranu a zblízka chtěl střílet na branku Garipova, ale pouze promáchl.
60:27'
Jevgenij Medveděv dostal přihrávku na pravou stranu a odtud vyslal prudkou střelu, ta ovšem končí v lapačce Garipova a hra je přerušena.
60:01'
Dnešní utkání sleduje 6 174 diváků.
Základní hrací doba tedy vítěze neurčila, hosté srovnali doslova v hodině dvanácté a vynutili si tak atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Po krátké pauze budeme tedy pokračovat dále.
60:00'
59:50'
Třetí dějství se už jenom dohrává a uvidíme tedy prodloužení.
59:18'
Avangard právě vstřelil branku!
Hostům tento tah dokonale vyšel. V powerplay měli velký tlak a ten dokázali zužitkovat vyrovnávací brankou. ILJA MICHEJEV se dobře postavil těsně před levou tyčku domácí branky a poté po přihrávce uklidil puk za záda Garipova – 3:3. Hosté si tak zřejmě vynutili nastavenou hrací dobu. Asistence: Dmitrij Kugryšev a André Petersson.
58:53'
Hráči Omsku mají před domácí brankou tlak. Kazaň ale odolává a vyhazuje puk mimo ohrožení vlastní branky.
58:32'
Šilin je na střídačce a hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.
57:47'
Domácí drží puk na svých holích a zatím tedy nepouštějí hosty k odvolání brankáře. Nyní se ale bude vhazovat v jejich pásmu a po buly se dá očekávat, že hosté půjdou do šesti hráčů. Pokud ovšem vhazování vyhrají.
57:27'
Střela z prostoru mezi kruhy z hole Andrého Peterssona končí na brankáři domácích a poté si kotouč převzali domácí, kteří míří znovu až před hostující klec.
56:19'
Další útok hostů skončil neúspěchem. Andrej Stas jen nahodil kotouč do pásma a neměl tam nikoho, kdo by ho převzal. Hosté v tu chvíli střídali. To je voda na mlýn pro domácí Kazaň.
55:49'
Hosté byli obráni o kotouč v útočném pásmu a domácí hráči tak zavážejí puk bleskově na opačnou stranu, aby ho drželi co nejdále od vlastní branky.
55:25'
Následuje další komerční přestávka.
54:55'
Damir Musin střílel z levého kruhu, Šilin byl připraven a bleskově posílá kotouč mezi své spoluhráče, aby nechal hru plynout.
54:20'
Další slibnou akci na straně Kazaně zastavilo postavení mimo hru a ta se tak stěhuje zpět do středního pásma, kde se také bude za malý okamžik vhazovat.
53:59'
Garipov nyní musel zasahovat proti střele hostů, kterou vyslal Kirill Semjonov a poté před dotírajícími hráči Omsku raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
53:50'
Hosté jsou už v plném počtu.
53:03'
Hosté své oslabení zatím zvládají velmi dobře a i nyní vyhodili puk až před domácí klec.
52:34'
Domácí se dostali do útočného pásma, kde několikrát ohrozili hosty, ale ti se dokázali dostat ke kotouči a vyhodili ho do bezpečí.
51:50'
Everberg dostává dvě minuty a deset minut osobní trest za zásah do hlavy nebo krku a Kazaň tak bude hrát další přesilovou hru.
51:39'
Kazaň vstřelila branku!
Domácí hokejisté využívají svou přesilovou hru a poprvé v utkání jdou do vedení. JAROSLAV KOSOV dostal přihrávku od Markova na pravý kruh. Poté napálil kotouč a jeho prudká rána končí za zády Šilina – 3:2. Nyní jsou to hosté, kdo musí dohánět své manko. Asistence: Andrej Markov.
50:50'
Albert Jarullin poslal puk před branku Omsku, kde ho chtěl dorazit Rob Klinkhammer, jeho přízemní střela ale skončila na obraně Omsku. Nicméně domácí stále drží útočné pásmo.
50:01'
Hostující Kugryšev dostává dvě minuty za hákování a domácí tak mají přesilovou hru. Mohou tak strhnout vedení na svou stranu.
49:50'
Alexej Potapov si drze najel až před branku hostů, kde se dostal ke střele. Ta ale neměla gólové parametry. Nicméně byl faulován a Kazaň má ponechanou výhodu.
49:28'
Albert Jarullin se napřáhl na pravém kruhu a na Šilina vyslal prudkou střelu, která ale končí v jeho připravené lapačce. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
48:12'
Jiří Sekáč se nyní dostal dvakrát ke střele, ale ani v jednom případě nedokázal Šilina prostřelit. Nicméně domácí hráči jsou v posledních chvílích aktivnějším týmem a snaží se strhnou poprvé vedení na svou stranu.
47:13'
Alexandr Pěrežogin se mohl vydat do samostatného úniku, kam se ho snažil poslat jeho spoluhráč. Domácí obrana ovšem dokázala akci hostů včas zastavit.
46:49'
Domácí celek je už v plném počtu.
46:45'
Na řadě je další komerční přestávka.
46:45'
Maxim Minejev poslal kotouč před domácí branku, kde vznikla skrumáž, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nedokázal zorientovat, by umístil puk za Garipovova záda. Hra je přerušena.
46:15'
Domácí se pak dostali ke kotouči a okamžitě ho vyhodili až před hostující klec.
45:44'
Hráči Omsku zamkli svého soupeře v obranném pásmu a snaží se vymyslet nějakou kombinaci, která by mohla vést k vedoucí brance. Zatím se jim to ale nedaří.
44:49'
Svitov inkasuje dvě minuty za sevření kotouče rukou a následně pak ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování a hosté tak mají k dispozici důležitou přesilovou hru.
44:41'
Alexandr Pěrežogin projel kluzištěm, dostal se až za domácí branku a poté zpoza ní nabil najíždějícímu Vitaliji Meňšikovovi, jenž ale promáchl. Další akce Omsku končí zmarem.
44:05'
Před brankou Garipova vznikla skrumáž. Hosté na něho vyslali tři střely, se kterými si ale pozorný domácí brankář dokázal poradit a znovu také on podržel svůj tým.
43:07'
Hosté se snažili projít do útočného pásma, byli ale opět zastaveni už v tom středním a rázem se tak hra otáčí znovu zpátky před Olega Šilina.
42:20'
Anton Glinkin dostal nabito do mezikruží a odtud vyslal pořádnou pumelici, která ovšem končí na hrudi hostujícího brankáře Šilina. Ten tak znovu podržel svůj tým.
41:27'
Na opačném konci kluziště se ke střele zblízka dostal Rob Klinkhammer, ale také on nezamířil přesně. Skóre jsme tak v úvodu třetí třetiny zatím nezaznamenali.
41:15'
Hosté založili pohlednou akci před domácí brankou. Po přihrávce od Pěrežogina pálil z levého kruhu Dennis Everberg, ale obrana Kazaně byla pozorná a pomohla vlastnímu brankáři, který nemusel zasahovat.
40:58'
Vladimir Tkačov dostal přihrávku a nabruslil si před hostující branku, jeho následná střela ale mezi tři tyče nezamířila.

Využití: 0 – 1
Také druhá třetina je minulostí. Ta už byla na branky mnohem bohatší, když padly tři. Nejprve dal hostům dvoubrankový náskok střelou od modré čáry Maxim Čudinov, domácí ovšem dokázali vsítit kontaktní branku. O tu se postaral v osmadvacáté minutě Albert Jarullin. No a o čtyři minuty později pak srovnal svou střelou Nikita Jazkov a začínalo se znovu od začátku. Hra je tak pro oba celky otevřená a jistě nás ještě čeká zajímavá třetí perioda. Ta začne přibližně v 18:50.
40:00'
39:56'
A také hosté jsou kompletní.
39:50'
Ještě střela na straně domácích, která ale končí mimo tři tyče. V této části hry se už nic nestane a druhá třetina je tedy u samého konce.
39:46'
Domácí jsou v plném počtu.
39:34'
Andrej Stas znovu vyzkoušel pozornost domácího brankáře. Tentokráte na něho vyslal střelu z levého kruhu a Garipov musel jít do zákroku. V rozkleku chytil puk a přerušil hru.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:46'
Andrej Stas na druhé straně dorážel nahození svého spoluhráče, ale těsně před domácí brankou neuspěl. Kazaň si tak bere puk a míří s ním znovu směrem dopředu.
38:18'
Rob Klinkhammer střílel z prostoru mezi kruhy, jeho rána ale končí pouze vysoko nad hostující klecí.
37:56'
Síly na ledě se ale srovnají. Teddy Purcell zastavil pronikajícího domácího hráče a dostává také dvě minuty za podražení. Hrát se tak bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.
37:46'
Jiří Sekáč podrazil soupeře a dostává dvě minuty za podražení. Přesilovku si tak v závěru druhé periody zahrají hosté z Omsku.
37:05'
Rafael Batyršin to po něm zkoušel prakticky ze stejného místa, ale proti jeho ráně vytasil znovu lapačku Oleg Šilin. Raději pak přerušil hru a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
36:45'
Michail Sidorov se napřáhl od modré čáry a kotouč směřoval před hostující branku. Jenže i kdyby ji jakkoli ohrozil nebo vsítil gól, nemohl by platit. Kotouč totiž byl v pásmu o něco dříve a je z toho postavení mimo hru.
36:19'
Nyní akce střídala akci. Oba celky hrají útočně a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Brankáři obou celků jsou ale proti a zatím drží své týmy.
35:45'
Jarullin střílel z pravého kruhu a málem ohrozil hostující klec. Po jeho ráně nastavil svou lapačku Šilin a podržel tak svůj tým.
35:17'
Hráči Kazaně znovu zastavili pronikající hosty do jejich obranného pásma a pomalu, ale jistě zakládají svou další akci před brankou hostujícího celku.
34:31'
Tam se jim ale nepodařilo ohrozit Šilina. Před Garipova pak mířili zase hosté, ale ani oni nic nevymysleli. Výsledkem toho je další obléhání branky Omsku domácími hokejisty.
33:46'
Znovu to zkoušeli hosté před domácí brankou, ale jejich útočné počínání zastavil obránce Michail Sidorov a hned poslal puk svým spoluhráčům, kteří zakládají další útočnou akci.
33:34'
Následuje komerční přestávka.
33:25'
Kazaňští jsou pochopitelně na koni a po srovnání stavu skóre jako by je pokropili živou vodou. V jejich dalším obléhání branky se dostal ke střele Rob Klinkhammer, lapačka Šilina byla ovšem na svém místě.
32:38'
Hosté se po vhazování ve středovém kruhu vrhli okamžitě před domácí branku, kde střílel Alexandr Pěrežogin, ale jeho projektil skončil pouze vedle domácí branky.
31:06'
Domácí smazali dvoubrankové manko a srovnávají tak stav utkání. NIKITA JAZKOV sebral chybující hostující obraně kotouč a sjel si na levý kruh a místo přihrávky zvolil střelu švihem. Puk tak poslal nad levou ruku Šilina a ten tak zamířil do levého horního růžku – 2:2. Začíná se tedy znovu od začátku. Bez asistence.
29:54'
Oba celky jsou už v plném počtu.
29:30'
Dennis Everberg se natlačil až před Garipova, ale ten proti jeho přízemní střele nastavil svoji hůl a nepustil kotouč za svá záda. Následně pak se znovu do útoku vrhají domácí hráči.
28:46'
Domácí se uhnízdili v pásmu Omsku a před Šilinem bylo velmi rušno. Nakonec ale hosté vše ustáli a po zisku puku míří zase na opačnou stranu.
27:54'
Po brance domácích se strhla menší bitka mezi Gluchovovem a Meňšikovem a oba kohouti dostávají dvě minuty za hrubost. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
27:54'
Domácí se konečně dočkali a dávají kontaktní branku. ALBERT JARULLIN se napřáhl na pravé straně a jeho dělovka pak končí v hostující síti – 1:2. Kazaň je tak svému soupeři na dostřel a nyní se dá očekávat tlak domácího celku. Bez asistence.
27:14'
Domácí zatím nevědí, jak na rozjeté hosty hrát. Hráčů Omsku je nyní plné kluziště a snaží se o další přesný zásah. Garipov společně se svojí obranou mají co dělat.
26:40'
Na řadu přichází další komerční přestávka.
25:28'
To je pro domácí rána. Ti měli několik přesilovek, ale ani jednu zatím nevyužili. Hosté naopak ano a Kazaň tak musí dohánět dvoubrankové manko.
24:54'
A hosté svoji početní výhodu využívají. MAXIM ČUDINOV dostal přihrávku na modrou čáru a odtud střelou švihem poslal dalekonosnou střelu, která doplachtila až za Garipovova záda – 0:2. Avangard se tak dostává do dvoubrankového náskoku. Asistence: André Petersson.
24:03'
Hráči Omsku se sice natlačili s kotoučem do útočného pásma, ale hosté je okamžitě vykázali ven a dokázali se osvobodit. Kotouč tak letí až před Šilina.
23:42'
Nyní si přesilovku zahrají hosté z Omsku. Ljamkin inkasuje dvě minuty za podražení a už putuje na lavici hanby.
23:20'
Hosté obléhali branku domácího celku, ke střele se ale nedostali a puk si záhy převzali hráči Kazaně, kteří s ním míří do útočné akce.
22:24'
Ve středním pásmu zachytili domácí kotouč a mířili s ním zpět před branku hostů. Střela Obuchova z prostoru mezi kruhy ale mezi tři tyče nezamířila.
21:48'
20:49'
Jiří Sekáč vyslal střelu z pravého kruhu, tu ale vyrazil svými betony do bezpečí Šilin a Omsk se tak znovu dokázal osvobodit.
20:17'
Domácí pokračují ve své přesilové hře, ale do zakončení se opět nedostali. Hosté se tak v pohodě zase osvobozují a své oslabení tak zvládají velmi dobře.

Využití: 0 – 0
První třetina je za námi. V ní jsme viděli jednu branku, a to na straně hostů. V páté minutě projel celým kluzištěm Alexandr Pěrežogin a svou individuální akci dotáhl do zdárného konce. Hosté tak po první části hry vedou o jednu branku. Uvidíme, co nám přinese další třetina, která začne přibližně v 17:55.
20:00'
19:48'
Moc dlouho jim to ale nevydrželo. Petersson dostává dvě minuty za podražení a nabízí tak domácímu celku další přesilovou hru. Kazaň tak má další možnost srovnat.
19:06'
Fisenko je na ledě a hosté jsou tak v plném počtu.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:26'
A opět se jim podařilo vyhodit puk pryč z vlastního pásma a domácí celek tak do žádné přesilovkové akce zatím nepouštějí.
17:45'
Po střele domácích od modré čáry, kterou vyslal Atte Ohtamaa, sebral kotouč Maxim Minejev a okamžitě ho posílá až před domácí branku. Hosté se tak osvobozují.
17:06'
Hostující Fisenko dostává dvě minuty za vražení na hrazení a je tu další početní výhoda pro domácí Kazaň.
16:39'
Na druhé straně pak střílel Dmitrij Kugryšev, ale také on nebyl přesný. Závěr první třetiny tak nabízí spousty nepřesností, a to na obou stranách.
15:05'
Po delší době se domácí dostali zpět do útočného pásma a z levé strany vyslal prudkou střelu Rob Klinkhammer, ale Šilin nastavil svou lapačku a zastavil tak jeho střelu.
13:03'
Obrana Kazaně musela být znovu pozorná a proti rozjetým hostům se musela vrátit zpět před vlastní branku. Rafael Batyršin pak zastavil puk a pomohl svému brankáři.
12:48'
12:31'
Ani tentokráte se domácím hokejistům nepovedlo projít do útočného pásma a úvodní dvacetiminutovka se jim tedy vůbec nedaří. Naopak hosté hrají uvolněně a snaží se navýšit své vedení.
11:22'
Následně pak sebral puk Maxim Berezin a z pozice obránce pak zakládal další akci svého celku. Jenže obrana Kazaně se stihla vrátit a jejich souhru zastavila už ve středním pásmu.
11:17'
Po chvilce to zase zkoušeli domácí hráči, kteří se dostali do útočné třetiny. Z pravého kruhu střílel Albert Jarullin, ale znovu to bylo hodně nepřesné.
10:33'
Pěrežogin dostal přihrávku do jízdy a málem zase pronikal až před Garipova. Jenže byl v ofsajdu a akce Omsku je u konce. Hra se stěhuje do středního pásma.
09:55'
Jaroslav Kosov nejprve střílel z prostoru mezi kruhy, jeho ránu vyrazil Šilin pouze před sebe a poté prvně jmenovaný dorážel zblízka, nebyl ovšem úspěšný.
08:58'
Po zisku kotouče ve vlastním pásmu se hráči Omsku vydali do další útočné akce. Emil Garipov tak bude muset být ve svém brankovišti znovu pozorný. Aktivní hosty totiž úvodní branka nakopla a neustále se tlačí před jeho branku.
08:24'
07:59'
Nyní vyslal od modré čáry prudkou ránu Jonas Ahnelöv a před brankou Barsu ještě tečoval jeho střelu Jiří Sekáč. Českému útočníkovi ve službách Kazaně se ale nepovedlo protlačit kotouč do hostující klece.
07:14'
Hráčům Kazaně se ale zatím početní výhoda nedaří a na branku hostů tak nevyslali ani jednu střelu. Následně pak se Omsk osvobozuje a posílá puk až před Emila Garipova.
06:24'
Domácí si zahrají přesilovou hru. Medvěděv inkasuje dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.
06:12'
Na řadě je první komerční přestávka tohoto utkání.
05:47'
Domácí hráči chtěli na vzniklou situaci ihned zareagovat, ale jejich útok se minul účinkem. Naopak aktivní hosté ve svém napadání pokračují, vybojovali puk a míří s ním opět až před Garipova.
04:15'
Nádherná individuální akce hostujícího ALEXANDRA PĚREŽOGINA, který sebral domácím kotouč na modré čáře a sám uháněl podél pravého mantinelu až před domácí branku. Před ní si sjel z pravého kruhu a zblízka pak překonal bezmocného Emila Garipova. Hosté se tak po zásluze ujímají vedení – 0:1. Bez asistence.
03:42'
Dmitrij Kugryšev si drze sjel od zadního mantinelu až těsně před Garipova, nadvakrát ovšem nedokázal protlačit kotouč za jeho záda. Poté před ním vznikla menší skrumáž, kterou raději zastavil ukrytím kotouče pod svojí lapačku.
02:32'
Hosté byli znovu hodně aktivní před domácí brankou. Z pravého kruhu poslal na Šilina štiplavou střelu Dennis Everberg. Ale i tentokráte se skóre nemění.
01:54'
Od modré čáry vyslal dělovku Jevgenij Medveděv, kapitán Omsku ale poslal svůj projektil jen do připravené lapačky Garipova a ten raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
00:57'
Po akci Omsku střílel z pravé strany Andrej Stas, ale také jeho střelu srazil domácí brankář do bezpečí a drží svůj tým.
00:22'
Anton Glinkin si nabruslil ze středního pásma až před branku Šilina, střela, která na něho mířila, ale skončila pouze na jeho levém betonu.
00:10'
Domácí hráči po zisku kotouče po vhazování ve středním pásmu uháněli směrem k hostující brance, tam ale nic nevymysleli a hra se tak otáčí na druhou stranu. Útočit jde Omsk.
00:01'
Oficiality utkání jsou za námi a za chvilku tedy začínáme.
A nyní už hraje hymna Tatarstánu.
Nyní halou v Kazani už zní hymna Ruské federace.
Hráči obou celků jsou už na ledové ploše a za malý okamžik si vyslechneme státní hymny.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – D. Musin, Batyršin, Markov (A), Jarullin, Ohtamaa, Sidorov, Ljamkin – Kosov, Tkačov, Klinkhammer – Sekáč, M. Gluchov (A), Galijev – Lukojanov, Svitov (C), Jazkov – Glinkin, A. Potapov, Obuchov – Kara.

Avangard Omsk: Šilin (Furch) – Ahnelöv, Čudinov, Minejev, Martynov, J. Medveděv (C), Meňšikov, Berezin, Lisov – Purcell, K. Semjonov, A. Petersson – Kugryšev, Fisenko (A), I. Michejev – Pěrežogin, Stas (A), Everberg – Kovaljov, Chochrjakov, Manukjan.

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Viljugin, Badyl.

V dresu Kazaně dnes budeme sledovat Jiřího Sekáče.
Ak Bars Kazaň

Také Kazaň zatím prožívá povedenou sezónu. Zatím sehrála o jedno utkání méně než Omsk a právě před svým dnešním soupeřem má na čele Východní konference jednobodový náskok. Kazaň naopak spoléhá na skvělou ofenzívu. V posledních domácích utkáních se jí však moc nedaří. Poslední dva duely na svém ledě prohrála. Naposledy si však odvezla porážku 3:0 z ledu CSKA Moskva.
Avangard Omsk

Avangard zatím tradičně bojuje o čelo Východní konference. Omsk ve dvaatřiceti duelech vybojoval padesát osm bodů a patří mu druhá pozice Východní konference. Avangard navíc inkasoval pouze 54 branek, což je pro jeho defenzívu skvělá vizitka. V posledních třech zápasech navíc Omsk pokaždé dokázal zvítězit. Naposledy doma porazil 1:0 Novosibirsk.
Příjemné odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Ak Bars Kazaň a Avangardem Omsk. Duel startuje v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.