Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Analýzy
Togliatti a Méně než 6.5
Autor analýzy: harama
Kurz: 2.9
Dobrý den. Po následující tři předolympijské týdny hodlám dále pokračovat v nastoleném stylu analýz, zaměřující se na vysoké hokejové kurzy nebo kurzy velmi pravděpodobné. Věřím, že s lepšími výsledky. Dále budu pracovat v 19 evropských soutěžích, které jsem během pondělí řádně prostudoval, a pokusím se tak najít ty nejzajímavější tipy. Abych mohl nabídnout co nejlepší nabídku, vypsal jsem si všechny zápasy těchto 19 soutěží, hrané v tomto týdnu (ÚT - NE). Jedná se o přesně 280 zápasů, v nichž největší porce připadá na pátek (69). Z této sumy zápasů se pokusím vybrat kolem tří desítek těch nejlepších kurzů, které naleznu. Věřím, že díky důkladné přípravě, přijdou i dobré výsledky. Před OH strategii vyhodnotím, a určím rozhodnu co do budoucna. Děkuji všem za důvěru, pokusil jsem se udělat pro správné tipy co nejvíce. Uvidíme. Ať se Vám daří.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zápas: Togliatti - Astana
Tip: domácí a 6,5 méně branek

Analýza tipu:
Lada Togliatti je sice jedním z nejslabším týmů KHL, ovšem Astana mu začíná pomalu velmi dobře sekundovat. Byť je dle tabulkového postavení hostující celek mírným favoritem, já vysoký kurz na domácí tým musím vyzkoušet. Důvodem je tentokrát mizerná forma kazašského týmu. Astana se od poloviny listopadu enormně trápí (nevím, zdali to souvisí s nějakým odchodem hráčů), ovšem za posledních 18 zápasů dokázala vybojovat pouhých 5 bodů s otřesnou bilancí 1-1-0-16!! V současné době pak můžu zmínit fakt, že Astana táhne sérii 8 porážek v řadě. Předtím porazila Slovan, tedy žádnou velkou štiku, rovněž jeden z nejslabších týmů. Togliatti je sice tabulkově za Astanou, ovšem jeho výsledky jsou mnohem vyrovnanější. Z předcházejících pěti domácích zápasů dvakrát vyhrálo, nad slušnými soupeři - Jaroslavlí a D. Moskvou. Proti CSKA prohrálo těsně 1-2. Zde se mi zkrátka rýsuje jednička. A málo branek, proč KHL typicky. Super kurz.

Maximální důvěra.

harama

Barys Astana:

Barys se momentálně nachází na desátém místě s šedesáti třemi body a skóre 128:148. Poslední zápasy se Astaně velice nedaří a prohráli už osm utkání v řadě. V posledním zápase zavítala na led Vladivostoku. První branka padla až na začátku druhé třetiny, kterou vstřelili domácí. Ve třetí třetině sice hosté vsítili branku, ale domácí další dvě a Vladivostok tak vyhrál 3:1. Nejlepším střelcem nejen Astany, ale i celé KHL je s třiceti jedna góly Dawes. Hlavním trenérem je Sergei Kudryavtsev.
Lada Toljatti:

Lada se momentálně nachází ve Východní konferenci na posledním čtrnáctém místě se čtyřiceti pěti body a se skóre 92:136. V posledním utkání zavítala na led CSKA Moskva. Po první třetině byl stav bezbrankový. Ve druhé periodě se už domácí prosadili a to hned dvakrát. Ve třetí třetině vstřelili jeden gól a CSKA tak vyhrála jasně 3:0. Nejlepším střelcem je s patnácti góly Zernov. Hlavním trenérem je Artis Abols.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Lada Toljatti a Barys Astana. V posledním utkání se tato mužstva spolu utkala naposled před třemi měsíci. V domácím prostředí hrála Lada. První třetinu sice vyhráli hosté 1:0, ale po druhé dvacetiminutovce byl stav 2:2. Ve třetí periodě branka nepadla a šlo se do prodloužení. V tom vstřelil branku Dawes a Barys Astana vyhrála 3:2. Nyní se opět bude hrát v Lada Aréna. Tato hala nabídne kapacitu pro 6 600 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.