KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Čerepovec - 28. listopadu 2017   15:00

Magnitogorsk
41:19' Osala (Čibisov) • 54:27' De. Kazionov (Ellison, Čibisov)
2:3
(0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Čerepovec
Čerepovec
06:18' Trubačjov  (Rybin) • 56:29' Stránský  (Jevsejenkov) • 62:19' Verjovkin  (Trubačjov)
Čerepovec

Z mé strany je to pro tento zápas ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne.
Zápase mezi Magnitogorskem a Čerepovcem je u konce, rozhodnout ho muselo až prodloužení. První branku zápasu vstřelili hosté už v první třetině a dlouho to vypadalo, že jim to může na vítězství stačit. Na začátku třetí třetiny ale dokázali domácí vyrovnat a pak i otočit stav. Jenže Čerepovec se nevzdal a dokázal ještě vyrovnat. V prodloužení pak hráli hosté přesilovku a toho dokázali využít ke vstřelení vítězného gólu. Prosadil se Verjovkin.
62:19'
Čerepovec právě vstřelil branku!
AMAXIM VERJOVKIN Dostal přihrávku na osu hřiště a měl dostatek času na to, aby přesně zamířil. To se mu také povedlo, trefil svou ránou přesný růžek a vyhrál tím pro Severstal tento zápas. Asistence: Jurij Trubačjov.
62:03'
Metallurg dokázal vyhodit kotouč do bezpečí. Brání se teď ve třech proti čtyřem.
61:37'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., podražení).
60:50'
Metallurg se pokusil o dlouho přihrávku za obranu, ale brankář Hudáček vše přečetl a byl z branky včas, aby kotouč odpálil.
60:01'
Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, takže přijde na řadu prodloužení. Domácí dokázali ve třetí části hry otočit vývoj na 2:1, ale vedení se jim nepodařilo udržet. Přesnou tečí se prosadil Stránský a de facto tím poslal utkání do prodloužení. To začne za malou chvíli.
60:00'
59:27'
Domácí se usadili v útočném pásmu a chtějí ještě na poslední chvíli zápas rozhodnout ve svůj prospěch.
57:41'
Magnitogorsk se dostal v útočném pásmu ke dvěma zakončením, ale ani jedno z nich nebylo dostatečně přesné.
56:29'
Je znovu vyrovnáno! Tak vedení Magnitce nevydrželo moc dlouho. Střelu bekhendem Jevsejenkova tečoval mimo dosah brankáře Košečkina český útočník MATĚJ STRÁNSKÝ. Asistence: Alexandr Jevsejenkov.
55:44'
Magnitogorsk dál pokračuje ve svém tlaku, nehodlá pouze bránit jednobrankové vedení.
54:27'
Metallurg právě vstřelil branku!
Z pravého rohu přihrál Ellison před branku, kde stál připravený DENIS KAZIONOV. Tomu se podařilo z bezprostřední blízkosti překonat Hudáčka a otočit tak definitivně vývoj zápasu. Asistence: Matt Ellison, Andrej Čibisov.
53:58'
Puk nahozený za branku Hudáčka získali hosté, ale nepovedlo se jim vyvézt puk.
52:39'
Sergej Monachov se protáhl do útočného pásma a od pravého hrazení vypálil. Domácí brankář se překonat nenechal.
52:01'
Střela Alexeje Běreglazova od modré čáry byla přizvednuta do ochranné sítě.
51:41'
Nahození Metallurgu se proměnilo v zakázané uvolnění. Hra se přesune před Košečkina.
50:32'
Se střelou Stanislava Kalašnikova od modré čáry si dokázal Vasilij Košečkin poradit.
49:40'
Magnitogorsku se nepovedl přechod středního pásma podle představ, takže jsou na tahu hosté.
48:45'
Nyní se přeci jen hostům podařilo usídlit se na pár chvil v útočném pásmu, ale jeho střely létaly jen vedle.
47:20'
Čerepovec se v posledních minutách nedostává skoro k ničemu a zdá se být jen otázkou času, kdy vstřelí Metallurg další branku.
46:12'
Střela domácích od modré byla zablokovaná. Hosté se pak pokusili přejít do protiútoku, ovšem nedostali se ani přes střední pásmo.
44:33'
Magnitogorsk po vstřelené brance ještě více ožil a snaží se aktivním forčekingem znepříjemňovat hostům rozehrávku.
42:51'
Matěj Stránský ještě dokázal v pádu vystřelit, ale už nedal střele takový důraz, takže Košečkin měl celkem snadnou práci.
41:19'
Tak, a je vyrovnáno. Domácí sice dlouhou přesilovku nevyužili, ale krátce po ní se už prosazují. Zpoza branky dostal puk mezi kruhy OSKAR OSALA a odtud překonal brankáře Hudáčka. Asistence: Andrej Čibisov.
40:50'
40:25'
Přesilovka Magnitogorsku už pomalu končí, domácí jsou v útočném pásmu.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 16:42.
Druhá třetina je u konce a žádnou změnu skóre nepřinesla. Popravdě řečeno se ani nehrál nijak exkluzivní hokej. Čerepovec se hlavně brání a Magnitogorsku zatím chybí nápad, aby se přes obranu soupeře propracoval. Když už se mu to povede, vystaví stopku střelám spolehlivý brankář Hudáček.
40:00'
38:10'
Alexej Ugarov dostal kotouč do středního pásma a pak ještě pošetřil trochu času, než kotouč definitivně vyhodil.
37:50'
Hostům se podařilo vyhodit puk. Za chvíli budou mít za sebou polovinu oslabení.
37:22'
Sniper od modré Chris Lee tentokrát smrtící nebyl, Hudáček jeho projektil zastavil betonem.
36:42'
Magnitogorsk se už dokázal usadit v útočném pásmu a rozjíždí svou přesilovkovou kombinaci.
35:42'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Mons – 5 min., sekání).
34:26'
Košečkin nechce připustit další puk ve své síti. Nyní předvedl parádní zákrok lapačkou proti střele Maxima Verjovkina.
33:57'
Střela Denise Kazionova byla přizvednuta do ochranné sítě za brankou Hudáčka.
32:46'
Severstal si dobře hlídá modrou čáru a snaží se všechny útoky Magnitogorsku rozbíjet už na ní. Většinou se mu to daří.
31:13'
Denis Kokarev se pokusil s pukem natlačit z pravé strany před bránu, to se mu však nepovedlo, obrana Čerepovce ho hlídala na těsno.
29:57'
Hudáček pouze vyrazil lehké nahození ze svého pásma a jeho spoluhráči mohou rozvíjet novou akci.
28:44'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, střední pásmo jakoby neexistovalo. Všechny akce ovšem končí za útočnou modrou čárou.
27:31'
Na druhé straně pálil z levého kruhu zápěstím Vitalij Višněvskij, ale jen nechal vyniknout Košečkina.
26:48'
Ke střele od modré čáry se dostal domácí obránce Chris Lee, ale puk ani na Hudáčka neprošel.
24:40'
Ve druhé třetině zatím obě mužstva celkem obtížně hledají cestu k soupeřově brance. Oba brankáři prozatím moc práce neměli.
23:23'
Hosté se na pár desítek sekund usídlili v útočném pásmu, ale střelu na branku vyprodukovat nedokázali.
21:11'
Daniil Vovčenko se uvolnil a vystřelil z pozice mezi kruhy, ovšem dobře postaveného Košečkina nepřekonal.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 15:55.
První třetina zápasu mezi Mettalurgem Magnitogorsk a Severstalem Čerepovec je u konce. Lepší vstup do zápasu měli hosté, kteří se díky brance Trubačjova dostali v sedmé minutě do vedení. Magnitogorsk byl ve zbytku třetiny lepším týmem, ale vyrovnat se mu už nepovedlo.
20:00'
19:28'
19:15'
Střela Kornějeva přes dobře blokující obranu Magnitogorsku na Košečkina neprošla.
18:10'
Hostům se zatím přesilovka nedaří, nepovedlo se jim usadit se na delší čas v útočném pásmu.
17:28'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
17:27'
Alexej Ugarov vyzkoušel pozornost Košečkina střelou zápěstím z pravého kruhu. Brankář Magnitogorsku svůj tým podržel dobrým zákrokem.
16:27'
Denis Kokarev místo střely z levého kruhu zajel s pukem za branku Čerepovce, kde o něj následně přišel.
15:18'
Jurij Trubačjov dostal puk mezi kruhy a vystřelil, ale na Košečkina nevyzrál.
14:33'
Tvrdě vypálil z pravého kruhu Matěj Stránský. Vasilij Košečkin předvedl pohotový zákrok lapačkou, do které ukryl kotouč.
13:47'
Filippiho střela z mezikruží na Hudáčka neprošla. Slovenský brankář mohl zůstat v klidu.
12:48'
Vasilij Košečkin nerozehrál zpoza své brány úplně ideálně a nabídl znovu puk hostům.
11:39'
09:39'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Matěj Stránský – 2 min., sekání).
06:18'
Prví střelu Rybina ještě dokázal Košečkin vyrazit, ale na dorážku JURIJE TRUBAČJOVA už neměl nárok se přesunout. Asistence: Maxim Rybin.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, Pivcakin, Děnisov, Budkin, Igošev – Filippi, Jan Kovář, Kokarev – Timkin, Osala, Sirotkin – Čibisov, Ellison, De. Kazionov – Švyrjov, Kaletnik, Železkov – Šenfeld.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Verjovkin, Jevsejenkov, Masuhr, Kornějev, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako – Mons, P. Černov, Kagarlickij – Ugarov, Karlin, Vovčenko – Stránský, Mereskin, Rybin – Zemčenko, Trubačjov, Monachov..