KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Jugra - 28. listopadu 2017   17:30

Minsk
Minsk
25:41' Gragnani (Linglet, Howden) • 34:33' Pavlovič (Linglet)
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
Jugra
Jugra
55:12' Viklund  (Varfolomejev, Lekomcev)

Ondřej Vitásek (JUG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:47
Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1. Ve druhé třetině díky dvěma úspěšným přesilovkám vybojoval dvoubrankové vedení. Hosté ve třetí části sice dokázali snížit, ale na vyrovnání jim už síly nezbyly.
59:40'
Už se nic nestane, hosté mají kotouč pod kontrolou, ale nemohou se dostat k zakončení.
59:15'
Tobias Viklund musí až za svou brankou, hosté už mnoho času nemají.
58:58'
Hosté hrají v šesti, odvolali brankáře.
58:46'
Oddechový čas pro hosty.
58:15'
Alexandr Kogalev mohl navýšit domácí vedení, ale po chybě soupeře se k puku nedostal.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry a hosté se pokouší vypracovat si tlak v útočném pásmu.
57:32'
Dvě a půl minuty mají hosté na to, aby se pokusili o vyrovnání.
57:05'
Minsk hraje takticky velmi dobře, snaží se držet hru daleko od své brány.
56:15'
Chanty-Mansijsks se ale nyní nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice. Mnoho šancí si hosté vypracovat nedokáží.
55:50'
Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, díky kontaktní brance je v závěru o co hrát.
55:12'
Jugra právě vstřelila branku!
Tak konečně se také prosazuje hostující celek a je zaděláno na drama, rozdíl ve skóre je minimální. Tvrdou ránou od modré čáry prostřelil všechno co mu stálo v cestě TOBIAS VIKLUND. Asistence: Pavel Varfolomejev a Ivan Lekomcev.
54:30'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Jhonas Enroth musí být pozorný.
54:05'
Další vyhození přes všechny čáry, domácí čtveřice tak může vystřídat.
53:38'
Výborně nyní dostali domácí hokejisté kotouč přes všechny čáry až k brance Jugry, ta se nemůže dostat do útoku.
53:26'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Quinton Howden – 2 min., nedovolené bránění).
52:24'
Alexandr Šaryčenkov rozehrává od své branky, puk má Alexandr Ugolnikov.
52:04'
Quinton Howden se pokusil vést útočnou akci Minsku, ale do zakončení se probojovat nedokázal.
50:45'
Domácí celek hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky, hosté se nemohou dostat stabilněji do tlaku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:45'
Danila Karaban vyslal ojedinělou střelu na branku Jugry. Hostující brankář zasahovat nemusel, kotouč mířil vysoko nad.
48:20'
Tobias Viklund vypálil od modré čáry, jeho pokus byl tečovaný do ochranné sítě nad brankou Jugry, bude se vhazovat.
47:41'
Pavel Šen se pokoušel něco vymyslet před domácí brankou, vybruslil si do lepší střelecké pozice a jeho ránu zablokoval obránce.
47:20'
Vhazovalo se ve středním pásmu, sledujeme rychlou pasáž hry.
46:27'
Pavel Varfolomejev se po velké chybě domácích dostal až do předbrankového prostoru, jeho pokus výborně kryje Jhonas Enroth.
46:00'
Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč, na výraznější šanci čekáme. Mnoho střel na branku k vidění opravdu není.
Dnešní utkání sleduje 10 735 diváků.
44:10'
Jugra prohrává o dva góly, ale nemůže se stabilněji usadit před brankou soupeře, naopak se musí bránit výpadům soupeře.
43:41'
Andrej Stěpanov se pokoušel probojovat do útočného pásma, ale jeho následný střelecký pokus byl zablokovaný.
43:25'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
42:30'
Dmitrij Korobov zakončoval, ale jeho pokus byl zablokovaný.
42:00'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Obrázek je hodně podobný jako v předchozí části hry.
41:00'
Jhonas Enroth kryje kotouč v době, kdy už je jeho mužstvo kompletní. Buly v útočném pásmu Jugry.
40:34'
Hostující celek má stále k dispozici přesilovou hru. Pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
40:01'
Domácí celek odehrál druhou třetinu výborně takticky, vstřelil dvě branky, proměnil dvě přesilovky a Jugrě nedal mnoho možností na snížení. 24:10 vede Dinamo na střely na branku.
40:00'
39:23'
Ilja Šipov už nyní na malý moment získat útočné pásmo, rychle ale domácí vyhazují.
39:03'
Přesilovku nyní hrají znovu hosté, kteří se ale nemohou propracovat do útočného pásma.
39:00'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Děnisov – 2 min., podražení).
38:42'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který se pokouší co nejrychleji snížit.
38:03'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:56'
37:25'
Pavel Varfolomejev se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana hraje velmi dobře a nedává soupeři prostor.
37:00'
Tobias Viklund nedokázal zpracovat kotouč na modré čáře, a tak puk končí až za brankou Jugry.
36:33'
Domácí hráči se nyní musí bránit soupeři.
36:03'
Justin Fontaine se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku, nechybělo mnoho a domácí se prosadili také v oslabení.
35:56'
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny domácí celek navýšil své vedení na dva góly, a tak musí výrazně přidat Jugra, pokud chce zdramatizovat duel.
34:33'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Znovu gól v přesilovce, domácí navyšují své vedení. Jugra neproměnila brejk, za což přišel trest. Charles Linglet rychle našel ALEXANDRA PAVLOVIČE, jehož střelecký pokus zapadl do brány. Asistence: Charles Linglet.
34:04'
Domácí celek hraje přesilovou hru aktivně, ale nemůže se probojovat do výraznější střelecké pozice.
33:04'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Archip Několenko – 2 min., vysoká hůl).
32:27'
Dmitrij Znacharenko vypálil z mezikruží, jeho tvrdá rána rozbila plastový spoj tvrzeného skla, následovat bude nasazeného nového spoje.
31:34'
Hraje se zejména ve středním pásmu, mnoho střel na branku k vidění není.
31:10'
Sergej Drozd se málem propracoval do střelecké pozice, od puku jej odstavil Alexandr Ugolnikov.
30:40'
Vladimir Děnisov rozehrává od své branky, Alexandr Kogalev se pokoušel přesněji zakončit, ale hostujíc obránce jej nenechal vypálit.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápasu, domácí celek vede o jednu branku, hosté si zatím mnoho šancí nevypracovali.
29:30'
Archip Několenko vedl protiakci hostujícího celku, a tak vyzkoušel pozornost brankáře Dinama.
29:02'
Hra je nyní přerušena, po střele Charlese Lingleta kryje kotouč hostující brnakář Alexandr Šaryčenkov.
27:36'
Alexandr Šaryčenkov kryje kotouč, komerční přestávka.
27:20'
Hra se nyní přelívá ze strany na stranu bez výraznější šance.
26:52'
Jack Skille zakončoval z horní hranice pravého kruhu, jeho střílená přihrávka byla hodně nepovedená.
26:33'
Quinton Howden se pokoušel přidat další branku, ale jeho pokus končí vysoko nad brankou.
25:41'
Gól v přesilovce posílá domácí celek do vedení, tvrdou ránou od modré čáry se v početní výhodě prosazuje MARC-ANDRE GRAGNANI. Asistence: Charles Linglet a Quinton Howden.
25:31'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Daniil Iljin – 2 min., podražení).
24:50'
Dmitrij Korobov vyslal na branku hostů tvrdou ránu od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný, gólman zasahovat nemusel.
23:50'
Vladimir Děnisov se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, kotouč se k němu ale nedostal, a tak domácí akce postrádala zakončení.
23:00'
Hostující celek vybojoval vhazování v útočném pásmu,následně se Tobias Viklund dostal ke střele od modré čáry, puk byl ale zablokovaný.
21:55'
Daniil Iljin to zkoušel z bezprostřední blízkosti, jeho pokus ale celkem snadno dokázal zastavit domácí brankář. Jhonas Enroth byl pozorný, a tak komplikace nedopustil.
20:45'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, Vladimir Děnisov vypálil, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji zakončit před brankou soupeře.
20:01'
11:3, v první třetině byl střelecky jednoznačně aktivnější domácí celek, ale ani jednu ze svých šancí proměnit nedokázal. Totéž platí o hostech, a tak po dvaceti minutách platí bezbrankový stav.
20:00'
19:21'
Alexandr Šaryčenkov byl pozorný a poradil se se střelou od modré čáry.
19:00'
Ohlášena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:40'
Aktivnější je domácí celek, který se ovšem nemůže dostat do výraznějšího tlaku před brankou Jugry.
18:24'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se do vyložených šancí propracovat nemůže.
17:56'
Dmitrij Korobov výborně z mezikruží zakončoval, jeho projektil kryje gólman Jugry.
17:30'
Quinton Howden dostal kotouč do útočného pásma, a proto musel být pozorný brankář Alexandr Šaryčenkov, který si s těčí před brankou dokázal poradit.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:09'
Ivan Lekomcev musel rychle za svou branku, aby dokázal dostat kotouč do bezpečí před dotírajícím hráčem.
15:35'
Dinamo rozehrává od své branky, nikam se nežene a pokouší se zejména nechybovat.
14:55'
Pavel Varfolomejev se prorpacoval do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si domácí brankář poměrně snadno poradil, kotouč vyrazil před sebe, a pak už hráli obránci.
14:06'
Optickou převahu má sice domácí celek, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže probojovat ani jeden celek.
13:25'
Niclas Burström dobře zakončoval, jeho pokus kryje domácí brankář Jhonas Enroth. Komerční přestávka.
12:50'
Jegor Šarangovič se po rychlé akci dostal do útočného pásma. Kotouč se pokoušel protlačit na bližší tyči, tam ale nebylo místo, a proto elegantně obkroužil klec, ale nezakončil přesně.
12:15'
Hraje se zejména ve středním pásmu.
11:28'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, zároveň jde o styl hry, který mnoho střel na bránu nenabízí.
11:07'
Minsk kombinuje na své polovině a nikam se nežene.
10:28'
Jhonas Enroth rozehrával za svou brankou a málem se dostal do velkých problémů. Připravený pro zakončení byl také Konstantin Majorov, ke kterému se puk tak tak nedostal.
10:01'
Ilja Šipov se sice dostal do útočného pásma, ale přes domácího obránce Marc-Andre Gragnaniho neprošel.
09:26'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme dobrou a spolehlivou hru obou obran.
08:30'
Jegor Šarangovič dostal přihrávku do předbrankového prostoru, ale kotouč nedokázal poslat přesněji.
07:57'
Niclas Burström čekal mezi kruhy na přihrávku, ale kotouč se k němu nedostal. Dobře zapracovala obrana Dinama.
07:12'
Ilja Šinkevič zakončoval od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný mimo branku.
06:53'
Alexandr Kitarov vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus ale nebyl výrazným ohrožením branky soupeře.
05:50'
Jevgenij Kovyršin protečoval do útočného pásma, Andrej Stěpanov hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
05:20'
Po delší době se do útočného pásma probojoval hostující celek, ale do střelecké pozice se Jugra nedostala.
04:13'
Obrázek hry je stále stejný, domácí celek má více ze hry a hosté se musí bránit.
03:00'
Alexandr Kitarov dostal kotouč do útočného pásma, ale nedokázal přesněji vypálit.
02:06'
Andrej Stěpanov výborně zakončoval, schoval střelu za obránce, ale Alexandr Šaryčenkov si dokázal poradit. Buly před jeho brankou.
01:04'
Kotouč je za domácí brankou, Dmitrij Korobov rozehrává postupný přechod do útočného pásma.
00:45'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, Alexandr Šaryčenkov zasahovat nemusel.
00:01'
Domácí hrají ve tmavém, hosté v bílém.
00:01'

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Chenkel, Znacharenko, Děrjabin – Howden, Fontaine, Linglet – Skille, Šarangovič, Kogalev – An. Stěpanov, Pavlovič, Kovyršin – Drozd, Karaban, Kitarov – A. Volkov.

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Proskurjakov) – Ugolnikov, Burström, Viklund, Lekomcev, Šulakov, Pogorišnyj, Vitásek, Juškevič – Několenko, Koroljov, Savinainen – Varfolomejev, Pestuško, Šipov – K. Majorov, Šen, Ankudinov – D. Iljin, Kupcov, Beljajev.

Rozhodčí: Gamalej, Kuljov – Černyšjov, Majtak.
HC Dinamo Minsk odehrálo 35 zápasů s bilancí 12-4-3-16 a vybojovalo 47 bodů. V tabulce Západní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Kunlunem 0:2, Omskem 3:2 v nájezdech a Novosibirsk 5:1. Nestačilo na Vladivostok 0:5 a Chabarovsk 2:3 v prodloužení.
Jugra Chanty-Mansijsk odehrála 35 zápasů s bilancí 3-7-4-21 a získala 27 zápasů. V tabulce Východní konference je na posledním místě. Z posledních pěti zápasů všechny prohrála a získala jeden bod. Nestačila na Helsinky 0:3, Novosibirsk 1:2 v prodloužení, Petrohrad 3:4, Dynamo Moskvu 0:2 a Helsinky 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Dinamo Minsk a Jugra Chanty-Mansijsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.