KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Vladivostok - 22. ledna 2018   17:30

Minsk
Minsk
24:17' Linglet  • 29:06' Fontaine (Skille, Gragnani)
2:3
(0:0, 2:1, 0:2)
Vladivostok
Vladivostok
35:47' Miščenko  (Vicharev, A. Alexejev) • 41:07' Miščenko  (V. Butuzov) • 59:31' K. Voronin  (Vicharev, Glazkov)
Minsk
Enroth (56. M. Karnauchov) – Gragnani, Lisovec, Korobov, D. Osipov, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Fontaine, Q. Howden, Skille – An. Stěpanov, Kovyršin, Pavlovič – A. Volkov, Kitarov, Drozd – Bujnickij, Karaban, Linglet – Šarangovič.
Kuljov, Gamalej – Golovljov, Badyl
Minsk Arena
9312 diváků
Vladivostok

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera!
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 34:25 (6:6, 11:14, 17:5)
Zblokované střely – 9:10
Vyhraná vhazování – 36:26
Trestné minuty – 10:14
Hity – 7:3
Hokejisté Dinama Minsk prohrávají zápas, v němž přitom vedli už o dva góly a přišli tak také o poslední zbytky naděje na postup do play off. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 2:1 pro domácí. Hned v jejím úvodu srovnal svým druhým zásahem v zápase obránce Ivan Miščenko. Jeho trefa platila i přesto, že přechod hráčů Admiralu do útočného pásma zaváněl ofsajdem. Dinamo pak nevyužilo ani čtyřminutovou přesilovku a v závěru už muselo otevřít hru. Domácí to tak v poslední minutě zkusili i bez brankáře, jelikož nutně potřebovali získat tři body. 29 sekund před koncem je však za toto riziko potrestal Kirill Voronin.
59:40'
Zklamaní diváci hromadně opouštějí hlediště Mins Areny.
59:31'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A sázka na totální riziko Dinamu nevyšla! Glazkov poslal proti prázdné brance KIRILLA VORONINA a ten ji neměl problém bekhendem trefit. Dinamo tak definitivně ztrácí poslední zbytky naděje na postup do play off. Asistence: Denis Vicharev a Ivan Glazkov.
59:10'
Domácí riskují a zkoušejí to bez brankáře!
59:01'
Začala poslední minuta, domácí by rádi rozhodli ještě v normální hrací době.
58:25'
Protiútok Admiralu zakončoval aktivní Ivan Miščenko, který netrefil branku.
58:01'
Ohlášeny už poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:43'
Andrej Stěpanov to zkoušel přes obránce. Bobkova ale ani takto nezaskočil.
57:03'
Alexandr Pavlovič nedokázal dorazit kotouč za Bobkova. Hostující gólman stačil přikrýt kotouč.
56:10'
Hosté v ofsajdu. Do branky Dinama se vrací Jhonas Enroth.
55:58'
Hosté dlouhé oslabení přestáli, už jsou v plném počtu!
55:05'
Domácí střídají brankáře! Místo Enrotha jde mezi tyče Michail Karnauchov. Zřejmě se jedná o nějaký problém na výstroji domácí jedničky.
54:50'
Howden měl puk na pravém kruhu, ale ještě chtěl nahrávat Skillemu. Ten na puk nedosáhl!
54:33'
Od modré nahazoval puk na branku Gragnani. Puk se snažil tečovat Jack Skille, ale nakonec si pro něj sáhl lapačkou Bobkov.
54:00'
Začíná už druhá část čtyřminutové přesilovky Dinama. Hosté zatím odolávají.
53:43'
Hosté opět vyhazují až k brance soupeře.
53:15'
Hosté vyhodili!
52:48'
Gragnani střílel z vrcholu pravého kruhu, Bobkov puk přizvedl nad svou klec.
52:37'
Jack Skille posunul puk na pravý kruh, odkud pálil Quinton Howden. Bobkov přerušil hru.
51:57'
Vadim Pereskokov zasáhl protihráče do obličeje vysokou holí a dostává trest na 2+2 minuty!
51:54'
Linglet našel Marca-Andreho Gragnaniho, který pálil jen do hrudi Bobkova. Hostujícího gólmana pak nepřekonal z dorážky ani Jegor Šarangovič!
50:39'
Hostující obránce Ivan Miščenko hraje výborný zápas. Autor obou gólů Admiralu se nyní dostal k další střele, tentokrát ale minul klec Dinama.
49:59'
Dmitrij Bujnickij zavezl puk do útočného pásma a prověřil Bobkova. Ten v rozkleku vyráží.
49:03'
Domácí v postavení mimo hru. Připomínám, že Dinamo potřebuje vyhrát nejlépe za tři body, aby ještě přiživilo naději na postup do play off.
48:26'
Domácí zvyšují tlak! Nyní najížděli ve dvou na jednoho, Charles Linglet však nedosáhl na přihrávku spoluhráče.
47:50'
Denis Osipov vypálil od modré čáry, Bobkov vyrazil.
47:12'
Velké šance Dinama! Quinton Howden najížděl sám na Bobkova. Zkusil efektní kličku do forhendu, ale Bobkov stačil přitlačit beton ke své tyčce! Poté spálil tutovku Justin Fontaine, který špatně trefil kotouč před již odkrytou brankou!
46:26'
Závar před domácí brankou, který rozpoutala první lajna Admiralu. Enroth v leže odolal!
45:14'
Bobkov při rozehrávce za brankou hodně zariskoval. Pro hosty to dobře dopadlo.
44:59'
Z levé strany pálil na domácí branku Kirill Voronin. Puk je na těle Jhonase Enrotha.
44:35'
Admirálové se ubránili, už jsou kompletní.
44:02'
Hosté zahrozili ve vlastním oslabení. Jeden z hráčů však před brankou nedosáhl na puk.
43:27'
Jack Skille zkoušel nachytat Bobkova střelou k bližší tyčce. Hostující gólman byl připraven.
42:34'
Ivan Fiščenko držel puk v rukavici příliš dlouho. Protože se tak stalo v obranném pásmu Admiralu, tak přichází i dvouminutové vyloučení!
42:13'
Osipov je na ledě, domácí jsou tedy kompletní.
41:07'
Gól platí, byť situace podle opakovaných záběrů opravdu hodně zaváněla ofsajdem! Publikum také poté, co byl záznam puštěn na kostce, reaguje hromovým pískotem a bučením... IVAN MIŠČENKO je tedy autorem vyrovnávací branky. Asistence: Vladimir Butuzov.
41:07'
Střela Ivana Miščenka z mezikruží skončila za zády Enrotha. Domácí si ale vyžádali coach's challenge, jelikož se domnívají, že se hráči Admiralu dopustili při zavážění kotouče do pásma ofsajdu...
40:56'
Domácí se znovu osvobozují!
40:25'
Domácím se podařilo vyhodit.
40:12'
Za podražení je vyloučen Denis Osipov. Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3!
Hity – 4:3
Ve druhé třetině už góly padaly. Viděli jsme hned tři a Dinamo odhází do šaten s vedením 2:1. Domácí se ujali dvougólového vedení díky dvěma využitým přesilovkám. Ve 25. minutě ujel hostující obraně Charles Linglet a ve 30. zamířil přesně Justin Fontaine. Admiral však vrátil ve 36. minutě do hry svým zásahem Ivan Miščenko. Utkání je tak před startem poslední dvacetiminutovky stále otevřené.
40:00'
39:55'
Domácí vyhazují a ve druhé třetině se už skóre měnit nebude.
39:25'
Hosté jsou kompletní a začíná tak jejich přesilovka.
39:23'
Jevgenij Kovyršin zasáhl Butuzova holí do helmy. Domácí útočník dostává dvouminutový trest za vysokou hůl.
39:01'
Začala poslední minuta prostřední části zápasu.
38:45'
Ani teď se domácí neudrželi v pásmu a musejí to zkusit znovu.
38:27'
Hostům se podařilo vyhodit.
37:58'
Od modré čáry střílel Marc-Andre Gragnani, puk je v lapačce Bobkova.
37:24'
Podražení bylo odpískáno Antonu Volčenkovovi. Přesilovka pro domácí tým.
35:47'
Hosté snižují na rozdíl jediného gólu! Denis Vicharev vybojoval za brankou soupeře puk, který následně Andrej Alexejev předložil na pravý kruh IVANOVI MIŠČENKOVI a ten se trefil k bližší tyčce – 2:1. Asistence: Denis Vicharev.
35:00'
Dmitrij Korobov od modré čáry netrefil branku. Dopředu mohou hosté.
34:31'
Maxim Kicyn se důrazně natlačil až před Enrotha, který ale stačil zalehnout puk. Za následnou šarvátku se vylučovat nebude.
33:29'
Po pravém křídle vyrazil dopředu Dmitrij Bujnickij. Najíždějícího spoluhráče mu přikryl bránící hráč a domácí útočník se tak rozhodl vystřelit. Branku ale netrefil.
32:52'
Hosté se dostali do ofsajdu.
32:44'
Po delší době zahrozili hosté. Anton Volčenkov si sjel z modré čáry až před branku a dostal přihrávku z rohu hřiště. Zakončil však pouze do připraveného Jhonase Enrotha. Následuje reklamní přestávka.
32:02'
Další střelecký pokus domácích, puk byl tentokrát sražen mimo branku.
31:24'
Hosté vyhodili na icing. Jejich kouč Oleg Leontěv si bere time-out, protože pětice, která byla na ledě, už musela být hodně zatavená.
30:59'
Igor Bobkov se má co ohánět, teď se ocitl v ohni střel!
30:13'
Domácí mají zápas dobře rozehraný a navíc nadále přehrávají svého soupeře.
29:06'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovku a vedou už 2:0! Marc-Andre Gragnani posunul puk na JUSTINA FONTAINA, který si s ním sjel na vrchol pravého kruhu a zápěstím vymetl bližší horní růžek nad lapačkou brankáře Bobkova. Asistence: Jack Skille a Marc-Andre Gragnani.
28:46'
Hosté nezvládli střídání a dostávají trest za příliš mnoho hráčů!
28:34'
Domácí jsou již kompletní.
28:14'
Ivan Miščenko měl před sebou na levé straně otevřený prostor. S pukem tedy dojel až na levý kruh a Enroth měl co dělat, aby puk vytěsnil mimo svou klec.
27:32'
Domácí se v oslabení brání velmi dobře. Soupeře zatím nepustili vůbec k ničemu.
26:57'
Hosté v postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
26:50'
Domácí hned po buly vyhodili.
26:33'
Za držení protihráče je vyloučen Quinton Howden. Přesilová hra pro hosty.
26:06'
Zakázané uvolnění Admiralu.
25:40'
Domácí jsou nabuzeni a zatlačili svého soupeře. Z mezikruží střílel Dmitrij Bujnickij a Bobkov si nebyl úplně jistý, zda z něj puk nevypadl. Nakonec ho našel mezi svými betony.
24:17'
Hosté udělali obrovskou chybu na útočné modré čáře a vyslali tak CHARLESE LINGLETA do samostatného úniku! Útočník Dinama nabídnutou příležitost zakončil střelou k pravé tyčce z pohledu Bobkova a poslal tak svůj tým do vedení. Bez asistence.
23:48'
Hosté vytlačili soupeře do středního pásma.
23:35'
Dvě minuty za sekání dostal Maxim Kicyn. Přesilová hra pro domácí tým.
23:28'
Marc-Andre Gragnani zavezl puk do útočného pásma a zkusil vystřelit. Nemířil ale přesně a branku tedy netrefil.
22:45'
Na druhé straně si udělal útočný výlet obránce Ivan Ivan Miščenko. Ten se uvolnil na střed hřiště a po jeho střele ukryl puk ve výstroji Enroth.
22:19'
Vypadá to, že domácí chtějí zvýšit četnost střelby. Bobkov si teď povyjel proti ráně od modré.
21:48'
Nyní vyzkoušel pozornost Bobkova Pavlovič, hostující gólman přidává další úspěšný zákrok.
21:16'
Z pravého kruhu střílel Andrej Stěpanov. Bobkov byl pozorný.
20:37'
Domácí zahráli na zakázané uvolnění. Vhazuje se tedy před Enrothem.
20:09'
Domácí jsou v tuto chvíli již v plném počtu.
Hity – 2:2
V první třetině jsme gól neviděli. O něco aktivněji začali utkání hosté, ale s postupujícím časem se hra vyrovnala a blíže vedení byli přeci jen hráči Dinama. Velkou šanci měl Jegor Šarangovič, jehož dorážku dokázal vytěsnit brankář Bobkov a o pár minut později nastřelil Denis Osipov dokonce brankovou konstrukci.
20:00'
19:06'
18:57'
Tentokrát už Jhonas Enroth vyrážel Miščenkův pokus od modré čáry.
18:49'
Domácí obránce Korobov zablokoval nebezpečnou střelu hráče soupeře a pomohl tak Enrothovi.
18:08'
Sergej Drozd dostává dvě minuty za zbytečné seknutí Butuzova. Přesilovou hru si zahrají pro změnu hosté.
17:55'
Ještě jedna střela, kterou vyrazil Bobkov. Teď už jsou hosté kompletní.
17:45'
Od modré čáry nahazoval Marc-Andre Gragnani a jeho spoluhráči se snažili před brankou dorážet. Kotouč však končí pod Igorem Bobkovem.
16:44'
Charles Linglet se prezentoval nepovedeným nahozením, které skončilo v ochranné síti. Vhazuje se ve středním pásmu.
16:38'
Hosté se osvobodili.
15:53'
Přesilová hra pro domácí. Za nedovolené bránění je potrestán Samvel Mnacjan.
15:27'
A teď se domácí dostávali do přečíslení 2 na 1, ale nedokázali si přesně přihrát.
14:28'
Teď však mohli jít domácí do vedení! Na konci hezké kombinační akce byl Denis Osipov, který nastřelil z levého kruhu břevno svatyně Admiralu!
14:03'
Na ledě se toho teď moc neděje. Stále se hraje hlavně ve střední třetině.
12:58'
Puk se nyní pohybuje především ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se s ním nemůže usadit v útočné třetině.
12:11'
Fanoušci Dinama ženou svůj tým dopředu. Do Minsk Areny dorazila slušná návštěva.
11:31'
Dmitrij Korobov si sjížděl před branku na přihrávku svého spoluhráče. Bohužel pro domácí na puk o kousek nedosáhl.
10:23'
Domácí začínají přidávat, hraje se v obranném pásmu Vladivostoku.
09:16'
Teď se však hráči Dinama dostali do tutové příležitosti! Jegor Šarangovič dorážel do téměř odkryté branky, ale Bobkov se na své brankové čáře natáhl a holí puk vyrazil zpět do hry!
08:18'
Domácí jsou v útoku zatím hodně bezzubí. Většinou jen odevzdávají kotouče soupeři.
07:24'
Jednoduchý zákrok si připsal Enroth, který přikryl puk, jenž do jeho brankoviště nahrnul Ilja Ivanov. Následuje reklamní přestávka.
06:30'
Náznak domácí příležitosti. Přečíslení 3 na 2 však bylo zakončeno zblokovanou střelou z pravého kruhu.
05:48'
Domácí hráči dostali puk před brankoviště, ale vše vyřešil přikrytím kotouče brankář Bobkov.
05:25'
Tečované vyhození brankáře Enrotha skončilo až za mantinelem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:40'
Charles Linglet jen nahodil puk do rohu za hostující branku a jeho lajna odešla střídat.
04:02'
Domácí se zatím nemohou dostat do tempa a spíše se brání. Admirálové začali s chutí.
03:22'
Puk, který zůstal ležet u tyčky domácí svatyně, přikryl lapačkou Jhonas Enroth.
03:00'
Domácí tým první oslabení přestál a je v plném počtu.
02:40'
Další vyhození Dinama.
02:02'
Domácí již vyhodili.
01:49'
Odražený puk se snažil z mezikruží dopravit za Enrotha Ivan Glazkov, švédský gólman se ale nenechal překonat.
00:59'
Hosté si zahrají první přesilovku! Quinton Howden je potrestán na dvě minuty za vysokou hůl.
00:30'
Hosté začali aktivně a jako první se nastěhovali do útočného pásma. Brankář Enroth musel zasahovat proti střele Vladimira Butuzova z pravého kruhu.
00:01'

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Lisovec, Korobov, D. Osipov, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Fontaine, Q. Howden, Skille – An. Stěpanov, Kovyršin, Pavlovič – A. Volkov, Kitarov, Drozd – Bujnickij, Karaban, Linglet – Šarangovič.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov – Vicharev, A. Alexejev, K. Voronin – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Gičibekov, I. Ivanov, Kicyn.

Rozhodčí: Kuljov, Gamalej – Golovljov, Badyl.
Dinamo Minsk:
Také běloruský klub už to bude mít s postupem do play off těžké. Dinamo se s 67 body nachází na desátém místě tabulky Západní konference a na osmé místo ztrácí 11 bodů. Tým z Minsku si nechal utéci reálnou šanci na postup na začátku ledna, kdy nebodoval ve čtyřech po sobě jdoucích duelech. Naposledy už Dinamo tuto sérii protrhlo a zvítězilo 3:2 na ledě Rigy.