KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Astana - 21. října 2017   16:00

Novgorod
Novgorod
03:17' Paršin (S. Kosticyn) • 15:02' Stoljarov (Paršin, Galuzin) • 30:14' Daugavinš (Mozer)
3:4
(2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Astana
Astana
04:28' R. Starčenko   • 20:38' Dietz  (Dallman, Frattin) • 55:36' Dawes   • 60:40' Dawes  (Dallman, Vey)
Novgorod
S. Galimov (Lisutin) – Baldajev, Barancev, Grigorev, Kundrátek, P. Medveděv, Sergijenko, Fatkullin – Verjajev, Galuzin, Gračov – Daugavinš, S. Kosticyn, Žukov – M. Lazarev, Mozer, Paršin – Urakov, Smolin, Tičar – Stoljarov.
Ščeňov, Ciplakov – Galimov, Stroganov
Nagorny Arena
Astana
H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman, Dietz, Lipin, Orechov, Polochov, Savčenko, Southorn, M. Semjonov – Akolzin, Vey, Gurkov – Dawes, Žajlauov, Lichotnikov – Markelov, Puškarjov, Sagadajev – R. Starčenko, Frattin, Ševčenko.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů na počtenou.
Byli jsme svědky velice zajímavého utkání, v němž byli po většinu zápasu ve skóre napřed domácí, ale krátce před koncem zápasu se prosadil hostující Dawes a poslal zápas do prodloužení. A v něm se tentýž hráč prosadil podruhé a rozhodl o bonusovém bodu pro Astanu.
60:40'
Astana právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Hosté z Astany se prosazují z hole NIGELA DAWESE hned v první minutě prodloužení a rozhodují o tom, že si z Novgorodu odvezou bonusový bod navíc. Asistence: Kevin Dallman, Linden Vey.
60:01'
Šedesát minut utkání je za námi, a protože je stav nerozhodný, následovat bude prodloužení s případnými nájezdy. Je škoda, že se ve třetí třetině hosté zcela zatáhli a rezignovali na nějaké útočné snažení, což se jim nakonec i vymstilo.
60:00'
59:41'
Hra se odehrává před brankářem Galimovem, ale k nějaké nebezpečnější střele se hosté propracovat nemohou.
59:04'
Oddechový čas pro hosty.
58:41'
Gračov zavezl puk za bránu a jeho spoluhráči střídají.
57:08'
Přibylo také osobních soubojů, což na vlastní kůži pocítil Orechov, který byl poslán k zemi tvrdým hitem.
56:23'
Hra se nám po vyrovnávací brance uklidnila a odehrává se především ve středním pásmu.
55:36'
Tak to je velká nepříjemnost pro Kazachy! Ti se v závěru duelu již soustředili na defenzívu a bránění náskoku, ale pohotový NIGEL DAWES se postaral o vyrovnání. Bez asistence.
54:02'
Lipin to zkusil od mantinelu, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
53:17'
Tičarova střela od modré postrádala přesnost.
52:53'
Fatkullin si narazil se spoluhráčem a zavezl puk do pásma.
51:28'
Domácí se provinili proti pravidlům zakázaným uvolněním.
50:23'
Za vysokou hůl je vyloučen Dawes.
49:47'
Medveděv si našel protihráče a tvrdým hitem jej poslal k zemi.
48:17'
Hosté se již soustředí především na defenzívu a na rychlé protiútoky.
47:21'
Kosticyn měl nabito mezi kruhy, ale puk promáchl.
46:00'
Karlsson si našel puk vedle své pravé tyče a lapil jej.
45:19'
Gurkov vystřelil z kruhu, ale jeho pokus nebyl přesný.
44:02'
Karlsson si našel ve skrumáži těl v brankovišti puk a ukryl jej do bezpečí své lapačky.
43:28'
Gračov ujížděl obráncům, ale ti jej na poslední chvíli dokázali zastavit.
42:28'
Galimov měl sice zakrytý výhled, přesto si puk našel a ukryl jej v bezpečí své výstroje.
41:18'
Domácím se nepovedlo střídání a několik vteřin hráli pouze ve čtyřech, než si tohoto znevýhodnění povšimli.
40:45'
Střela domácího hráče nebyla přesná.
40:01'
40:00'
38:49'
Domácí v posledních minutách drží více puk a snaží se utkáním nějakým způsobem držet ve svých rukou.
37:48'
Střela domácího hráče byla sražena do rohu kluziště.
36:33'
36:07'
35:18'
34:33'
Za hrubost je na dvě minuty vyloučen hostující Dawes.
34:07'
Za hrubost je na dvě minuty vyloučen domácí Sergijenko.
33:29'
Mozer se hezky uvolnil a následně poslal puk na volného hráče.
32:24'
To se jim však po lehkém nahození směr hostující brána nepodaří.
31:12'
Domácí kombinují na útočné polovině hřiště a snaží se přidat další gól.
30:14'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Gólové hody v Novgorodě nekončí a to je dobře! Mozer dokázal předat kotouč na KASPARSE DAUGAVINŠE a ten již prostřelil brankáře. Asistence: Jovgenij Mozer.
28:22'
Síly na ledě se však vyrovnají, jelikož za držení protihráče je vyloučen hostující Savčenko.
28:10'
Za hrubost je na dvě minuty vyloučen domácí Smolin.
27:06'
26:15'
Domácí se hra v početní výhodě nedaří, neboť se nejsou schopni ani udržet v pásmu.
25:06'
Ta držení protihráče je na dvě minuty vyloučen hostující Žajlauov.
24:13'
Dallman se hezky zbavil protihráče a následně i rozehrál.
23:54'
Střela Frattina se mezi tři tyče nevešla.
21:19'
Domácí jsou hodně opaření a musí se víceméně jen bránit.
20:38'
Hned v úvodní minutě druhé periody hosté z Astany vyrovnávají, o což se zapříčinil zakončující DARREN DIETZ. Asistence: Kevin Dallman, Mathiew Frattin.
20:09'
První střelu si v druhé třetiny připisují domácí, ale Karlsson s ní neměl příliš práce.
20:01'
20:00'
19:16'
Za podražení je vyloučen domácí Paršin.
18:27'
Galimov se musel mít na pozoru při nahozeném kotouči, který nepříjemně poskakoval.
17:30'
Hokejisté ruského týmu jsou prozatím aktivnější a drží se více na puku.
16:45'
Střela domácího hráče byla zablokována obráncem Astany.
15:02'
Domácí se podruhé v zápase dostávají do vedení a nechme se překvapit, zdali si jej nyní užijí déle než tomu bylo při prvním gólu. Střelcem branky je GENADIJ STOLJAROV. Asistence: Denis Paršin, Vladimir Galuzin.
14:49'
Akce domácího týmu je zastavena pro zakázané uvolnění.
13:56'
Galimov si dojel za vlastní bránu pro puk a ač byl v poměrně nekomfortní pozici, dokázal jej rozehrát.
12:31'
Oba týmy hrají v plných sestavách.
11:36'
Hra čtyři na čtyři prozatím příliš zajímavých momentů nepřinesla.
10:31'
Na dvě minuty za hrubost je vyloučen domácí Baldajev. Na dvě minuty je také vyloučen hostující Dawes za nafilmovaný pád.
09:28'
Žukov si neporozuměl se spoluhráčem a nedokázal mu adresovat přihrávku.
08:57'
Gurkov ujížděl obráncům, ale na poslední chvíli byl zastaven.
07:11'
Fatkulin dostal nabito, ale nedokázal zacílit přesně.
06:24'
Domácí hráč to zkusil od modré, ale se svou ranou nepochodil.
04:28'
Vedení si však hokejisté Torpeda příliš dlouho neužili, jelikož na druhé straně o více než minutu později srovnává ROMAN STARČENKO. Bez asistence.
03:17'
Domácí zužitkovali dobrý vstup do zápasu, neboť se zásluhou střílející DENISE PARŠINA ujímají vedení. Asistence: Sergej Kosticyn.
02:53'
Domácí se hnali do rychlého brejku, ale nepřesností v kombinaci se o šanci připravili.