KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Novosibirsk - 27. října 2017   18:00

Novgorod
Lisutin (S. Galimov) – Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Želdakov, P. Medveděv, Barancev, Baldajev – Stoljarov (C), Tičar, Muršak – Žukov, Mozer, Paršin – Daugavinš (A), Dugin, Smolin – Verjajev, Gračov, Galuzin (A) – Urakov.
Olenin, Fraňo – Ponamarenko, Černyšjov
Nagorny Arena
Novosibirsk
Krasikov (Rejzvich) – Demidov, Jermakov, K. Alexejev (A), Ignatovič, K. Vorobjov, D. Lukin, Naumov – Sigarjov, Zackrisson (A), Bergström – Önerud, Osnovin, Koňkov (C) – Sannikov, J. Bodrov, Levickij – Pervušin, Šarov, Arťomov.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Československá stopa v utkání

Tomáš Kundrátek (NNO)
0+0, 3 střely, čas na ledě 23:18.
Střely na branku: 43 – 20.
Je dobojováno! Po klidném pětiminutovém prodloužení pochopitelně přišly na řady samostatné nájezdy, kterých diváci viděli hned dvacet. Sibir v nich dvakrát dotáhl ztrátu a nakonec se může radovat z dvoubodového zisku, o kterém v desáté sérii rozhodl Igor Levickij.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Sibir Novosibirsk.
Autorem vítězné branky je IGOR LEVICKIJ.
Kaspars Daugavinš musel dát, což se ale nestalo a Krasikov po svém zákroku může společně se spoluhráči slavit vydřené vítězství!
Jako další se rozjel Levickij, jenž nic nevymýšlel a rychlým švihem poslal puk za záda Lisutina!
Na druhé straně nic nevymyslel ani Galuzin, jenž zakončoval do betonu brankáře.
Zackrisson rychle zamíchal s kotoučem, ale statického Lisutina nepřekonal.
Za domácí tým se neprosadil ani Jan Muršak, kterého Krasikov vychytal lapačkou.
Osnovin také nebyl úspěšný. Lisutin proti jeho střele zápěstím vůbec nemusel zasahovat.
Levý beton Krasikova překazil blafák v podání Paršina. Nájezdový maraton tak pokračuje!
Bergström neuspěl ani napodruhé, když mu utekl puk při pokusu o forhendový blafák.
Daugavinš vypálil přesně do lapačky Krasikova, od které se puk odrazil do bezpečí.
Strany se otočily, a tak znovu jeli hosté, jenomže Sigarjov na Lisutina tentokrát nevyzrál.
Osnovin ale udržel chladnou hlavu a bekhendem poslal puk nad lapačku padajícího Lisutina.
Lotyšský útočník Kaspars Daugavinš se rovněž nemýlil a vrátil velkou výhodu na domácí hokejky!
Velké štěstí pro Sibir! Střelu Sigarjova domácí gólman vyrazil za sebe a kotouč nakonec doskákal za brankovou čáru.
Prakticky totožně to zkoušel i Dugin, kterému puk trochu utekl a nestihl ho zasunout za levou nohu Krasikova.
Koňkov zakončoval forhendovým blafákem, ale Lisutin puk zastavil levým betonem.
Jevgenij Mozer neproměňuje.
Patrik Zackrisson zakončoval z mezikruží přesně doprostřed branky, kde Lisutin pochopitelně nechyběl.
Rok Tičar si najížděl z pravé strany a Krasikov musel ramenem vytěsnit puk nad branku!
Alexander Bergström asi hledal škvíru mezi betony, ovšem Lisutin je k sobě sklapl včas.
Paršin nabral rychlost a těsně před gólmanem forhendem vypálil pod břevno!
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:32'
Novosibirsk ve třech odolává hráčské přesile a vypadá to, že udrží remízový stav až do konce prodloužení.
63:52'
Andrej Jermakov v rohu obraného pásma sekl Dugina a inkasoval menší trest. Závěr prodloužení se odehraje v domácí přesilovce čtyři na tři!
63:21'
Daugavinš nabral rychlost, ale jeden z obránců ho natlačil až k zadnímu mantinelu. Torpedo vzápětí o pásmo přišlo.
62:49'
Tomáš Kundrátek z levé strany nahazoval puk do brankoviště Krasikova, který ho jenom vyrazil a menší tlak Novgorodu zcela neukončil.
62:30'
Je za námi polovina prodloužení, ve kterém se stále nepřerušovalo. Ani jeden z týmů se zatím nedostal k žádné střele.
61:52'
Naumov pod tlakem obránce zvolil zadovku před branku, kde objevil jen domácí hráče. Oba týmy střídají.
61:19'
Sibir drží puk na pravé straně útočného pásma, jenomže cestu před brankoviště má zatím zaterasenou.
60:42'
Až do přerušení se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Aktuálně drží kotouč obránci Novosibirsku.
60:17'
60:01'
Střely na branku po 3. třetině: 38 – 20.
Novosibirsk se po druhé přestávce prezentoval zlepšeným výkonem a snažil se o vyrovnání, které oslavil až v 54. minutě zásluhou přesilovkové trefy Šarova. Ve zbývajících minutách už další gól nepadl, a tak o vítězi rozhodne prodloužení, případně až samostatné nájezdy.
60:00'
59:46'
Ani jedna ze tří střel od modré čáry brankou neskončila. Tlak domácího týmu ale ještě pokračuje.
59:06'
Muršak nabil před kruhy, kde Sergijenko vypálil bez přípravy, ale překážku v podobě Krasikova kotouč nepřeletěl.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:43'
Torpedo bez svého přičinění získalo přesilovou hru. V jejím úvodu ale přišlo o útočné pásmo.
58:17'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Igor Levickij.
57:35'
Alexejev od modré vystřelil jen do předním stojícího soupeře. Puk se odrazil do středního pásma, kde u něj jako první byl Jevgenij Gračov, jenže v úniku selhal a Krasikova nepřekonal.
56:56'
Hráči zašlápli puk u mantinelu a rozhodčí se nakonec rozhodli přerušit hru.
56:22'
Medveděv tvrdě vypálil od modré, ale domácímu celku vedení nevrátil.
54:55'
Domácí obránci získali puk a uklidnili nervózní hru za vlastní brankou, odkud rozjíždějí postupný útok.
53:43'
Sibir právě vstřelil branku!
Tuhle přesilovku už hosté využívají a radují se z vyrovnání! Osnovin dlouho držel puk na pravém křídle, odkud s přispěním Stoljarova nahrál na modrou čáru ALEXANDERU ŠAROVOVI a ten po mohutném nápřahu propálil všechny překážky mezi ním a síti v brance Torpeda. Bez asistence.
53:05'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., hrubost).
52:19'
51:43'
Ofsajd Sibiru kazí hostující plány na vyrovnání.
51:15'
Medveděv zkrotil puk a ten z obranného pásma pohodlně vyhodil přes celé kluziště.
50:45'
Hra bude pokračovat dvouminutovou přesilovkou Novosibirsku.
50:19'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Grigorij Želdakov – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Gračov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Maxim Ignatovič – 5 min., nesportovní chování + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Kirill Vorobjov – 2 min., hrubost).
50:19'
Přerušení trvá už několik minut a asi jen tak neskončí. Rozhodčí Olenin a Fraňo stále sepisují konečný seznam trestů.
50:19'
Všechno odstartoval tvrdý hit u mantinelu, což odskákal jeden z hostujících hráčů. V jedné z bitek dostal nehezké K.O. také Kundrátek, kterého doslova sejmul Ignatovič.
50:19'
Na ledě vznikla hromadná bitka! Vytvořilo se hned několik dvojiček, které si to rozdaly v pěstním souboji. Tuhle zprvu nenápadnou situaci rozhodčí úplně nezvládli.
49:43'
Slovinský útočník Jan Muršak zablokoval střelu Jermakova tak šikovně, že srazil puk před sebe a upaloval do samostatného nájezdu, při kterém ho Krasikov vychytal!
49:04'
Bergströmova střela zpoza pravého kruhu daleko neprošla. Na druhé straně došlo k podobné situaci, ale puk rozvlnil jen ochrannou síť.
48:42'
Hosté se vrátili s rychlým výpadem Torpeda a jediné zakončení dokázali zablokovat.
48:05'
Stále se nic moc zajímavého neděje. Novgorod tak v pohodě hlídá svůj hubený náskok, ale jistotu vítězství ještě rozhodně nemá.
47:37'
Sibir se sice usadil v útočném pásmu, ale kotouč zcela pod kontrolou neměl. Vše skončilo vyhozením Torpeda.
46:33'
Smolin se snažil zašlápnout puk u mantinelu. To se mu sice nepovedlo, ale Torpedo stejně rychle vybojovalo hrací předmět nazpátek.
45:44'
Po dlouhé době se ozývají také domácí fanoušci, kteří sledují poklidný průběh ve středním pásmu.
44:56'
Torpedo zahrozilo ihned po vhazování. Krasikov se ocitl v hodně nekomfortní pozici, ale jeho noha podrazila Verjajeva, který se natahoval po puku, jenž by jinak zasunul do odkryté branky.
44:39'
Tempo hry v úvodu třetí třetiny trochu pokulhává. Muršak se snažil něco vymyslet na pravé straně domácí útočné třetiny, ale obránce mu srazil puk do ochranné sítě.
43:31'
42:56'
Hráčům v bílém znovu nevyšel přechod přes útočnou modrou čáru. Po ofsajdu se vhazuje ve středním.
42:30'
Torpedo se ve vlastním oslabení dostalo do přečíslenou dvou na jednoho, jenomže střela z pravé strany v brance neskončila.
42:13'
Jen co se hosté trochu usadili v útočném pásmu, tak kotouč opustil hrací plochu a hra musela být přerušena.
41:46'
Sibir ztratil cenné sekundy hned v úvodu přesilové hry. Vyhozený puk je až za brankou Krasikova.
41:31'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Barancev – 2 min., nedovolené bránění).
41:15'
Ofsajd Novosibirsku.
40:43'
40:25'
Kundrátek v končící přesilovce odložil svou střelu zpoza kruhů a puk skončil v rohu, kde ho získali hosté.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 30 – 15 (15:9, 15:6).
Prakticky celá druhá třetina se odehrávala v útočném pásmu Nižného Novgorodu. Ten své šance ale nevyužil a nepomohla mu ani pětiminutová přesilová hra. Krasikov svůj tým uchránil od druhé inkasované branky a třetí dvacetiminutovka tak začne za trvajícího vedení Torpeda 1:0.
40:00'
39:44'
Paršin se natahoval co to šlo, jenže Kundrátkovu vyraženou střelu od modré nedorazil do branky.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
39:00'
Dvojice hlavních rozhodčích neměla dost a v dalším přerušení na deset minut posadila diskutujícího Roka Tičara (Torpedo).
38:43'
Sumář trestů je následující: Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Patrik Zackrisson – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Dmitrij Lukin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jegor Dugin – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
38:36'
Jegor Dugin narazil na mantinel Lukina, který si zřejmě poranil ruku a zůstal ležet na hřišti, kde kvůli tomu vznikla menší šarvátka.
38:06'
Grigorev přijal dlouhou přihrávku přes šířku hřiště, na střelu si ale netroufl a jen přihrál na modrou Sergijenkovi, jehož pokus obrana Sibiru zablokovala.
37:32'
Novosibirsk na několik pokusů neprošel přes střední pásmo a už znovu musí bránit vlastní branku. Ani Novgorod teď ale není příliš nebezpečný.
36:55'
Torpedo je výrazně aktivnější i po skončení přesilové hry. Krasikov musel dvakrát zasahovat proti střelám z osy hřiště a Daugavinš nakonec jeho bránu minul.
36:21'
Michail Žukov se na levém křídle úplně zastavil a zvolil jen propagační střelu na Krasikova, jenž se na bližší tyči nenechal překvapit.
35:41'
Grigorevova střela od modré nebyla přesná. Hosté následně propadli uprostřed hřiště a čelili brejku tři na dva, který rovněž nepřinesl změnu skóre.
35:04'
Lisutin pro změnu nezaváhal proti nástřelu Jermakova, který domácího brankáře prověřil ještě ze středního pásma.
34:38'
Kundrátek přihrál podél pravého mantinelu na Gračova, jenž mu po své piruetě kotouč vrátil, ovšem Krasikov tvrdou střelu českého obránce vyrazil.
34:05'
Nižnij Novgorod nevyužil pětiminutovou početní převahu a nadále vede nejtěsnějším možným rozdílem. Pokračovat se bude po reklamní přestávce.
33:45'
33:20'
Lisutin jel za vyhozeným kotoučem, který mu při snaze přihrát sjel z hokejky. Naštěstí u něj byli jen vlastní spoluhráči a Sibir toho nemohl využít.
32:27'
Ten zasahoval až nyní, když nejprve vyrazil Daugavinšovu střelu a poté definitivně zastavil Kundrátkův projektil zpoza levého kruhu.
31:46'
Z tribun se začíná ozývat poměrně hlasitý pískot, Torpedo se v přesilovce stále trápí a nedokáže se udržet před Krasikovem.
31:33'
Bránící hráči Sibiru drželi domácí celek u mantinelů a puk nakonec vyletěl mimo hrací plochu. Vhazovat se bude vedle levé ruky Krasikova.
30:55'
Přesilovka se Torpedu zatím moc nedaří. Domácí přesto budou hrát ještě skoro tři minuty proti čtyřem.
30:24'
Jegor Dugin ukončil přesilovkovou souhru střelou zápěstím z levého kruhu, nicméně Krasikov rutinně zasáhl a přerušil hru.
30:00'
Novgorod rychle zavezl kotouč zpět do útočné třetiny, ale hosté jej odpálili nazpátek přes všechny čáry.
29:28'
Kundrátek nezpracoval těžkou přihrávku na modoru čáru a Želdakov se tak musel vrátit až k domácímu brankáři.
29:15'
Domácí bojovali o pozice v útočném pásmu. Ze souboje u zadního mantinelu vyletěl puk k brankovišti a tam ho pokryl brankář Lisutin.
28:45'
Sannikov v útočném pásmu Sibiru fauloval Sergijenka a za své podražení vyfasoval hned pětiminutový trest. To se mu nelíbilo a za následné protesty inkasoval dokonce osobní trest do konce zápasu! Torpedo tak bude hrát pětiminutovou přesilovku.
28:28'
Dugin přihrával naslepo pod sebe. Puk tím namazal na jednu z hostujících hokejek a Sibir rychle otáčí hru.
27:49'
Krasikov jenom vyrazil střelu ze situace čtyři na tři. Následné zmatky u brankoviště také přečkal bez inkasované branky, když pokus z levého křídla vyrazil.
27:15'
Vladimir Galuzin si dobře pokryl puk a vlastnil jej několik sekund. Z vrcholku pravého kruhu nakonec dával takovou pobídku na teč, která nepřišla a Krasikov zasáhl.
26:30'
Bergström prodloužil pas Zackrissona na modrou čáru, odkud to ihned zkoušel Alexejev, ovšem Lisutin zasahovat nemusel.
25:16'
Michal Žukov projel středním pásmem a také vystřelil, jenže Krasikov vyrazil puk až do ochranné sítě.
25:16'
Lisutin nic neviděl proti jedné ze střel Novosibirsku. I tak ji intuitivně vyrazil a udržel své čisté konto.
24:55'
Z podobné pozice to neúspěšně zkoušel také Verjajev, který se na pětníku zastavil, ale přízemní pokus poslal vedle vzdálenější tyče.
24:36'
Kirilll Urakov si to namířil do pravého kruhu, ale střelou zápěstím netrefil prostor hostující klece.
23:52'
Denis Paršin si ve velké rychlosti obhodil protihráče a nasměroval Torpedo do útočného pásma. Právě Paršin se tlačil do koncovky po zákroku Krasikova, jenž byl u puku jako první a přerušil hru.
23:04'
Pervušin o kousek nedosáhl na přihrávku z druhé vlny, puk prošel pár metrů za něj k jinému hostujícímu hráči, ale toho Lisutin vychytal.
22:55'
Demidov přitlačil na zadní mantinel Muršaka, který se z jeho sevření sice dostal, ale Sibir přesto vytlačil puk ven z vlastního pásma.
22:09'
Daugavinš sjel za hostující branku, odkud přihrál na modrou, nicméně pokus Medveděva byl rychle zablokován.
21:43'
Jevgenij Gračov si z pravého mantinelu nabruslil do kruhu pro vhazování, jenomže také on vystřelil do míst, které Krasikov kontroloval.
21:25'
Situaci tři na dva vyřešil jeden z domácích hráčů střelou z osy hřiště, ale puk skončil jen na zadním mantinelu.
20:56'
Na druhé straně domácí hráče přebruslil Sergej Koňkov, jenže střela mířící někam na břevno, neprošla za záda Lisutina.
20:36'
Žukov protečoval Kundrátkovo nahození na Mozera, který z pravé strany na Krasikova ale nevyzrál.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 15 – 9.
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, v jejíž úvodu byl k vidění vyrovnaný hokej s minimem větších šancí. S postupem času Torpedo začalo dominovat a ostřelovalo Krasikova ze všech pozic, až v čase 18:52 domácí celek zaslouženě otevřel skóre díky gólové dorážce Verjajeva.
20:00'
19:57'
Tři sekundy před sirénou byl Krasikov opět v permanenci, nicméně další pokus z levé strany v tomto případě zastavil.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:52'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácí jdou v závěru úvodní části do vedení! Galuzin zády k soupeřově brance přijal kotouč a vjel do útočného pásma. Krasikov jeho dělovou ránu golfákem jenom vyrazil a dojíždějící DANIL VERJAJEV z dorážky pohotově uklidil kotouč do sítě. Asistence: Vladimir Galuzin, Grigorij Želdakov.
18:33'
Denis Barancev dostal přihrávku na levou stranu, ale Krasikov byl u pravé tyče znovu připravený se svým zákrokem.
18:04'
A ještě jeden zákrok pro hostujícího brankáře, který tentokrát zneškodnil zakončení z levého konce modré čáry.
17:36'
Daugavinš nabral rychlost, jenomže z vrcholku levého kruhu vystřelil jen do týmového loga na hrudníku Krasikova.
17:08'
Lisutin vyjel z brankoviště a nikým nehlídaný nahozený puk raději schoval do lapačky.
16:45'
Stoljarov si rukavicí zpracoval puk a rozjel rychlou akci svého týmu, kterou zprava zakončoval Muršak. Tomu střela nesedla, ale byla tečovaná, což však nenadělalo domácímu brankáři větší problémy.
15:49'
Michail Žukov se před brankovištěm ocitl u sraženého kotouče, jenže zblízka nezvedl puk mimo dosah Krasikova.
15:10'
Galuzinova střela z pravé strany byla pro Krasikova spíše propagační. Novgorod alespoň získal buly v útočné třetině.
14:55'
Naumov přejel modrou čáru a přenechal puk Bergströmovi, kterého domácí obrana ale snadno vytlačila zpět do středního pásma.
14:22'
Lukin vyjel z trestné lavice a posléze se zapojil do přečíslení dvou na jednoho, jenže střela zpoza pravého kruhu skončila v lapačce Lisutina.
13:54'
13:14'
Sibir zahrozil v oslabení, ale na překonání Lisutina to nestačilo. Jednomu z hostujících hokejistů obránci na poslední chvíli kotouč vypíchli.
12:45'
Domácí sice kroužili v útočné třetině, jenže navzájem si dávali přednost a před vyhozením vůbec nevystřelili.
12:13'
Krasikov vyrazil střílený pas z pravého mantinelu a jeho spoluhráči poté vyhodili puk do bezpečí.
11:54'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Dmitrij Lukin – 2 min., nedovolené bránění).
11:18'
Druhá polovina početní převahy se Novosibirsku vůbec nepovedla. Nyní už se hraje v blízkosti Krasikova.
10:41'
09:47'
Torpedo dvakrát vyhodilo a zkrátilo hostující přesilovku o několik desátek vteřin.
09:12'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale Lisutin opět odolal akci, kdy se k jeho brankovišti natlačilo hned několik hráčů.
08:41'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michajl Grigorev – 2 min., hákování).
08:27'
Lisutin vyrazil střelu z jeho pravé strany před sebe k Bergströmovi, jenž rychle dorážel do prázdné branky, ale trefil jen lapačku gólmana.
08:26'
Oba týmy v plném počtu.
08:23'
Podobná situace také na druhé straně, nicméně také domácí gólman byl pozorný a nadvakrát kotouč pokryl.
08:05'
Michajl Grigorev předvedl hezkou individuální akci, kterou i zakončil, ale na brankáře Krasikova střelou z mezikruží nevyzrál.
07:27'
Daugavinš udržel protihráče za svými zády a nahrál na modrou, odkud přišla nahrávka na Dugina, ale jeho pokus neměl gólové parametry.
07:04'
Andrej Jermakov od modré spíše jenom nahazoval a Lisutin neměl problém netečovaný kotouč ztlumit na svém hrudníku.
06:26'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Kirill Vorobjov – 2 min., držení protihráče).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rok Tičar.
06:26'
Medvěděv nedostal svou střelu od modré až do předbrankového prostoru a jeho spoluhráč pak byl vytlačen do rohu.
05:57'
Domácí si ve vlastní třetině poradili u krajního mantinelu a Kundrátek zpoza vlastní branky může založit protiútok.
05:06'
Odpověď Sibiru se nekoná kvůli odpískanému postavení mimo hru.
04:47'
Ani hlasitá podpora domácích fanoušků nepovedla Torpedu vymyslet nějakou nebezpečnou akci.
03:41'
Krasikov jenom vyrazil nahození ze středního pásma. Domácí následný boj u krátkého mantinelu vyhráli a přece jenom se usadili v útočné třetině.
03:12'
Osnovin to zkusil z pravého kruhu, ale skóre zápasu rovněž neotevřel.
02:53'
I Krasikov má za sebou první ostrý zákrok, po němž raději přeruši lhru. Vhazuje se po jeho levici.
02:06'
Lisutin si poradil s první střelou od modré čáry. Torpedlo chtělo rychle otočit hru, ale o puk přišlo.
01:25'
Utkání začalo poklidným bojem ve středním pásmu, kde se oba celky snaží vybojovat kotouč pro sebe.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Želdakov, P. Medveděv, Barancev, Baldajev – Stoljarov (C), Tičar, Muršak – Žukov, Mozer, Paršin – Daugavinš (A), Dugin, Smolin – Verjajev, Gračov, Galuzin (A) – Urakov.

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (Rejzvich) – Demidov, Jermakov, K. Alexejev (A), Ignatovič, K. Vorobjov, D. Lukin, Naumov – Sigarjov, Zackrisson (A), Bergström – Önerud, Osnovin, Koňkov (C) – Sannikov, Bodrov Levickij – Pervušin, Šarov, Arťomov.

Rozhodčí: Olenin, Fraňo – Ponamarenko, Černyšjov.
Vzájemné zápasy

28.08.2017 Novosibirsk – N. Novgorod 2:3
10.11.2016 Novosibirsk – N. Novgorod 1:4
11.10.2016 N. Novgorod – Novosibirsk 1:3
04.12.2015 N. Novgorod – Novosibirsk 3:2 sn.
19.10.2015 Novosibirsk – N. Novgorod 4:1.
HK Sibir Novosibirsk

Zaměstnavatele českého brankáře Alexandra Saláka jsme si již zvykli vídat v horní části Východní konference. Aktuálně se však Sibir nachází pod příčkami zajištující účast v playoff a před dnešními zápasy je konkrétně na desátém místě, přičemž na osmý Kunlun ztrácí sedm bodů. Tato ztráta narostla před dvěma dny, kdy Novosibirsk padl na ledě Spartaku Moskva a nenavázal na předchozí výhry nad Rigou a Chabarovskem.

Nejproduktivnější hráči:
1. P. Zackrisson – 15 bodů (7+8)
2. A. Bergström – 13 bodů (6+7)
3. I. Verešagin – 12 bodů (2+10).
Torpedo Nižnij Novgorod

Domácí tým si ještě do poloviny října vedl velmi dobře a v Západní konferenci se pohyboval mezi nejlepší čtyřkou. V předchozích čtyřech zápasech však Novgorod vždy prohrál a získal jen dva body z domácích duelů s Astanou a Jugrou. Zbylé dvě utkání Torpedo prohrálo a nechalo si odskočit čtvrtou Jaroslavl, na kterou po šestadvaceti odehraných zápasech ztrácí z pátého místa čtyři body.

1. D. Paršin – 15 bodů (6+9)
2. K. Daugavinš – 11 bodů (5+6)
3. V. Galuzin – 11 bodů (4+7).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemný páteční podvečer při sledování textového přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy Od osmnácti hodin se můžeme těšit na souboj, ve kterém si to rozdají Torpedo Nižnij Novgorod a HK Sibir Novosibirsk!